11.9
8.9
25.8
26.9
6.9
6.9
25.9
23.9
25.9
23.9
19.9
16.9
5.9
25.9
26.9
26.9
26.9
26.9
26.9
26.9
25.9
25.9
25.9
25.9
25.9
25.9
24.9
23.9
23.9
19.9
18.9
18.9
12.9
8.9
5.9
22.9
19.9
4.9
25.9
18‐19.9
25.9
25.9
18.9
18.9
23.9
12.8
22.9
22.9
22.9
22.9
23.9
22.9
22.9
18.9
19.9
22.9
22.9
16.9
11.9
19.9
11.9
21.9
25.6
22.9
16.9
11‐12.9
29.8
18.9
16.9
12.9
18‐19.9
19.9
20.9
19.9
19.9
19.9
18.9
16.9
15.9
5.9
12.9
18.9
18‐19.9
18.9
18‐19.9
19.9
19.9
18.9
16.9
13.9
16.9
16.9
14.9
13.9
12.9
16.9
16.9
2.9
18.9
18.9
Tävlande: 30 (18+12)   Starter: 37 (21+16)

Män
M 60 m     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1William Thor
7.10
Strands IF
7.10
PB
  
2Viktor Thor
7.10
Strands IF
7.10
PB
  
Heat 1
5 jan
5 jan
1Johan SjölanderTäby IS
7.06
PB
q
  
Heat 3
5 jan
5 jan
1Carl af Forselles
7.04
Hässelby SK
7.04
PB
q
  
M 200 m     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Dennis Otieno
21.87
Hammarby IF
21.87
SB
  
M 3000 m     
Inne 4 jan

Final A

Final
Inne 4 jan
1Efrem Brhane
Efrem Brhane 94, Västerås
8:35.99
Västerås FK
8:35.99
PB
  
M 60 m häck     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Fredrick Ekholm
8.03
IFK Lidingö
8.03
SB
  
2Amir Shaker
8.04
Hammarby IF
8.04
SB
  
3Fredrik SamuelssonHässelby SK
8.28
SB
  
4Linus Boyer
8.35
Upsala IF
8.35
PB
  
M Stav     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1Carl Sténson
5.20
Hellas FK
5.20
SB
  
2Carl af Forselles
4.80
Hässelby SK
4.80
PB
  
3Oscar Janson
4.80
Ullevi FK
4.80
SB
  
4Fredrik SamuelssonHässelby SK
4.80
SB
  
5Jonas Asplund
4.70
IFK Märsta
4.70
SB
  
6Simon Thor
4.60
IFK Märsta
4.60
SB
  
M Längd     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1Patric Hjort
Patric Hjort 93, Västerås
7.11
Västerås FK
7.11
SB
  
2David Svensson
7.00
Hammarby IF
7.00
SB
  
3Simon BjörnstedtUpsala IF
6.98
PB
  
P17 60 m häck (91.4 cm, 8.9 m)     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Markus Moberg
8.23
Hammarby IF
8.23
PB
  
Heat 2
6 jan
6 jan
1Markus Moberg
8.25
Hammarby IF
8.25
PB
q
  
Kvinnor
K 60 m     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1Ida Thunberg
Ida Thunberg 99, KFUM Örebro
7.72
KFUM Örebro
7.72
  
Heat 1
5 jan
5 jan
1Gabriella HolmströmUpsala IF
7.88
PB
Q
  
Heat 2
5 jan
5 jan
1Ida Thunberg
Ida Thunberg 99, KFUM Örebro
7.69
KFUM Örebro
7.69
SB
Q
  
K 3000 m     
Inne 4 jan

Final A

Final
Inne 4 jan
1Louise Laursen
Louise Laursen 88, Mantra Sport
10:01.12
IF Mantra Sport
10:01.12
PB
  
2Carolina Wikström
10:02.34
LK Roslagen
10:02.34
PB
  
K Höjd     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Lovisa ÖstervallUpsala IF
1.73
SB
  
2Linda Skantze
1.70
IFK Lidingö
1.70
SB
  
K Längd     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1Irene Ekelund
Irene Ekelund 97, Spårvägen
5.83
Spårvägens FK
5.83
PB
  
2Lovisa ÖstervallUpsala IF
5.73
SB
  
K Kula     
Inne 4 jan

Final A

Final
Inne 4 jan
1Caisa-Marie LindforsUpsala IF
13.17
SB
  
F17 60 m     
Inne 4 jan

Final A

Final
Inne 4 jan
1Katharina GråmanTyresö FK
7.81
  
Heat 2
4 jan
4 jan
1Katharina GråmanTyresö FK
7.78
SB
q
  
F17 60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Katharina GråmanTyresö FK
8.79
  
F17 Höjd     
Inne 6 jan

Final A

Final
Inne 6 jan
1Elvira Jonsson
1.70
Västerås FK
1.70
PB
  
F17 Stav     
Inne 4 jan

Final A

Final
Inne 4 jan
1Greta ErlandssonRånäs 4H
3.70
PB
  
F17 Kula (3.0 kg)     
Inne 5 jan

Final A

Final
Inne 5 jan
1Hannah Hilding
Hannah Hilding 02, Spårvägen
13.50
Spårvägens FK
13.50
PB