0

25.2
25.2
24‐25.2
24.2
24‐25.2
21.2
22.2
22.2
21.2
16.2
19.2
19.2
18.2
18.2
13.2
18.2
18.2
18.2
18.2
18.2
17‐18.2
16‐18.2
17.2
17.2
17.2
17.2
10.2
14.2
14.2
14.2
12.2
13.2
12.2
10.2
7.2
12.2
11.2
10‐11.2
10‐11.2
10‐11.2
9‐11.2
11.2
10‐11.2
10.2
8.2
10.2
8.2
4.1
7.2
6.2
6.2
6.2
6.2
6.2
6.2
27.1
1.2
5.2
5.2
1.2
5.2
3.2
2‐4.2
4.2
4.2
3.2
4.2
3.2
3.2
3.2
3‐4.2
3.2
2‐4.2
29.1
18.12
22.1
18.12
31.1
31.1
30.1
29.1
26‐28.1
27.1
28.1
27.1
27‐28.1
27‐28.1
27‐28.1
27‐28.1
26‐28.1
27.1
25.1
24.1
24.1
24.1
23.1
15.1
22.1
23.1
23.1
Arena: Tybblelundshallen   Organizer: IF Start
Tävlande: 48 (31+17)   Starter: 48 (31+17)

Men
Men 600m     
Indoor
Indoor
Race A
1Sören Persson
1:38.14
IF Göta Karlstad
1:38.14
PB
  
2Rodney HundermarkIFK Nora
1:38.59
SB
  
3Tuva Frih
1:43.96
Åsbro GoIF
1:43.96
PB
  
K 1
4Lars Lundegård
1:45.01
IF Start
1:45.01
PB
  
5Rebecka Albinsson
1:46.68
Karlskoga FIF
1:46.68
PB
  
K 2
6Peter Ström
1:49.11
Kumla SF
1:49.11
SB
  
Race B
1Kim Semstrand
1:52.81
IFK Nora
1:52.81
PB
  
K 1
2Molly Lilja
Molly Lilja 13, KFUM Örebro
2:09.13
13KFUM Örebro
2:09.13
PB
  
K 2
3Rebecca Strid
Rebecca Strid 13, KFUM Örebro
2:09.50
13KFUM Örebro
2:09.50
PB
  
K 3
4Tuwa Montén
2:09.52
IF Start
2:09.52
PB
  
K 4
5Wilgot Nordvall
Wilgot Nordvall 13, KFUM Örebro
2:17.18
13KFUM Örebro
2:17.18
PB
  
6Annica Sjölund
2:18.01
IF Start
2:18.01
PB
  
K 5
7Lukas Fagre
Lukas Fagre 13, KFUM Örebro
2:20.58
13KFUM Örebro
2:20.58
PB
  
Race C
1Josef Stenius
Josef Stenius 12, Gränslös
2:17.01
LK Gränslöst
2:17.01
PB
  
2Sigge Ekholm
Sigge Ekholm 13, KFUM Örebro
2:17.12
13KFUM Örebro
2:17.12
PB
  
3Rut Johansson
Rut Johansson 13, KFUM Örebro
2:43.03
13KFUM Örebro
2:43.03
PB
  
K 1
4Linda Stenius
Linda Stenius 81, Gränslös
3:20.17
LK Gränslöst
3:20.17
PB
  
K 2
Men 2000m     
Indoor
Indoor
Race A
1Oskar Hansson
Oskar Hansson 97, Tisdagsklubben
6:07.93
Tisdagsklubben Örebro
6:07.93
PB
  
2Elias Zika
6:11.85
IF Start
6:11.85
PB
  
3Karl Wilenius
Karl Wilenius 85, Lidköpings VSK
6:13.58
Lidköpings VSK
6:13.58
PB
  
4Ulf Blixt
Ulf Blixt 89, Gränslös
6:17.57
LK Gränslöst
6:17.57
PB
  
5Kristofer Björkman
6:39.02
Örebro AIK
6:39.02
PB
  
6Daniel Linder
Daniel Linder 78, Örebro AIK
6:41.96
Örebro AIK
6:41.96
PB
  
7Albin Wallgren
6:57.43
Åsbro GoIF
6:57.43
PB
  
8Henrik Hellborg
6:59.94
Örebro AIK
6:59.94
SB
  
Race B
1Måns Dahlberg
6:49.89
IF Start
6:49.89
PB
  
2Siri Englund
Siri Englund 91, Örebro AIK
7:06.51
Örebro AIK
7:06.51
PB
  
K 1
3Gabriel Laine
7:10.68
Karlskoga FIF
7:10.68
PB
  
4Marie Dasler
7:19.60
IF Start
7:19.60
SB NR55
  
K 2
5Mikael Hansson
7:21.03
IF Start
7:21.03
PB
  
6Ester Skoglund
Ester Skoglund 07, Östansjö SK
7:48.08
Östansjö SK
7:48.08
PB
  
K 3
Race C
1Ebba Fryxell
Ebba Fryxell 08, Dala-Järna
7:41.09
Dala-Järna IK
7:41.09
PB
  
K 1
2Roger SköldqvistIF Start
7:46.92
SB
  
3Torbjörn Sjölander
7:47.20
Örebro AIK
7:47.20
PB
  
4Carina Gustavsson
7:57.79
LK Gränslöst
7:57.79
PB
  
K 2
5Anders Brorson
7:58.89
IF Start
7:58.89
PB
  
6William SallrosIFK Nora
8:03.84
PB
  
7Lars Karlsson
Lars Karlsson 64, Östansjö SK
8:32.87
Östansjö SK
8:32.87
SB
  
Oskar Granberg
Oskar Granberg 13, KFUM Örebro
DNF
13KFUM Örebro
DNF
  
Race D
1Thomas SöderkvistKumla SF
8:22.90
SB
  
2Knut Ivansson
Knut Ivansson 13, KFUM Örebro
8:38.31
13KFUM Örebro
8:38.31
PB
  
3Edwin Wallgren
8:41.51
Åsbro GoIF
8:41.51
SB
  
4Idun Heidenreich HjärtsjöStocksäters IF
8:49.76
PB
  
K 1
5Mattias Larsson
Mattias Larsson 72, Östansjö SK
9:04.78
Östansjö SK
9:04.78
PB
  
6Olle Janegren
Olle Janegren 14, Tisaren
9:38.71
14OK Tisaren
9:38.71
PB
  
7Edith Janegren
9:41.35
OK Tisaren
9:41.35
PB
  
K 2
8Jimmy Glinnerås
9:59.66
Örebro AIK
9:59.66
PB
  
9Catharina WahlstedtIF Start
12:41.21
SB
  
K 3