0
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
9‐11.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10.2 | |
8.2 | |
10.2 | |
8.2 | |
4.1 | |
7.2 | |
6.2 | |
6.2 | |
6.2 | |
6.2 | |
6.2 | |
6.2 | |
27.1 | |
1.2 | |
5.2 | |
5.2 | |
1.2 | |
5.2 | |
3.2 |
Män | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 100 m Vind: 0.0 Final A Final | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Max Holmberg Max Holmberg 05, Linköpings GIF 11.27 | 05 | Linköpings GIF | 11.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Edvin Kaljo Edvin Kaljo 04, IF Tjalve 11.95 | 04 | IF Tjalve | 11.95 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, Tureberg 11.43 | 01 | Turebergs FK | 11.43 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Mahmoud Elias Rahmeh Mahmoud Elias Rahmeh 89, Sundbyberg 13.02 | 89 | Sundbybergs IK | 13.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Oliver Nilsson Oliver Nilsson 03, Linköpings GIF 11.49 | 03 | Linköpings GIF | 11.49 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Arvid Borg Arvid Borg 04, Nyköpings BIS 11.69 | 04 | Nyköpings BIS | 11.69 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Judel Kibondo Judel Kibondo 86, Sundbyberg 11.73 | 86 | Sundbybergs IK | 11.73 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mamadou Barry Mamadou Barry 05, IF Tjalve 11.78 | 05 | IF Tjalve | 11.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Max Holmberg Max Holmberg 05, Linköpings GIF 11.12 | 05 | Linköpings GIF | 11.12 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliver Nilsson Oliver Nilsson 03, Linköpings GIF 11.32 | 03 | Linköpings GIF | 11.32 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Edvin Kaljo Edvin Kaljo 04, IF Tjalve 11.83 | 04 | IF Tjalve | 11.83 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Pierre Nordkvist Pierre Nordkvist 83, Linköpings GIF 11.98 | 83 | Linköpings GIF | 11.98 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Anton Östebo Anton Östebo 96, Linköpings GIF 12.25 | 96 | Linköpings GIF | 12.25 | =SB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, Tureberg 11.38 | 01 | Turebergs FK | 11.38 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Arvid Borg Arvid Borg 04, Nyköpings BIS 11.48 | 04 | Nyköpings BIS | 11.48 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Mamadou Barry Mamadou Barry 05, IF Tjalve 11.66 | 05 | IF Tjalve | 11.66 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Judel Kibondo Judel Kibondo 86, Sundbyberg 11.71 | 86 | Sundbybergs IK | 11.71 | =SB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Mahmoud Elias Rahmeh Mahmoud Elias Rahmeh 89, Sundbyberg 12.97 | 89 | Sundbybergs IK | 12.97 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 200 m Vind: 0.0 Final A Final | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mattias Waernulf Mattias Waernulf 02, Västerås FK 22.24 | 02 | Västerås FK | 22.24 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Max Holmberg Max Holmberg 05, Linköpings GIF 22.69 | 05 | Linköpings GIF | 22.69 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lucas Strand Lucas Strand 99, Nyköpings BIS 23.11 | 99 | Nyköpings BIS | 23.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Viktor Hedlund Viktor Hedlund 02, Falun 23.45 | 02 | Falu IK | 23.45 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Arvid Borg Arvid Borg 04, Nyköpings BIS 26.02 | 04 | Nyköpings BIS | 26.02 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mikael Nilsson Mikael Nilsson 66, Linköpings GIF 28.77 | 66 | Linköpings GIF | 28.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hector Falk Hector Falk 93, Eskilstuna FI 23.52 | 93 | Eskilstuna FI | 23.52 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jonathan Appel Jonathan Appel 04, Linköpings GIF 23.75 | 04 | Linköpings GIF | 23.75 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Eemeli Peura Eemeli Peura 03, Upsala IF 23.81 | 03 | Upsala IF | 23.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Pierre Nordkvist Pierre Nordkvist 83, Linköpings GIF 23.94 | 83 | Linköpings GIF | 23.94 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Edvin Kaljo Edvin Kaljo 04, IF Tjalve 24.39 | 04 | IF Tjalve | 24.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Anton Östebo Anton Östebo 96, Linköpings GIF 24.71 | 96 | Linköpings GIF | 24.71 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 800 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jakob Zäll Jakob Zäll 01, Ängelholm 1:57.51 | 01 | Ängelholms IF | 1:57.51 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Markus Andersson Markus Andersson 05, Västerås FK 1:57.72 | 05 | Västerås FK | 1:57.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linus Jansson Linus Jansson 04, Hässelby 2:01.10 | 04 | Hässelby SK | 2:01.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Mårten Nystrand Mårten Nystrand 03, Hässelby 2:01.20 | 03 | Hässelby SK | 2:01.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Max Bechtel Max Bechtel 01, Hässelby 2:02.71 | 01 | Hässelby SK | 2:02.71 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Viktor Bergkvist Viktor Bergkvist 00, Linköpings GIF 2:03.70 | 00 | Linköpings GIF | 2:03.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | David Wide David Wide 03, Hässelby 2:05.19 | 03 | Hässelby SK | 2:05.19 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Simon Öberg Simon Öberg 03, Västerås FK 2:05.66 | 03 | Västerås FK | 2:05.66 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Rickard Hellgren Rickard Hellgren 05, Finspång 2:13.25 | 05 | Finspångs AIK | 2:13.25 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Ludvig Eriksson Ludvig Eriksson 06, Linköpings GIF 2:14.15 | 06 | Linköpings GIF | 2:14.15 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 5000 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Freddy Leijon Freddy Leijon 85, Finspång 16:23.03 | 85 | Finspångs AIK | 16:23.03 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emil Bergkvist Emil Bergkvist 02, Linköpings GIF 16:27.28 | 02 | Linköpings GIF | 16:27.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Filip Hallin Filip Hallin 02, IF Tjalve 16:28.44 | 02 | IF Tjalve | 16:28.44 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Max Österberg Max Österberg 06, Värmdö 16:30.63 | 06 | Värmdö IF | 16:30.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Per Lindman Per Lindman 96, Finspångs SOK 16:36.89 | 96 | Finspångs SOK | 16:36.89 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Simon Hjortmark Simon Hjortmark 00, Finspång 16:51.62 | 00 | Finspångs AIK | 16:51.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Stellan Rydin Stellan Rydin 71, Ärla IF 16:53.39 | 71 | Ärla IF | 16:53.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Tage Askling Tage Askling 08, Akele 17:14.02 | 08 | IK Akele | 17:14.02 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Tomas Kobayashi Tomas Kobayashi 65, Domnarvet 18:54.93 | 65 | Domnarvets GoIF | 18:54.93 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 400 m häck Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Dennis Elms Jansson Dennis Elms Jansson 95, Huddinge 55.94 | 95 | Huddinge AIS | 55.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Viktor Hedlund Viktor Hedlund 02, Falun 1:01.13 | 02 | Falu IK | 1:01.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M Stav Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Rahm Viktor Rahm 05, Västerås FK 4.65 | 05 | Västerås FK | 4.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Johan Jurander Johan Jurander 03, Motala 4.40 | 03 | Motala AIF | 4.40 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Henrik Renz Henrik Renz 01, IF Tjalve 4.10 | 01 | IF Tjalve | 4.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Jack Forsberg Jack Forsberg 06, Västerås FK 3.20 | 06 | Västerås FK | 3.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Linus Jönsson Linus Jönsson 05, IF Tjalve NH | 05 | IF Tjalve | NH | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 80 m Vind: -1.2 Final A Final | Vind: -1.2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Theodor Sjölander Theodor Sjölander 07, Linköpings GIF 10.39 | 07 | Linköpings GIF | 10.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ludvig Eriksson Ludvig Eriksson 06, Linköpings GIF 10.41 | 06 | Linköpings GIF | 10.41 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P15 300 m häck (76.2 cm) Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emil Klockar Emil Klockar 06, Huddinge 42.42 | 06 | Huddinge AIS | 42.42 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 100 m Vind: -1.8 Final A Final | Vind: -1.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ebba Asp Ebba Asp 04, KFUM Örebro 12.78 | 04 | KFUM Örebro | 12.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Charlotta Häggström Charlotta Häggström 68, Spårvägen 14.43 | 68 | Spårvägens FK | 14.43 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Josefin Wikfeldt Josefin Wikfeldt 02, Mälarhöjden 12.92 | 02 | Mälarhöjdens IK | 12.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Camilla Larson Camilla Larson 69, IF Tjalve 14.74 | 69 | IF Tjalve | 14.74 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lina Ånstad Lina Ånstad 05, Motala 13.17 | 05 | Motala AIF | 13.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Charlotte Cederberg Charlotte Cederberg 76, Åkersberga 15.51 | 76 | Åkersberga SK | 15.51 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ulla Karnebäck Ulla Karnebäck 53, Tureberg 16.28 | 53 | Turebergs FK | 16.28 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anna Eronn Anna Eronn 74, Linköpings GIF 14.12 | 74 | Linköpings GIF | 14.12 | =PB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Charlotta Häggström Charlotta Häggström 68, Spårvägen 14.46 | 68 | Spårvägens FK | 14.46 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Camilla Larson Camilla Larson 69, IF Tjalve 14.61 | 69 | IF Tjalve | 14.61 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Charlotte Cederberg Charlotte Cederberg 76, Åkersberga 15.51 | 76 | Åkersberga SK | 15.51 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ulla Karnebäck Ulla Karnebäck 53, Tureberg 16.16 | 53 | Turebergs FK | 16.16 | =SB | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ebba Asp Ebba Asp 04, KFUM Örebro 12.71 | 04 | KFUM Örebro | 12.71 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Josefin Wikfeldt Josefin Wikfeldt 02, Mälarhöjden 12.95 | 02 | Mälarhöjdens IK | 12.95 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lina Ånstad Lina Ånstad 05, Motala 13.07 | 05 | Motala AIF | 13.07 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Johanna Alvarsson Johanna Alvarsson 84, Ymer 13.16 | 84 | IK Ymer | 13.16 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Clara Zarotti Clara Zarotti 99, Linköpings GIF 13.18 | 99 | Linköpings GIF | 13.18 | = | q | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 200 m Vind: 0.0 Final A Final | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Eva Sandvall Eva Sandvall 81, Linköpings GIF 28.83 | 81 | Linköpings GIF | 28.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Anna Eronn Anna Eronn 74, Linköpings GIF 29.51 | 74 | Linköpings GIF | 29.51 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Charlotta Häggström Charlotta Häggström 68, Spårvägen 30.11 | 68 | Spårvägens FK | 30.11 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Camilla Larson Camilla Larson 69, IF Tjalve 30.65 | 69 | IF Tjalve | 30.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ulla Karnebäck Ulla Karnebäck 53, Tureberg 33.80 | 53 | Turebergs FK | 33.80 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ebba Asp Ebba Asp 04, KFUM Örebro 25.83 | 04 | KFUM Örebro | 25.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lina Ånstad Lina Ånstad 05, Motala 26.50 | 05 | Motala AIF | 26.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Clara Zarotti Clara Zarotti 99, Linköpings GIF 26.57 | 99 | Linköpings GIF | 26.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Johanna Alvarsson Johanna Alvarsson 84, Ymer 26.88 | 84 | IK Ymer | 26.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tyra Tjulander Tyra Tjulander 04, Västerås FK 27.44 | 04 | Västerås FK | 27.44 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Stella Önander Stella Önander 06, KFUM Örebro 27.98 | 06 | KFUM Örebro | 27.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 800 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Josefin Heier 2:15.89 | 96 | 2:15.89 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lia Cederberg Lia Cederberg 04, Hässelby 2:23.87 | 04 | Hässelby SK | 2:23.87 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Eva Sandvall Eva Sandvall 81, Linköpings GIF 2:26.61 | 81 | Linköpings GIF | 2:26.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 5000 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carolina Johnson Carolina Johnson 96, Linköpings GIF 16:47.73 | 96 | Linköpings GIF | 16:47.73 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jenny Rutström Jenny Rutström 77, Öbacka 18:34.44 | 77 | Öbacka LK | 18:34.44 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Kristin Nyström Kristin Nyström 92, Akele 18:38.91 | 92 | IK Akele | 18:38.91 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Elin Forsbeck Elin Forsbeck 91, Finspång 20:50.63 | 91 | Finspångs AIK | 20:50.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Anna Lindebring Anna Lindebring 71, Finspång 21:29.29 | 71 | Finspångs AIK | 21:29.29 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Emma Nordenberg Emma Nordenberg 04, Linköpings GIF 22:31.25 | 04 | Linköpings GIF | 22:31.25 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Stav Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maja Forss Maja Forss 04, IF Tjalve 2.90 | 04 | IF Tjalve | 2.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 300 m häck Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lisa Mårtensson Lisa Mårtensson 05, Huddinge 45.86 | 05 | Huddinge AIS | 45.86 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Iris Kihl Iris Kihl 05, Huddinge 47.10 | 05 | Huddinge AIS | 47.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Anna Eronn Anna Eronn 74, Linköpings GIF 50.13 | 74 | Linköpings GIF | 50.13 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Svea Eklundh Svea Eklundh 05, Motala 51.06 | 05 | Motala AIF | 51.06 | = |