0
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
5 | Patchely Láfyol Patchely Láfyol 87, Hellas 7.24 | 87 | Hellas FK | 7.24 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
2 | Mikael Brinnen Mikael Brinnen 89, Gefle 7.42 | 89 | Gefle IF | 7.42 | =PB | ||||
3 | Andrej Ekholm Andrej Ekholm 89, Huddinge 7.43 | 89 | Huddinge AIS | 7.43 | =SB | ||||
Men 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Fredrik Wide Fredrik Wide 91, Bromma 53.29 | 91 | Bromma IF | 53.29 | =PB | ||||
2 | Marcus Hallbäck Marcus Hallbäck 92, Bålsta 52.56 | 92 | F Bålsta IK | 52.56 | =PB | ||||
Men 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Mikael Röjerås Mikael Röjerås 90, Västerås FK 4:04.1m | 90 | Västerås FK | 4:04.1m | =PB | ||||
3 | Hannes Hedvall Hannes Hedvall 81, Studenterna 4:07.46 | 81 | FK Studenterna | 4:07.46 | =SB | ||||
Race B | |||||||||
5 | William Krohn William Krohn 58, Huddinge 4:13.98 | 58 | Huddinge AIS | 4:13.98 | =SB | ||||
Race C | |||||||||
2 | Viktor Andersson Viktor Andersson 89, Hässelby 4:18.31 | 89 | Hässelby SK | 4:18.31 | =PB | ||||
4 | Christer Holm Christer Holm 77, Rånäs 4:19.45 | 77 | Rånäs 4H | 4:19.45 | =PB | ||||
5 | Mattias Almqvist Mattias Almqvist 90, Österhaninge 4:21.16 | 90 | Österhaninge IF | 4:21.16 | =PB | ||||
Men Shot Put Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Manuel Brändeborn Manuel Brändeborn 73, Råby-Rekarne 16.35 | 73 | Råby-Rekarne FIF | 16.35 | =SB | ||||
7 | Robert Bergqvist Robert Bergqvist 88, Hässelby 12.82 | 88 | Hässelby SK | 12.82 | =PB | ||||
U20 M High Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Tim Brodin Tim Brodin 90, KFUM Örebro 2.02 | 90 | KFUM Örebro | 2.02 | =PB | ||||
5 | David Östling David Östling 90, Rånäs 1.85 | 90 | Rånäs 4H | 1.85 | =PB | ||||
U18 M High Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Tom Södrén Tom Södrén 92, Rånäs 1.94 | 92 | Rånäs 4H | 1.94 | =PB | ||||
2 | Jacob Tersander Jacob Tersander 92, Bromma 1.77 | 92 | Bromma IF | 1.77 | =PB | ||||
U18 M Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Tom Södrén Tom Södrén 92, Rånäs 6.27 | 92 | Rånäs 4H | 6.27 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 800m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
4 | Josefine Berggren Josefine Berggren 89, Spårvägen 2:25.74 | 89 | Spårvägens FK | 2:25.74 | =SB | ||||
5 | Dace Landström Dace Landström 83, Vallentuna 2:27.78 | 83 | Vallentuna FK | 2:27.78 | =PB | ||||
Women 3000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Susanne Sjöstrand Susanne Sjöstrand 86, Studenterna 10:31.19 | 86 | FK Studenterna | 10:31.19 | =PB | ||||
2 | Catharina Sundelöf Catharina Sundelöf 66, Huddinge 10:38.60 | 66 | Huddinge AIS | 10:38.60 | =PB | ||||
Women Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Sophie Lewin Sophie Lewin 89, Gefle 3.23 | 89 | Gefle IF | 3.23 | =SB | ||||
Women Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Tova Thuresson Tova Thuresson 92, Bålsta 5.42 | 92 | F Bålsta IK | 5.42 | =PB | ||||
U20 W 60m Indoor | Indoor | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
2 | Malin Eriksson Malin Eriksson 91, KFUM Örebro 8.10 | 91 | KFUM Örebro | 8.10 | =SB | ||||
U20 W Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Moa Thorstensson Moa Thorstensson 90, Spårvägen 3.00 | 90 | Spårvägens FK | 3.00 | =SB | ||||
U20 W Shot Put Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
5 | Sofia Carls Sofia Carls 90, Huddinge 10.42 | 90 | Huddinge AIS | 10.42 | =PB | ||||
U18 W 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Linnéa Alstermark Linnéa Alstermark 92, Hammarby 8.04 | 92 | Hammarby IF | 8.04 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
1 | Tova Thuresson Tova Thuresson 92, Bålsta 8.02 | 92 | F Bålsta IK | 8.02 | =SB | ||||
U17 W 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Johanna Hultgren Johanna Hultgren 93, Ludvika 5:20.83 | 93 | Ludvika FFI | 5:20.83 | =PB | ||||
3 | Moa Enmark Moa Enmark 94, Gefle 5:29.37 | 94 | Gefle IF | 5:29.37 | =PB | ||||
U17 W Triple Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Johanna Kamph Johanna Kamph 93, Hässelby 10.90 | 93 | Hässelby SK | 10.90 | =PB | ||||
U16 W Triple Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Ellinor Sundstrand Ellinor Sundstrand 94, Gotländsk FI 11.34 | 94 | F Gotländsk FI | 11.34 | =PB | ||||
2 | Isabelle Maijala Isabelle Maijala 94, Westmannia 10.29 | 94 | IK Westmannia | 10.29 | =PB |