0
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Erik Ehrlin Erik Ehrlin 90, Hammarby 7.19 | 90 | Hammarby IF | 7.19 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Akram Adinda Akram Adinda 96, Upsala IF 7.26 | 96 | Upsala IF | 7.26 | =PB | ||||
2 | Mikael Gerlach Mikael Gerlach 84, Sundsvall 7.29 | 84 | Sundsvalls FI | 7.29 | =PB | ||||
3 | Sebastian Wesslén Sebastian Wesslén 95, Hammarby 7.31 | 95 | Hammarby IF | 7.31 | =PB | ||||
4 | Martin Lindén Martin Lindén 94, Hanviken 7.35 | 94 | Hanvikens SK | 7.35 | =SB | ||||
Heat 3 | |||||||||
1 | Sebastian Landström Sebastian Landström 94, Lidingö 7.49 | 94 | IFK Lidingö | 7.49 | =PB | ||||
Heat 4 | |||||||||
1 | Adam Lindhe Adam Lindhe 94, Lidingö 7.36 | 94 | IFK Lidingö | 7.36 | =PB | ||||
Heat 6 | |||||||||
1 | Love Fältström Love Fältström 91, Hammarby 7.13 | 91 | Hammarby IF | 7.13 | =PB | ||||
2 | Giovanni Inostroza Giovanni Inostroza 97, Tureberg 7.31 | 97 | Turebergs FK | 7.31 | =SB | ||||
M 400 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Gustaf Borg Gustaf Borg 98, Nyköpings BIS 55.45 | 98 | Nyköpings BIS | 55.45 | =PB | ||||
3 | Marcus Hawkins Marcus Hawkins 93, Rånäs 52.38 | 93 | Rånäs 4H | 52.38 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Erik Holmberg Erik Holmberg 93, Rånäs 52.30 | 93 | Rånäs 4H | 52.30 | =PB | ||||
M 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Gustaf Lidfelt Gustaf Lidfelt 95, Hammarby 1:57.1m | 95 | Hammarby IF | 1:57.1m | =PB | ||||
5 | Samuel Lundell Vakkuri Samuel Lundell Vakkuri 95, Enhörna 1:59.1m | 95 | Enhörna IF | 1:59.1m | =PB | ||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Magnus Lindberg Magnus Lindberg 90, Ockelbo 9:10.25 | 90 | Ockelbo SK | 9:10.25 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
3 | Thomas Pechhacker Thomas Pechhacker 83, AUT 9:27.42 | 83 | AUT | 9:27.42 | =PB | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Björn Bamane Björn Bamane 93, Spårvägen 6.85 | 93 | Spårvägens FK | 6.85 | =PB | ||||
M Kula Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Fredrik Hallinder Fredrik Hallinder 88, Tureberg 13.83 | 88 | Turebergs FK | 13.83 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
8 | Clara Bogfors Clara Bogfors 97, Hallen 7.93 | 97 | Hallens SK | 7.93 | =SB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Frida Hogstrand Frida Hogstrand 93, Täby 8.07 | 93 | Täby IS | 8.07 | =SB | ||||
Heat 1 | |||||||||
1 | Kirti Lickfett Kirti Lickfett 97, Lidingö 8.20 | 97 | IFK Lidingö | 8.20 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Sandra Törnros Sandra Törnros 95, Gefle 7.70 | 95 | Gefle IF | 7.70 | =SB | ||||
Heat 3 | |||||||||
5 | Elin Lindell Elin Lindell 95, Hammarby 8.13 | 95 | Hammarby IF | 8.13 | =SB | ||||
6 | Amanda Jansson Amanda Jansson 96, Örbyhus 8.18 | 96 | Örbyhus IF | 8.18 | =SB | ||||
Heat 4 | |||||||||
3 | Rebecca Larsson Rebecca Larsson 94, Hässelby 7.84 | 94 | Hässelby SK | 7.84 | =PB | ||||
K 400 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Astrid Rosvall Astrid Rosvall 97, Hässelby 59.08 | 97 | Hässelby SK | 59.08 | =PB | ||||
K 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
6 | Gabriella Mårtensson Gabriella Mårtensson 98, Gefle 2:29.90 | 98 | Gefle IF | 2:29.90 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
3 | Viktoria Voskressenskaia Viktoria Voskressenskaia 96, Ärla IF 2:33.22 | 96 | Ärla IF | 2:33.22 | =PB | ||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Elina Johansson Elina Johansson 89, Spårvägen 10:15.12 | 89 | Spårvägens FK | 10:15.12 | =SB | ||||
K Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
7 | Hannah Svensson Hannah Svensson 95, Huddinge 11.13 | 95 | Huddinge AIS | 11.13 | =SB | ||||
K Vikt Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Frida Engström 14.05 | 92 | 14.05 | =PB | |||||
7 | Alexandra Lundström Alexandra Lundström 92, Lidingö 12.49 | 92 | IFK Lidingö | 12.49 | =PB | ||||
F17 Vikt Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Emily Berghäll Emily Berghäll 98, Hammarby 14.35 | 98 | Hammarby IF | 14.35 | =PB |