15.9
12.9
12.9
15.9
15.9
15.9
14.9
12.9
12.9
15.9
13.9
12.9
5.9
4.9
14.9
13.9
13.9
12.9
12.9
10.9
9.9
13.9
10.9
12.9
12.9
10.9
12.9
9.9
8.9
11‐12.9
12.9
5.9
3.9
11.9
12.9
11.9
11.9
8.9
11.9
9.9
2.9
11.9
11.9
8.9
8.9
8.9
8.9
11.9
11‐12.9
8.9
11.9
30.8
11‐12.9
12.9
13.9
11.9
19.6
21.8
8.9
11.9
4.9
7.9
9.9
9.9
8.9
4.9
7.9
10.9
11.9
10.9
8.9
5.9
11.9
11.9
11.7
20.6
4.9
8.9
8.9
28‐29.8
8.9
8.9
4‐5.9
4‐5.9
28.8
6.9
8.9
7.9
22.8
21.8
7.9
7.9
6.9
5.9
6.9
6.9
6.9
6.9
6.9
2.9
Arena: Slottskogsvallen   Arrangör: MAIK, SAIK, Ullevi, ÖIS
Tävlande: 65 (29+36)   Starter: 309 (163+146)

Män
M 4x100 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Ullevi FK 
40.48
  
  Emil von Barth  96, Sulayman Bah  86, Alexander Lesser  93, Patrik Andersson  91
2Hammarby IF 
40.54
  
  Desmond Rogo  96, Jean-Christian Zirignon  95, Douglas Hellbratt  95, Tony Darkwah  86
3Örgryte IS 
41.19
  
  Alexander Andreasson  99, Jonathan Carbe  90, Carl Bengtström  00, Samuel Wiik  98
4Hammarby IF 
41.89
  
  Kidus Yohannes Getahun  98, Sunday Ojuri  93, Jacob Ewertzh  95, Amadou Sussoho  95
5IK Orient 
44.01
  
  Jesper Simonsson  00, Jacob Helsing  00, Erik Dahlqvist  98, Tobias Jonsson  96
Malmö AI 
DQ
  
  Kasper Kadestål  99, Austin Hamilton  97, Sebastian Kadestål  96, Thobias Montler  96
Mölndals AIK 
DQ
  
  Elias Martinsson  97, Filip Schwartz  98, Richard Heikkilä  98, Gabriel Tiveskog  95
Täby IS 
DQ
  
  Michael Luxemburg  94, Vidar Stenqvist  00, William Frobe  98, Zion Eriksson  02
Heat 1
26 maj
26 maj
1Malmö AI 
40.60
  
  Kasper Kadestål  99, Austin Hamilton  97, Sebastian Kadestål  96, Thobias Montler  96
2Täby IS 
47.26
  
  Michael Luxemburg  94, Vidar Stenqvist  00, William Frobe  98, Zion Eriksson  02
3Hammarby IF 
53.63
  
  Rodi Kay  98, Sunday Ojuri  93, Jacob Ewertzh  95, Amadou Sussoho  95
Spårvägens FK 
DQ
  
  Lion Martinez  78, Fritz Ekane  90, Erik Thorstensson  89, Dennis Leal  94
Heat 2
26 maj
26 maj
1Ullevi FK 
40.18
  
  Erik Annerfalk  94, Sulayman Bah  86, Alexander Lesser  93, Patrik Andersson  91
2Hammarby IF 
40.50
  
  Desmond Rogo  96, Jean-Christian Zirignon  95, Douglas Hellbratt  95, Tony Darkwah  86
3Örgryte IS 
41.94
  
  Alexander Andreasson  99, Jonathan Carbe  90, Carl Bengtström  00, Samuel Wiik  98
4Mölndals AIK 
42.96
  
  Elias Martinsson  97, Filip Schwartz  98, Richard Heikkilä  98, Gabriel Tiveskog  95
5IK Orient 
49.36
  
  Jesper Simonsson  00, Jacob Helsing  00, Erik Dahlqvist  98, Tobias Jonsson  96
M 4x400 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Örgryte IS 
3:13.15
  
  Samuel Wiik  98, Felix Francois  90, Jonathan Carbe  90, Carl Bengtström  00
2Ullevi FK 
3:13.53
  
  Martin Astner  93, Dennis Forsman  95, Alexander Lesser  93, Alexander Lundskog  96
3Ullevi FK 
3:15.06
  
  Martin Selin  95, Oskar Greilert  95, Emil Lyrberg  93, Joakim Karlsson  97
4Turebergs FK 
3:16.40
  
  Emil Winther  99, Johan Eriksson  88, Edvin Hagberg  99, Benjamin Mullen  87
5Huddinge AIS 
3:18.97
  
  Dennis Elms Jansson  95, Anton Nilsson  92, Ludvig Hillenfjärd  97, Fredrik Kihlblom  98
M 4x800 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Hässelby SK 
7:32.52
  
  Anton Persson  96, Rickard Gunnarsson  91, Gustav Berlin  95, Elmar Engholm  92
2Spårvägens FK 
7:35.62
  
  Daniel Gleimar  92, Johan Walldén  87, Estifanos Faid  92, Kalle Berglund  96
3Mölndals AIK 
7:46.18
  
  Johan Lamm  98, Miguel Palm  98, Sebastian Nilsson  98, Alexander Nilsson  95
4Örgryte IS 
7:48.34
  
  Chris Gray  92, Robin Lindgren  90, Awet Mengsteab  95, Felix Francois  90
5Sävedalens AIK 
7:53.02
  
  Desmond Amakye  92, Jonatan Fridolfsson  92, Erik Jälknäs  00, Niklas Johansson  99
M 4x1500 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Spårvägens FK 
15:35.15
  
  Estifanos Faid  92, Johan Walldén  87, Emil Danielsson  97, Kalle Berglund  96
2Hässelby SK 
15:44.42
  
  Rickard Gunnarsson  91, Erik Djurberg  97, Anton Persson  96, Elmar Engholm  92
3Ullevi FK 
15:45.56
  
  Ali Al-Janabi  94, Hampus Börjesson  94, Hussein Ibrahim  98, Suldan Hassan  98
4Spårvägens FK 
16:07.34
  
  Anders Fox  95, Daniel Gleimar  92, Olle Walleräng  85, Joakim Eriksson  92
5Sävedalens AIK 
16:18.42
  
  Erik Jälknäs  00, Jonatan Fridolfsson  92, Oscar Claesson  95, Desmond Amakye  92
KFUM Örebro 
DNF
  
  William Wickholm  98, Alexander Larsson  00, Jack Karlsson  99, Jonatan Gustafsson  99
M22 4x100 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Malmö AI 
41.66
  
  Kasper Kadestål  99, James Gaudiello  98, Sebastian Kadestål  96, Thobias Montler  96
2Hammarby IF 
42.59
  
  Daniel Persson  98, Desmond Rogo  96, Markus Ögren  98, Kidus Yohannes Getahun  98
3Ullevi FK 
42.60
  
  Isak Barrow  96, Joakim Karlsson  97, Victor Fingal  96, Carl Narup  98
4Örgryte IS 
43.65
  
  Tobias Carlryd  00, Samuel Wiik  98, Victor Koch  98, Carl Bengtström  00
5IK Orient 
44.08
  
  Jesper Simonsson  00, Jacob Helsing  00, Erik Dahlqvist  98, Tobias Jonsson  96
Mölndals AIK 
DQ
  
  Elias Martinsson  97, Filip Schwartz  98, Richard Heikkilä  98, Johan Lamm  98
M22 3x400 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Ullevi FK 
2:27.05
  
  Victor Fingal  96, Joakim Karlsson  97, Alexander Lundskog  96
2Huddinge AIS 
2:31.06
  
  Ludvig Hillenfjärd  97, Fredrik Kihlblom  98, Linus Simmerlein  02
3IFK Lidingö 
2:32.34
  
  Andreas Movin  96, Jesper Rilegård  98, Fredrik Lorentzon  97
4Hässelby SK 
2:36.24
  
  Grigorios Kyriakoudis  97, Ahmed Bahaa  00, Abdullahi Adan  98
5IFK Växjö 
2:42.71
  
  Filip La Fleur  97, Viktor Kjellsson  98, Abbas Taheri Nilsson  97
M22 3x800 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Mölndals AIK 
5:58.53
  
  Filip Wadman  97, Miguel Palm  98, Johan Lamm  98
2IFK Lidingö 
6:00.43
  
  Olof Silvander  99, Axel Alness-Borg  98, Mohammed Loukili  96
3Hammarby IF 
6:13.45
  
  Albin Andersson  98, Samiel Berhe  98, Jonathan Bergdahl  99
4LK Roslagen Lk Roslagen
6:28.61
  
  Axel Strömsöe  00, Axel Sved  97, Daniel Steinbock  96
P19 4x100 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Täby IS 
43.12
  
  Andreas Cigéhn  00, Vidar Stenqvist  00, Elias Lindahl  01, Sebastian Nwosu  00
2Örgryte IS 
43.36
  
  Otto Hammarström  99, Alexander Andreasson  99, Viggo Hahnsson  99, Svante Wester  99
3IFK Göteborg 
43.43
  
  Erik Pålsson  01, Aaron Ladestam  00, Samuel Lestander  00, Glody Ngoma  00
4Turebergs FK 
44.04
  
  Filip Nyström  00, Staffan Risberg  99, Erik Ahlfont  00, Martin Berg  00
5IF Göta Karlstad 
44.32
  
  Daniel Grenegård  00, Gabriel Gunnarsson  01, Melker Gustavsson  00, Nahom Hailu  01
6IFK Växjö 
45.03
  
  Anton Bertilsson  99, Albin Månsson  99, Ludvig Jönsson  00, Filip Lindh  01
7Bromma IF Bromma If
46.69
  
  Måns Rosenbaum  00, Arthur Abrahamsson  01, Erik Thunqvist  00, Hampus Johansson  
P19 1000 m stafett     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1IFK Göteborg 
1:58.98
  
  Erik Pålsson  01, Samuel Lestander  00, Glody Ngoma  00, Aaron Ladestam  00
2Täby IS 
1:59.72
  
  Elias Lindahl  01, Axel Glavare Karlsson  01, Vidar Stenqvist  00, Sebastian Nwosu  00
3Ullevi FK 
1:59.73
  
  Markus Lundborg  99, Isak Kristensen  00, Anton Bengtsson  99, Mathias Söder  99
4Örgryte IS 
2:01.84
  
  Otto Hammarström  99, Alexander Andreasson  99, Svante Wester  99, Felix Larsen Nilsson  00
5IFK Växjö 
2:01.95
  
  Filip Lindh  01, Ludvig Jönsson  00, Albin Månsson  99, Anton Bertilsson  99
6Spårvägens FK 
2:03.40
  
  Fabian Engström  00, Lukas Guerrero  00, Jesper Sjölund  99, Tobias Eknor  00
7IF Göta Karlstad 
2:03.50
  
  Daniel Grenegård  00, Gabriel Gunnarsson  01, Melker Gustavsson  00, Nahom Hailu  01
8Turebergs FK 
2:04.54
  
  Erik Ahlfont  00, Filip Nyström  00, Emil Winther  99, Edvin Hagberg  99
Heat 1
26 maj
26 maj
1IFK Göteborg 
2:00.60
  
  Erik Pålsson  01, Samuel Lestander  00, Glody Ngoma  00, Aaron Ladestam  00
2Ullevi FK 
2:01.57
  
  Markus Lundborg  99, Isak Kristensen  00, Anton Bengtsson  99, Mathias Söder  99
3Täby IS 
2:02.87
  
  Andreas Cigéhn  00, Sebastian Nwosu  00, Elias Lindahl  01, Axel Glavare Karlsson  01
4IF Göta Karlstad 
2:03.48
  
  Daniel Grenegård  00, Gabriel Gunnarsson  01, Melker Gustavsson  00, Nahom Hailu  01
Heat 2
26 maj
26 maj
1Turebergs FK 
2:04.45
  
  Erik Ahlfont  00, Filip Nyström  00, Emil Winther  99, Edvin Hagberg  99
2Örgryte IS 
2:04.55
  
  Otto Hammarström  99, Viggo Hahnsson  99, Svante Wester  99, Felix Larsen Nilsson  00
3Spårvägens FK 
2:04.70
  
  Fabian Engström  00, Lukas Guerrero  00, Jesper Sjölund  99, Tobias Eknor  00
4IFK Växjö 
2:08.05
  
  Filip Lindh  01, Ludvig Jönsson  00, Albin Månsson  99, Anton Bertilsson  99
5Bromma IF Bromma If
2:09.72
  
  Hampus Johansson  , Arthur Abrahamsson  01, Erik Thunqvist  00, Måns Rosenbaum  00
P19 3x800 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Hammarby IF 
5:57.02
  
  Henry Jacobson  99, Daniel Tegbrant  00, Iyuel Ayele  99
2KFUM Örebro 
5:59.76
  
  Axel Sandberg  00, Jack Karlsson  99, Jonatan Gustafsson  99
3Spårvägens FK 
6:02.48
  
  Rasmus Ahlgren  99, Jesper Sjölund  99, Tobias Eknor  00
4Hälle IF 
6:21.68
  
  Rickard Kilborn  99, Samuel Fitsumbrhan  99, Merhawi Seifu  00
5Lerum Friidrott IK Lerum FI
6:32.10
  
  Karl Wållgren  01, Erik Eklund  99, Medhane Tumzghi  99
P17 4x100 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Ullevi FK 
42.75
  
  Richie Leong  02, Erik Johansson  01, Oliwer Danielsson  01, Lucas Bolin  01
2Täby IS 
43.04
  
  Fred Österblom  02, Oliver Papinski  02, Ludvig All  02, Zion Eriksson  02
3AIK Friidrott AIK
43.17
  
  Milo Wahlgren  02, Marcus Hagerud  01, Markus Lantto  01, Gustav Gahne  01
4Hammarby IF 
43.70
  
  André Barroso Johansson  02, Jonatan Håkansson  01, Leon Johansson  01, Paul Förnestig  01
5KFUM Örebro 
44.08
  
  Bimo Soenarso  01, Amir Musa  01, Simon Sharapo  01, Rasmus Hugosson  01
6Malmö AI 
44.38
  
  Erik Bengtsson  01, Caleb Conable  01, Max Rosquist-Larsson  01, Isac Engman  02
7IF Kville 
44.80
  
  Mohammad Al Masri  01, Philip Ryding  01, Arvid Mägi Theorin  01, Erik Isaksson  02
Örgryte IS 
DQ
  
  Gabriel Wallmark  02, William Frisk  02, Isak Hejdenberg  01, Oliver Edman Chrantz  01
Heat 1
27 maj
27 maj
1Täby IS 
42.85
  
  Fred Österblom  02, Oliver Papinski  02, Ludvig All  02, Zion Eriksson  02
2KFUM Örebro 
43.01
  
  Bimo Soenarso  01, Amir Musa  01, Simon Sharapo  01, Rasmus Hugosson  01
3AIK Friidrott AIK
43.03
  
  Milo Wahlgren  02, Marcus Hagerud  01, Markus Lantto  01, Gustav Gahne  01
4Örgryte IS 
44.32
  
  Gabriel Wallmark  02, William Frisk  02, Isak Hejdenberg  01, Oliver Edman Chrantz  01
5IF Kville 
44.74
  
  Mohammad Al Masri  01, Philip Ryding  01, Arvid Mägi Theorin  01, Erik Isaksson  02
6Turebergs FK 
44.95
  
  Filip Engström  01, Emil Johansson  02, Hugo Liljegren  03, Hugo Olsson  02
Heat 2
27 maj
27 maj
1Ullevi FK 
43.07
  
  Richie Leong  02, Erik Johansson  01, Oliwer Danielsson  01, Lucas Bolin  01
2Hammarby IF 
43.92
  
  André Barroso Johansson  02, Jonatan Håkansson  01, Leon Johansson  01, Paul Förnestig  01
3Malmö AI 
44.18
  
  Erik Bengtsson  01, Caleb Conable  01, Max Rosquist-Larsson  01, Elias Hedner  02
4IFK Växjö 
45.12
  
  Mahdi Ahmadi  01, Emil Carlsson  02, Edvin Månsson  02, Omar Nuur  01
5IF Kville 
46.79
  
  Tom Berensson  01, Emil Bengtsson  02, Fredrik Grund  02, Erik Olzon  01
Mölndals AIK 
DQ
  
  Oscar Nilsson  02, Oskar Weidenholm  01, Marcus Blixt  02, Felix Ljung  02
P17 1000 m stafett     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1AIK Friidrott AIK
1:59.73
  
  Milo Wahlgren  02, Marcus Hagerud  01, Markus Lantto  01, Gustav Gahne  01
2Täby IS 
2:00.51
  
  Sebastian Isakson  02, Oliver Papinski  02, Zion Eriksson  02, Ludvig All  02
3Mölndals AIK 
2:01.88
  
  Oscar Nilsson  02, Oskar Weidenholm  01, Vilmer Elovsson  02, Josef Wallenlind  01
4Malmö AI 
2:02.49
  
  Caleb Conable  01, Max Rosquist-Larsson  01, Andreas Jönsson  02, Roble Abdullahi  01
5Spårvägens FK 
2:03.30
  
  Elias Vlachos  01, Tor Ekström  02, Anton Sjölund  01, Sidrak Afework  01
6Turebergs FK 
2:04.39
  
  Hugo Olsson  02, Hugo Liljegren  03, Filip Engström  01, Emil Johansson  02
7Linköpings GIF 
2:04.46
  
  Felix Wilow  01, Victor Gustafsson  01, Emil Renholm  01, Johan Claeson  01
IK Ymer 
DNF
  
  Michael Johansson  02, Andreas Ehn  01, Simon Avramsson  02, Ludvig Ramhult  01
Heat 1
26 maj
26 maj
1Täby IS 
2:03.21
  
  Zion Eriksson  02, Ludvig All  02, Sebastian Isakson  02, Fred Österblom  02
2Malmö AI 
2:03.71
  
  Caleb Conable  01, Max Rosquist-Larsson  01, Andreas Jönsson  02, Roble Abdullahi  01
3Turebergs FK 
2:04.27
  
  Hugo Olsson  02, Hugo Liljegren  03, Filip Engström  01, Emil Johansson  02
4IF Kville 
2:05.74
  
  Mohammad Al Masri  01, Erik Isaksson  02, Philip Ryding  01, Tom Berensson  01
5Örgryte IS 
2:06.29
  
  Oliver Edman Chrantz  01, Gabriel Wallmark  02, William Frisk  02, Isak Hejdenberg  01
6Mölndals AIK 
2:06.81
  
  Felix Ljung  02, Marcel Schweikart  02, Jesper Hermansson  02, Michael Rosenqvist  02
7KFUM Örebro 
2:06.87
  
  Bimo Soenarso  01, Amir Musa  01, Simon Sharapo  01, Linus Strand  01
8Sundsvalls FI 
2:08.41
  
  Frank Öhlund  01, Ludvig Svanberg  01, Emil Persson  01, Elias Engström  01
Heat 2
26 maj
26 maj
1AIK Friidrott AIK
2:02.08
  
  Milo Wahlgren  02, Marcus Hagerud  01, Markus Lantto  01, Gustav Gahne  01
2Mölndals AIK 
2:02.08
  
  Oscar Nilsson  02, Oskar Weidenholm  01, Vilmer Elovsson  02, Josef Wallenlind  01
3Spårvägens FK 
2:03.23
  
  Elias Vlachos  01, Tor Ekström  02, Sidrak Afework  01, Anton Sjölund  01
4Linköpings GIF 
2:04.65
  
  Felix Wilow  01, Victor Gustafsson  01, Emil Renholm  01, Johan Claeson  01
5IK Ymer 
2:05.67
  
  Michael Johansson  02, Andreas Ehn  01, Simon Avramsson  02, Ludvig Ramhult  01
6IFK Växjö 
2:07.40
  
  Mahdi Ahmadi  01, Emil Carlsson  02, Edvin Månsson  02, Omar Nuur  01
7IF Kville 
2:09.81
  
  Gustav Tartu  02, Fredrik Grund  02, Emil Bengtsson  02, Tobias Ryden  01
P17 3x800 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Mölndals AIK 
5:59.28
  
  Victor Wahlgren  02, Michael Rosenqvist  02, Josef Wallenlind  01
2Upsala IF 
6:04.34
  
  Frans Ingelstam  02, Gustav Harning  02, Albert Nygren  01
3Hässelby SK 
6:05.09
  
  Viktor Möller  02, Max Bechtel  01, Anton Axelsson  01
4IF Kville 
6:12.74
  
  Elias Brink  01, Amrullah Stanikzai  02, Melvin Johansson  01
5Thoren Track and Field Örebro Thorengruppen TFC
6:13.23
  
  Wilhelm Bergentz  02, Noha Olsson  02, Henrik Franzén  03
6Spårvägens FK 
6:15.38
  
  Tor Ekström  02, Elias Vlachos  01, Anton Sjölund  01
7Sävedalens AIK 
6:18.26
  
  Arvid Backteman  02, Markus Engsner  01, Alexander Bucht  01
8Hälle IF 
6:22.82
  
  William Brochmann  01, Olof Blomgren  01, Sharmarke Ahmed  02
9Malmö AI 
6:25.14
  
  Andreas Jönsson  02, Anton Larsson  02, Roble Abdullahi  01
10IF Kville 
6:45.15
  
  Tobias Ryden  01, Fredrik Grund  02, Emil Bengtsson  02
11Sundsvalls FI 
6:49.13
  
  Emil Persson  01, Elias Engström  01, Frank Öhlund  01
12Sävedalens AIK 
6:58.04
  
  Fabian Berntsson  01, Ivan Magnusson  02, Noa Escobar Särnbratt  02
P15 4x80 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Tyresö FK 
35.16
  
  Hugo Holmlund  03, Arvid Wändesjö  03, Niklas Wall  03, Viktor Wall  03
2Upsala IF 
35.78
  
  Samuel Vinberg  03, Sture Källström  03, Oskari Peura  03, Pontus Lindell  03
3Hammarby IF 
36.33
  
  Jonatan Borg  03, Markus Moberg  03, Teodor Borgius  03, Noah Bucht Wesslén  03
4Bromma IF Bromma If
36.85
  
  Petter Lundberg  03, Edvin Livak  03, Felix Nyberg  03, David Steinberg  04
5IFK Växjö 
36.91
  
  Moltas Strömberg  03, Svante Leijon  03, Robin Rickardsson  03, Hannes Egonsson  03
6Turebergs FK 
36.92
  
  Esbjörn Eriksson  03, Hugo Winther  04, Isak Franzén  03, Teo Paganus  03
7Hässelby SK 
37.07
  
  Lucas Lindberg  04, Elias Lind  03, Mårten Nystrand  03, Dante Egnér  03
8Ullevi FK 
37.24
  
  Johannes Lundqvist  04, Victor Hering  03, Jimmy Hellström  03, Oliver Glans  03
Heat 1
27 maj
27 maj
1Tyresö FK 
35.35
  
  David Thid  03, Arvid Wändesjö  03, Niklas Wall  03, Viktor Wall  03
2Hammarby IF 
36.84
  
  Jonatan Borg  03, Markus Moberg  03, Teodor Borgius  03, Noah Bucht Wesslén  03
3Bromma IF Bromma If
37.04
  
  Petter Lundberg  03, Edvin Livak  03, Felix Nyberg  03, David Steinberg  04
4Ullevi FK 
37.44
  
  Johannes Lundqvist  04, Victor Hering  03, Jimmy Hellström  03, Oliver Glans  03
5IFK Lidingö 
37.77
  
  Maximus Jansson  03, Colin Von Hofsten  03, Edvin Befrits  03, Lowe Appelblad  03
6Örgryte IS 
37.80
  
  Sten Hagström  03, Alex Apelgrim  04, Nils Thorin  03, Isak Helgesson  03
7Malmö AI 
40.33
  
  Joseph Lindvall  04, Zacharias Parmatow  03, Nils Nilsson Gott  03, Frans Junior Nilsson  03
Heat 2
27 maj
27 maj
1Upsala IF 
36.80
  
  Samuel Vinberg  03, Sture Källström  03, Oskari Peura  03, Pontus Lindell  03
2IFK Växjö 
37.36
  
  Moltas Strömberg  03, Svante Leijon  03, Robin Rickardsson  03, Hannes Egonsson  03
3Turebergs FK 
37.41
  
  Esbjörn Eriksson  03, Hugo Winther  04, Isak Franzén  03, Teo Paganus  03
4Hässelby SK 
37.56
  
  Lucas Lindberg  04, Elias Lind  03, Mårten Nystrand  03, Dante Egnér  03
5Mölndals AIK 
37.58
  
  David Ulstein  03, Isak Liljenberg  03, Simon Wikell  03, Martin Allansson  03
6Huddinge AIS 
38.80
  
  Emil Sörqvist  03, Anton Säll  03, Joakim Hellbratt  03, Casper Elliot  03
7IF Göta Karlstad 
39.32
  
  Love Lindström  04, Fritz Moström  03, Noel Edvinsson  04, Oliver Ellström  03
P15 3x800 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Mölndals AIK 
6:30.71
  
  Carl Erixon  03, Fabian Haeffler  03, Simon Wikell  03
2Upsala IF 
6:40.51
  
  Vidar Arvidsson  03, Nils Ekroth  03, Eemeli Peura  03
3Hässelby SK 
6:45.71
  
  Albert Henriksson  03, Mårten Nystrand  03, Fabian Olin  04
4Malmö AI 
6:47.61
  
  Nils Nilsson Gott  03, Modou Bah  04, Zacharias Parmatow  03
5Upsala IF 
6:48.19
  
  Elias Liljestrand  03, Pelle Nilsson  03, Pontus Lindell  03
6Hammarby IF 
6:48.27
  
  Markus Moberg  03, Emil Tärnvik  03, Tobias Pettersson  04
7Örgryte IS 
6:50.63
  
  Isak Helgesson  03, Love Söderpalm  03, Jakob Helgesson  03
8Hälle IF 
6:52.55
  
  Alexander Carlsson  03, Ludvig Jernmark Burrows  03, Jonas Magnusson  04
9IF Göta Karlstad 
7:17.17
  
  Fritz Moström  03, Noel Edvinsson  04, Oliver Ellström  03
Kvinnor
K 4x100 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Spårvägens FK 
45.46
  
 Elin Westerlund  90, Isabelle Eurenius  89, Irene Ekelund  97, Moa Hjelmer  90
2Malmö AI 
45.47
  
 Josefin Magnusson  89, Pernilla Nilsson  92, Daniella Busk  93, Linnea Killander  93
3Ullevi FK 
46.66
  
 Claudia Payton  98, Lisa Lilja  96, Estelle Montler  91, Johanna Holmén Svensson  95
4Örgryte IS 
48.80
  
 Rebecca Strand  99, Judith Wagersten  98, Sara Skogman  95, Rebecka Abrahamsson  94
5IFK Halmstad 
49.28
  
 Elin Larsson  94, Kajsa Kjellergren  01, Felicia Lund Stenquist  98, Matilda Åkerman  04
6Spårvägens FK 
49.91
NR35
  
 Sandra Elfast  83, Lena Axelson  72, Jenny Åkervall  72, Anna Björkstedt  78
Hässelby SK 
DQ
  
 Malin Skogström  95, Amanda Hansson  99, Sofia Johnsson  94, Jessica Östlund  93
K 4x400 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Ullevi FK 
3:40.92
  
 Åsa Söderlund  93, Johanna Holmén Svensson  95, Lisa Lilja  96, Matilda Hellqvist  93
2Hässelby SK 
3:42.14
  
 Sofia Johnsson  94, Malin Skogström  95, Lovisa Bivstedt  01, Lisa Duffy  93
3Täby IS 
3:44.52
  
 Linnéa Frobe  98, Caroline Kihlblom  94, Greta Graziani  94, Lovisa Linde  98
4Göteborgs KIK 
3:56.38
  
 Sandra Åberg  03, Wilma Nielsen  01, Matilda Hallström  00, Vendela Rydbäck  97
K 4x800 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Sävedalens AIK 
8:54.26
  
 Lisa Bergdahl  95, Sara Christiansson  97, Olivia Brunbäck  03, Gaël De Coninck  01
2Täby IS 
8:54.78
  
 Emilia Lillemo  00, Ida Holm  93, Greta Graziani  94, Lovisa Linde  98
3Örgryte IS 
9:20.65
  
 Sara Holmgren  90, Nina Persson  91, Emma Dahl  91, Frida Kristiansson  92
4Mölndals AIK 
10:04.58
  
 Sara Gunnarsson  99, Alice Greberg  98, Emma Segerqvist  00, Julia Törnblad  97
K 3x1500 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Sävedalens AIK 
13:50.10
  
 Amélie Svensson  96, Lisa Bergdahl  95, Sara Christiansson  97
2Örgryte IS 
13:54.28
  
 Emma Dahl  91, Sara Holmgren  90, Frida Kristiansson  92
3Hässelby SK 
14:43.55
  
 Sanna Mustonen  91, Emma Gustafsson  97, Linnéa Sennström  00
4Örgryte IS 
14:54.53
  
 Hanna Kumlin  92, Hanna Michaelsson  89, Nina Persson  91
K22 4x100 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Mölndals AIK 
47.62
  
 Hanna Palmqvist  96, Elvira Erixon  96, Emilia Hammarström  96, Filippa Rodrigues  99
2Täby IS 
47.77
  
 Maria Södergren  98, Linnéa Frobe  98, Lovisa Linde  98, Sofia Hultgren  97
3Göteborgs KIK 
48.21
  
 Hanne Karlsson  97, Vendela Rydbäck  97, Tess Hertz Saebbö  98, Emma Söderström  98
4Ullevi FK 
48.61
  
 Claudia Payton  98, Ebba Svantesson  97, Emelie Öberg  97, Lovisa Johansson Sjödin  97
5IFK Göteborg 
51.28
  
 Siri Hahn  00, Andrea Jarlhage  00, Sofia Björk  97, Madeleine Björlin-Delmar  96
K22 3x400 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Täby IS 
2:51.48
  
 Maria Södergren  98, Lovisa Linde  98, Linnéa Frobe  98
2Ullevi FK 
2:54.96
  
 Lisa Lilja  96, Emelie Öberg  97, Ebba Svantesson  97
3Göteborgs KIK 
2:54.97
  
 Anna Påsse  99, Vendela Rydbäck  97, Emma Söderström  98
4IFK Göteborg 
3:05.89
  
 Madeleine Björlin-Delmar  96, Andrea Jarlhage  00, Sofia Björk  97
5Hässelby SK 
3:11.40
  
 Jenny Wingqvist  97, Ztella Krywult  00, Emma Gustafsson  97
K22 3x800 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Hammarby IF 
7:35.00
  
 Vilma Hultström  00, Filippa Ramberg  97,   
2Göteborgs KIK 
7:51.76
  
 Ellen Tidfors  97, Emma Söderström  98, Anna Påsse  99
3Sävedalens AIK 
7:56.72
  
 Ella Sjödin  97, Ulrika Bredin  02, Hanna Gille  96
F19 4x100 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Täby IS 
48.87
  
 Josefine Lundvall  99, Emelie Eklund  00, Leticia Buchli  02, Amanda Finney Nilsson  01
2Spårvägens FK 
49.19
  
 Amanda Eriksson  00, Saga Berneryd  99, Tilde Tofft  00, Celina Reichardt  99
3Ullevi FK 
49.27
  
 Lizzie Hager  99, Louise Duvling Andersson  00, Ide Ileso  00, Hanna Zachrisson  99
4Åhus FIK 
49.35
  
 Hannah Hansson  00, Moa Kjellander  99, Nellie Bjerstedt  00, Selma Jönsson  02
5Göteborgs KIK 
49.59
  
 Sofie Cedergrund  01, Emma Andreasson  00, Alice Kjellander  00, Matilda Hallström  00
6Huddinge AIS 
49.63
  
 Alva von Gerber  00, Kajsa Eriksson  00, Izabella Ripsweden  00, Sara Hermansson  99
7Örgryte IS 
50.77
  
 Alexandra Schill  00, Rebecca Strand  99, Judith Sjöman  99, Rebecca Runfors Carlzzon  02
F19 3x400 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Spårvägens FK 
2:16.43
  
 Amanda Eriksson  00, Tilde Tofft  00, Saga Berneryd  99, Celina Reichardt  99
1Trångsvikens IF 
7:02.31
  
 Elin Marcusson  99, Tilde Bångman  01, Wilma Marcusson  99
2Täby IS 
2:17.37
  
 Emelie Eklund  00, Leticia Buchli  02, Amanda Finney Nilsson  01, Lovisa Glavare Karlsson  99
2Mölndals AIK 
7:43.19
  
 Sara Gunnarsson  99, Lovisa Kjellén  02, Emma Segerqvist  00
3Göteborgs KIK 
2:19.37
  
 Sofie Cedergrund  01, Emma Andreasson  00, Alice Kjellander  00, Matilda Hallström  00
3Motala AIF 
7:55.07
  
 Ester Björck  99, Orchina Ghreibo  00, Emily Fielder  00
4Ullevi FK 
2:19.77
  
 Elin Hallbjörner  02, Wendela Yhlen Graf  02, Ide Ileso  00, Louise Duvling Andersson  00
5Huddinge AIS 
2:24.28
  
 Izabella Ripsweden  00, Linda Eriksson  00, Alva von Gerber  00, Emelie Svensson  00
6Åhus FIK 
2:27.63
  
 Hannah Hansson  00, Nellie Bjerstedt  00, Cornelia Helgesson  02, Selma Jönsson  02
F17 4x100 m     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Malmö AI 
46.60
  
 Olivia Stridh  02, Nikki Anderberg  02, Freja Andersdotter  01, Wilma Rosenquist  01
2Örgryte IS 
48.87
  
 Nike Thanner  01, Sandra Jonsson Lorentsson  01, Hedda Tellow  02, Klara Mattsson  01
3Huddinge AIS 
48.91
  
 Ella Hagman  02, Sarah Karlsson  01, Elwira Ripsweden  02, Cornelia Böhnke  01
4AIK Friidrott AIK
49.22
  
 Hanna Enlund  01, Selma Nilsson  01, Emilia Sjöstrand  02, Agnes Ekman  01
5KFUM Örebro 
49.51
  
 Emily Capobianco  01, Ida Pettersson  02, Cornelia Fernsten  02, Moa Eklundh  01
6IFK Göteborg 
49.91
  
 Kajsa Karila  02, Ebba Magnusson  01, Anna Lestander  01, Elin Pettersson  03
7IFK Växjö 
51.31
  
 Erika Åkesson  01, Laura Iversen  02, Tilde Bengtsson  02, Tove Larsson  02
8Sävedalens AIK 
52.27
  
 Emilie Mathiesen  02, Moa Carlberg  02, Ebba Niklasson  03, Sonia Fors  02
Heat 1
26 maj
26 maj
1AIK Friidrott AIK
50.04
  
 Hanna Enlund  01, Selma Nilsson  01, Emilia Sjöstrand  02, Agnes Ekman  01
2IFK Växjö 
50.68
  
 Erika Åkesson  01, Laura Iversen  02, Tilde Bengtsson  02, Tove Larsson  02
3Sävedalens AIK 
51.75
  
 Emilie Mathiesen  02, Moa Carlberg  02, Ebba Niklasson  03, Sonia Fors  02
4IF Kville 
52.15
  
 Alma Svanberg  02, Emilia Lönnqvist  02, Ebba Sköld  02, Alfrida Kilvik  01
5Göteborgs KIK 
53.10
  
 Filippa Söderström  01, Moa Dahlsjö  02, Wilma Nielsen  01, Julia Nielsen  01
Hässelby SK 
DNF
  
 Amanda Barasciutti  01, Jasmin Blomberg  01, Shila Fathli  01, Hedda Tangfelt  02
Mölndals AIK 
DQ
  
 Alva Larsson  02, Ebba Gustafsson  02, Josefin Stridh  02, Nike Wäljegård  02
Malmö AI 
DQ
  
 Helena Cronstedt  01, Mea Gedin  01, Anja Olsson  01, Angel Richmore  01
Heat 2
26 maj
26 maj
1Malmö AI 
47.09
  
 Olivia Stridh  02, Nikki Anderberg  02, Freja Andersdotter  01, Wilma Rosenquist  01
2Örgryte IS 
49.10
  
 Nike Thanner  01, Sandra Jonsson Lorentsson  01, Hedda Tellow  02, Klara Mattsson  01
3Huddinge AIS 
49.30
  
 Ella Hagman  02, Sarah Karlsson  01, Elwira Ripsweden  02, Cornelia Böhnke  01
4KFUM Örebro 
49.50
  
 Emily Capobianco  01, Ida Pettersson  02, Cornelia Fernsten  02, Moa Eklundh  01
5IFK Göteborg 
50.41
  
 Kajsa Karila  02, Ebba Magnusson  01, Anna Lestander  01, Elin Pettersson  03
6IFK Helsingborg 
52.97
  
 Titti Ewertzh  03, Anna Lukic  02, Olivia Dittlau  03, Hanna Persson  02
7IF Kville 
55.36
  
 Hilda Johnsson  02, Sissela Brenne  02, Ida Björndal  01, Ellen Blackenfelt  02
Mälarhöjdens IK 
DQ
  
 Maja Thodenius  03, Emelie From Hoppeler  02, Elise Legzdins  02, Josefin Wikfeldt  02
F17 1000 m stafett     
26 maj

Final A

Final
26 maj
1Malmö AI 
2:16.38
  
 Nikki Anderberg  02, Freja Andersdotter  01, Wilma Rosenquist  01, Olivia Stridh  02
2IK Ymer 
2:16.87
  
 Ida Persson  02, Cajsa Augustsson  02, Ebba Åhman  02, Julia Wennersten  01
3AIK Friidrott AIK
2:19.61
  
 Selma Nilsson  01, Emilia Sjöstrand  02, Agnes Ekman  01, Hanna Enlund  01
4Huddinge AIS 
2:21.20
  
 Ella Hagman  02, Sarah Karlsson  01, Cornelia Böhnke  01, Elwira Ripsweden  02
5Hässelby SK 
2:21.40
  
 Amanda Barasciutti  01, Jasmin Blomberg  01, Shila Fathli  01, Lovisa Bivstedt  01
6Göteborgs KIK 
2:24.15
  
 Filippa Söderström  01, Moa Dahlsjö  02, Julia Nielsen  01, Wilma Nielsen  01
7Malmö AI 
2:24.63
  
 Kajsa Ericsson  01, Anja Olsson  01, Helena Cronstedt  01, Angel Richmore  01
8IFK Göteborg 
2:24.73
  
 Kajsa Karila  02, Ebba Magnusson  01, Elin Pettersson  03, Klara Kindblom  03
Heat 1
26 maj
26 maj
1IK Ymer 
2:17.94
  
 Ida Persson  02, Cajsa Augustsson  02, Ebba Åhman  02, Julia Wennersten  01
2AIK Friidrott AIK
2:19.54
  
 Selma Nilsson  01, Emilia Sjöstrand  02, Agnes Ekman  01, Hanna Enlund  01
3Huddinge AIS 
2:22.28
  
 Ella Hagman  02, Sarah Karlsson  01, Elwira Ripsweden  02, Cornelia Böhnke  01
4Hässelby SK 
2:22.87
  
 Amanda Barasciutti  01, Jasmin Blomberg  01, Shila Fathli  01, Lovisa Bivstedt  01
5IFK Göteborg 
2:23.39
  
 Kajsa Karila  02, Ebba Magnusson  01, Elin Pettersson  03, Klara Kindblom  03
Västerås FK 
DQ
  
 Alice Frödin  01, Astrid Eggesjö  01, Tyra Landin  02, Melina Mancuso  01
Heat 2
26 maj
26 maj
1Malmö AI 
2:19.14
  
 Nikki Anderberg  02, Freja Andersdotter  01, Wilma Rosenquist  01, Olivia Stridh  02
2IK Lerum FI 
2:25.01
  
 Agnes Dahlberg  02, Elvira Carlén  01, Linnea Pihl  01, Ella Darrell  01
3IFK Helsingborg 
2:29.16
  
 Tilda Lilja  03, Titti Ewertzh  03, Hanna Persson  02, Clara Oscarson  02
4IK Ymer 
2:30.64
  
 Lina Berg  02, Corinne Wessman  01, Emma Jelic  03, Melanie Simon  02
Göteborgs KIK 
DQ
  
 Moa Kilén  01, Ebba Rössberger  02, Johanna Stübner  02, Johanna Sjögren  02
Heat 3
26 maj
26 maj
1Göteborgs KIK 
2:23.08
  
 Filippa Söderström  01, Moa Dahlsjö  02, Julia Nielsen  01, Wilma Nielsen  01
2Malmö AI 
2:24.57
  
 Kajsa Ericsson  01, Anja Olsson  01, Helena Cronstedt  01, Angel Richmore  01
3Mölndals AIK 
2:27.08
  
 Alva Larsson  02, Ebba Gustafsson  02, Nike Wäljegård  02, Paulina Wikemar  02
4IFK Växjö 
2:27.83
  
 Erika Åkesson  01, Laura Iversen  02, Tilde Bengtsson  02, Tove Larsson  02
5IF Kville 
2:27.94
  
 Hilda Johnsson  02, Alfrida Kilvik  01, Ellen Blackenfelt  02, Alma Svanberg  02
6IFK Helsingborg 
2:29.10
  
 Anna Lukic  02, Karen Styrmisdóttir  01, Alva Bengtsson  01, Klara Torbjörn  01
F17 3x800 m     
27 maj

Final A

Final
27 maj
1Höörs IS Höörs Is
7:08.14
  
 Thea Nilsson  03, Maja Jönsson  02, Lovisa Skoglund  01
2Sävedalens AIK 
7:15.23
  
 Alexandra Gullberg  01, Olivia Brunbäck  03, Lisa Wreeby  02
3Turebergs FK 
7:18.35
  
 Linnéa Ericsson Bäckvall  02, Alice Berg  02, Maja Sund  01
4Mölndals AIK 
7:28.53
  
 Paulina Wikemar  02, Maja Ottosson  02, Malin Jonson  02
5Upsala IF 
7:48.22
  
 Nora Axelsson  02, Carin Cullhed  03, Klara Ygeby  02
6Malmö AI 
8:22.14
  
 Rahim Iman Abdul  02, Tess Elmenius  02, Edith Carleson  02
AIK Friidrott AIK
DNS
  
 Rakel Rune  01, Selma Nilsson  01, Agnes Ekman  01
F15 4x80 m     
Heat 1
27 maj
27 maj
1Glanshammars IF 
39.81
  
 Elin Wallin  03, Tindra Frykholm  03, Agnes Bjerke  04, Klara Frykholm  03
2Täby IS 
40.25
  
 Nicole Nyberg  04, Sara Winberg  04, Kristina Dahlström  03, Tove Tjeder  03
3Villstad GIF 
40.64
  
 Thea Holmén  03, Felicia Åberg  03, Alice Vallesjö  03, Thea Hammarström  03
4Örgryte IS 
41.04
  
 Tilly Backman  03, Sofie Hammarström  03, Alva Bengtström  03, Liv Backman  04
5IF Kville 
41.77
  
 Lillan Kilvik  03, Nicole Dinu  03, Calista Ezeh  03, Sofia Björkman  03
6IFK Lidingö 
41.89
  
 Tyra Tunander Cedrenius  04, Julia Wikström  03, Rebecka Hagardt  03, Tove Gattberg  03
IF Göta Karlstad 
DQ
  
 Hanna Karlsson  03, Felicia Eriksson  03, Maria Grenegård  03, NaaAdjeley Mensah  03
Heat 2
27 maj
27 maj
1Täby IS 
39.70
  
 Nora Lindahl  04, Tova Gabrielsson  03, Alma Flygt  03, Sophie Okejeme  04
2IFK Lund 
40.43
  
 Lisa Berns  04, Magda Karlsson  04, Famke Persson  03, Daga Indebetou  03
3Bromma IF 
40.68
  
 Lisen Rignell  03, Vera Lindblad  04, Ellinore Dahlberg  03, Clara Björnum  03
4Göteborgs KIK 
41.08
  
 Felicia Nordahl Vieira  03, Sandra Åberg  03, Anna Constantinescu  03, Nina Hertz Saebbö  04
5Varbergs GIF 
41.53
  
 Liv Nilsander  03, Tilda Kihlström  03, Anna Olsson  03, Sofia Wallin  04
6Malmö AI 
41.60
  
 Chanelle Lindvall  03, Wilma Dahlberg  03, Emilia Mandl  04, Bella Stenström  03
7Mölndals AIK 
41.60
  
 Elin Molinder  04, Ella Borg  04, Vilde Helm  03, Olivia Bissette  03
Västerås FK 
DQ
  
 Moa Holm  03, Lilith Stenvi  03, Ida Palmqvist  03, Malin Dahlström  03
Heat 3
27 maj
27 maj
1Täby IS 
39.13
  
 Nora Lindahl  04, Tova Gabrielsson  03, Alma Flygt  03, Sophie Okejeme  04
1Hammarby IF 
39.96
  
 Kathleen Larsson  03, Alicia Löwhagen  03, Klara Avebäck  03, Beata Edelholm  03
1Hässelby SK 
7:06.83
  
 Ingrid Jonsson  03, Josefina Bivstedt  04, Frida Hafström  03
2Glanshammars IF 
39.27
  
 Elin Wallin  03, Tindra Frykholm  03, Agnes Bjerke  04, Klara Frykholm  03
2Åhus FIK 
40.71
  
 Filippa Svensson  03, Sydney Karström  04, Emma Gerdes  03, Elsa Hjelm  04
2IFK Lidingö 
7:23.64
  
 Liv Berglöf  03, Alicia Larsten  04, Victoria Psilander  03
3IFK Lund 
39.77
  
 Lisa Berns  04, Magda Karlsson  04, Famke Persson  03, Daga Indebetou  03
3Turebergs FK 
41.62
  
 Moa Nyström  03, Vanna Ullén  03, Hedda Folkhage  03, Jennifer Ravelius  03
3Mölndals AIK 
7:26.60
  
 Anna Svarfvar  03, Saga Hagelin  03, Alma Svantesson  04
4Täby IS 
39.87
  
 Nicole Nyberg  04, Sara Winberg  04, Kristina Dahlström  03, Tove Tjeder  03
4Mölndals AIK 
42.25
  
 Wilma Garplid  04, Emilia Åström  04, Ebba Widlund  03, Felicia Clarelid Magaji  03
4Upsala IF 
7:27.69
  
 Sofia Amini  03, Ida Knutsson  04, Maja Björnsson  03
5Hammarby IF 
39.92
  
 Kathleen Larsson  03, Alicia Löwhagen  03, Klara Avebäck  03, Beata Edelholm  03
5IFK Växjö 
42.78
  
 Lova Nilsson  03, Ellen Pettersson  03, Kerstin Siwertsson  03
5Göteborgs KIK 
7:30.41
  
 Linnea Folkow  04, Anna Constantinescu  03, Sandra Åberg  03
6Villstad GIF 
40.71
  
 Thea Holmén  03, Felicia Åberg  03, Alice Vallesjö  03, Thea Hammarström  03
6Bromma IF 
7:33.15
  
 Ellinore Dahlberg  03, Lisen Rignell  03, Louise Eliasson  04
7Åhus FIK 
40.87
  
 Filippa Svensson  03, Sydney Karström  04, Emma Gerdes  03, Elsa Hjelm  04
7Täby IS 
7:35.10
  
 Paola Söderhielm  03, Lia Cederberg  04, Kajsa Manzi  03
8Hälle IF 
7:36.83
  
 Irma Törngård  03, Hilda Törngård  04, Tilda Knauer  03
9IF Göta Karlstad 
7:44.28
  
 Lova Perman  03, Felicia Eriksson  03, Hanna Karlsson  03
10Mölndals AIK 
8:00.11
  
 Frida Palmqvist  03, Elina Witrén  03, Wilma Holmén  03
11IFK Lidingö 
8:17.14
  
 Josefine Jerner  03, Thyra Arnhult  03, Nanna Hart  03
Hässelby SK 
DQ
  
 Elsa Eriksson  03, Laura Fodor  03, Caroline Graveley  03, Mathilda Holmgren  03
IK Lerum FI 
DQ
  
 Ellen Hansson  04, Elin Tegnér  03, Karin Tebelius  03, Ebba Toorell  03
Malmö AI 
DQ
  
 Mica Ramm-Ericson  03, Una Ademovic  04, Ella Jovanovic  04, Alva Kalläne  03
Bromma IF 
DQ
  
 Lisen Rignell  03, Vera Lindblad  04, Ellinore Dahlberg  03, Clara Björnum  03