0
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 60m Indoor | Indoor | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
4 | Carl Hallgren Carl Hallgren 91, Täby 7.50 | 91 | Täby IS | 7.50 | =PB | ||||
Men 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Lars Södergård Lars Södergård 83, Vallentuna 4:05.78 | 83 | Vallentuna FK | 4:05.78 | =PB | ||||
5 | Joel Lundin Joel Lundin 91, Sundbyberg 4:12.13 | 91 | Sundbybergs IK | 4:12.13 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
2 | Jakob Lillberg Jakob Lillberg 92, Västerås FK 4:18.82 | 92 | Västerås FK | 4:18.82 | =PB | ||||
3 | Filip Segerberg Filip Segerberg 90, Hammarby 4:20.47 | 90 | Hammarby IF | 4:20.47 | =PB | ||||
4 | Emil Mårtensson Emil Mårtensson 92, Hässelby 4:24.03 | 92 | Hässelby SK | 4:24.03 | =PB | ||||
Men Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Per Drageryd Per Drageryd 91, KFUM Örebro 4.40 | 91 | KFUM Örebro | 4.40 | =SB | ||||
U18 M Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Gustav Fridh Gustav Fridh 93, Huddinge 6.57 | 93 | Huddinge AIS | 6.57 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 200m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Therese Jernbeck Therese Jernbeck 92, Lidingö 26.06 | 92 | IFK Lidingö | 26.06 | =PB | ||||
1 | Sanna Ohlström Sanna Ohlström 94, Rånäs 27.13 | 94 | Rånäs 4H | 27.13 | =PB | ||||
4 | Caroline Enberg Caroline Enberg 87, Täby 26.21 | 87 | Täby IS | 26.21 | =SB | ||||
Race B | |||||||||
3 | Maria Sylwan Maria Sylwan 91, Lidingö 26.28 | 91 | IFK Lidingö | 26.28 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
2 | Jasmin Sabir Jasmin Sabir 92, Hammarby 26.08 | 92 | Hammarby IF | 26.08 | =PB | ||||
3 | Jennie Hurkmans Jennie Hurkmans 84, Tureberg 26.85 | 84 | Turebergs FK | 26.85 | =SB | ||||
Women 800m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Petra Kindlund Petra Kindlund 85, Huddinge 2:14.05 | 85 | Huddinge AIS | 2:14.05 | =PB | ||||
Women 3000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Gabriella Samuelsson Gabriella Samuelsson 87, Gotländsk FI 9:57.14 | 87 | F Gotländsk FI | 9:57.14 | =PB | ||||
2 | Anna Ställberg Anna Ställberg 82, Tullinge SK 9:58.20 | 82 | Tullinge SK | 9:58.20 | =PB | ||||
3 | Tove Ramos Berg Tove Ramos Berg 77, Spårvägen 10:01.80 | 77 | Spårvägens FK | 10:01.80 | =PB | ||||
5 | Catharina Sundelöf Catharina Sundelöf 66, Huddinge 11:07.91 | 66 | Huddinge AIS | 11:07.91 | =SB | ||||
6 | Christina Hultman Christina Hultman 91, Huddinge 11:21.72 | 91 | Huddinge AIS | 11:21.72 | =PB | ||||
8 | Johanna Brinne Roos Johanna Brinne Roos 76, Spårvägen 11:43.36 | 76 | Spårvägens FK | 11:43.36 | =PB | ||||
Women 60m Hurdles Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Jessica Samuelsson Jessica Samuelsson 85, Hässelby 8.75 | 85 | Hässelby SK | 8.75 | = | ||||
Women High Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
4 | Anna-Karin Sörling Anna-Karin Sörling 89, Råby-Rekarne 1.60 | 89 | Råby-Rekarne FIF | 1.60 | =SB | ||||
Women Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
6 | Johanna Wikström Johanna Wikström 87, Huddinge 5.19 | 87 | Huddinge AIS | 5.19 | =SB | ||||
U20 W 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Samantha Wikmark Samantha Wikmark 92, Danderyd 8.23 | 92 | Danderyds SK | 8.23 | =PB | ||||
U20 W 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Yolanda Ngarambe Yolanda Ngarambe 91, Tureberg 59.23 | 91 | Turebergs FK | 59.23 | =PB | ||||
U20 W 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Hilde Adrianzon Hilde Adrianzon 92, Hammarby 5:07.65 | 92 | Hammarby IF | 5:07.65 | =PB | ||||
U20 W Shot Put Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Emilia Amb Emilia Amb 92, Bålsta 11.76 | 92 | F Bålsta IK | 11.76 | =PB | ||||
U18 W 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
4 | Johanna Hermansson Johanna Hermansson 93, Hellas 8.12 | 93 | Hellas FK | 8.12 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
1 | Marine Alfredsson Marine Alfredsson 93, Rånäs 7.82 | 93 | Rånäs 4H | 7.82 | =PB | ||||
U18 W 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Amanda Folkebrant Amanda Folkebrant 93, Hellas 1:01.29 | 93 | Hellas FK | 1:01.29 | =PB | ||||
U18 W 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Lovisa Grönros Lovisa Grönros 93, Hammarby 5:08.69 | 93 | Hammarby IF | 5:08.69 | =PB | ||||
4 | Ellinor Norman Ellinor Norman 93, Hellas 5:24.09 | 93 | Hellas FK | 5:24.09 | =PB | ||||
U18 W Triple Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Stina Karlsson Stina Karlsson 93, Sundbyberg 10.44 | 93 | Sundbybergs IK | 10.44 | =SB | ||||
U18 W Shot Put (3kg) Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Sabina Sandberg Sabina Sandberg 93, Spårvägen 11.72 | 93 | Spårvägens FK | 11.72 | =PB | ||||
3 | Eleni Larsson Eleni Larsson 93, Huddinge 11.53 | 93 | Huddinge AIS | 11.53 | =PB |