0
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
U15 M Triple Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Noa Skomorowski Noa Skomorowski 03, Kvarnsveden 11.54 | 03 | Kvarnsvedens GoIF | 11.54 | =PB | ||||
5 | Teodor Borgius Teodor Borgius 03, Hammarby 10.91 | 03 | Hammarby IF | 10.91 | =PB | ||||
U15 M Shot Put (4kg) Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Elias Lind Elias Lind 03, Hässelby 13.82 | 03 | Hässelby SK | 13.82 | =PB | ||||
U14 M 800m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Elias Engström Elias Engström 04, Tureberg 2:19.61 | 04 | Turebergs FK | 2:19.61 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
5 | Justina Esangbedo Justina Esangbedo 03, Kvarnsveden 8.17 | 03 | Kvarnsvedens GoIF | 8.17 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
1 | Annie Norström Annie Norström 03, Alunda 8.23 | 03 | Alunda SK | 8.23 | =PB | ||||
Women Triple Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Klara Avebäck Klara Avebäck 03, Hammarby 10.56 | 03 | Hammarby IF | 10.56 | =PB | ||||
4 | Tilda Söderman Tilda Söderman 03, Gefle 10.16 | 03 | Gefle IF | 10.16 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
1 | Moa Örevik Moa Örevik 03, Visby 10.14 | 03 | Visby IF Gute | 10.14 | =PB | ||||
U15 W 60m Indoor | Indoor | ||||||||
Heat 3 | |||||||||
2 | Moa Örevik Moa Örevik 03, Visby 8.26 | 03 | Visby IF Gute | 8.26 | =PB | ||||
Heat 4 | |||||||||
2 | Julia Nilsson Julia Nilsson 03, Sundbyberg 8.24 | 03 | Sundbybergs IK | 8.24 | =PB | ||||
U15 W 1000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Lova Perman Lova Perman 03, IF Göta 3:02.58 | 03 | IF Göta Karlstad | 3:02.58 | =PB | ||||
U15 W Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Frida Hjorth Frida Hjorth 03, Säter 2.53 | 03 | Säters IF | 2.53 | =PB | ||||
5 | Alma Uhlin Alma Uhlin 03, Falun 2.33 | 03 | Falu IK | 2.33 | =PB | ||||
9 | Felicia Karlsson Felicia Karlsson 03, Eskilstuna FI 2.13 | 03 | Eskilstuna FI | 2.13 | =SB | ||||
U14 W Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Rebecka Forsling Rebecka Forsling 04, Huddinge 2.53 | 04 | Huddinge AIS | 2.53 | =PB |