0

Västsvenska rsbstalistor

Återställ val


M 60 m
1
6.98
Eric Nilsson Struck, Istrum
08
Istrums SKIstrum
1
17
A
20.1.24
2
7.12
Tim Jansson, Alingsås
05
Alingsås IFAlingsås
1
h2
14.1.24
3
7.19
Andrei Popa, Mariestads AIF
06
Mariestads AIFMariestads AIF
3
27.1.24
4
7.30
Jacob Helsing, Orient
00
IK OrientOrient
3
14.1.24
5
7.32
Jack Wennman, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
21.12.23
6
7.34
Ludvig Palmkvist, Halmstad
05
IFK HalmstadHalmstad
3
h2
7
7.38
Max Helge, Ymer
02
IK YmerYmer
5
22
h2
24.2.24
IJSM
8
7.40
Ehab Ahmed, Istrum
03
Istrums SKIstrum
2
B
9
7.41
Anders Logg, Hälle
76
Hälle IFHälle
2
h1
21.12.23
10
7.44
Hampus Hassel, Orient
05
IK OrientOrient
4
B
(10)
11
7.47
Samuel Carlsson, Halmstad
01
IFK HalmstadHalmstad
5
h2
20.1.24
12
7.56
Algot Flodmark, Ymer
08
IK YmerYmer
2
17
h2
13
7.57
Carl Anderberg, Ymer
02
IK YmerYmer
4
h2
27.1.24
14
7.58
Isac Svensson, Halmstad
04
IFK HalmstadHalmstad
5
h2
14
7.58
Jesper Simonsson, Orient
00
IK OrientOrient
6
h3
20.1.24
14
7.58
Malte Zettergren, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
4
17
17
7.61
Peter Svensson, Rigor
02
IF RigorRigor
4
X
18.11.23
17
7.61
Casper Bergstrand, Orient
04
IK OrientOrient
1
C
10.2.24
19
7.65
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
4
23.3.24
20
7.68
Malte Andreasson, Alingsås
08
Alingsås IFAlingsås
3
17
h1
(20)
21
7.69
Emil Englund, IF Hagen
01
IF HagenIF Hagen
=5
h1
14.1.24
22
7.70
Abbe Norlund, Halmstad
08
IFK HalmstadHalmstad
6
17
A
6.1.24
22
7.70
Vincent Almqvist, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
B
10.2.24
24
7.73
Ali Diakite, Wilske
06
IK WilskeWilske
7
19
h4
24.2.24
IJSM
25
7.81
Andreas Andersen, Ymer
81
IK YmerYmer
3
40
2.3.24
IVSM
26
7.82
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
1
35
27.1.24
27
7.85
Peter Jivanov, Istrum
02
Istrums SKIstrum
4
h2
14.1.24
27
7.85
Jonathan Rinman, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
6
15
h4
9.3.24
IUSM
29
7.87
Eskil Ekström, Trollhättan FIK
07
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
h2
21.12.23
29
7.87
Jörgen Åberg, Halmstad
62
IFK HalmstadHalmstad
1
60
2.3.24
IVSM
(30)
31
7.92
William Andersson, Halmstad
06
IFK HalmstadHalmstad
6
h4
32
7.93
Andreas Silfverstrand, IF Hagen
82
IF HagenIF Hagen
2
35
27.1.24
33
7.95
Charlie Jullien Persson, Träff
10
SOK TräffTräff
2
15
h1
18.11.23
33
7.95
Isac Sehlstedt, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
2
15
A
6.1.24
33
7.95
Albin Påfvelsson, Alingsås
08
Alingsås IFAlingsås
5
17
B
6.1.24
36
7.98
Alfred Lindgren, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
2
C
10.2.24
37
8.02
Marko Malnar, Ymer
06
IK YmerYmer
5
h2
27.1.24
38
8.03
Ivar Malmering, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
1
15
14.1.24
38
8.03
Fritz Theander, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
hep
16
20.1.24
IUSM
40
8.05
Jonathan Lindblom, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
B
10.2.24
(40)
41
8.06
Harald Johansson, Hälle
10
Hälle IFHälle
3
14
s1
16.3.24
42
8.08
Alexander Olsson, Istrum
09
Istrums SKIstrum
1
15
B
43
8.10
Elvis Koszinowski, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
5
17
h1
44
8.15
Gustav Appelgren, Laholm
08
Laholm IFLaholm
5
h1
10.12.23
45
8.17
Adam Forsmark, Strömstads IF
10
Strömstads IFStrömstads IF
3
14
h1
16.3.24
46
8.18
Alfred Tersing, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
C
10.2.24
47
8.19
Melvin Ewoldt, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
4
15
25.11.23
47
8.19
Alfred Molin, Bergaström
98
IK BergaströmBergaström
4
C
10.2.24
47
8.19
Jesper Strömberg, Stenungsunds FI
08
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
5
17
h1
50
8.20
Sigge Gustavsson, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
14
h3
(50)
51
8.27
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
hep
14
23.3.24
52
8.28
Oliver Silfverstrand, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
4
15
h1
18.11.23
52
8.28
Olivié Hanna, Istrum
09
Istrums SKIstrum
5
15
h2
20.1.24
52
8.28
Linus Thunberg, Tibro
09
Tibro AIKTibro
7
15
23.3.24
55
8.35
Olof Håkansson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
3
15
h2
25.11.23
56
8.37
Elis Pauli, Stenungsunds FI
08
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
6
17
h2
57
8.39
Henrik Hildesson, Varberg
77
Varbergs GIFVarberg
1
45
24.1.24
58
8.41
Kevin Reisa, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
6
14
h4
16.3.24
59
8.42
Stefan Lagerkvist, Hälle
72
Hälle IFHälle
4
21.12.23
60
8.43
Albin Norrman, Varberg
06
Varbergs GIFVarberg
6
h2
14.1.24
(60)
61
8.46
Ingmar Fast, Ymer
08
IK YmerYmer
2
13.12.23
61
8.46
Ludvig Fredgren, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
h2
21.12.23
63
8.51
Hugo Öhrvall, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
15
h2
25.11.23
64
8.53
Max Hartvigsson, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
1
13
25.11.23
65
8.54
Otto Collén, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
2
17
25.11.23
66
8.55
Mikael Nyberg, Ymer
72
IK YmerYmer
5
35
27.1.24
67
8.64
Anton Söderberg, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
8
15
25.11.23
67
8.64
Lars-Göran Wiik, Varberg
67
Varbergs GIFVarberg
5
55
h3
2.3.24
IVSM
69
8.68
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
hep
15
20.1.24
IUSM
70
8.72
Markus Johansson, Halmstad
78
IFK HalmstadHalmstad
4
45
h2
2.3.24
IVSM
(70)
71
8.74
Sixten Clarholm, Hälle
11
Hälle IFHälle
1
13
A
21.12.23
72
8.75
Benjamin Nettelblad, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
5
13
A
6.1.24
73
8.80
Alfred Lindkvist, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
2
13
25.11.23
73
8.80
Andreas Bruhn, Varberg
74
Varbergs GIFVarberg
7
50
h1
2.3.24
IVSM
75
8.81
Theo Valström, Halmstad
07
IFK HalmstadHalmstad
6
17
B
6.1.24
75
8.81
Peder Bengtsson, Varberg
63
Varbergs GIFVarberg
6
60
2.3.24
IVSM
75
8.81
Tim Nilsson, Falkenberg
12
Falkenbergs IKFalkenberg
2
12
78
8.82
Walter Nilsson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
2
13
A
21.12.23
78
8.82
Charlie Sahlström, Orient
11
IK OrientOrient
6
13
h2
16.3.24
80
8.88
Vincent Jägerström, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
1
12
h1
27.1.24
(80)
81
8.91
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
4
35
14.1.24
81
8.91
Ebbe Jägerström, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
1
14
24.1.24
83
8.93
Charlie Selstad, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
5
13
A
84
8.94
Zeb Nyström, Dals Södra
09
Dals Södra FFIDals Södra
4
h1
21.12.23
84
8.94
Sixten Elofsson, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
4
13
h1
16.3.24
86
8.96
Johan Olsson, Varberg
79
Varbergs GIFVarberg
2
45
24.1.24
87
8.97
Folke Wikström, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
h1
21.12.23
88
8.98
Otto Eilind, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
6
15
h1
25.11.23
89
9.00
Peter Szamer, Hälle
64
Hälle IFHälle
1
60
14.1.24
90
9.10
Kasper Lindahl, Alingsås
11
Alingsås IFAlingsås
3
13
h2
27.1.24
(90)
91
9.12
Vilhelm Widerfalk Dahmm, Tibro
11
Tibro AIKTibro
3
13
h3
23.3.24
92
9.13
Noel Larsson, Laholm
11
Laholm IFLaholm
3
13
h2
93
9.16
Elliot Hallquist, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
4
13
h2
94
9.17
Christian Isaksen, Strömstads IF
11
Strömstads IFStrömstads IF
6
13
A
94
9.17
Olle Ahlmark Wilsson, Alingsås
11
Alingsås IFAlingsås
5
13
27.1.24
96
9.19
Bengt Aikdahl, Lidköpings IS
56
Lidköpings ISLidköpings IS
1
60
27.1.24
97
9.22
Theo Swärd, Tibro
11
Tibro AIKTibro
4
13
h2
23.3.24
98
9.24
Bertil Ljungqvist, Orient
54
IK OrientOrient
2
60
14.1.24
99
9.25
Timmy Olausson, Orient
11
IK OrientOrient
3
13
8.11.23
100
9.28
Rasmus Wallström, Hälle
11
Hälle IFHälle
4
13
8.11.23
(100)
100
9.28
Olle Helgesson, Alingsås
12
Alingsås IFAlingsås
5
12
27.1.24
100
9.28
Carlo Russetti, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
4
12
A
100
9.28
Olle Ådahl, Ymer
11
IK YmerYmer
1
13
X
21.3.24
104
9.30
Per Joel Andersson, Orient
58
IK OrientOrient
3
60
14.1.24
105
9.33
Leo Hasselqvist, Rigor
12
IF RigorRigor
3
12
h3
106
9.35
Tage Isaksson, Ymer
44
IK YmerYmer
1
80
2.3.24
IVSM
107
9.36
Simon Assarsson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
5
15
h2
25.11.23
108
9.38
William Börjesson, Rigor
12
IF RigorRigor
3
12
h2
109
9.39
Ludvig Tjärnström, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
1
14
27.1.24
110
9.41
Oscar Silfverstrand, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
7
13
h2
(110)
111
9.42
Axel Forsell, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
B
10.2.24
112
9.43
Melker Kryander, Ymer
11
IK YmerYmer
2
13
X
21.3.24
113
9.48
Gunnar Häggmark, Ymer
10
IK YmerYmer
1
14
13.12.23
114
9.49
Arvid Klerfors, Ymer
11
IK YmerYmer
4
13
h1
27.1.24
115
9.60
Melker Midbrandt, Tibro
11
Tibro AIKTibro
6
13
h2
23.3.24
116
9.67
Noa Ek, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
4
13
25.11.23
116
9.67
Nico Giorgini, Strömstads IF
11
Strömstads IFStrömstads IF
6
13
14.1.24
118
9.73
Klas Thuresson, Orient
62
IK OrientOrient
5
60
14.1.24
119
9.75
Edvin Lindblom, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
13
h2
120
9.81
William Malmgren, Träff
11
SOK TräffTräff
6
13
18.11.23
(120)
121
9.82
Anton Martinsson, Träff
10
SOK TräffTräff
7
15
h2
9.3.24
122
9.85
Elias Glemring, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
h1
21.12.23
123
9.90
Thomas Wellsfält, Varberg
54
Varbergs GIFVarberg
3
70
2.3.24
IVSM
124
9.94
Olle Fellbrant, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
7
13
18.11.23
125
9.97
Sigge Eisersjö, Tibro
12
Tibro AIKTibro
4
12
h2
23.3.24
126
10.03
Alvin Enoch, Orient
11
IK OrientOrient
6
13
8.11.23
127
10.04
Alfred Ingman, Orient
10
IK OrientOrient
5
14
h3
128
10.11
Magnus Broberg, Orient
65
IK OrientOrient
5
35
14.1.24
129
10.14
Nils Kjellsson, Alingsås
12
Alingsås IFAlingsås
3
12
h1
27.1.24
130
10.19
Elias Svensson, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
h2
21.12.23
(130)
131
10.28
Hjalmar Andersson, Ymer
11
IK YmerYmer
4
14
13.12.23
132
10.32
Nils Johansson, Rigor
08
IF RigorRigor
8
11
h2
132
10.32
Anton Tidqvist, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
4
12
h1
28.1.24
134
10.47
Albin Skinner, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
5
13
25.11.23
135
10.52
Nils Oscarsson, Ymer
12
IK YmerYmer
4
12
h1
27.1.24
136
10.61
Moltas Kindgren, Bergaström
12
IK BergaströmBergaström
5
C
10.2.24
137
10.79
Anders Västerberg, Ultrasweden
58
T Ultrasweden LKUltrasweden
7
65
2.3.24
IVSM
138
10.80
Paul Karlsson, Orient
64
IK OrientOrient
6
60
14.1.24
139
10.82
Elias Ledenius, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
6
12
h2
9.3.24
M 200 m
1
22.44
Eric Nilsson Struck, Istrum
08
Istrums SKIstrum
2
G
19.1.24
2
22.63
Tim Jansson, Alingsås
05
Alingsås IFAlingsås
2
J
19.1.24
3
22.94
Jacob Helsing, Orient
00
IK OrientOrient
1
I
19.1.24
4
22.96
Anders Logg, Hälle
76
Hälle IFHälle
1
45
h5
5
23.12
Benjamin Åberg, Hälle
95
Hälle IFHälle
1
C
6
23.35
Andrei Popa, Mariestads AIF
06
Mariestads AIFMariestads AIF
3
D
28.1.24
7
23.37
Carl Anderberg, Ymer
02
IK YmerYmer
3
L
19.1.24
8
23.44
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
D
28.1.24
9
23.65
Malte Zettergren, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
1
17
B
10
23.76
Ludvig Palmkvist, Halmstad
05
IFK HalmstadHalmstad
1
C
(10)
11
23.87
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
1
B
3.2.24
12
23.98
Algot Flodmark, Ymer
08
IK YmerYmer
1
17
27.1.24
13
24.74
Eskil Ekström, Trollhättan FIK
07
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
A
21.12.23
14
24.94
Jesper Simonsson, Orient
00
IK OrientOrient
3
D
15
24.98
Vincent Almqvist, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
A
10.2.24
16
25.08
Marko Malnar, Ymer
06
IK YmerYmer
2
D
17
25.20
David Lövdahl, Halmstad
05
IFK HalmstadHalmstad
2
19
25.11.23
18
25.27
Jörgen Åberg, Halmstad
62
IFK HalmstadHalmstad
3
60
19
25.42
Ebbe Dahlenborg, Varberg
06
Varbergs GIFVarberg
3
19
25.11.23
20
25.48
Melvin Ewoldt, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
4
15
h3
9.3.24
IUSM
(20)
21
25.51
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
1
40
13.1.24
22
25.63
Melker Engström, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
17
A
13.1.24
23
25.76
Jonathan Lindblom, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
17
A
13.1.24
24
25.82
Alfred Lindgren, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
1
B
10.2.24
25
26.12
Alfred Tersing, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
15
A
6.1.24
26
26.16
Isac Sehlstedt, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
4
15
A
25.11.23
27
26.22
Andreas Silfverstrand, IF Hagen
82
IF HagenIF Hagen
2
40
13.1.24
28
26.30
Charlie Jullien Persson, Träff
10
SOK TräffTräff
1
14
D
17.3.24
29
26.43
Elof Persson Edgren, Orient
07
IK OrientOrient
1
C
10.2.24
30
26.44
Harald Johansson, Hälle
10
Hälle IFHälle
1
14
B
(30)
31
26.58
Alexander Olsson, Istrum
09
Istrums SKIstrum
1
15
C
32
26.63
William Andersson, Halmstad
06
IFK HalmstadHalmstad
1
H
33
26.80
Gustav Appelgren, Laholm
08
Laholm IFLaholm
3
D
10.12.23
34
26.90
Olivié Hanna, Istrum
09
Istrums SKIstrum
2
15
C
35
27.06
Oliver Silfverstrand, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
2
15
A
13.1.24
36
27.13
Sigge Gustavsson, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
15
B
13.1.24
37
27.14
Albin Norrman, Varberg
06
Varbergs GIFVarberg
4
I
19.1.24
38
27.24
Victor Hansson, Rigor
09
IF RigorRigor
2
15
B
25.11.23
39
27.26
Adam Forsmark, Strömstads IF
10
Strömstads IFStrömstads IF
1
14
F
17.3.24
40
27.31
Stefan Lagerkvist, Hälle
72
Hälle IFHälle
2
A
21.12.23
(40)
41
27.34
Ludvig Fredgren, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
C
10.2.24
42
27.43
Elvis Koszinowski, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
1
17
B
13.1.24
43
27.44
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
3
14
E
17.3.24
44
27.50
Alfred Molin, Bergaström
98
IK BergaströmBergaström
3
B
10.2.24
45
27.52
Anton Söderberg, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
15
B
6.1.24
46
27.82
Linus Pålsson, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
17
B
13.1.24
47
28.05
Simon Kronberg, Rigor
09
IF RigorRigor
4
15
C
21.1.24
48
28.20
Ebbe Jägerström, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
1
14
24.1.24
49
28.34
Kevin Reisa, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
1
14
G
17.3.24
50
28.37
Milo Bjermqvist, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
2
14
H
17.3.24
(50)
51
28.42
Hans Aronsson, Orient
81
IK OrientOrient
3
40
13.1.24
52
28.43
Noel Henriksson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
4
15
B
25.11.23
53
28.72
Alfred Lindkvist, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
3
13
A
6.1.24
54
28.73
Vincent Jägerström, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
1
12
C
55
28.82
Henrik Hildesson, Varberg
77
Varbergs GIFVarberg
1
45
24.1.24
56
28.84
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
3
15
C
57
28.89
Klas Hedenberg, IF Hagen
68
IF HagenIF Hagen
1
55
13.1.24
58
29.09
Markus Johansson, Halmstad
78
IFK HalmstadHalmstad
2
45
B
3.3.24
IVSM
59
29.15
Silas Andersson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
3
14
G
17.3.24
60
29.27
Hubert Drapella, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
13
B
21.12.23
(60)
61
29.47
Max Hartvigsson, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
1
13
A
25.11.23
62
29.49
Martin Kristensson, Varberg
67
Varbergs GIFVarberg
3
55
B
3.3.24
IVSM
63
29.71
Otto Eilind, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
15
D
25.11.23
64
29.72
Zeb Nyström, Dals Södra
09
Dals Södra FFIDals Södra
3
B
21.12.23
64
29.72
Walter Nilsson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
3
13
B
21.12.23
66
29.73
Charlie Selstad, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
2
13
B
6.1.24
67
29.81
Tim Nilsson, Falkenberg
12
Falkenbergs IKFalkenberg
2
12
A
68
29.88
Sixten Elofsson, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
2
13
D
17.3.24
69
30.14
Peder Bengtsson, Varberg
63
Varbergs GIFVarberg
1
60
24.1.24
70
30.36
Oscar Silfverstrand, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
1
13
G
17.3.24
(70)
71
30.49
Love Gartman, Rigor
09
IF RigorRigor
3
15
C
25.11.23
72
30.74
Per Joel Andersson, Orient
58
IK OrientOrient
1
50
13.1.24
73
30.88
Wilhelm Hallander, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
14
C
19.11.23
74
30.93
Theo Swärd, Tibro
11
Tibro AIKTibro
2
13
C
24.3.24
75
31.01
Gustav Grahn, Rigor
12
IF RigorRigor
2
12
C
76
31.12
Tor Ahlskog, Strömstads IF
12
Strömstads IFStrömstads IF
1
13
C
13.1.24
77
31.25
Hilding Bäckström, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
2
13
C
13.1.24
78
31.28
Vice Marinov, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
15
C
25.11.23
79
31.31
Peter Szamer, Hälle
64
Hälle IFHälle
3
A
21.12.23
80
31.59
Carlo Russetti, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
2
12
B
(80)
81
31.77
Rasmus Wallström, Hälle
11
Hälle IFHälle
4
13
C
6.1.24
82
31.97
Charlie Sahlström, Orient
11
IK OrientOrient
2
13
B
13.1.24
83
32.13
Elliot Hallquist, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
13
E
84
32.20
Axel Forsell, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
C
10.2.24
85
32.36
Klas Thuresson, Orient
62
IK OrientOrient
1
60
13.1.24
86
32.72
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
2
60
C
3.3.24
IVSM
87
32.73
Edvin Lindblom, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
13
I
17.3.24
88
32.76
Per Mattsson, Uddevalla SK
64
Uddevalla SKUddevalla SK
2
60
13.1.24
89
32.81
Melker Midbrandt, Tibro
11
Tibro AIKTibro
3
13
C
24.3.24
90
33.36
Tage Isaksson, Ymer
44
IK YmerYmer
1
80
A
3.3.24
IVSM
(90)
91
33.54
Noa Ek, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
3
13
B
25.11.23
92
33.92
Anton Tidqvist, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
3
12
B
27.1.24
93
33.93
Magnus Broberg, Orient
65
IK OrientOrient
2
55
13.1.24
94
34.11
Anton Martinsson, Träff
10
SOK TräffTräff
3
15
D
18.11.23
95
34.27
Alfred Ingman, Orient
10
IK OrientOrient
3
14
C
96
35.13
Leon Fernerud, Strömstads IF
12
Strömstads IFStrömstads IF
3
13
B
13.1.24
97
35.54
Alvin Enoch, Orient
11
IK OrientOrient
3
13
A
13.1.24
98
36.58
Albin Skinner, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
4
13
A
25.11.23
99
37.70
Thomas Wellsfält, Varberg
54
Varbergs GIFVarberg
2
70
3.3.24
IVSM
M 400 m
1
50.30
Benjamin Åberg, Hälle
95
Hälle IFHälle
2
A
2
50.55 NR45
Anders Logg, Hälle
76
Hälle IFHälle
3
C
3
50.98
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
D
4
51.44
Malte Zettergren, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
2
17
B
20.1.24
5
52.05
Algot Flodmark, Ymer
08
IK YmerYmer
2
16
h2
9.3.24
IUSM
6
54.48
Vincent Almqvist, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
16
h2
9.3.24
IUSM
7
54.81
Ludvig Palmkvist, Halmstad
05
IFK HalmstadHalmstad
5
C
20.1.24
8
54.96
Carl Anderberg, Ymer
02
IK YmerYmer
2
E
3.2.24
9
55.12
Alwin Andrée, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
A
10.2.24
10
55.47
Nils Spiga, Rigor
07
IF RigorRigor
3
17
h4
24.2.24
IUSM
(10)
11
55.49
Jonathan Lindblom, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
16
h2
9.3.24
IUSM
12
57.44
Marko Malnar, Ymer
06
IK YmerYmer
6
D
20.1.24
13
57.74
Patrik Hägg, Hälle
72
Hälle IFHälle
2
A
21.12.23
14
57.93
Melker Engström, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
17
D
15
57.96
Otto Collén, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
1
16
24.1.24
16
59.18
Gustav Appelgren, Laholm
08
Laholm IFLaholm
1
16
B
17
1:00.28
Johan Nilsson, Varberg
75
Varbergs GIFVarberg
2
45
B
2.3.24
IVSM
18
1:00.50
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
3
55
A
2.3.24
IVSM
19
1:02.13
Ludvig Fredgren, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
B
21.12.23
20
1:02.82
Albin Norrman, Varberg
06
Varbergs GIFVarberg
1
19
24.1.24
(20)
21
1:05.21
Henrik Hildesson, Varberg
77
Varbergs GIFVarberg
3
45
B
2.3.24
IVSM
22
1:05.69
Shpend Mulaj, Varberg
64
Varbergs GIFVarberg
1
60
A
2.3.24
IVSM
23
1:06.66
Martin Kristensson, Varberg
67
Varbergs GIFVarberg
3
55
B
2.3.24
IVSM
24
1:08.65
Ove Jacobsson, Granit
63
IK GranitGranit
3
B
21.12.23
25
1:10.18
Per Joel Andersson, Orient
58
IK OrientOrient
1
B
10.2.24
26
1:10.86
Per Jacobsson, Hälle
57
Hälle IFHälle
3
65
A
2.3.24
IVSM
27
1:11.22
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
2
60
B
2.3.24
IVSM
28
1:14.18
Edvin Lindblom, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
B
10.2.24
29
1:26.88
Thomas Persson, Skene
60
Skene SoISSkene
4
60
A
2.3.24
IVSM
M 800 m
1
1:50.27
Benjamin Åberg, Hälle
95
Hälle IFHälle
4
17.2.24
ISM
2
1:58.12
Jimmy Nord, Alingsås
06
Alingsås IFAlingsås
2
B
3
2:05.73
Peter Velin, Hälle
89
Hälle IFHälle
1
35
3.3.24
IVSM
4
2:15.40
Erik Framme, Hälle
73
Hälle IFHälle
2
35
23.3.24
5
2:18.33
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
55
A
3.3.24
IVSM
6
2:20.24
Linus Pålsson, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
17
23.3.24
7
2:20.36
Marko Malnar, Ymer
06
IK YmerYmer
8
11.2.24
8
2:20.37
Anders Grahn, Rigor
69
IF RigorRigor
3
55
A
3.3.24
IVSM
9
2:24.17
Hubert Drapella, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
13
23.3.24
10
2:24.18
Dahir Hasan, Wilske
70
IK WilskeWilske
1
10.2.24
(10)
11
2:27.71
Rasmus Wallström, Hälle
11
Hälle IFHälle
1
13
B
16.3.24
12
2:28.20
Jan Wiklund, Wilske
67
IK WilskeWilske
7
C
11.2.24
13
2:30.45
Jörgen Lindwall, Ultrasweden
63
T Ultrasweden LKUltrasweden
2
35
A
27.1.24
14
2:31.28
Shpend Mulaj, Varberg
64
Varbergs GIFVarberg
4
60
3.3.24
IVSM
15
2:33.43
Vice Marinov, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
15
23.3.24
16
2:33.79
Stefan Lagerkvist, Hälle
72
Hälle IFHälle
6
50
B
3.3.24
IVSM
17
2:36.25
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
hep
15
21.1.24
IUSM
18
2:37.61
Vilhelm Widerfalk Dahmm, Tibro
11
Tibro AIKTibro
2
13
B
19
2:38.04
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
hep
14
24.3.24
20
2:38.09
Carlo Russetti, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
2
12
(20)
21
2:38.13
Michael Nilsson, Varberg
67
Varbergs GIFVarberg
3
55
B
3.3.24
IVSM
22
2:38.56
Assar Nielsen, Rigor
12
IF RigorRigor
3
13
27.1.24
23
2:39.31
Jonas Holmberg, Ymer
72
IK YmerYmer
8
50
B
3.3.24
IVSM
24
2:40.75
Jadran Marinov, Trollhättan FIK
80
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
10.2.24
25
2:42.34
Andreas Silfverstrand, IF Hagen
82
IF HagenIF Hagen
4
35
B
27.1.24
26
2:44.77
Kai Karlsson, Wilske
64
IK WilskeWilske
5
35
A
27.1.24
27
2:45.17
Per Jacobsson, Hälle
57
Hälle IFHälle
4
65
3.3.24
IVSM
28
2:45.42
Tim Nilsson, Falkenberg
12
Falkenbergs IKFalkenberg
3
12
29
2:46.42
Melker Kryander, Ymer
11
IK YmerYmer
4
13
27.1.24
30
2:47.20
Theo Swärd, Tibro
11
Tibro AIKTibro
7
13
23.3.24
(30)
31
2:47.97
Kasper Lindahl, Alingsås
11
Alingsås IFAlingsås
5
13
27.1.24
32
2:49.54
Hilding Bäckström, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
3
13
14.1.24
33
2:49.59
Charlie Sahlström, Orient
11
IK OrientOrient
4
13
14.1.24
34
2:51.35
Sixten Elofsson, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
9
13
6.1.24
35
2:51.37
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
5
60
3.3.24
IVSM
36
2:53.21
Charlie Selstad, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
10
13
6.1.24
37
2:54.78
Bo Berglund, DRT Kungsbacka
53
LK DRT KungsbackaDRT Kungsbacka
6
35
A
27.1.24
38
3:00.54
Sixten Clarholm, Hälle
11
Hälle IFHälle
3
13
8.11.23
39
3:00.75
Edvin Lindblom, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
13
18.11.23
40
3:01.75
Sigge Eisersjö, Tibro
12
Tibro AIKTibro
5
12
23.3.24
(40)
41
3:01.97
Walter Nilsson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
4
13
8.11.23
42
3:06.02
Melker Midbrandt, Tibro
11
Tibro AIKTibro
9
13
23.3.24
43
3:07.65
Elias Ledenius, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
4
13
9.3.24
44
3:14.43
Anton Martinsson, Träff
10
SOK TräffTräff
7
15
18.11.23
45
4:34.11
Lennart Svensson, Borås LK
39
Borås LKBorås LK
1
85
3.3.24
IVSM
M 1500 m
1
3:35.47 SIR
Samuel Pihlström, Hälle
01
Hälle IFHälle
2
2
3:57.49
Jonas Magnusson, Hälle
04
Hälle IFHälle
8
18.2.24
ISM
3
3:58.23
Linus Agervig Kristiansson, Hälle
01
Hälle IFHälle
3
A
4
3:58.26
Nils Bredin, Hälle
02
Hälle IFHälle
4
22
25.2.24
IJSM
5
3:59.01
Filip Jonsson, Hälle
06
Hälle IFHälle
5
A
6
4:01.80
Jimmy Nord, Alingsås
06
Alingsås IFAlingsås
6
A
7
4:07.39
Adam Brandt, Hälle
92
Hälle IFHälle
1
8
4:09.08
Andreas Carlsson, Trollhättan FIK
02
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
22
h1
24.2.24
IJSM
9
4:12.51
Zlatko Matic, Halmstad
93
IFK HalmstadHalmstad
2
A
13.1.24
10
4:15.22
Henok Ande, Hälle
05
Hälle IFHälle
14
A
(10)
11
4:15.37
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
10.2.24
12
4:15.56
Alwin Andrée, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
19
h2
24.2.24
IJSM
13
4:24.66
Melker Engström, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
16
h2
9.3.24
IUSM
14
4:28.86
David von Sicard, Halmstad
06
IFK HalmstadHalmstad
10
15
4:29.07
Frans Kaiser, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
1
17
16
4:32.71
Linus Framme, Hälle
08
Hälle IFHälle
7
16
h1
9.3.24
IUSM
17
4:32.9m
Algot Tersing, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
17
14.1.24
18
4:37.83
Erik Framme, Hälle
73
Hälle IFHälle
4
10.2.24
19
4:39.61
Patric Engström, Trollhättan FIK
74
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
10.2.24
20
4:40.63
Alvin Mether, Hälle
08
Hälle IFHälle
7
10.2.24
(20)
21
4:41.15
Jonathan Lindblom, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
7
17
22
4:42.73
Erik Diding, Warberg
75
Warberg RCWarberg
3
45
2.3.24
IVSM
23
4:43.88
Elliot Ingels, Halmstad
06
IFK HalmstadHalmstad
12
24
4:44.83
Konstantin Avramidis, Halmstad Gar
86
Halmstad Garnisons IFHalmstad Gar
3
35
2.3.24
IVSM
25
4:46.01
Theo Valström, Halmstad
07
IFK HalmstadHalmstad
9
17
6.1.24
26
4:47.08
Karl Wilenius, Lidköpings VSK
85
Lidköpings VSKLidköpings VSK
4
35
2.3.24
IVSM
27
4:50.06
Jörgen Lindwall, Ultrasweden
63
T Ultrasweden LKUltrasweden
8
10.2.24
28
4:50.08
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
55
2.3.24
IVSM
29
4:52.43
Linus Pålsson, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
9
17
30
4:53.11
Jan Wiklund, Wilske
67
IK WilskeWilske
3
13.2.24
(30)
31
5:03.44
Anders Grahn, Rigor
69
IF RigorRigor
7
32
5:04.59
Dahir Hasan, Wilske
70
IK WilskeWilske
9
10.2.24
33
5:16.5m
Miles Gerhardt, Brattås
07
Brattås CKBrattås
7
17
14.1.24
34
5:19.76
Hans Aronsson, Orient
81
IK OrientOrient
5
B
14.1.24
35
5:19.8m
Floyd Gerhardt, Brattås
07
Brattås CKBrattås
8
17
14.1.24
36
5:22.42
Ove Jacobsson, Granit
63
IK GranitGranit
6
B
14.1.24
37
5:31.88
Jadran Marinov, Trollhättan FIK
80
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
7
B
14.1.24
38
5:41.35
Tomasz Drapella, Trollhättan FIK
79
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
8
B
14.1.24
39
5:59.64
Bo Berglund, DRT Kungsbacka
53
LK DRT KungsbackaDRT Kungsbacka
9
B
14.1.24
40
6:27.83
Lars-Erik Sellberg, Stångenäs
49
Stångenäs AISStångenäs
10
B
14.1.24
M 3000 m
1
7:59.60
Sharmarke Ahmed, Hälle
02
Hälle IFHälle
1
A
27.1.24
2
8:22.12
Olle Meijer, Hälle
98
Hälle IFHälle
1
A
3
8:22.20
Olle Ahlberg, Hälle
97
Hälle IFHälle
1
14.1.24
4
8:22.82
Petter Svensson, Hälle
90
Hälle IFHälle
2
A
5
8:24.52
Wilhelm Bergentz, Hälle
02
Hälle IFHälle
3
14.1.24
6
8:25.05
Håvard Sandstad Eidsmo*, Hälle
98
Hälle IFHälle
3
A
7
8:28.38
Nils Bredin, Hälle
02
Hälle IFHälle
5
B
27.1.24
8
8:29.34
Linus Agervig Kristiansson, Hälle
01
Hälle IFHälle
5
A
9
8:43.17
Filip Jonsson, Hälle
06
Hälle IFHälle
4
14.1.24
10
8:43.77
Jonas Magnusson, Hälle
04
Hälle IFHälle
1
A
21.12.23
(10)
11
8:51.95
Adam Brandt, Hälle
92
Hälle IFHälle
9
A
12
9:10.48
Zlatko Matic, Halmstad
93
IFK HalmstadHalmstad
2
A
13
9:18.16
Henok Ande, Hälle
05
Hälle IFHälle
3
A
21.12.23
14
9:19.69
Andreas Carlsson, Trollhättan FIK
02
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
B
15
9:26.48
Andreas Lundblad, Falkenberg Allstars
86
Falkenberg Allstars LKFalkenberg Allstars
4
35
1.3.24
IVSM
16
9:34.70
Fredrik Sigurd, Borås LK
75
Borås LKBorås LK
1
45
1.3.24
IVSM
17
9:46.64
Silas Andersson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
6
A
18
9:48.70
Karl Wilenius, Lidköpings VSK
85
Lidköpings VSKLidköpings VSK
5
35
1.3.24
IVSM
19
9:49.32
Fredrik Überbacher, Hälle
87
Hälle IFHälle
5
B
20
9:50.83
Erik Framme, Hälle
73
Hälle IFHälle
5
50
A
1.3.24
IVSM
(20)
21
9:55.81
Erik Diding, Warberg
75
Warberg RCWarberg
3
45
1.3.24
IVSM
22
9:59.90
Petteri Rannikko, IF Hagen
79
IF HagenIF Hagen
2
35
14.1.24
23
10:02.98
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
55
A
1.3.24
IVSM
24
10:04.19
Linus Framme, Hälle
08
Hälle IFHälle
2
B
21.12.23
25
10:06.81
Viktor Jernberg, Hälle
09
Hälle IFHälle
3
B
21.12.23
26
10:14.34
Patric Engström, Trollhättan FIK
74
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
6
B
27
10:18.48
Jan Wiklund, Wilske
67
IK WilskeWilske
5
55
A
1.3.24
IVSM
28
10:29.94
Dahir Hasan, Wilske
70
IK WilskeWilske
1
50
B
1.3.24
IVSM
29
10:29.95
Alvin Mether, Hälle
08
Hälle IFHälle
4
B
21.12.23
30
10:38.36
Rasmus Wallström, Hälle
11
Hälle IFHälle
6
B
21.12.23
(30)
31
10:45.27
Jörgen Lindwall, Ultrasweden
63
T Ultrasweden LKUltrasweden
2
55
14.1.24
32
10:45.36
Henrik Sahl, Lidköpings VSK
73
Lidköpings VSKLidköpings VSK
4
35
14.1.24
33
10:48.99
Christer Lindgren, Trollhättans IF
69
Trollhättans IFTrollhättans IF
3
55
14.1.24
34
10:52.98
Anders Grahn, Rigor
69
IF RigorRigor
4
55
14.1.24
35
11:04.77
Niclas Westerberg, IF Hagen
85
IF HagenIF Hagen
5
35
14.1.24
36
11:29.13
Linus Pålsson, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
7
B
21.12.23
37
11:42.51
Kai Karlsson, Wilske
64
IK WilskeWilske
4
60
1.3.24
IVSM
38
12:02.94
Magnus Rappe, Varberg
69
Varbergs GIFVarberg
5
55
B
1.3.24
IVSM
39
12:30.09
Michel Matheussen, Trollhättan FIK
69
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
55
14.1.24
40
12:37.95
Anders Carlsson, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
8
B
21.12.23
(40)
41
14:23.57
Lars-Erik Sellberg, Stångenäs
49
Stångenäs AISStångenäs
6
55
14.1.24
42
17:48.20
Sören Remar, Borås LK
48
Borås LKBorås LK
2
75
1.3.24
IVSM
43
17:56.54
Dan Jarl, Håfreström
44
Håfreströms IFHåfreström
7
55
14.1.24
M 60 m häck
1
8.76
Isac Svensson, Halmstad
04
IFK HalmstadHalmstad
4
h2
3.2.24
2
9.14
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
3
9.29
Agustin Hilmersson, Orient
03
IK OrientOrient
1
13.1.24
4
9.86
Gustav Magnusson, Orient
95
IK OrientOrient
2
13.1.24
M Höjd
1
2.03
Agustin Hilmersson, Orient
03
IK OrientOrient
1
2
1.95
Andrei Popa, Mariestads AIF
06
Mariestads AIFMariestads AIF
1
3.2.24
3
1.92
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
23.3.24
4
1.83
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
2
23.3.24
5
1.81
Anton Andersson, Hälle
06
Hälle IFHälle
8
6
1.79
Lucas Andersson, Halmstad
07
IFK HalmstadHalmstad
=8
17
25.2.24
IUSM
6
1.79
Melvin Ewoldt, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
3
15
A
9.3.24
IUSM
8
1.77
Oliver Silfverstrand, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
5
15
A
9.3.24
IUSM
9
1.72
Joel Persson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
3
15
10.12.23
10
1.71
Samuel Carlsson, Halmstad
01
IFK HalmstadHalmstad
10
21.1.24
(10)
10
1.71
Andreas Andersen, Ymer
81
IK YmerYmer
1
40
27.1.24
12
1.70
Fritz Theander, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
hep
16
21.1.24
IUSM
12
1.70
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
2
35
2.3.24
IVSM
14
1.67
Hugo Öhrvall, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
2
14
17.3.24
15
1.63
David Vallgren, Lidköpings IS
09
Lidköpings ISLidköpings IS
1
15
10.12.23
16
1.59
Felix Andersson, Håfreström
09
Håfreströms IFHåfreström
3
15
13.1.24
17
1.55
Sigge Gustavsson, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
15
13.1.24
18
1.54
Stefan Lagerkvist, Hälle
72
Hälle IFHälle
6
50
2.3.24
IVSM
18
1.54
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
6
14
17.3.24
20
1.53
Peter Jivanov, Istrum
02
Istrums SKIstrum
1
27.1.24
(20)
21
1.52
Victor Hansson, Rigor
09
IF RigorRigor
5
15
25.11.23
22
1.50
Melker Engström, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
10
17
6.1.24
22
1.50
Martin Stjern, Stenungsunds FI
67
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
55
14.1.24
24
1.47
Mikael Nyberg, Ymer
72
IK YmerYmer
2
50
27.1.24
25
1.46
Benjamin Nettelblad, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
1
13
6.1.24
26
1.45
Jonathan Lindblom, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
11
17
6.1.24
26
1.45
Bertil Ljungqvist, Orient
54
IK OrientOrient
=2
65
28
1.42
Anton Söderlund, Stenungsunds FI
12
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
=1
13
13.1.24
28
1.42
Charlie Sahlström, Orient
11
IK OrientOrient
=1
13
13.1.24
28
1.42
Elliot Hallquist, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
13
11.2.24
(30)
31
1.40
Anton Martinsson, Träff
10
SOK TräffTräff
4
15
18.11.23
32
1.39
Melker Midbrandt, Tibro
11
Tibro AIKTibro
3
13
13.1.24
33
1.38
Jacob Walderstedt, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
5
14
10.12.23
33
1.38
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
5
60
2.3.24
IVSM
35
1.37
Silas Andersson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
8
15
25.11.23
35
1.37
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
9
15
25.11.23
37
1.35
Noel Larsson, Laholm
11
Laholm IFLaholm
6
13
37
1.35
Theo Valström, Halmstad
07
IFK HalmstadHalmstad
12
17
6.1.24
37
1.35
Rasmus Fors, Håfreström
10
Håfreströms IFHåfreström
5
15
13.1.24
37
1.35
Olle Ahlmark Wilsson, Alingsås
11
Alingsås IFAlingsås
2
13
27.1.24
(40)
37
1.35
Walter Nilsson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
5
13
27.1.24
37
1.35
Leo Hasselqvist, Rigor
12
IF RigorRigor
2
12
37
1.35
Hilding Bäckström, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
4
12
44
1.33
Tor Ahlskog, Strömstads IF
12
Strömstads IFStrömstads IF
5
13
13.1.24
45
1.31
Alfred Ingman, Orient
10
IK OrientOrient
1
14
15.12.23
46
1.30
Alfred Lindkvist, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
=8
13
6.1.24
46
1.30
Ingemar Ekstorm, Orient
57
IK OrientOrient
1
65
14.1.24
48
1.26
Elton Ljungqvist, Orient
12
IK OrientOrient
=6
13
13.1.24
48
1.26
Theo Swärd, Tibro
11
Tibro AIKTibro
3
13
27.1.24
50
1.25
Sixten Elofsson, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
10
13
6.1.24
(50)
51
1.23
Robert Fabian, Herrljunga
72
Herrljunga SKHerrljunga
1
50
23.11.23
51
1.23
Olle Helgesson, Alingsås
12
Alingsås IFAlingsås
5
12
27.1.24
53
1.19
Axel Forsell, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
8
14
19.11.23
54
1.18
Leon Fernerud, Strömstads IF
12
Strömstads IFStrömstads IF
9
13
13.1.24
54
1.18
Ulf Nilsson, Orient
48
IK OrientOrient
1
75
14.1.24
54
1.18
Nils Oscarsson, Ymer
12
IK YmerYmer
6
12
27.1.24
57
1.17
Morris Tyler, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
1
13
25.11.23
58
1.16
Matheo Sylvan, Orient
11
IK OrientOrient
3
13
19.11.23
58
1.16
Arvid Ahlskog, Strömstads IF
12
Strömstads IFStrömstads IF
8
13
3.2.24
60
1.15
Sigge Eisersjö, Tibro
12
Tibro AIKTibro
7
12
23.3.24
(60)
61
1.13
Nils Kjellsson, Alingsås
12
Alingsås IFAlingsås
9
12
27.1.24
62
1.09
Sven Alm, Orient
47
IK OrientOrient
1
75
19.3.24
63
1.08
Olle Ådahl, Ymer
11
IK YmerYmer
4
13
27.1.24
M Stav
1
4.36
Peter Svensson, Rigor
02
IF RigorRigor
4
22
24.2.24
IJSM
2
3.81
Gustav Thyrman, Rigor
04
IF RigorRigor
1
19.11.23
3
3.50
Stefan Lagerkvist, Hälle
72
Hälle IFHälle
4
50
3.3.24
IVSM
4
3.37
Fritz Theander, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
hep
16
20.1.24
IUSM
5
3.27
Gustav Magnusson, Orient
95
IK OrientOrient
1
13.1.24
6
3.00
Victor Hansson, Rigor
09
IF RigorRigor
2
C
7
2.83
Anton Söderberg, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
14
16.3.24
8
2.73
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
6
14
16.3.24
9
2.63
Noel Henriksson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
7
14
16.3.24
10
2.50
Hubert Drapella, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
10
17
6.1.24
(10)
11
2.40
Philip Brattin, Brattås
09
Brattås CKBrattås
11
17
6.1.24
12
2.22
Simon Kronberg, Rigor
09
IF RigorRigor
=9
15
20.1.24
13
2.15
Sven Alm, Orient
47
IK OrientOrient
1
75
3.3.24
IVSM
14
2.10
Efraim Jonsson, Lidköpings IS
09
Lidköpings ISLidköpings IS
=14
17
6.1.24
15
2.07
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
hep
15
20.1.24
IUSM
16
1.77
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
1
60
13.1.24
M Längd
1
6.93
Andrei Popa, Mariestads AIF
06
Mariestads AIFMariestads AIF
3
27.1.24
2
6.71
Eric Nilsson Struck, Istrum
08
Istrums SKIstrum
2
16
A
9.3.24
IUSM
3
6.60
Isac Svensson, Halmstad
04
IFK HalmstadHalmstad
10
22
25.2.24
IJSM
4
6.58
Agustin Hilmersson, Orient
03
IK OrientOrient
1
13.1.24
5
6.47
Jack Wennman, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
18.11.23
5
6.47
Sebastian Kjellberg, Rigor
07
IF RigorRigor
4
17
25.2.24
IUSM
7
6.36
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
4
3.2.24
8
6.02
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
2
35
1.3.24
IVSM
9
6.01
Fritz Theander, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
hep
16
20.1.24
IUSM
10
5.98
Isac Sehlstedt, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
1
14
(10)
11
5.86
Ali Diakite, Wilske
06
IK WilskeWilske
4
13.1.24
12
5.52
Philip Brattin, Brattås
09
Brattås CKBrattås
2
15
6.1.24
13
5.49
Abbe Norlund, Halmstad
08
IFK HalmstadHalmstad
9
17
6.1.24
14
5.34
Andreas Andersen, Ymer
81
IK YmerYmer
1
40
27.1.24
15
5.30
Elvis Koszinowski, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
2
17
13.1.24
16
5.29
Joel Persson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
4
15
10.12.23
17
5.27
David Lövdahl, Halmstad
05
IFK HalmstadHalmstad
1
19
25.11.23
18
5.21
Gustav Appelgren, Laholm
08
Laholm IFLaholm
4
10.12.23
19
5.19
Malte Andreasson, Alingsås
08
Alingsås IFAlingsås
11
17
6.1.24
20
5.18
David Vallgren, Lidköpings IS
09
Lidköpings ISLidköpings IS
2
15
14.1.24
(20)
21
5.15
Oliver Silfverstrand, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
6
15
22
5.11
Charlie Jullien Persson, Träff
10
SOK TräffTräff
3
15
18.11.23
23
5.07
Hugo Öhrvall, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
7
15
10.12.23
24
5.06
Noel Henriksson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
3
15
25.11.23
25
4.86
Adam Forsmark, Strömstads IF
10
Strömstads IFStrömstads IF
2
14
18.11.23
26
4.85
Ivar Malmering, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
3
15
14.1.24
27
4.81
Kevin Reisa, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
8
14
16.3.24
28
4.77
Alve Weber, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
6
14
29
4.66
Otto Collén, Varberg
08
Varbergs GIFVarberg
2
17
25.11.23
30
4.60
Bengt Aikdahl, Lidköpings IS
56
Lidköpings ISLidköpings IS
2
65
1.3.24
IVSM
(30)
31
4.55
Olof Håkansson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
8
15
25.11.23
32
4.54
Mikael Nyberg, Ymer
72
IK YmerYmer
2
50
27.1.24
33
4.49
Lars-Göran Wiik, Varberg
67
Varbergs GIFVarberg
6
55
1.3.24
IVSM
34
4.41
Anton Söderberg, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
9
14
35
4.35
Andreas Bruhn, Varberg
74
Varbergs GIFVarberg
12
50
1.3.24
IVSM
36
4.27
Folke Hildesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
8
15
37
4.09
Bertil Ljungqvist, Orient
54
IK OrientOrient
1
70
27.1.24
38
4.05
Axel Forsell, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
10.2.24
39
3.99
Wilhelm Hallander, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
11
15
25.11.23
40
3.96
Ludvig Tjärnström, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
2
14
27.1.24
(40)
41
3.94
Anton Martinsson, Träff
10
SOK TräffTräff
12
15
18.11.23
42
3.90
Otto Eilind, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
13
15
25.11.23
43
3.89
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
7
60
1.3.24
IVSM
44
3.78
Simon Assarsson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
14
15
25.11.23
45
3.77
Lucas Van Der Wal, Istrum
10
Istrums SKIstrum
3
14
27.1.24
46
3.69
Alfred Ingman, Orient
10
IK OrientOrient
1
14
19.11.23
47
3.60
Mathias Larsson, Bergaström
88
IK BergaströmBergaström
5
35
1.3.24
IVSM
48
3.57
Oskar Hellstrand, Rigor
10
IF RigorRigor
9
14
49
3.52
Tage Isaksson, Ymer
44
IK YmerYmer
1
80
1.3.24
IVSM
50
3.43
Julius Thiger, Trollhättan FIK
12
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
10.2.24
(50)
51
3.34
Thomas Wellsfält, Varberg
54
Varbergs GIFVarberg
3
70
1.3.24
IVSM
52
3.12
Malte Zettergren, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
12
17
6.1.24
53
3.06
Moltas Kindgren, Bergaström
12
IK BergaströmBergaström
6
10.2.24
53
3.06
Leif Eurenius, Ymer
49
IK YmerYmer
3
75
1.3.24
IVSM
55
2.87
Linus Hallström, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
15
15
25.11.23
M Tresteg
1
14.31
Agustin Hilmersson, Orient
03
IK OrientOrient
1
14.1.24
2
12.33
Albin Freiholtz, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
14.1.24
3
12.12
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
3
14.1.24
4
11.40
Isac Sehlstedt, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
2
14
17.3.24
5
11.03
Efraim Jonsson, Lidköpings IS
09
Lidköpings ISLidköpings IS
1
15
13.1.24
6
11.02
Elvis Koszinowski, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
3
17
7
11.00
Noel Henriksson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
6
14
17.3.24
8
10.89
Anton Andersson, Hälle
06
Hälle IFHälle
4
14.1.24
9
9.69
Victor Hansson, Rigor
09
IF RigorRigor
4
15
10
9.15
Axel Forsell, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
11
14
17.3.24
(10)
11
8.82
Pekka Saarinen, Hälle
61
Hälle IFHälle
4
60
3.3.24
IVSM
12
8.77
Bengt Aikdahl, Lidköpings IS
56
Lidköpings ISLidköpings IS
1
65
14.1.24
13
8.55
Martin Brodin, IF Hagen
79
IF HagenIF Hagen
1
45
14.1.24
14
8.52
Bertil Ljungqvist, Orient
54
IK OrientOrient
1
70
14.1.24
M Kula
1
10.49
Johan Gustafsson, Alingsås
80
Alingsås IFAlingsås
1
40
14.1.24
2
10.04
Anders Logg, Hälle
76
Hälle IFHälle
3
45
2.3.24
IVSM
3
9.82
Henrik Hildesson, Varberg
77
Varbergs GIFVarberg
4
45
2.3.24
IVSM
4
9.53
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
1
35
10.2.24
5
9.43
Jacob Johansson, Varberg
04
Varbergs GIFVarberg
1
22
24.1.24
6
9.18
Andreas Silfverstrand, IF Hagen
82
IF HagenIF Hagen
1
18.11.23
7
7.84
Sebastian Eriksson, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
4
8
6.76
Mathias Larsson, Bergaström
88
IK BergaströmBergaström
4
35
2.3.24
IVSM
M Vikt
1
15.35
Tobias Hagström, Istrum
96
Istrums SKIstrum
1
13.1.24
2
14.05
Jacob Johansson, Varberg
04
Varbergs GIFVarberg
1
22
24.1.24
3
9.32
Jonas Ahrnberg, Bergaström
85
IK BergaströmBergaström
1
35
3.3.24
IVSM
4
8.19
Henrik Hildesson, Varberg
77
Varbergs GIFVarberg
1
45
24.1.24
5
7.96
Robert Blomdahl, Lidköpings IS
80
Lidköpings ISLidköpings IS
1
40
10.11.23
6
6.42
Andreas Silfverstrand, IF Hagen
82
IF HagenIF Hagen
2
40
14.1.24
K 60 m
1
7.57
Julia Wennersten, Ymer
01
IK YmerYmer
5
h1
3.2.24
FGP
2
7.66
Emelie Rantzow, Ymer
98
IK YmerYmer
4
h3
17.2.24
ISM
3
7.75
Ebba Eklund, IF Hagen
05
IF HagenIF Hagen
1
14.1.24
4
7.77
Amanda Tran, Ymer
07
IK YmerYmer
3
A
5
8.02
Ellen Schoug, Hälle
05
Hälle IFHälle
1
A
21.12.23
6
8.05
Emilia Blomdahl, Lidköpings IS
07
Lidköpings ISLidköpings IS
1
17
h2
7
8.13
Esther Johansson, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
4
17
h2
25.2.24
IUSM
8
8.16
Emma Ljungnér, Varberg
81
Varbergs GIFVarberg
1
X
10.12.23
9
8.18
Abby Andersson, Falkenberg
08
Falkenbergs IKFalkenberg
4
16
h1
10.3.24
IUSM
10
8.19
Elin Andersson, Brattås
07
Brattås CKBrattås
1
17
14.1.24
(10)
10
8.19
Maria Russetti, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
3
15
h3
9.3.24
IUSM
12
8.22
Hannia Börjeson, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
2
16
h1
13
8.26
Olivia Ståhl, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
1
15
h1
25.11.23
13
8.26
Noomi Bergman, Hälle
09
Hälle IFHälle
2
15
A
15
8.30
Johanna Almsand, IF Hagen
91
IF HagenIF Hagen
3
14.1.24
16
8.31
Elsie Gerhardt, Brattås
05
Brattås CKBrattås
4
14.1.24
16
8.31
Naomi Ohron, Istrum
09
Istrums SKIstrum
5
15
s1
9.3.24
IUSM
18
8.32
Nova Siljan, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
1
15
A
25.11.23
19
8.33
Elina Bergman, Hälle
01
Hälle IFHälle
3
A
21.12.23
20
8.34
Ida Jexe Ek, Halmstad
04
IFK HalmstadHalmstad
6
h1
(20)
21
8.35
Sissel Eliasson, Ymer
04
IK YmerYmer
3
h1
22
8.36
Marika Söderlund Larsson, Stenungsunds FI
10
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
=1
h2
21.12.23
22
8.36
Ella Feldthusen, Trollhättan FIK
03
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
=1
h2
21.12.23
22
8.36
Saga Drottz, Orient
09
IK OrientOrient
2
A
10.2.24
25
8.38
Elin Lövenklev, Varberg
06
Varbergs GIFVarberg
2
h1
26
8.43
Nicolina Sinclair, Stenungsunds FI
07
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
2
h3
21.12.23
27
8.44
Johanna Alvarsson, Ymer
84
IK YmerYmer
4
40
2.3.24
IVSM
28
8.45
Tilde Göransson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
1
14
B
28
8.45
Siri Fagerlund, Orient
86
IK OrientOrient
1
D
10.2.24
28
8.45
Nova Barrett, Halmstad
04
IFK HalmstadHalmstad
3
A
3.3.24
(30)
31
8.46
Alicia Strandberg, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
2
13
h6
16.3.24
32
8.47
Ellen Perman, Stenungsunds FI
07
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
B
21.12.23
33
8.49
Loona Bjurklint, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
2
13
A
20.1.24
34
8.50
Maja Andersson, IF Hagen
07
IF HagenIF Hagen
3
17
h1
14.1.24
34
8.50
Lova Svensson, Rigor
11
IF RigorRigor
2
13
s2
16.3.24
36
8.51
Klara Håkansson, Orient
05
IK OrientOrient
3
h2
14.1.24
36
8.51
Bim Paulsson, Orient
75
IK OrientOrient
4
45
2.3.24
IVSM
38
8.52
Ronja Berg, Laholm
06
Laholm IFLaholm
6
39
8.54
Tilda Nilsson, Rigor
10
IF RigorRigor
2
14
h5
40
8.55
Maja Malmström, Rigor
07
IF RigorRigor
3
17
h1
(40)
41
8.56
Agnes Frostberg, Rigor
06
IF RigorRigor
4
h2
41
8.56
Maja Karlsson, Orient
10
IK OrientOrient
3
14
h3
16.3.24
43
8.58
Märta Larsson, Mariestads AIF
09
Mariestads AIFMariestads AIF
4
15
14.1.24
44
8.62
Olga Drapella, Trollhättan FIK
07
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
h1
21.12.23
44
8.62
Orsolya Gaal, Varberg
82
Varbergs GIFVarberg
5
40
2.3.24
IVSM
46
8.63
Inez Brocker, Stenungsunds FI
08
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
3
16
h1
46
8.63
Johanna Boström, Laholm
84
Laholm IFLaholm
5
h1
46
8.63
Jonna Svensson, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
15
B
6.1.24
49
8.64
Siri Fellbrant, IF Hagen
08
IF HagenIF Hagen
2
17
E
16.3.24
50
8.65
Julia Alexandersson, Stenungsunds FI
08
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
5
16
h2
(50)
50
8.65
Ellen Bernhardsson, Hälle
10
Hälle IFHälle
2
14
A
52
8.66
Siri Bjurén, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
4
15
h2
11.2.24
53
8.67
Thowa Dahl, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
4
13
9.3.24
54
8.68
Linn Ejnarsson, Laholm
04
Laholm IFLaholm
6
h1
54
8.68
Elin Larsson, Rigor
08
IF RigorRigor
4
17
h3
56
8.70
Elvira Johansson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
3
14
h1
56
8.70
Matilda Money, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
3
13
A
20.1.24
58
8.72
Hanna Andersson, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
2
15
h1
9.3.24
58
8.72
Ellen Guldbrandsen, Tibro
10
Tibro AIKTibro
5
14
h1
16.3.24
60
8.73
Signe Misuri, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
1
13
h2
25.11.23
(60)
61
8.74
Estrid Weijmer, Ymer
09
IK YmerYmer
1
15
h1
27.1.24
62
8.75
Maja Barndik, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
4
17
h1
63
8.76
Auma Ching Chong, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
3
13
h1
16.3.24
64
8.81
Linnea Stenborg, Lidköpings IS
10
Lidköpings ISLidköpings IS
2
14
h2
65
8.85
Fei Bohlin, Rigor
10
IF RigorRigor
4
14
h4
66
8.86
Alva Bengtsson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
1
15
h2
25.11.23
66
8.86
Hedvig Elfström, Lidköpings IS
10
Lidköpings ISLidköpings IS
6
15
14.1.24
68
8.88
Ebba Bengtsson, Laholm
05
Laholm IFLaholm
8
h2
68
8.88
Alva Zettergren, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
3
14
h4
20.1.24
70
8.90
Elin Wretborn, Hälle
11
Hälle IFHälle
2
13
h1
27.1.24
(70)
70
8.90
Tuva Sandberg, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
3
23.3.24
72
8.92
Ida Larsson, Orient
05
IK OrientOrient
6
27.1.24
73
8.93
Meja Grangéus, Falkenberg
09
Falkenbergs IKFalkenberg
2
15
h2
25.11.23
74
8.94
Alice Lindvert, Ymer
07
IK YmerYmer
2
22
13.12.23
75
8.96
Lovisa Qvarfordt, Hälle
11
Hälle IFHälle
6
13
h4
16.3.24
76
8.97
Majken Andersson, Orient
11
IK OrientOrient
4
13
h5
76
8.97
Märta Sund, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
7
14
h1
16.3.24
78
8.98
Esmeralda Olausson, Orient
08
IK OrientOrient
3
h4
21.12.23
78
8.98
Vilma Tilander, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
5
15
h5
20.1.24
80
8.99
Anita Hamkalo, Ymer
07
IK YmerYmer
6
17
h3
(80)
81
9.01
Jenny Olausson, Trollhättan FIK
04
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
h3
21.12.23
81
9.01
Molly Rickardsson, Lidköpings IS
11
Lidköpings ISLidköpings IS
1
13
h4
83
9.02
Lina Petersson, Istrum
11
Istrums SKIstrum
2
13
h5
25.11.23
83
9.02
Emma Lundqvist, Rigor
10
IF RigorRigor
3
15
h2
25.11.23
83
9.02
Hanna Lundqvist, Rigor
07
IF RigorRigor
3
17
B
83
9.02
Ella Ruderfelt, Rigor
09
IF RigorRigor
5
15
27.1.24
83
9.02
Nellie Lieberth Järman, Lidköpings IS
12
Lidköpings ISLidköpings IS
2
12
h2
23.3.24
88
9.03
Tuva Wixe, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
5
15
h2
25.11.23
88
9.03mx
Signe Aderstedt, Ymer
06
IK YmerYmer
3
13.12.23
90
9.04
Lee Lawrence Webmark, Ymer
08
IK YmerYmer
2
16
13.12.23
(90)
90
9.04
Astrid Hansson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
6
15
h5
20.1.24
92
9.07
Ebba Sjöberg, Ymer
04
IK YmerYmer
3
22
13.12.23
93
9.08
Elin Orsander, Falkenberg
09
Falkenbergs IKFalkenberg
6
15
h2
25.11.23
94
9.09
Stella Zaparta, Orient
08
IK OrientOrient
4
h4
21.12.23
95
9.10
Fanny Erikson, Ymer
08
IK YmerYmer
3
16
13.12.23
95
9.10
Alva Lindström, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
6
15
h1
20.1.24
97
9.11
Astrid Cronholm, Rigor
09
IF RigorRigor
6
15
h2
20.1.24
97
9.11
Inez Ling, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
7
13
h3
16.3.24
99
9.13
Mira Glittsjö Dahl, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
4
12
27.1.24
100
9.14
Shelby Ljungberg, Hälle
12
Hälle IFHälle
2
12
h2
(100)
101
9.15
Sofia Wennström, Laholm
08
Laholm IFLaholm
8
17
h4
20.1.24
102
9.19
Meya Evertsson, Lidköpings IS
11
Lidköpings ISLidköpings IS
3
13
h3
102
9.19
Tove Fredin, Lidköpings IS
12
Lidköpings ISLidköpings IS
2
13
h2
14.1.24
102
9.19
Signe Lindblad, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
14
h5
20.1.24
102
9.19
Alma Åkesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
7
15
h3
20.1.24
102
9.19
Emmie Van Den Berg, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
5
14
h2
107
9.20
Stella Kaiser, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
6
14
h3
107
9.20
Fanny Ström, Rigor
10
IF RigorRigor
3
14
B
109
9.22
Anna-Karin Halldin, Orient
69
IK OrientOrient
6
h2
109
9.22
Linda Åkerman, Halmstad
71
IFK HalmstadHalmstad
7
50
2.3.24
IVSM
(110)
111
9.23
Telma Tagesson, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
2
15
h5
10.12.23
111
9.23
Svea Karlsson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
5
14
24.1.24
111
9.23
Liv Philgren, Ulricehamn
11
Ulricehamns FKUlricehamn
4
13
h3
27.1.24
114
9.24
Savanna Johansson, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
7
13
25.11.23
114
9.24
Melina Falk, Brattås
12
Brattås CKBrattås
3
13
h2
14.1.24
116
9.25
Molly Andersson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
4
13
h2
117
9.27
Signe Lennartsson Bring, Tibro
11
Tibro AIKTibro
3
13
h6
23.3.24
118
9.29
Julia Kvantenå, Håfreström
10
Håfreströms IFHåfreström
2
D
10.2.24
119
9.31
Emelie Mars, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
13
h3
14.1.24
120
9.33
Felicia Åhberg, Tibro
11
Tibro AIKTibro
4
13
h2
27.1.24
(120)
121
9.34
Usino Oghenekparobo Favour, Hälle
10
Hälle IFHälle
5
h2
21.12.23
122
9.40
Olivia Lindgren, Falkenberg
08
Falkenbergs IKFalkenberg
8
16
h2
122
9.40
Clara Prat Carlsson, Ymer
08
IK YmerYmer
7
17
27.1.24
122
9.40
Freja Lundell, Ymer
11
IK YmerYmer
1
13
21.3.24
125
9.42
Alicia Lindgren, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
6
14
h4
126
9.43
Sally-Anna Åkerman Lilvik, Ymer
11
IK YmerYmer
1
13
X
21.3.24
127
9.45
Annie Rasmussen Frising, Laholm
09
Laholm IFLaholm
8
15
h3
128
9.47
Alva Drottz, Orient
11
IK OrientOrient
4
13
8.11.23
128
9.47
Linéa Lyckekil, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
8
13
25.11.23
128
9.47
Hilda Zetterberg, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
4
15
h1
14.1.24
(130)
128
9.47
Julia von Bahr, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
4
15
h1
27.1.24
132
9.49
Linnéa Fransson, Alingsås
10
Alingsås IFAlingsås
5
14
B
132
9.49
Novali Gustafsson, Brattås
10
Brattås CKBrattås
7
14
h4
134
9.54
Ellen Österlindh, Ymer
11
IK YmerYmer
3
13
21.3.24
135
9.55
Emmie Kubenka, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
3
13
h2
10.12.23
136
9.57
Emma Göthberg, Tibro
11
Tibro AIKTibro
4
13
h1
14.1.24
136
9.57
Caroline Tran, Ymer
79
IK YmerYmer
3
35
27.1.24
138
9.59
Vilma Mårtensson, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
=2
12
h2
27.1.24
139
9.61
Alma Sandö, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
5
17
25.11.23
139
9.61
Anna Logg, Hälle
78
Hälle IFHälle
5
h1
21.12.23
(140)
139
9.61
Ida Widlund, Stenungsunds FI
05
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
6
19
X
27.1.24
142
9.64
Ellie Andersson, Brattås
11
Brattås CKBrattås
5
13
8.11.23
143
9.66
Josefin Axelsson, Ymer
04
IK YmerYmer
4
22
13.12.23
144
9.71
Leia Johannesson, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
7
13
h4
145
9.72
Elise Wallentin, Håfreström
11
Håfreströms IFHåfreström
5
13
h2
3.2.24
146
9.74
Monika Callenberg, Varberg
71
Varbergs GIFVarberg
6
50
h1
2.3.24
IVSM
147
9.78
Miranda Möllborn, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
5
15
h4
25.11.23
147
9.78
Ina Törnqvist, Ulricehamn
11
Ulricehamns FKUlricehamn
5
13
h2
27.1.24
149
9.80
Holly Larsson, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
5
12
h1
150
9.83
Torhild Stenman, Tingberg
10
Tingbergs AISTingberg
6
14
h3
27.1.24
(150)
151
9.84
Anna Sandberg, Träff
69
SOK TräffTräff
4
23.3.24
152
9.85
Ellie Sjödelius, Håfreström
11
Håfreströms IFHåfreström
1
E
10.2.24
153
9.87
Lexie Björnerås, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
6
13
h1
23.3.24
154
9.88
Zoe Hellgren, Ymer
11
IK YmerYmer
4
13
21.3.24
155
9.93
Iris Fransson, Tibro
11
Tibro AIKTibro
8
13
h2
23.3.24
156
9.94mx
Anna Georgilas, Ymer
11
IK YmerYmer
3
14
13.12.23
157
9.98
Elsa person, Ulricehamn
12
Ulricehamns FKUlricehamn
4
12
h1
27.1.24
158
9.99
Viktoria Wettervik, Hälle
11
Hälle IFHälle
4
13
A
21.12.23
159
10.04
Ebba Lindberg, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
6
13
h2
25.11.23
160
10.05
Hanna Zubalen, Ymer
07
IK YmerYmer
5
22
13.12.23
(160)
160
10.05
Ebba Ekström, Rigor
11
IF RigorRigor
6
13
h1
162
10.06
Nelly Jakobsson, Hälle
10
Hälle IFHälle
5
h4
21.12.23
162
10.06
Elin Karlsson, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
7
13
h3
164
10.07
Tilda Sjöberg, Ymer
04
IK YmerYmer
6
22
13.12.23
165
10.10
Ingrid Östling, Ymer
12
IK YmerYmer
1
12
21.3.24
166
10.11
Natalie van der Wal, Istrum
12
Istrums SKIstrum
5
12
h2
27.1.24
166
10.11
Elin Jarenfors, Tanum
89
Tanums IFTanum
3
35
2.3.24
IVSM
168
10.14
Elisabeth Eickhoff, Ymer
62
IK YmerYmer
2
60
2.3.24
IVSM
169
10.16
Ella Johansson, Ymer
12
IK YmerYmer
2
12
21.3.24
170
10.17
Alicia Hultgren, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
6
12
h3
23.3.24
(170)
171
10.20
Tienne Sonfalk, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
6
15
h4
25.11.23
171
10.20
Ebba Rickardsson, Lidköpings IS
07
Lidköpings ISLidköpings IS
8
17
h2
173
10.22
Astrid Holmen Loodh, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
7
12
h3
23.3.24
174
10.23
Stina Hallin, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
7
15
h4
25.11.23
174
10.23
Lovisa Nygren, Orient
10
IK OrientOrient
5
15
h3
14.1.24
176
10.26
Julia Hammar, Lidköpings IS
11
Lidköpings ISLidköpings IS
6
13
h2
3.2.24
177
10.30
Ida Skälegård, Orient
11
IK OrientOrient
5
13
h5
18.11.23
178
10.33
Siv Kjellberg, Laholm
12
Laholm IFLaholm
6
12
h3
2.3.24
179
10.34
Liv Börretzen, Orient
11
IK OrientOrient
6
13
h1
14.1.24
180
10.41mx
Tuva Karlsson, Ymer
10
IK YmerYmer
5
14
13.12.23
(180)
181
10.47
Emilia Hallman, Ymer
11
IK YmerYmer
5
13
21.3.24
182
10.49
Nora Stille, Hälle
11
Hälle IFHälle
6
13
8.11.23
183
10.55
Alva Wallgren, Laholm
12
Laholm IFLaholm
8
12
h1
28.1.24
184
10.74
Isabel Johansson, Färgelanda
10
Färgelanda IFFärgelanda
3
D
10.2.24
185
10.86
Isabell Haglund, Ymer
12
IK YmerYmer
3
12
21.3.24
186
10.87
Tilde Johansson, Färgelanda
12
Färgelanda IFFärgelanda
4
D
10.2.24
187
10.88
Carina Olsson, Orient
62
IK OrientOrient
5
60
2.3.24
IVSM
188
11.06
Linn Nilsson, Färgelanda
11
Färgelanda IFFärgelanda
3
E
10.2.24
189
11.17
Viktoria Johansson, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
5
12
h1
27.1.24
190
11.18
Lama Sarsour, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
6
12
h2
27.1.24
(190)
191
11.24
Stina Sundling, Ymer
64
IK YmerYmer
2
55
27.1.24
192
11.29
Roza Gebar, Orient
11
IK OrientOrient
5
13
A
21.12.23
193
11.30
Ulla Littenheim, Hälle
47
Hälle IFHälle
2
60
14.1.24
194
11.34
Vilma Edvardsson, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
6
13
h3
14.1.24
195
11.52
Hilda Hedqvist, Ymer
12
IK YmerYmer
6
12
h2
27.1.24
196
11.56
Evelina Svensson Sandgren, Svängen
70
SK SvängenSvängen
4
35
27.1.24
197
12.01
Gertie Samuelsson, Ymer
54
IK YmerYmer
2
70
2.3.24
IVSM
198
12.25
Melina Gäfvert, Färgelanda
11
Färgelanda IFFärgelanda
5
D
10.2.24
199
12.34
Birgitta Johansson, Orient
55
IK OrientOrient
3
60
14.1.24
200
14.45
Helena Gunnarsson, Orient
60
IK OrientOrient
4
60
14.1.24
(200)
201
15.21
Lisbeth Johansson, Orient
50
IK OrientOrient
5
60
14.1.24
K 200 m
1
24.80
Emelie Rantzow, Ymer
98
IK YmerYmer
1
B
2
25.10
Chanel Moularé, IF Hagen
05
IF HagenIF Hagen
1
E
19.1.24
3
25.58
Ellen Schoug, Hälle
05
Hälle IFHälle
2
F
19.1.24
4
25.70
Elina Bergman, Hälle
01
Hälle IFHälle
1
5
26.18
Marika Söderlund Larsson, Stenungsunds FI
10
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
A
21.12.23
6
26.27
Maria Russetti, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
1
15
B
7
26.65
Amanda Tran, Ymer
07
IK YmerYmer
3
17
A
7
26.65
Hannia Börjeson, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
2
17
A
9
26.74
Nicolina Sinclair, Stenungsunds FI
07
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
3
D
19.1.24
10
26.98
Sara Barndik, Lidköpings IS
06
Lidköpings ISLidköpings IS
2
C
27.1.24
(10)
11
27.05
Noomi Bergman, Hälle
09
Hälle IFHälle
3
15
A
12
27.22
Nova Siljan, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
1
A
10.12.23
13
27.24
Tilde Göransson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
2
14
A
21.1.24
14
27.43
Esther Johansson, Varberg
07
Varbergs GIFVarberg
1
17
C
6.1.24
15
27.46
Klara Rickardsson, Lidköpings IS
07
Lidköpings ISLidköpings IS
2
17
B
16
27.47
Elsa Ekgrim, Rigor
08
IF RigorRigor
3
17
B
17
27.64
Märta Larsson, Mariestads AIF
09
Mariestads AIFMariestads AIF
3
15
h3
9.3.24
IUSM
18
27.69
Johanna Alvarsson, Ymer
84
IK YmerYmer
3
40
A
3.3.24
IVSM
19
27.70
Johanna Almsand, IF Hagen
91
IF HagenIF Hagen
1
C
13.1.24
20
27.72
Signe Misuri, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
1
13
B
17.3.24
(20)
21
27.75
Ella Feldthusen, Trollhättan FIK
03
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
C
21.12.23
22
27.85
Maja Andersson, IF Hagen
07
IF HagenIF Hagen
1
17
A
13.1.24
23
27.90
Loona Bjurklint, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
2
13
A
17.3.24
24
27.98
Olivia Ståhl, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
3
14
B
21.1.24
25
28.09
Klara Håkansson, Orient
05
IK OrientOrient
1
E
10.2.24
26
28.11
Ellen Bernhardsson, Hälle
10
Hälle IFHälle
1
14
B
26
28.11
Ellen Perman, Stenungsunds FI
07
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
4
A
19.1.24
26
28.11
Naomi Ohron, Istrum
09
Istrums SKIstrum
1
C
9.2.24
29
28.12
Nellie Sturesson, Falkenberg
08
Falkenbergs IKFalkenberg
4
17
A
6.1.24
29
28.12
Olga Drapella, Trollhättan FIK
07
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
B
10.2.24
(30)
31
28.13
Bim Paulsson, Orient
75
IK OrientOrient
2
45
A
3.3.24
IVSM
32
28.17
Siri Fagerlund, Orient
86
IK OrientOrient
1
C
10.2.24
33
28.39
Svea Karlsson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
2
14
D
17.3.24
34
28.55
Alicia Strandberg, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
2
13
B
17.3.24
35
28.60
Tuva Sandberg, IF Hagen
06
IF HagenIF Hagen
2
23.3.24
36
28.68
Siri Bjurén, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
1
15
C
13.1.24
37
28.77
Hanna Andersson, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
2
15
A
9.3.24
38
28.89
Emma Lundqvist, Rigor
10
IF RigorRigor
3
14
B
39
28.95
Inez Brocker, Stenungsunds FI
08
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
19.11.23
40
28.96
Thowa Dahl, IF Hagen
11
IF HagenIF Hagen
3
13
A
24.3.24
(40)
41
28.98
Jonna Svensson, Trollhättan FIK
09
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
15
A
13.1.24
41
28.98
Orsolya Gaal, Varberg
82
Varbergs GIFVarberg
2
40
B
3.3.24
IVSM
43
29.03
Lovisa Nilsson, Trollhättan FIK
06
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
B
13.1.24
44
29.17
Meja Grangéus, Falkenberg
09
Falkenbergs IKFalkenberg
1
15
B
25.11.23
45
29.27
Telma Tagesson, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
1
14
F
46
29.32
Abby Andersson, Falkenberg
08
Falkenbergs IKFalkenberg
2
19.11.23
47
29.36
Märta Sund, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
1
15
B
27.1.24
48
29.42
Maja Barndik, Lidköpings IS
08
Lidköpings ISLidköpings IS
3
17
C
27.1.24
49
29.49
Astrid Hansson, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
2
15
B
25.11.23
50
29.54
Elvira Grimstedt, IF Hagen
09
IF HagenIF Hagen
3
15
A
13.1.24
(50)
51
29.56
Sandra Andersson, IF Hagen
86
IF HagenIF Hagen
2
35
3.3.24
IVSM
52
29.57
Alice Lindvert, Ymer
07
IK YmerYmer
3
17
A
27.1.24
52
29.57
Estrid Weijmer, Ymer
09
IK YmerYmer
4
15
A
27.1.24
54
29.61
Alva Bengtsson, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
1
14
C
19.11.23
55
29.63
Matilda Money, Varberg
11
Varbergs GIFVarberg
1
14
A
24.1.24
56
29.68
Elvira Johansson, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
2
15
B
27.1.24
57
29.70
Tuva Wixe, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
1
15
D
25.11.23
58
29.73
Siri Fellbrant, IF Hagen
08
IF HagenIF Hagen
2
17
A
13.1.24
59
29.74
Elin Orsander, Falkenberg
09
Falkenbergs IKFalkenberg
3
15
A
19.11.23
59
29.74
Ebba Bengtsson, Laholm
05
Laholm IFLaholm
2
B
10.12.23
(60)
61
29.75
Lova Svensson, Rigor
11
IF RigorRigor
1
13
A
13.1.24
62
29.86
Anita Hamkalo, Ymer
07
IK YmerYmer
3
F
63
29.95
Stella Kaiser, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
1
14
I
17.3.24
64
29.98
Molly Rickardsson, Lidköpings IS
11
Lidköpings ISLidköpings IS
1
13
G
17.3.24
65
30.01
Fei Bohlin, Rigor
10
IF RigorRigor
2
14
I
17.3.24
66
30.17
Vilma Tilander, Halmstad
09
IFK HalmstadHalmstad
2
15
E
25.11.23
67
30.20
Linnea Stenborg, Lidköpings IS
10
Lidköpings ISLidköpings IS
1
14
D
68
30.23
Majken Andersson, Orient
11
IK OrientOrient
2
13
C
69
30.26
Elin Wretborn, Hälle
11
Hälle IFHälle
1
13
D
13.1.24
70
30.33
Olivia Lindgren, Falkenberg
08
Falkenbergs IKFalkenberg
4
17
25.11.23
(70)
71
30.41
Cornelia Ohlin, Mariestads AIF
08
Mariestads AIFMariestads AIF
1
17
B
13.1.24
72
30.43
Alva Zettergren, Varberg
10
Varbergs GIFVarberg
3
14
C
73
30.48
Shelby Ljungberg, Hälle
12
Hälle IFHälle
1
12
E
74
30.53
Usino Oghenekparobo Favour, Hälle
10
Hälle IFHälle
3
C
21.12.23
75
30.59
Lovisa Qvarfordt, Hälle
11
Hälle IFHälle
2
13
A
13.1.24
76
30.65
Emmie Van Den Berg, Trollhättan FIK
10
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
4
14
C
77
30.70
Savanna Johansson, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
2
13
B
25.11.23
78
30.73
Mira Glittsjö Dahl, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
4
12
A
28.1.24
79
30.74
Signe Lindblad, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
2
14
D
21.1.24
80
30.82
Alma Åkesson, Varberg
09
Varbergs GIFVarberg
4
15
C
13.1.24
(80)
81
30.89
Emelie Mars, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
13
D
82
31.03
Signe Lennartsson Bring, Tibro
11
Tibro AIKTibro
2
13
I
17.3.24
83
31.10
Alicia Lindgren, Falkenberg
10
Falkenbergs IKFalkenberg
2
14
G
84
31.23
Linda Åkerman, Halmstad
71
IFK HalmstadHalmstad
2
45
13.1.24
85
31.31
Vega Jarl, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
4
15
B
25.11.23
86
31.42
Ella Flodman, Orient
07
IK OrientOrient
2
17
B
13.1.24
87
31.47
Alicia Hedström, Mariestads AIF
09
Mariestads AIFMariestads AIF
3
15
C
3.2.24
88
31.53
Freja Härnström, Orient
11
IK OrientOrient
2
13
J
17.3.24
89
31.70
Anna Logg, Hälle
78
Hälle IFHälle
3
45
13.1.24
90
31.75
Smilla Larsson, Orient
12
IK OrientOrient
3
13
B
13.1.24
(90)
91
31.81
Leia Johannesson, Trollhättan FIK
11
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
1
13
E
92
31.85
Isabelle Börjesson, Stenungsunds FI
11
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
1
13
K
17.3.24
93
31.87
Inez Ling, Falkenberg
11
Falkenbergs IKFalkenberg
3
13
A
25.11.23
94
32.00
Lina Petersson, Istrum
11
Istrums SKIstrum
2
13
H
24.3.24
95
32.31
Meya Evertsson, Lidköpings IS
11
Lidköpings ISLidköpings IS
4
13
D
96
32.38
Linnéa Nilsson, Trollhättan FIK
08
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
17
B
13.1.24
97
32.41
Felicia Åhberg, Tibro
11
Tibro AIKTibro
1
13
D
24.3.24
98
32.98
Emmie Kubenka, Halmstad
11
IFK HalmstadHalmstad
6
13
E
21.1.24
99
32.99
Greta Sparre, Trollhättan FIK
12
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
3
13
A
13.1.24
100
33.05
Olivia Krantz, Rigor
12
IF RigorRigor
2
12
C
(100)
101
33.42
Holly Larsson, Varberg
12
Varbergs GIFVarberg
3
12
C
102
33.51
Anna Sandberg, Träff
69
SOK TräffTräff
1
55
13.1.24
103
33.53
Monika Callenberg, Varberg
71
Varbergs GIFVarberg
3
50
A
3.3.24
IVSM
104
33.60
Ruth Gartman, Stenungsunds FI
12
F Stenungsunds FIStenungsunds FI
2
12
G
105
33.78
Liv Börretzen, Orient
11
IK OrientOrient
3
13
D
13.1.24
106
33.90
Torhild Stenman, Tingberg
10
Tingbergs AISTingberg
5
14
B
28.1.24
107
33.91
Miranda Möllborn, Halmstad
10
IFK HalmstadHalmstad
3
15
E
25.11.23
108
34.16
Nelly Jakobsson, Hälle
10
Hälle IFHälle
4
C
21.12.23
109
34.70
Elisabeth Eickhoff, Ymer
62
IK YmerYmer
2
60
A
3.3.24
IVSM
110
34.95
Agnes Rasmussen Frising, Laholm
12
Laholm IFLaholm
2
12
F
2.3.24
(110)
111
35.08
Ebba Rickardsson, Lidköpings IS
07
Lidköpings ISLidköpings IS
2
17
D
27.1.24
112
35.37
Ebba Ekström, Rigor
11
IF RigorRigor
3
13
H
113
35.38
Elin Eriksson, Lidköpings IS
12
Lidköpings ISLidköpings IS
1
12
G
24.3.24
114
35.40
Nanteya Axelsson, Mariestads AIF
08
Mariestads AIFMariestads AIF
2
17
C
13.1.24
115
35.48
Julia Brodin, IF Hagen
12
IF HagenIF Hagen
3
12
D
9.3.24
116
35.66
Ulrika Kristenson, Varberg
69
Varbergs GIFVarberg
1
55
B
3.3.24
IVSM
117
37.16
Sigrid Stenman, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
2
12
C
28.1.24
118
37.23
Ulla Littenheim, Hälle
47
Hälle IFHälle
3
50
27.1.24
119
37.32
Camilla Svensson, Trollhättan FIK
69
Trollhättan FIKTrollhättan FIK
2
55
13.1.24
120
39.08
Carina Olsson, Orient
62
IK OrientOrient
3
60
A
3.3.24
IVSM
(120)
121
39.62
Lama Sarsour, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
5
12
B
28.1.24
122
39.92
Viktoria Johansson, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
4
12
C
28.1.24
123
40.26
Vilma Edvardsson, Tingberg
12
Tingbergs AISTingberg
5
12
C
28.1.24
124
42.26
Gertie Samuelsson, Ymer
54
IK YmerYmer
2
70
3.3.24
IVSM
125
47.12
Anna-Lena Svensson, Varberg
56
Varbergs GIFVarberg
2
65
B
3.3.24
IVSM
K 400 m
1
57.03
Ellen Schoug, Hälle
05
Hälle IFHälle
3
19
A
25.2.24
IJSM
2
57.85
Chanel Moularé, IF Hagen
05<