11.9
8.9
25.8
26.9
6.9
6.9
25.9
23.9
25.9
23.9
19.9
16.9
5.9
25.9
26.9
26.9
26.9
26.9
26.9
26.9
25.9
25.9
25.9
25.9
25.9
25.9
24.9
23.9
23.9
19.9
18.9
18.9
12.9
8.9
5.9
22.9
19.9
4.9
25.9
18‐19.9
25.9
25.9
18.9
18.9
23.9
12.8
22.9
22.9
22.9
22.9
23.9
22.9
22.9
18.9
19.9
22.9
22.9
16.9
11.9
19.9
11.9
21.9
25.6
22.9
16.9
11‐12.9
29.8
18.9
16.9
12.9
18‐19.9
19.9
20.9
19.9
19.9
19.9
18.9
16.9
15.9
5.9
12.9
18.9
18‐19.9
18.9
18‐19.9
19.9
19.9
18.9
16.9
13.9
16.9
16.9
14.9
13.9
12.9
16.9
16.9
2.9
18.9
18.9
Tävlande: 33 (16+17)   Starter: 36 (17+19)

Män
M Kula     


Final A

Final

1Gabriel Heen
16.46
Hässelby SK
16.46
PB
  
M Diskus     


Final A

Final

1Matt Brown
Matt Brown 80, Hammarby
48.12
Hammarby IF
48.12
SB
  
M Slägga     


Final A

Final

1Dennis Martinsson
36.22
Bollnäs FIK
36.22
PB
  
M Spjut     


Final A

Final

1Kamil Kaminski
66.80
Hässelby SK
66.80
PB
  
P19 Diskus (1.75 kg)     


Final A

Final

2Gabriel Rosshagen
36.96
Hässelby SK
36.96
SB
  
P19 Slägga (6.0 kg)     


Final A

Final

1Jacob Krumlinde
49.17
IFK Lidingö
49.17
PB
  
P17 Kula (5.0 kg)     


Final A

Final

1Sabiti Nahimana
12.28
Hammarby IF
12.28
PB
  
P17 Slägga (5.0 kg)     


Final A

Final

5Carl af ForsellesHellas FK
23.12
PB
  
P17 Spjut (700 g)     


Final A

Final

1Carl Widenholm
62.50
Hellas FK
62.50
SB
  
2Jacob Palmerstedt
48.74
Hammarby IF
48.74
PB
  
P15 Kula (4.0 kg)     


Final A

Final

2Leo Raksanyi
Leo Raksanyi 02, Mälarhöjden
10.31
Mälarhöjdens IK
10.31
PB
  
P15 Diskus (1.0 kg)     


Final A

Final

3Mert Affan
Mert Affan 02, Mälarhöjden
28.35
Mälarhöjdens IK
28.35
PB
  
P14 Kula (4.0 kg)     


Final A

Final

2Viktor Rydåker
12.02
Örbyhus IF
12.02
PB
  
P14 Diskus (1.0 kg)     


Final A

Final

3Teodor Borgius
30.30
Hammarby IF
30.30
PB
  
P14 Slägga (4.0 kg)     


Final A

Final

2Teodor Borgius
31.58
Hammarby IF
31.58
PB
  
4Elias Lind
Elias Lind 03, Hässelby
29.52
Hässelby SK
29.52
PB
  
6August Schmidt
August Schmidt 03, Mälarhöjden
27.50
Mälarhöjdens IK
27.50
PB
  
Kvinnor
K Kula     


Final A

Final

3Lovisa ÖstervallUpsala IF
11.57
PB
  
K Diskus     


Final A

Final

1Vanessa Kamga
48.90
Upsala IF
48.90
  
2Mathilda Eriksson
46.47
Huddinge AIS
46.47
SB
  
3Ellen Pettersson
43.03
Örbyhus IF
43.03
  
4Fanny Öhrn Selahn
Fanny Öhrn Selahn 95, Södertälje IF
42.72
Södertälje IF
42.72
SB
  
K Slägga     


Final A

Final

1Eleni Larsson
63.00
Huddinge AIS
63.00
  
2Vanessa Kamga
52.01
Upsala IF
52.01
PB
  
3Michaela NorrbeliusGefle IF
51.03
SB
  
F17 Kula (3.0 kg)     


Final A

Final

1Emma Olsson
10.28
Tyresö FK
10.28
SB
  
F17 Diskus     


Final A

Final

1Caisa-Marie LindforsUpsala IF
43.46
PB
  
F17 Slägga (3.0 kg)     


Final A

Final

1Sara Forssell
60.10
Motala AIF
60.10
PB
  
2Jonna Geiryd
52.01
Huddinge AIS
52.01
PB
  
4Louise Olsson
43.55
Huddinge AIS
43.55
PB
  
F17 Spjut (500 g)     


Final A

Final

2Julia Jonsson
25.82
Bollnäs FIK
25.82
PB
  
F15 Diskus (0.75 kg)     


Final A

Final

2Emilia SjöstrandTyresö FK
28.33
PB
  
F15 Slägga (3.0 kg)     


Final A

Final

1Hannah Hilding
39.95
Tyresö FK
39.95
PB
  
5Evelina SjöströmIFK Tumba
34.68
PB
  
F15 Spjut (500 g)     


Final A

Final

2Emilia SjöstrandTyresö FK
33.71
PB
  
F14 Spjut (500 g)     


Final A

Final

2Molly GrundmarkIFK Tumba
27.36
PB