0
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 |
Män | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M22 60 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Austin Hamilton Austin Hamilton 97, Malmö 6.84 | 97 | Malmö AI | 6.84 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Thobias Nilsson Montler Thobias Nilsson Montler 96, Malmö 6.92 | 96 | Malmö AI | 6.92 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Desmond Rogo Desmond Rogo 96, Hammarby 6.96 | 96 | Hammarby IF | 6.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Jonatan Hirsh Jonatan Hirsh 98, KFUM Örebro 7.02 | 98 | KFUM Örebro | 7.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tarley Allison Tarley Allison 97, Alingsås 7.10 | 97 | Alingsås IF | 7.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Oskar Motta Oskar Motta 98, Upsala IF 7.16 | 98 | Upsala IF | 7.16 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Isak Barrow Isak Barrow 96, Ullevi 7.17 | 96 | Ullevi FK | 7.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun DNS | 97 | Falu IK | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thobias Nilsson Montler Thobias Nilsson Montler 96, Malmö 6.96 | 96 | Malmö AI | 6.96 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Desmond Rogo Desmond Rogo 96, Hammarby 7.06 | 96 | Hammarby IF | 7.06 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tarley Allison Tarley Allison 97, Alingsås 7.07 | 97 | Alingsås IF | 7.07 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 7.19 | 97 | Falu IK | 7.19 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Kidus Yohannes Getahun Kidus Yohannes Getahun 98, Hammarby 7.24 | 98 | Hammarby IF | 7.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Gustaf Borg Gustaf Borg 98, Linköpings GIF 7.31 | 98 | Linköpings GIF | 7.31 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | James Gaudiello James Gaudiello 98, Malmö 7.33 | 98 | Malmö AI | 7.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Anders Pihlblad Anders Pihlblad 98, KFUM Örebro 7.45 | 98 | KFUM Örebro | 7.45 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Austin Hamilton Austin Hamilton 97, Malmö 6.88 | 97 | Malmö AI | 6.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jonatan Hirsh Jonatan Hirsh 98, KFUM Örebro 7.00 | 98 | KFUM Örebro | 7.00 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Oskar Motta Oskar Motta 98, Upsala IF 7.15 | 98 | Upsala IF | 7.15 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Isak Barrow Isak Barrow 96, Ullevi 7.19 | 96 | Ullevi FK | 7.19 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Carl Narup Carl Narup 98, Ullevi 7.19 | 98 | Ullevi FK | 7.19 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Markus Ögren Markus Ögren 98, Hammarby 7.20 | 98 | Hammarby IF | 7.20 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Tobias Jonsson Tobias Jonsson 96, Orient 7.46 | 96 | IK Orient | 7.46 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | William Frobe William Frobe 98, Täby 48.98 | 98 | Täby IS | 48.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Samuel Wiik Samuel Wiik 98, Örgryte 49.40 | 98 | Örgryte IS | 49.40 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Alexander Lundskog Alexander Lundskog 96, Ullevi 49.59 | 96 | Ullevi FK | 49.59 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anders Pihlblad Anders Pihlblad 98, KFUM Örebro DQ | 98 | KFUM Örebro | DQ | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | William Frobe William Frobe 98, Täby 49.20 | 98 | Täby IS | 49.20 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Samuel Wiik Samuel Wiik 98, Örgryte 49.41 | 98 | Örgryte IS | 49.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Johan Lamm Johan Lamm 98, Mölndal 51.57 | 98 | Mölndals AIK | 51.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Fredrik Lorentzon Fredrik Lorentzon 97, Lidingö 52.59 | 97 | IFK Lidingö | 52.59 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Alexander Lundskog Alexander Lundskog 96, Ullevi 48.87 | 96 | Ullevi FK | 48.87 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Björn Seifert Björn Seifert 96, Upsala IF 50.45 | 96 | Upsala IF | 50.45 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Kjellsson Viktor Kjellsson 98, IFK Växjö 54.10 | 98 | IFK Växjö | 54.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Erik Rosqvist Erik Rosqvist 98, AIK DNF | 98 | AIK | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anders Pihlblad Anders Pihlblad 98, KFUM Örebro 50.01 | 98 | KFUM Örebro | 50.01 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Anton Sigurdsson Anton Sigurdsson 96, Malmö 50.17 | 96 | Malmö AI | 50.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Joakim Karlsson Joakim Karlsson 97, Ullevi 51.36 | 97 | Ullevi FK | 51.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanuel Gergis Amanuel Gergis 96, Tureberg 3:57.81 | 96 | Turebergs FK | 3:57.81 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Miguel Palm Miguel Palm 98, Mölndal 4:00.95 | 98 | Mölndals AIK | 4:00.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Erik Djurberg Erik Djurberg 97, Hässelby 4:03.48 | 97 | Hässelby SK | 4:03.48 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Seare Kibrom Seare Kibrom 98, Tjalve IF Norrköping 4:06.64 | 98 | Tjalve IF Norrköping | 4:06.64 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Mohammed Loukili Mohammed Loukili 96, Lidingö 4:07.16 | 96 | IFK Lidingö | 4:07.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Sven Engström Sven Engström 96, Akele 4:15.27 | 96 | IK Akele | 4:15.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Gustav Nordling Gustav Nordling 97, Spårvägen 4:15.30 | 97 | Spårvägens FK | 4:15.30 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Robel Kahisay Robel Kahisay 98, Hässelby 4:19.11 | 98 | Hässelby SK | 4:19.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 60 m häck Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Max Hrelja Max Hrelja 98, Malmö 7.98 | 98 | Malmö AI | 7.98 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Elias Martinsson Elias Martinsson 97, Mölndal 8.04 | 97 | Mölndals AIK | 8.04 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Filip Björklund Filip Björklund 98, Upsala IF 8.09 | 98 | Upsala IF | 8.09 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 8.17 | 97 | Falu IK | 8.17 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Viktor Wahlén Diederichsen Viktor Wahlén Diederichsen 98, Spårvägen 8.37 | 98 | Spårvägens FK | 8.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ludvig Hillenfjärd Ludvig Hillenfjärd 97, Huddinge 8.47 | 97 | Huddinge AIS | 8.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Nicklas Karlsson Nicklas Karlsson 96, Finspång 8.70 | 96 | Finspångs AIK | 8.70 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | David Adrian David Adrian 98, Huddinge 9.08 | 98 | Huddinge AIS | 9.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Max Hrelja Max Hrelja 98, Malmö 7.99 | 98 | Malmö AI | 7.99 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 8.41 | 97 | Falu IK | 8.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Wahlén Diederichsen Viktor Wahlén Diederichsen 98, Spårvägen 8.44 | 98 | Spårvägens FK | 8.44 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | David Adrian David Adrian 98, Huddinge 8.94 | 98 | Huddinge AIS | 8.94 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Theodor Ahlström Theodor Ahlström 98, IFK Växjö 9.11 | 98 | IFK Växjö | 9.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Elias Martinsson Elias Martinsson 97, Mölndal 8.05 | 97 | Mölndals AIK | 8.05 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Filip Björklund Filip Björklund 98, Upsala IF 8.14 | 98 | Upsala IF | 8.14 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ludvig Hillenfjärd Ludvig Hillenfjärd 97, Huddinge 8.43 | 97 | Huddinge AIS | 8.43 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Nicklas Karlsson Nicklas Karlsson 96, Finspång 8.67 | 96 | Finspångs AIK | 8.67 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jesper Nyman Jesper Nyman 98, Hanviken 9.65 | 98 | Hanvikens SK | 9.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Höjd Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Filip Björklund Filip Björklund 98, Upsala IF 2.08 | 98 | Upsala IF | 2.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Herman Olvik Herman Olvik 96, Ullevi 2.06 | 96 | Ullevi FK | 2.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Arvid Ryberg Arvid Ryberg 98, IF Göta 2.03 | 98 | IF Göta Karlstad | 2.03 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Oskar Lundqvist Oskar Lundqvist 97, Upsala IF 2.00 | 97 | Upsala IF | 2.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Robin Jacobsson Robin Jacobsson 98, Ullevi 2.00 | 98 | Ullevi FK | 2.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Simon Throgen Simon Throgen 97, IF Göta 1.96 | 97 | IF Göta Karlstad | 1.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Oscar Söderbergh Oscar Söderbergh 96, Ullevi 1.92 | 96 | Ullevi FK | 1.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Markus Asplund Markus Asplund 98, IF Göta 1.87 | 98 | IF Göta Karlstad | 1.87 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Simon Andersson Simon Andersson 97, IF Göta 1.76 | 97 | IF Göta Karlstad | 1.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Stav Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Magnus Herstedt Magnus Herstedt 98, Malmö 4.82 | 98 | Malmö AI | 4.82 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sebastian Ruthström Sebastian Ruthström 97, Spårvägen 4.77 | 97 | Spårvägens FK | 4.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Nicklas Karlsson Nicklas Karlsson 96, Finspång 4.72 | 96 | Finspångs AIK | 4.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Robin Jacobsson Robin Jacobsson 98, Ullevi 4.67 | 98 | Ullevi FK | 4.67 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 4.60 | 97 | Falu IK | 4.60 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Emil Östergren Emil Östergren 98, IFK Växjö 4.43 | 98 | IFK Växjö | 4.43 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Jonathan Karlsson Jonathan Karlsson 98, Täby 4.19 | 98 | Täby IS | 4.19 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Längd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thobias Nilsson Montler Thobias Nilsson Montler 96, Malmö 7.38 | 96 | Malmö AI | 7.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Henning André Henning André 97, Nyköpings BIS 7.18 | 97 | Nyköpings BIS | 7.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Elias Martinsson Elias Martinsson 97, Mölndal 6.97 | 97 | Mölndals AIK | 6.97 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 6.92 | 97 | Falu IK | 6.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Gustaf Bålström Gustaf Bålström 98, Ullevi 6.63 | 98 | Ullevi FK | 6.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Timothy Olsson Timothy Olsson 98, Huddinge 6.61 | 98 | Huddinge AIS | 6.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Tobias Jonsson Tobias Jonsson 96, Orient 6.60 | 96 | IK Orient | 6.60 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Anton Östebo Anton Östebo 96, Linköpings GIF 6.54 | 96 | Linköpings GIF | 6.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Nicklas Karlsson Nicklas Karlsson 96, Finspång 6.37 | 96 | Finspångs AIK | 6.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Wilhelm Eidenstedt Wilhelm Eidenstedt 98, Hässelby 6.36 | 98 | Hässelby SK | 6.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Albin Boestad Albin Boestad 97, Lidingö 6.29 | 97 | IFK Lidingö | 6.29 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Theodor Ahlström Theodor Ahlström 98, IFK Växjö 6.27 | 98 | IFK Växjö | 6.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Richard Heikkilä Richard Heikkilä 98, Mölndal 6.24 | 98 | Mölndals AIK | 6.24 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Jonatan Hirsh Jonatan Hirsh 98, KFUM Örebro 6.17 | 98 | KFUM Örebro | 6.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Victor Koch Victor Koch 98, Örgryte 6.08 | 98 | Örgryte IS | 6.08 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Tresteg Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Marcus Nyberg Marcus Nyberg 97, Malmö 15.17 | 97 | Malmö AI | 15.17 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustaf Bålström Gustaf Bålström 98, Ullevi 14.62 | 98 | Ullevi FK | 14.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Timothy Olsson Timothy Olsson 98, Huddinge 14.47 | 98 | Huddinge AIS | 14.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Jonathan Persgården Jonathan Persgården 96, Ullevi 14.29 | 96 | Ullevi FK | 14.29 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Henning André Henning André 97, Nyköpings BIS 14.27 | 97 | Nyköpings BIS | 14.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Christofer Pool Wiklund Christofer Pool Wiklund 97, Falköpings FIK 14.10 | 97 | Falköpings FIK | 14.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Eric Hallquist Eric Hallquist 96, Östersunds GIF 13.68 | 96 | Östersunds GIF | 13.68 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Viktor Johansson Viktor Johansson 97, Ullevi 13.60 | 97 | Ullevi FK | 13.60 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Elias Högström Elias Högström 97, Sundsvall 13.57 | 97 | Sundsvalls FI | 13.57 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Albin Boestad Albin Boestad 97, Lidingö 13.39 | 97 | IFK Lidingö | 13.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Kula Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Wictor Petersson Wictor Petersson 98, Malmö 18.35 | 98 | Malmö AI | 18.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jakob Gardenkrans Jakob Gardenkrans 97, Athletics 24Seven 16.06 | 97 | Athletics 24Seven SK | 16.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | William Ullberg William Ullberg 96, IFK Umeå 15.30 | 96 | IFK Umeå | 15.30 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Axel Norén Axel Norén 96, Hässelby 15.09 | 96 | Hässelby SK | 15.09 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jakob Samuelsson Jakob Samuelsson 98, Hässelby 14.23 | 98 | Hässelby SK | 14.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Carl Narup Carl Narup 98, Ullevi 12.87 | 98 | Ullevi FK | 12.87 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M22 Vikt Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anton Andersson Anton Andersson 96, Umedalen 17.06 | 96 | Umedalens IF | 17.06 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Johannes Nilsson Johannes Nilsson 98, Västerås FK 14.59 | 98 | Västerås FK | 14.59 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axel Norén Axel Norén 96, Hässelby 14.47 | 96 | Hässelby SK | 14.47 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 60 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vidar Stenqvist Vidar Stenqvist 00, Täby 6.84 | 00 | Täby IS | 6.84 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Omar Chaaban Omar Chaaban 00, Helsingborg 6.95 | 00 | IFK Helsingborg | 6.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Carl Bengtström Carl Bengtström 00, Örgryte 7.00 | 00 | Örgryte IS | 7.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alexander Andreasson Alexander Andreasson 99, Örgryte 7.00 | 99 | Örgryte IS | 7.00 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Arvid Gustafsson Arvid Gustafsson 99, Upsala IF 7.18 | 99 | Upsala IF | 7.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Viktor Thor Viktor Thor 00, Strand 7.25 | 00 | Strands IF | 7.25 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emil Nilsson Emil Nilsson 99, IF Göta 7.28 | 99 | IF Göta Karlstad | 7.28 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Erik Ahlfont Erik Ahlfont 00, Tureberg 7.35 | 00 | Turebergs FK | 7.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Alexander Andreasson Alexander Andreasson 99, Örgryte 7.03 | 99 | Örgryte IS | 7.03 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Carl Bengtström Carl Bengtström 00, Örgryte 7.11 | 00 | Örgryte IS | 7.11 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Arvid Gustafsson Arvid Gustafsson 99, Upsala IF 7.23 | 99 | Upsala IF | 7.23 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | William Thor William Thor 00, Strand 7.29 | 00 | Strands IF | 7.29 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Marcus Andersson Marcus Andersson 00, Öresund 7.32 | 00 | Öresund FK | 7.32 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Kristoffer Kold Erlandsen Kristoffer Kold Erlandsen 99, KFUM Örebro 7.53 | 99 | KFUM Örebro | 7.53 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vidar Stenqvist Vidar Stenqvist 00, Täby 6.89 | 00 | Täby IS | 6.89 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Viktor Thor Viktor Thor 00, Strand 7.24 | 00 | Strands IF | 7.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emil Nilsson Emil Nilsson 99, IF Göta 7.25 | 99 | IF Göta Karlstad | 7.25 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Glody Ngoma Glody Ngoma 00, IFK Göteborg 7.27 | 00 | IFK Göteborg | 7.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Anton Bertilsson Anton Bertilsson 99, Habo 7.34 | 99 | Habo FIF-04 | 7.34 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Hugo Potila Hugo Potila 00, Haparanda SKT 7.37 | 00 | Haparanda SKT | 7.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Daniel Langman Daniel Langman 99, Lidingö 7.50 | 99 | IFK Lidingö | 7.50 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Omar Chaaban Omar Chaaban 00, Helsingborg 7.03 | 00 | IFK Helsingborg | 7.03 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Erik Ahlfont Erik Ahlfont 00, Tureberg 7.30 | 00 | Turebergs FK | 7.30 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Melker Gustavsson Melker Gustavsson 00, IF Göta 7.34 | 00 | IF Göta Karlstad | 7.34 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Aaron Ladestam Aaron Ladestam 00, IFK Göteborg 7.38 | 00 | IFK Göteborg | 7.38 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Marcus Lidman Marcus Lidman 99, Hälle 7.38 | 99 | Hälle IF | 7.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Jacob Helsing Jacob Helsing 00, Orient 7.52 | 00 | IK Orient | 7.52 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Sakhi Husseini Sakhi Husseini 99, Håfreström 7.72 | 99 | Håfreströms IF | 7.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kasper Kadestål Kasper Kadestål 99, Malmö 48.59 | 99 | Malmö AI | 48.59 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Edvin Hagberg Edvin Hagberg 99, Tureberg 49.17 | 99 | Turebergs FK | 49.17 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gustav Karlsson Gustav Karlsson 00, Thorengruppen 50.11 | 00 | Thorengruppen TFC | 50.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ludvig Brorsson Ludvig Brorsson 00, Wilske 50.70 | 00 | IK Wilske | 50.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Bergkvist Viktor Bergkvist 00, Linköpings GIF 51.51 | 00 | Linköpings GIF | 51.51 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Aaron Ladestam Aaron Ladestam 00, IFK Göteborg 51.56 | 00 | IFK Göteborg | 51.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Felix Larsen Nilsson Felix Larsen Nilsson 00, Örgryte 52.19 | 00 | Örgryte IS | 52.19 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Svante Wester Svante Wester 99, Örgryte 52.79 | 99 | Örgryte IS | 52.79 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Svante Wester Svante Wester 99, Örgryte 51.22 | 99 | Örgryte IS | 51.22 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Viktor Bergkvist Viktor Bergkvist 00, Linköpings GIF 51.47 | 00 | Linköpings GIF | 51.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Glody Ngoma Glody Ngoma 00, IFK Göteborg 52.58 | 00 | IFK Göteborg | 52.58 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Olle Tyrsmo Olle Tyrsmo 00, KFUM Örebro 55.30 | 00 | KFUM Örebro | 55.30 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ludvig Brorsson Ludvig Brorsson 00, Wilske 51.21 | 00 | IK Wilske | 51.21 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Felix Larsen Nilsson Felix Larsen Nilsson 00, Örgryte 52.01 | 00 | Örgryte IS | 52.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jacob Helsing Jacob Helsing 00, Orient 53.43 | 00 | IK Orient | 53.43 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tobias Eknor Tobias Eknor 00, Spårvägen 53.54 | 00 | Spårvägens FK | 53.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gustav Karlsson Gustav Karlsson 00, Thorengruppen 51.12 | 00 | Thorengruppen TFC | 51.12 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Aaron Ladestam Aaron Ladestam 00, IFK Göteborg 51.37 | 00 | IFK Göteborg | 51.37 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gustav Zetterlund Gustav Zetterlund 00, KFUM Örebro 55.81 | 00 | KFUM Örebro | 55.81 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Edvin Hagberg Edvin Hagberg 99, Tureberg 49.66 | 99 | Turebergs FK | 49.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jesper Sjölund Jesper Sjölund 99, Spårvägen 53.63 | 99 | Spårvägens FK | 53.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Simon Strand Simon Strand 00, Högby DQ | 00 | Högby IF | DQ | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 5 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kasper Kadestål Kasper Kadestål 99, Malmö 50.97 | 99 | Malmö AI | 50.97 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hugo Potila Hugo Potila 00, Haparanda SKT 53.55 | 00 | Haparanda SKT | 53.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Axel Sandberg Axel Sandberg 00, KFUM Örebro DNS | 00 | KFUM Örebro | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Omar Ismail Omar Ismail 00, Högby 4:04.34 | 00 | Högby IF | 4:04.34 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Yared Kidane Yared Kidane 99, Eskilstuna FI 4:05.50 | 99 | Eskilstuna FI | 4:05.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Abubakar Abdullahi Abubakar Abdullahi 99, Malmö 4:06.10 | 99 | Malmö AI | 4:06.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Erik Jälknäs Erik Jälknäs 00, Sävedalen 4:06.91 | 00 | Sävedalens AIK | 4:06.91 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Axel Djurberg Axel Djurberg 99, Upsala IF 4:08.20 | 99 | Upsala IF | 4:08.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mathias Söder Mathias Söder 99, Ullevi 4:09.36 | 99 | Ullevi FK | 4:09.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Eric Källman Eric Källman 00, Ymer 4:11.33 | 00 | IK Ymer | 4:11.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Rasmus Tidestad Rasmus Tidestad 00, IF Göta 4:18.91 | 00 | IF Göta Karlstad | 4:18.91 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mathias Söder Mathias Söder 99, Ullevi 4:07.41 | 99 | Ullevi FK | 4:07.41 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Erik Jälknäs Erik Jälknäs 00, Sävedalen 4:07.49 | 00 | Sävedalens AIK | 4:07.49 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axel Djurberg Axel Djurberg 99, Upsala IF 4:08.79 | 99 | Upsala IF | 4:08.79 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Hannes Hejdebäck Hannes Hejdebäck 00, Gefle 4:13.60 | 00 | Gefle IF | 4:13.60 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Rasmus Ahlgren Rasmus Ahlgren 99, Spårvägen 4:16.79 | 99 | Spårvägens FK | 4:16.79 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Niklas Johansson Niklas Johansson 99, Sävedalen 4:24.97 | 99 | Sävedalens AIK | 4:24.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Gustav Edström Gustav Edström 00, Luleå 4:37.13 | 00 | Luleå FIF | 4:37.13 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Omar Ismail Omar Ismail 00, Högby 4:06.33 | 00 | Högby IF | 4:06.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Eric Källman Eric Källman 00, Ymer 4:08.02 | 00 | IK Ymer | 4:08.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Rasmus Tidestad Rasmus Tidestad 00, IF Göta 4:10.11 | 00 | IF Göta Karlstad | 4:10.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Samuel Eriksson Lidbrink Samuel Eriksson Lidbrink 99, Spårvägen 4:13.16 | 99 | Spårvägens FK | 4:13.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jack Karlsson Jack Karlsson 99, KFUM Örebro 4:13.50 | 99 | KFUM Örebro | 4:13.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Michael Welday Michael Welday 99, Stocksäter 4:24.08 | 99 | Stocksäters IF | 4:24.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Simon Carrington Simon Carrington 00, Högby 4:24.82 | 00 | Högby IF | 4:24.82 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Yared Kidane Yared Kidane 99, Eskilstuna FI 4:04.08 | 99 | Eskilstuna FI | 4:04.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Abubakar Abdullahi Abubakar Abdullahi 99, Malmö 4:04.56 | 99 | Malmö AI | 4:04.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linus Näslund Linus Näslund 00, Ärla IF 4:12.12 | 00 | Ärla IF | 4:12.12 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Love Carlsson Love Carlsson 00, Högby 4:22.62 | 00 | Högby IF | 4:22.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ludvig Bjurelid Ludvig Bjurelid 00, Högby 4:26.01 | 00 | Högby IF | 4:26.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Desbele Berihu Desbele Berihu 99, Spårvägen 4:28.83 | 99 | Spårvägens FK | 4:28.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Axel Sandberg Axel Sandberg 00, KFUM Örebro 4:37.52 | 00 | KFUM Örebro | 4:37.52 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Hamid Ali Hamid Ali 99, KFUM Örebro 4:55.16 | 99 | KFUM Örebro | 4:55.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 60 m häck (99.1 cm) Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anton Bertilsson Anton Bertilsson 99, Habo 8.18 | 99 | Habo FIF-04 | 8.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustav Karlsson Gustav Karlsson 00, Thorengruppen 8.28 | 00 | Thorengruppen TFC | 8.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Carl Bengtström Carl Bengtström 00, Örgryte 8.42 | 00 | Örgryte IS | 8.42 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Joakim Wadstein Joakim Wadstein 00, Tjalve IF Norrköping 8.57 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 8.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Viggo Hahnsson Viggo Hahnsson 99, Örgryte 8.58 | 99 | Örgryte IS | 8.58 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mikael Lundkvist Mikael Lundkvist 00, Huddinge 8.64 | 00 | Huddinge AIS | 8.64 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Hussein Naseri Hussein Naseri 00, Haparanda SKT 8.73 | 00 | Haparanda SKT | 8.73 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Jacob Lenz Jacob Lenz 99, Lund 8.76 | 99 | IFK Lund | 8.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anton Bertilsson Anton Bertilsson 99, Habo 8.21 | 99 | Habo FIF-04 | 8.21 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Carl Bengtström Carl Bengtström 00, Örgryte 8.49 | 00 | Örgryte IS | 8.49 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Mikael Lundkvist Mikael Lundkvist 00, Huddinge 8.66 | 00 | Huddinge AIS | 8.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Viggo Hahnsson Viggo Hahnsson 99, Örgryte 8.67 | 99 | Örgryte IS | 8.67 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Hussein Naseri Hussein Naseri 00, Haparanda SKT 8.70 | 00 | Haparanda SKT | 8.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Felix Larsen Nilsson Felix Larsen Nilsson 00, Örgryte 9.04 | 00 | Örgryte IS | 9.04 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Joakim Wadstein Joakim Wadstein 00, Tjalve IF Norrköping 8.51 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 8.51 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustav Karlsson Gustav Karlsson 00, Thorengruppen 8.59 | 00 | Thorengruppen TFC | 8.59 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jacob Lenz Jacob Lenz 99, Lund 8.62 | 99 | IFK Lund | 8.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Erik Orrell Erik Orrell 99, Östersunds GIF 8.76 | 99 | Östersunds GIF | 8.76 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Emil Uhlin Emil Uhlin 00, Falun 8.78 | 00 | Falu IK | 8.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Arvid Gustafsson Arvid Gustafsson 99, Upsala IF 9.26 | 99 | Upsala IF | 9.26 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Höjd Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Simon Wiklund Simon Wiklund 99, Wilske 2.05 | 99 | IK Wilske | 2.05 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Joakim Wadstein Joakim Wadstein 00, Tjalve IF Norrköping 1.97 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 1.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Samuel Fransson Samuel Fransson 00, Malmö 1.97 | 00 | Malmö AI | 1.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emil Uhlin Emil Uhlin 00, Falun 1.94 | 00 | Falu IK | 1.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Simon Thor Simon Thor 00, Märsta 1.90 | 00 | IFK Märsta | 1.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Johan Alsing Johan Alsing 99, Östersunds GIF 1.90 | 99 | Östersunds GIF | 1.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Hussein Naseri Hussein Naseri 00, Haparanda SKT 1.81 | 00 | Haparanda SKT | 1.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Anton Olsson Anton Olsson 99, Färjestaden 1.81 | 99 | FIK Färjestaden | 1.81 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Carl Windmar Carl Windmar 00, Spårvägen 1.76 | 00 | Spårvägens FK | 1.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Stav Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tom Johansson Tom Johansson 99, KFUM Örebro 4.90 | 99 | KFUM Örebro | 4.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Simon Thor Simon Thor 00, Märsta 4.85 | 00 | IFK Märsta | 4.85 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Adam Bengtsson Adam Bengtsson 99, Örgryte 4.61 | 99 | Örgryte IS | 4.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emil Uhlin Emil Uhlin 00, Falun 4.51 | 00 | Falu IK | 4.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Gustav Magnusson Gustav Magnusson 00, Tjalve IF Norrköping 4.41 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 4.41 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Tim Svantesson Tim Svantesson 00, Nyköpings BIS 4.27 | 00 | Nyköpings BIS | 4.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Gustaf Backman Gustaf Backman 99, Spårvägen 4.27 | 99 | Spårvägens FK | 4.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Anton Olsson Anton Olsson 99, Färjestaden 4.13 | 99 | FIK Färjestaden | 4.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Emil Nilsson Emil Nilsson 99, IF Göta 3.95 | 99 | IF Göta Karlstad | 3.95 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Hannes Forslund Hannes Forslund 00, Piteå IF 3.95 | 00 | Piteå IF | 3.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Jack Tranderyd Jack Tranderyd 00, KFUM Örebro 3.77 | 00 | KFUM Örebro | 3.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Längd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Alexander Andreasson Alexander Andreasson 99, Örgryte 6.90 | 99 | Örgryte IS | 6.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oskar Erixon Oskar Erixon 99, Westmannia 6.88 | 99 | IK Westmannia | 6.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tobias Carlryd Tobias Carlryd 00, Örgryte 6.88 | 00 | Örgryte IS | 6.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Gustav Magnusson Gustav Magnusson 00, Tjalve IF Norrköping 6.86 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 6.86 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Alexander Nyman Alexander Nyman 00, Hanviken 6.68 | 00 | Hanvikens SK | 6.68 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Otto Hammarström Otto Hammarström 99, Örgryte 6.67 | 99 | Örgryte IS | 6.67 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Marcus Lidman Marcus Lidman 99, Hälle 6.55 | 99 | Hälle IF | 6.55 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Samuel Lestander Samuel Lestander 00, IFK Göteborg 6.49 | 00 | IFK Göteborg | 6.49 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Simon Björnstedt Simon Björnstedt 99, Upsala IF 6.46 | 99 | Upsala IF | 6.46 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Albin Månsson Albin Månsson 99, IFK Växjö 6.41 | 99 | IFK Växjö | 6.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Robin Gustafsson Robin Gustafsson 99, Hälle 6.39 | 99 | Hälle IF | 6.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Noa Fridell Noa Fridell 99, Eskilstuna FI 6.35 | 99 | Eskilstuna FI | 6.35 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Viktor Thor Viktor Thor 00, Strand 6.35 | 00 | Strands IF | 6.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Carl-Einar Söderström Eskonniemi 6.35 | 99 | Hellas FK | 6.35 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Daniel Langman Daniel Langman 99, Lidingö 6.35 | 99 | IFK Lidingö | 6.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Kristoffer Kold Erlandsen Kristoffer Kold Erlandsen 99, KFUM Örebro 6.34 | 99 | KFUM Örebro | 6.34 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Melker Gustavsson Melker Gustavsson 00, IF Göta 6.28 | 00 | IF Göta Karlstad | 6.28 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | William Thor William Thor 00, Strand 6.27 | 00 | Strands IF | 6.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Tim Svantesson Tim Svantesson 00, Nyköpings BIS 6.21 | 00 | Nyköpings BIS | 6.21 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Jesper Simonsson Jesper Simonsson 00, Orient 6.20 | 00 | IK Orient | 6.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Jacob Tysén Holmberg Jacob Tysén Holmberg 00, Hässelby 6.01 | 00 | Hässelby SK | 6.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Ludvig Jönsson Ludvig Jönsson 00, IFK Växjö 5.94 | 00 | IFK Växjö | 5.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Tresteg Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tobias Carlryd Tobias Carlryd 00, Örgryte 14.80 | 00 | Örgryte IS | 14.80 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Markus Lundborg Markus Lundborg 99, Ullevi 14.12 | 99 | Ullevi FK | 14.12 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axel Jeske Magnusson Axel Jeske Magnusson 99, Sävedalen 13.55 | 99 | Sävedalens AIK | 13.55 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alexander Nyman Alexander Nyman 00, Hanviken 13.50 | 00 | Hanvikens SK | 13.50 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jesper Simonsson Jesper Simonsson 00, Orient 13.36 | 00 | IK Orient | 13.36 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Noa Fridell Noa Fridell 99, Eskilstuna FI 12.78 | 99 | Eskilstuna FI | 12.78 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linus Tegenborg Sjöström Linus Tegenborg Sjöström 00, Umedalen 12.54 | 00 | Umedalens IF | 12.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Otto Hammarström Otto Hammarström 99, Örgryte 12.51 | 99 | Örgryte IS | 12.51 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Simon Strand Simon Strand 00, Högby 11.86 | 00 | Högby IF | 11.86 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jacob Tysén Holmberg Jacob Tysén Holmberg 00, Hässelby DNS | 00 | Hässelby SK | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Kula (6.0 kg) Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Patrik Lindstedt Patrik Lindstedt 99, Hässelby 17.56 | 99 | Hässelby SK | 17.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lukas Björninger Lukas Björninger 00, Tureberg 16.41 | 00 | Turebergs FK | 16.41 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sebastian Löschner Sebastian Löschner 00, Huddinge 15.35 | 00 | Huddinge AIS | 15.35 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Simon Lanngren Simon Lanngren 00, Sävedalen 14.62 | 00 | Sävedalens AIK | 14.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Emil Nilsson Emil Nilsson 99, IF Göta 13.84 | 99 | IF Göta Karlstad | 13.84 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | August Bergstrand August Bergstrand 99, Ullevi 13.68 | 99 | Ullevi FK | 13.68 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Vikt Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ragnar Carlsson Ragnar Carlsson 00, Falun 19.41 | 00 | Falu IK | 19.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | August Bergstrand August Bergstrand 99, Ullevi 17.53 | 99 | Ullevi FK | 17.53 | =PB | 10 SWE P19 AT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ivar Moisander Ivar Moisander 00, Huddinge 16.77 | 00 | Huddinge AIS | 16.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Patrik Lindstedt Patrik Lindstedt 99, Hässelby 16.63 | 99 | Hässelby SK | 16.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jacob Krumlinde Jacob Krumlinde 99, Lidingö 12.18 | 99 | IFK Lidingö | 12.18 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Simon Bjärnlöf Segerlind Simon Bjärnlöf Segerlind 00, Eksjö Södra 10.76 | 00 | Eksjö Södra IK | 10.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 60 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bimo Soenarso Bimo Soenarso 01, KFUM Örebro 6.95 | 01 | KFUM Örebro | 6.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliwer Danielsson Oliwer Danielsson 01, Ullevi 6.97 | 01 | Ullevi FK | 6.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gabriel Gunnarsson Gabriel Gunnarsson 01, IF Göta 7.14 | 01 | IF Göta Karlstad | 7.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Paul Förnestig Paul Förnestig 01, Hammarby 7.20 | 01 | Hammarby IF | 7.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, AIK 7.21 | 01 | AIK | 7.21 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Lucas Bolin Lucas Bolin 01, Ullevi 7.21 | 01 | Ullevi FK | 7.21 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Lukas Nilsson Lukas Nilsson 01, IK Hakarpspojkarna 7.23 | 01 | IK Hakarpspojkarna | 7.23 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Erik Johansson Erik Johansson 01, Ullevi 7.23 | 01 | Ullevi FK | 7.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Oliwer Danielsson Oliwer Danielsson 01, Ullevi 7.02 | 01 | Ullevi FK | 7.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, AIK 7.20 | 01 | AIK | 7.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Paul Förnestig Paul Förnestig 01, Hammarby 7.23 | 01 | Hammarby IF | 7.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lucas Bolin Lucas Bolin 01, Ullevi 7.23 | 01 | Ullevi FK | 7.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Erik Johansson Erik Johansson 01, Ullevi 7.24 | 01 | Ullevi FK | 7.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Martin Hagberg Martin Hagberg 01, Hässelby 7.34 | 01 | Hässelby SK | 7.34 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Felix Ekman Felix Ekman 01, Sundbyberg 7.38 | 01 | Sundbybergs IK | 7.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Felix Wilow Felix Wilow 01, Linköpings GIF 7.47 | 01 | Linköpings GIF | 7.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bimo Soenarso Bimo Soenarso 01, KFUM Örebro 7.04 | 01 | KFUM Örebro | 7.04 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gabriel Gunnarsson Gabriel Gunnarsson 01, IF Göta 7.14 | 01 | IF Göta Karlstad | 7.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lukas Nilsson Lukas Nilsson 01, IK Hakarpspojkarna 7.24 | 01 | IK Hakarpspojkarna | 7.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Caleb Conable Caleb Conable 01, Malmö 7.25 | 01 | Malmö AI | 7.25 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson 01, Malmö 7.26 | 01 | Malmö AI | 7.26 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Marcus Hagerud Marcus Hagerud 01, AIK 7.42 | 01 | AIK | 7.42 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Amir Musa Amir Musa 01, KFUM Örebro 7.45 | 01 | KFUM Örebro | 7.45 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Henrik Renz Henrik Renz 01, Tjalve IF Norrköping 7.45 | 01 | Tjalve IF Norrköping | 7.45 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gabriel Gunnarsson Gabriel Gunnarsson 01, IF Göta 7.20 | 01 | IF Göta Karlstad | 7.20 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Caleb Conable Caleb Conable 01, Malmö 7.22 | 01 | Malmö AI | 7.22 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Marcus Hagerud Marcus Hagerud 01, AIK 7.33 | 01 | AIK | 7.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Martin Hagberg Martin Hagberg 01, Hässelby 7.39 | 01 | Hässelby SK | 7.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Amir Musa Amir Musa 01, KFUM Örebro 7.42 | 01 | KFUM Örebro | 7.42 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Carl Hedin Carl Hedin 01, Eksjö Södra 7.46 | 01 | Eksjö Södra IK | 7.46 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linus Strand Linus Strand 01, KFUM Örebro 7.70 | 01 | KFUM Örebro | 7.70 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Oliwer Danielsson Oliwer Danielsson 01, Ullevi 7.04 | 01 | Ullevi FK | 7.04 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, AIK 7.18 | 01 | AIK | 7.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lucas Bolin Lucas Bolin 01, Ullevi 7.30 | 01 | Ullevi FK | 7.30 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Felix Wilow Felix Wilow 01, Linköpings GIF 7.45 | 01 | Linköpings GIF | 7.45 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Otto Nilsson Otto Nilsson 01, Sisu 7.54 | 01 | IK Sisu | 7.54 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Gustaf Heikki Gustaf Heikki 01, Gefle 7.81 | 01 | Gefle IF | 7.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alfred Kristoffersson Alfred Kristoffersson 01, Upsala IF 7.88 | 01 | Upsala IF | 7.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bimo Soenarso Bimo Soenarso 01, KFUM Örebro 7.10 | 01 | KFUM Örebro | 7.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lukas Nilsson Lukas Nilsson 01, IK Hakarpspojkarna 7.23 | 01 | IK Hakarpspojkarna | 7.23 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson 01, Malmö 7.31 | 01 | Malmö AI | 7.31 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Moi Wirunpan Moi Wirunpan 01, Gefle 7.45 | 01 | Gefle IF | 7.45 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Erik Pålsson Erik Pålsson 01, IFK Göteborg 7.70 | 01 | IFK Göteborg | 7.70 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Albin Enbacker Albin Enbacker 01, IF Göta 7.98 | 01 | IF Göta Karlstad | 7.98 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Paul Förnestig Paul Förnestig 01, Hammarby 7.24 | 01 | Hammarby IF | 7.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Erik Johansson Erik Johansson 01, Ullevi 7.31 | 01 | Ullevi FK | 7.31 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Felix Ekman Felix Ekman 01, Sundbyberg 7.40 | 01 | Sundbybergs IK | 7.40 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Henrik Renz Henrik Renz 01, Tjalve IF Norrköping 7.44 | 01 | Tjalve IF Norrköping | 7.44 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Teodor Sobczyk Teodor Sobczyk 01, Hovslätt 7.77 | 01 | Hovslätts IK | 7.77 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Vahid Hassani Vahid Hassani 01, Håfreström 7.81 | 01 | Håfreströms IF | 7.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Albert Nygren Albert Nygren 01, Upsala IF 49.88 | 01 | Upsala IF | 49.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Johan Claeson Johan Claeson 01, Linköpings GIF 50.01 | 01 | Linköpings GIF | 50.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gustav Gahne Gustav Gahne 01, AIK 51.26 | 01 | AIK | 51.26 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Rasmus Hugosson Rasmus Hugosson 01, KFUM Örebro 51.56 | 01 | KFUM Örebro | 51.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Simon Martinsson Simon Martinsson 01, Österhaninge 52.05 | 01 | Österhaninge IF | 52.05 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustaf Otterhed Gustaf Otterhed 01, Thorengruppen 52.70 | 01 | Thorengruppen TFC | 52.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Anton Sjölund Anton Sjölund 01, Spårvägen 52.76 | 01 | Spårvägens FK | 52.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Edward Appelberg Edward Appelberg 01, Lidköpings IS 52.78 | 01 | Lidköpings IS | 52.78 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Simon Martinsson Simon Martinsson 01, Österhaninge 52.27 | 01 | Österhaninge IF | 52.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ludvig Ramhult Ludvig Ramhult 01, Ymer 53.56 | 01 | IK Ymer | 53.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linus Strand Linus Strand 01, KFUM Örebro 54.55 | 01 | KFUM Örebro | 54.55 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emil Renholm Emil Renholm 01, Linköpings GIF 56.76 | 01 | Linköpings GIF | 56.76 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Rasmus Hugosson Rasmus Hugosson 01, KFUM Örebro 51.12 | 01 | KFUM Örebro | 51.12 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Anton Sjölund Anton Sjölund 01, Spårvägen 52.50 | 01 | Spårvägens FK | 52.50 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Elias Engström Elias Engström 01, Sundsvall 53.74 | 01 | Sundsvalls FI | 53.74 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alfred Kristoffersson Alfred Kristoffersson 01, Upsala IF 59.10 | 01 | Upsala IF | 59.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gustav Gahne Gustav Gahne 01, AIK 51.96 | 01 | AIK | 51.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gustaf Otterhed Gustaf Otterhed 01, Thorengruppen 53.14 | 01 | Thorengruppen TFC | 53.14 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Erik Pålsson Erik Pålsson 01, IFK Göteborg 53.62 | 01 | IFK Göteborg | 53.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Albert Nygren Albert Nygren 01, Upsala IF 51.41 | 01 | Upsala IF | 51.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sidrak Afework Sidrak Afework 01, Spårvägen 53.27 | 01 | Spårvägens FK | 53.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Melvin Johansson Melvin Johansson 01, Kville 57.22 | 01 | IF Kville | 57.22 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 5 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Johan Claeson Johan Claeson 01, Linköpings GIF 50.62 | 01 | Linköpings GIF | 50.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Edward Appelberg Edward Appelberg 01, Lidköpings IS 53.07 | 01 | Lidköpings IS | 53.07 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axel Glavare Karlsson Axel Glavare Karlsson 01, Täby 53.57 | 01 | Täby IS | 53.57 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Omar Nuur Omar Nuur 01, IFK Växjö 3:58.33 | 01 | IFK Växjö | 3:58.33 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emil Millán de la Oliva Emil Millán de la Oliva 01, Eskilstuna FI 3:59.76 | 01 | Eskilstuna FI | 3:59.76 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Anton Axelsson Anton Axelsson 01, Hässelby 4:08.97 | 01 | Hässelby SK | 4:08.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Hassan Abdiqadir Hassan Abdiqadir 01, Västerås FK 4:12.38 | 01 | Västerås FK | 4:12.38 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elias Engström Elias Engström 01, Sundsvall 4:20.77 | 01 | Sundsvalls FI | 4:20.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Benjamin Näslund Benjamin Näslund 01, Gränslös 4:21.96 | 01 | LK Gränslöst | 4:21.96 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | David Cannmo David Cannmo 01, Trollhättan FIK 4:22.54 | 01 | Trollhättan FIK | 4:22.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Simon Sandkvist Simon Sandkvist 01, Triangeln 4:24.79 | 01 | IF Triangeln | 4:24.79 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Melker Forsberg Melker Forsberg 01, KFUM Örebro 4:27.54 | 01 | KFUM Örebro | 4:27.54 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Josef Wallenlind Josef Wallenlind 01, Mölndal DNF | 01 | Mölndals AIK | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 60 m häck (91.4 cm, 8.9 m) Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thomas Jones Thomas Jones 01, Kyrkhult 7.86 | 01 | Kyrkhults SK | 7.86 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 7.93 | 01 | Hellas FK | 7.93 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Benjamin Tinglöf Benjamin Tinglöf 01, Ärla IF 8.12 | 01 | Ärla IF | 8.12 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Johan Claeson Johan Claeson 01, Linköpings GIF 8.14 | 01 | Linköpings GIF | 8.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Gabriel Gunnarsson Gabriel Gunnarsson 01, IF Göta 8.22 | 01 | IF Göta Karlstad | 8.22 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Oliver Ericsson-Sotterman Oliver Ericsson-Sotterman 01, Upsala IF 8.32 | 01 | Upsala IF | 8.32 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Philip Ryding Philip Ryding 01, Kville 8.56 | 01 | IF Kville | 8.56 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson 01, Malmö 8.90 | 01 | Malmö AI | 8.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 8.24 | 01 | Hellas FK | 8.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Johan Claeson Johan Claeson 01, Linköpings GIF 8.33 | 01 | Linköpings GIF | 8.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Oliver Ericsson-Sotterman Oliver Ericsson-Sotterman 01, Upsala IF 8.49 | 01 | Upsala IF | 8.49 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson 01, Malmö 8.62 | 01 | Malmö AI | 8.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Carl Hedin Carl Hedin 01, Eksjö Södra 8.66 | 01 | Eksjö Södra IK | 8.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Alfred Berglöf Alfred Berglöf 01, Strand 9.09 | 01 | Strands IF | 9.09 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thomas Jones Thomas Jones 01, Kyrkhult 7.86 | 01 | Kyrkhults SK | 7.86 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Benjamin Tinglöf Benjamin Tinglöf 01, Ärla IF 8.24 | 01 | Ärla IF | 8.24 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Gabriel Gunnarsson Gabriel Gunnarsson 01, IF Göta 8.28 | 01 | IF Göta Karlstad | 8.28 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Philip Ryding Philip Ryding 01, Kville 8.62 | 01 | IF Kville | 8.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elias Sahlin Elias Sahlin 01, Hellas 8.63 | 01 | Hellas FK | 8.63 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Höjd Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 1.98 | 01 | Hellas FK | 1.98 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliver Ericsson-Sotterman Oliver Ericsson-Sotterman 01, Upsala IF 1.98 | 01 | Upsala IF | 1.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Philip Ryding Philip Ryding 01, Kville 1.94 | 01 | IF Kville | 1.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Melker Manne Melker Manne 01, Ullevi 1.86 | 01 | Ullevi FK | 1.86 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Adam Fogelberg Adam Fogelberg 01, Hammarby 1.82 | 01 | Hammarby IF | 1.82 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Edgaras Cerniauskas Edgaras Cerniauskas 01, Brattås 1.78 | 01 | Brattås CK | 1.78 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Theodor Duvert Theodor Duvert 01, Tureberg 1.73 | 01 | Turebergs FK | 1.73 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Sören Simonson Pauli Sören Simonson Pauli 01, Ullevi 1.73 | 01 | Ullevi FK | 1.73 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Gustaf Heikki Gustaf Heikki 01, Gefle 1.73 | 01 | Gefle IF | 1.73 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Stav Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 4.65 | 01 | Hellas FK | 4.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Otto Nilsson Otto Nilsson 01, Sisu 4.46 | 01 | IK Sisu | 4.46 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Benjamin Tinglöf Benjamin Tinglöf 01, Ärla IF 4.36 | 01 | Ärla IF | 4.36 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Oliver Edman Chrantz Oliver Edman Chrantz 01, Örgryte 4.07 | 01 | Örgryte IS | 4.07 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tobias Solberg Tobias Solberg 01, Hässelby 3.83 | 01 | Hässelby SK | 3.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Henrik Renz Henrik Renz 01, Tjalve IF Norrköping 3.83 | 01 | Tjalve IF Norrköping | 3.83 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Theodor Duvert Theodor Duvert 01, Tureberg 3.69 | 01 | Turebergs FK | 3.69 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Noah Ander Noah Ander 01, Hammarby 3.69 | 01 | Hammarby IF | 3.69 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Carl Hedin Carl Hedin 01, Eksjö Södra 3.51 | 01 | Eksjö Södra IK | 3.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Nils Jensen Nils Jensen 01, Sävedalen 3.51 | 01 | Sävedalens AIK | 3.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Melvin Wahlström Melvin Wahlström 01, Motala 3.33 | 01 | Motala AIF | 3.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Längd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 7.03 | 01 | Hellas FK | 7.03 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Oliwer Danielsson Oliwer Danielsson 01, Ullevi 7.01 | 01 | Ullevi FK | 7.01 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Caleb Conable Caleb Conable 01, Malmö 6.88 | 01 | Malmö AI | 6.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Erik Johansson Erik Johansson 01, Ullevi 6.88 | 01 | Ullevi FK | 6.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Henrik Renz Henrik Renz 01, Tjalve IF Norrköping 6.79 | 01 | Tjalve IF Norrköping | 6.79 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Thomas Jones Thomas Jones 01, Kyrkhult 6.76 | 01 | Kyrkhults SK | 6.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Oskar Weidenholm Oskar Weidenholm 01, Mölndal 6.58 | 01 | Mölndals AIK | 6.58 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Otto Nilsson Otto Nilsson 01, Sisu 6.43 | 01 | IK Sisu | 6.43 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Teodor Sobczyk Teodor Sobczyk 01, Hovslätt 6.33 | 01 | Hovslätts IK | 6.33 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Favour Chidison Favour Chidison 01, Ullevi 6.28 | 01 | Ullevi FK | 6.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Elias Sahlin Elias Sahlin 01, Hellas 6.17 | 01 | Hellas FK | 6.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Rasmus Hugosson Rasmus Hugosson 01, KFUM Örebro 6.16 | 01 | KFUM Örebro | 6.16 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson 01, Malmö 6.14 | 01 | Malmö AI | 6.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Amir Musa Amir Musa 01, KFUM Örebro 6.07 | 01 | KFUM Örebro | 6.07 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Andreas Ehn Andreas Ehn 01, Ymer 6.04 | 01 | IK Ymer | 6.04 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Moi Wirunpan Moi Wirunpan 01, Gefle 5.90 | 01 | Gefle IF | 5.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Sören Simonson Pauli Sören Simonson Pauli 01, Ullevi 5.71 | 01 | Ullevi FK | 5.71 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Christian Pool Wiklund Christian Pool Wiklund 01, Falköpings FIK 5.63 | 01 | Falköpings FIK | 5.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Theodor Duvert Theodor Duvert 01, Tureberg 5.51 | 01 | Turebergs FK | 5.51 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Philip Wilhelmsson Philip Wilhelmsson 01, KFUM Örebro 5.33 | 01 | KFUM Örebro | 5.33 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Vahid Hassani Vahid Hassani 01, Håfreström 5.27 | 01 | Håfreströms IF | 5.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Albin Enbacker Albin Enbacker 01, IF Göta 5.02 | 01 | IF Göta Karlstad | 5.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Tresteg Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hellas 14.01 | 01 | Hellas FK | 14.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Thomas Jones Thomas Jones 01, Kyrkhult 13.61 | 01 | Kyrkhults SK | 13.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Oskar Weidenholm Oskar Weidenholm 01, Mölndal 13.55 | 01 | Mölndals AIK | 13.55 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Melker Manne Melker Manne 01, Ullevi 13.15 | 01 | Ullevi FK | 13.15 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Oliver Ericsson-Sotterman Oliver Ericsson-Sotterman 01, Upsala IF 12.90 | 01 | Upsala IF | 12.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Teodor Sobczyk Teodor Sobczyk 01, Hovslätt 12.80 | 01 | Hovslätts IK | 12.80 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Theodor Duvert Theodor Duvert 01, Tureberg 12.53 | 01 | Turebergs FK | 12.53 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Filip Lindh Filip Lindh 01, IFK Växjö 12.49 | 01 | IFK Växjö | 12.49 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Christian Pool Wiklund Christian Pool Wiklund 01, Falköpings FIK 12.44 | 01 | Falköpings FIK | 12.44 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Philip Ryding Philip Ryding 01, Kville 12.16 | 01 | IF Kville | 12.16 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Caleb Conable Caleb Conable 01, Malmö 12.14 | 01 | Malmö AI | 12.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Philip Wilhelmsson Philip Wilhelmsson 01, KFUM Örebro 11.35 | 01 | KFUM Örebro | 11.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Favour Chidison Favour Chidison 01, Ullevi DNS | 01 | Ullevi FK | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Kula (5.0 kg) Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Arvid Mägi Theorin Arvid Mägi Theorin 01, Kville 18.01 | 01 | IF Kville | 18.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Danijel Milenkovic Danijel Milenkovic 01, Gnistan 17.43 | 01 | FIF Gnistan | 17.43 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Erik Bengtsson Erik Bengtsson 01, Malmö 16.00 | 01 | Malmö AI | 16.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Victor Wisén Victor Wisén 01, Upsala IF 15.72 | 01 | Upsala IF | 15.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Johannes Lilius Johannes Lilius 01, Huddinge 15.67 | 01 | Huddinge AIS | 15.67 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Rasmus Hellberg Rasmus Hellberg 01, Piteå IF 12.70 | 01 | Piteå IF | 12.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Gustaf Heikki Gustaf Heikki 01, Gefle 10.83 | 01 | Gefle IF | 10.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Lucas Bolin Lucas Bolin 01, Ullevi 10.47 | 01 | Ullevi FK | 10.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Linus Strand Linus Strand 01, KFUM Örebro DNS | 01 | KFUM Örebro | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Vikt (11.34 kg) Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Danijel Milenkovic Danijel Milenkovic 01, Gnistan 21.36 | 01 | FIF Gnistan | 21.36 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Victor Wisén Victor Wisén 01, Upsala IF 19.51 | 01 | Upsala IF | 19.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | William Lanndalen William Lanndalen 01, Kville 18.13 | 01 | IF Kville | 18.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Arvid Mägi Theorin Arvid Mägi Theorin 01, Kville 17.46 | 01 | IF Kville | 17.46 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Johannes Lilius Johannes Lilius 01, Huddinge 16.95 | 01 | Huddinge AIS | 16.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Rasmus Hellberg Rasmus Hellberg 01, Piteå IF 16.00 | 01 | Piteå IF | 16.00 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emil Holm Emil Holm 01, Råby-Rekarne 15.95 | 01 | Råby-Rekarne FIF | 15.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Hugo Sörby Hugo Sörby 01, Upsala IF 15.57 | 01 | Upsala IF | 15.57 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 60 m Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Claudia Payton Claudia Payton 98, IF Göta 7.52 | 98 | IF Göta Karlstad | 7.52 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lisa Lilja Lisa Lilja 96, Ullevi 7.61 | 96 | Ullevi FK | 7.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Nikki Sjöberg Nikki Sjöberg 98, Bollnäs 7.62 | 98 | Bollnäs FIK | 7.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emelie Rantzow Emelie Rantzow 98, Ymer 7.65 | 98 | IK Ymer | 7.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg 96, Sunne 7.65 | 96 | IFK Sunne | 7.65 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ida Nilsson Ida Nilsson 98, Hovslätt 7.68 | 98 | Hovslätts IK | 7.68 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emma Jansson Emma Jansson 97, Falun 7.71 | 97 | Falu IK | 7.71 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Moa Ullgren Moa Ullgren 96, Athletics 24Seven 7.90 | 96 | Athletics 24Seven SK | 7.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Claudia Payton Claudia Payton 98, IF Göta 7.55 | 98 | IF Göta Karlstad | 7.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ida Nilsson Ida Nilsson 98, Hovslätt 7.68 | 98 | Hovslätts IK | 7.68 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emma Jansson Emma Jansson 97, Falun 7.72 | 97 | Falu IK | 7.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg 96, Sunne 7.72 | 96 | IFK Sunne | 7.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Moa Ullgren Moa Ullgren 96, Athletics 24Seven 7.77 | 96 | Athletics 24Seven SK | 7.77 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Felicia Ascard Felicia Ascard 96, Lund 7.94 | 96 | IFK Lund | 7.94 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linnéa Agefjäll Linnéa Agefjäll 97, Linköpings GIF 7.98 | 97 | Linköpings GIF | 7.98 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emelie Rantzow Emelie Rantzow 98, Ymer 7.63 | 98 | IK Ymer | 7.63 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Nikki Sjöberg Nikki Sjöberg 98, Bollnäs 7.64 | 98 | Bollnäs FIK | 7.64 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lisa Lilja Lisa Lilja 96, Ullevi 7.69 | 96 | Ullevi FK | 7.69 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Binai Ahmad Binai Ahmad 97, KA2 7.79 | 97 | KA 2 IF | 7.79 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Linnea Tillman Linnea Tillman 98, Helsingborg 7.85 | 98 | IFK Helsingborg | 7.85 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Therese Bjureby Therese Bjureby 97, Linköpings GIF 7.93 | 97 | Linköpings GIF | 7.93 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Amanda Jansson Amanda Jansson 96, Örbyhus 8.10 | 96 | Örbyhus IF | 8.10 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alice Svantesson Alice Svantesson 97, Ullevi DNS | 97 | Ullevi FK | DNS | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lovisa Linde Lovisa Linde 98, Täby 55.80 | 98 | Täby IS | 55.80 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Vendela Rydbäck Vendela Rydbäck 97, Göteborgs KIK 56.74 | 97 | Göteborgs KIK | 56.74 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lisa Lilja Lisa Lilja 96, Ullevi 57.15 | 96 | Ullevi FK | 57.15 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emma Söderström Emma Söderström 98, Göteborgs KIK 57.84 | 98 | Göteborgs KIK | 57.84 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lisa Lilja Lisa Lilja 96, Ullevi 58.16 | 96 | Ullevi FK | 58.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Felicia Ascard Felicia Ascard 96, Lund 58.80 | 96 | IFK Lund | 58.80 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jenny Wingqvist Jenny Wingqvist 97, Hässelby 1:01.14 | 97 | Hässelby SK | 1:01.14 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Viktoria Voskressenskaia Viktoria Voskressenskaia 96, Tjalve IF Norrköping 1:01.66 | 96 | Tjalve IF Norrköping | 1:01.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vendela Rydbäck Vendela Rydbäck 97, Göteborgs KIK 57.89 | 97 | Göteborgs KIK | 57.89 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sofia Hultgren Sofia Hultgren 97, Täby 58.74 | 97 | Täby IS | 58.74 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Victoria Sandsjoe Victoria Sandsjoe 98, IF Göta 1:00.51 | 98 | IF Göta Karlstad | 1:00.51 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lovisa Linde Lovisa Linde 98, Täby 56.74 | 98 | Täby IS | 56.74 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emma Söderström Emma Söderström 98, Göteborgs KIK 57.70 | 98 | Göteborgs KIK | 57.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Madeleine Björlin-Delmar Madeleine Björlin-Delmar 96, IFK Göteborg 58.26 | 96 | IFK Göteborg | 58.26 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Elin Brink Elin Brink 97, Mölndal 4:36.01 | 97 | Mölndals AIK | 4:36.01 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Olivia Weslien Olivia Weslien 97, IF Göta 4:39.42 | 97 | IF Göta Karlstad | 4:39.42 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Madeleine Björlin-Delmar Madeleine Björlin-Delmar 96, IFK Göteborg 4:41.82 | 96 | IFK Göteborg | 4:41.82 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 4:45.33 | 98 | Turebergs FK | 4:45.33 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Angelica Strandberg Angelica Strandberg 96, IFK Umeå 4:45.39 | 96 | IFK Umeå | 4:45.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Malin Persson Malin Persson 97, Bollnäs 4:46.43 | 97 | Bollnäs FIK | 4:46.43 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Thea Boström Thea Boström 98, Tjalve IF Norrköping 4:49.00 | 98 | Tjalve IF Norrköping | 4:49.00 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Alicia Nilsson Alicia Nilsson 98, Stenungsunds FI 4:50.85 | 98 | F Stenungsunds FI | 4:50.85 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Hanna Bergström Hanna Bergström 97, Huddinge 4:54.38 | 97 | Huddinge AIS | 4:54.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Filippa Ramberg Filippa Ramberg 97, Hammarby 4:58.71 | 97 | Hammarby IF | 4:58.71 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 60 m häck Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tess Hertz Saebbö Tess Hertz Saebbö 98, Göteborgs KIK 8.51 | 98 | Göteborgs KIK | 8.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emilia Karlsson Emilia Karlsson 97, Nyköpings BIS 8.53 | 97 | Nyköpings BIS | 8.53 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Amanda Öberg Amanda Öberg 96, Ymer 8.64 | 96 | IK Ymer | 8.64 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Lovisa Östervall Lovisa Östervall 97, Upsala IF 8.68 | 97 | Upsala IF | 8.68 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jonna Lindéen Jonna Lindéen 96, Kalmar SK 8.71 | 96 | Kalmar SK | 8.71 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Amanda Holmberg Amanda Holmberg 98, Lidköpings IS 8.79 | 98 | Lidköpings IS | 8.79 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emelie Nyman Wänseth Emelie Nyman Wänseth 98, Östersunds GIF 8.89 | 98 | Östersunds GIF | 8.89 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Therese Bjureby Therese Bjureby 97, Linköpings GIF 8.90 | 97 | Linköpings GIF | 8.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Karlsson Emilia Karlsson 97, Nyköpings BIS 8.65 | 97 | Nyköpings BIS | 8.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jonna Lindéen Jonna Lindéen 96, Kalmar SK 8.72 | 96 | Kalmar SK | 8.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Amanda Holmberg Amanda Holmberg 98, Lidköpings IS 8.77 | 98 | Lidköpings IS | 8.77 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emelie Nyman Wänseth Emelie Nyman Wänseth 98, Östersunds GIF 8.87 | 98 | Östersunds GIF | 8.87 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Maria Södergren Maria Södergren 98, Täby 8.98 | 98 | Täby IS | 8.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Helena Kolte Helena Kolte 98, Täby 9.68 | 98 | Täby IS | 9.68 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tess Hertz Saebbö Tess Hertz Saebbö 98, Göteborgs KIK 8.61 | 98 | Göteborgs KIK | 8.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Amanda Öberg Amanda Öberg 96, Ymer 8.68 | 96 | IK Ymer | 8.68 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lovisa Östervall Lovisa Östervall 97, Upsala IF 8.88 | 97 | Upsala IF | 8.88 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Therese Bjureby Therese Bjureby 97, Linköpings GIF 8.97 | 97 | Linköpings GIF | 8.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 9.02 | 98 | Turebergs FK | 9.02 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Levina Ahlgren Levina Ahlgren 98, Upsala IF 9.50 | 98 | Upsala IF | 9.50 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Sandra Skogström Sandra Skogström 97, Hässelby 10.29 | 97 | Hässelby SK | 10.29 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Höjd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Louise Ekman Louise Ekman 97, Gefle 1.83 | 97 | Gefle IF | 1.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lovisa Östervall Lovisa Östervall 97, Upsala IF 1.81 | 97 | Upsala IF | 1.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 1.81 | 98 | Turebergs FK | 1.81 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emma Stenlöf Emma Stenlöf 96, Västerås FK 1.79 | 96 | Västerås FK | 1.79 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Emma Söderström Emma Söderström 98, Göteborgs KIK 1.71 | 98 | Göteborgs KIK | 1.71 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Stav Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ellen Olsson Ellen Olsson 97, Wärnamo 3.97 | 97 | Wärnamo SK | 3.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Annika Jönsson Annika Jönsson 96, Helsingborg 3.82 | 96 | IFK Helsingborg | 3.82 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Frida Jonsson Frida Jonsson 98, Östersunds GIF 3.38 | 98 | Östersunds GIF | 3.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Vilma Styrman Vilma Styrman 98, Haparanda SKT 3.08 | 98 | Haparanda SKT | 3.08 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Längd Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg 96, Sunne 5.99 | 96 | IFK Sunne | 5.99 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Tess Hertz Saebbö Tess Hertz Saebbö 98, Göteborgs KIK 5.96 | 98 | Göteborgs KIK | 5.96 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emma Stenlöf Emma Stenlöf 96, Västerås FK 5.89 | 96 | Västerås FK | 5.89 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Jonna Lindéen Jonna Lindéen 96, Kalmar SK 5.89 | 96 | Kalmar SK | 5.89 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jenny Lestander Jenny Lestander 98, Linköpings GIF 5.83 | 98 | Linköpings GIF | 5.83 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Moa Ullgren Moa Ullgren 96, Athletics 24Seven 5.81 | 96 | Athletics 24Seven SK | 5.81 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Thilda Särnevång Thilda Särnevång 96, IFK Växjö 5.78 | 96 | IFK Växjö | 5.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Lovisa Östervall Lovisa Östervall 97, Upsala IF 5.71 | 97 | Upsala IF | 5.71 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Emilia Hammarström Emilia Hammarström 96, Mölndal 5.69 | 96 | Mölndals AIK | 5.69 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Ida Nilsson Ida Nilsson 98, Hovslätt 5.63 | 98 | Hovslätts IK | 5.63 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Judith Wagersten Judith Wagersten 98, Örgryte 5.48 | 98 | Örgryte IS | 5.48 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Sara Sjögren Sara Sjögren 98, Stenungsunds FI 5.41 | 98 | F Stenungsunds FI | 5.41 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 5.39 | 98 | Turebergs FK | 5.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Anna Lennman Anna Lennman 98, Falun 5.37 | 98 | Falu IK | 5.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Claudia Spanier Claudia Spanier 98, Upsala IF 5.23 | 98 | Upsala IF | 5.23 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Helena Kolte Helena Kolte 98, Täby 5.04 | 98 | Täby IS | 5.04 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Tresteg Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emelie Nyman Wänseth Emelie Nyman Wänseth 98, Östersunds GIF 12.67 | 98 | Östersunds GIF | 12.67 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jenny Lestander Jenny Lestander 98, Linköpings GIF 12.47 | 98 | Linköpings GIF | 12.47 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Gille Hanna Gille 96, Sävedalen 12.18 | 96 | Sävedalens AIK | 12.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alice Eriksson Alice Eriksson 96, Lidingö 12.10 | 96 | IFK Lidingö | 12.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Sara Sjögren Sara Sjögren 98, Stenungsunds FI 11.97 | 98 | F Stenungsunds FI | 11.97 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Emilia Hammarström Emilia Hammarström 96, Mölndal 11.88 | 96 | Mölndals AIK | 11.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Judith Wagersten Judith Wagersten 98, Örgryte 11.70 | 98 | Örgryte IS | 11.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Amanda Hjalmarsson Amanda Hjalmarsson 97, IFK Växjö 11.61 | 97 | IFK Växjö | 11.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Victoria Jacobsson Victoria Jacobsson 97, Ullevi 11.06 | 97 | Ullevi FK | 11.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Klara Pedersen Klara Pedersen 97, Upsala IF 11.04 | 97 | Upsala IF | 11.04 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Veronika Nordin Veronika Nordin 97, Gefle 10.92 | 97 | Gefle IF | 10.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Kula Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Sara Lennman Sara Lennman 96, Katrineholm 15.57 | 96 | Katrineholms SK | 15.57 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Amanda Malmehed Amanda Malmehed 98, IF Göta 14.43 | 98 | IF Göta Karlstad | 14.43 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Vanessa Kamga Vanessa Kamga 98, Upsala IF 13.72 | 98 | Upsala IF | 13.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Beatrice Lantz Beatrice Lantz 97, IFK Växjö 13.69 | 97 | IFK Växjö | 13.69 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 13.59 | 98 | Turebergs FK | 13.59 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mathilda Eriksson Mathilda Eriksson 98, Huddinge 12.73 | 98 | Huddinge AIS | 12.73 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Victoria Engström Kindmark Victoria Engström Kindmark 97, Upsala IF 12.70 | 97 | Upsala IF | 12.70 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Emma Stenlöf Emma Stenlöf 96, Västerås FK 12.27 | 96 | Västerås FK | 12.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Jennifer Rudberg Jennifer Rudberg 98, Ymer 12.10 | 98 | IK Ymer | 12.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Nina Björkman Nina Björkman 98, Västerås FK 11.96 | 98 | Västerås FK | 11.96 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Helena Kolte Helena Kolte 98, Täby 11.23 | 98 | Täby IS | 11.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Jessica Preiman Jessica Preiman 98, Haparanda SKT 8.16 | 98 | Haparanda SKT | 8.16 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Vikt Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Grete Ahlberg Grete Ahlberg 98, Hammarby 18.58 | 98 | Hammarby IF | 18.58 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Vanessa Kamga Vanessa Kamga 98, Upsala IF 17.64 | 98 | Upsala IF | 17.64 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Mårtensson Hanna Mårtensson 96, Tureberg 16.73 | 96 | Turebergs FK | 16.73 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Michaela Norrbelius Michaela Norrbelius 97, Gefle 16.48 | 97 | Gefle IF | 16.48 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Nina Björkman Nina Björkman 98, Västerås FK 16.17 | 98 | Västerås FK | 16.17 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Josefine Larsson Josefine Larsson 98, Glanshammar 14.62 | 98 | Glanshammars IF | 14.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Maria Johansson Maria Johansson 96, Åhus 14.11 | 96 | Åhus FIK | 14.11 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Jessica Preiman Jessica Preiman 98, Haparanda SKT 13.96 | 98 | Haparanda SKT | 13.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Victoria Engström Kindmark Victoria Engström Kindmark 97, Upsala IF 12.60 | 97 | Upsala IF | 12.60 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Ellen Pettersson Ellen Pettersson 97, Upsala IF 11.23 | 97 | Upsala IF | 11.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 60 m Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 7.52 | 99 | Hässelby SK | 7.52 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ida Thunberg Ida Thunberg 99, KFUM Örebro 7.59 | 99 | KFUM Örebro | 7.59 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Greta Deltin Greta Deltin 00, Hammarby 7.68 | 00 | Hammarby IF | 7.68 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Emmy Smedberg Emmy Smedberg 00, Malmö 7.76 | 00 | Malmö AI | 7.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Julia Björkman Julia Björkman 00, Kville 7.80 | 00 | IF Kville | 7.80 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Rebecca Strand Rebecca Strand 99, Ullevi 7.93 | 99 | Ullevi FK | 7.93 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linn Egerfält Linn Egerfält 00, Gefle 7.95 | 00 | Gefle IF | 7.95 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Alma Kilpeläinen Alma Kilpeläinen 99, Ljungby 7.97 | 99 | Ljungby FIK | 7.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ida Thunberg Ida Thunberg 99, KFUM Örebro 7.60 | 99 | KFUM Örebro | 7.60 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julia Björkman Julia Björkman 00, Kville 7.75 | 00 | IF Kville | 7.75 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Alva von Gerber Alva von Gerber 00, Huddinge 7.97 | 00 | Huddinge AIS | 7.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Charlotte Andersson Charlotte Andersson 00, Hammarby 8.03 | 00 | Hammarby IF | 8.03 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Hannah Hansson Hannah Hansson 00, Åhus 8.10 | 00 | Åhus FIK | 8.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Mathilda Gustafsson Mathilda Gustafsson 00, Tanum 8.18 | 00 | Tanums IF | 8.18 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Marie Ebbestad Marie Ebbestad 00, Upsala IF 8.44 | 00 | Upsala IF | 8.44 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 7.59 | 99 | Hässelby SK | 7.59 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Alma Kilpeläinen Alma Kilpeläinen 99, Ljungby 7.87 | 99 | Ljungby FIK | 7.87 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Rebecca Strand Rebecca Strand 99, Ullevi 7.93 | 99 | Ullevi FK | 7.93 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Linn Egerfält Linn Egerfält 00, Gefle 7.95 | 00 | Gefle IF | 7.95 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Lisa Dahlström Lisa Dahlström 99, Hälle 8.05 | 99 | Hälle IF | 8.05 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Clara Augustsson Clara Augustsson 00, Ymer 8.24 | 00 | IK Ymer | 8.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linnea Volmerdal Linnea Volmerdal 99, Hovslätt 8.35 | 99 | Hovslätts IK | 8.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Greta Deltin Greta Deltin 00, Hammarby 7.65 | 00 | Hammarby IF | 7.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emmy Smedberg Emmy Smedberg 00, Malmö 7.73 | 00 | Malmö AI | 7.73 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Karolina Svensson Karolina Svensson 99, Marieby 7.97 | 99 | Marieby GIF | 7.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Melisa Zilic Melisa Zilic 00, Falun 8.00 | 00 | Falu IK | 8.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Filippa Miller Filippa Miller 99, Hovslätt 8.06 | 99 | Hovslätts IK | 8.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Klara Hallgren Klara Hallgren 99, IF Göta 8.13 | 99 | IF Göta Karlstad | 8.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alva Ohlsson Alva Ohlsson 00, Upsala IF 9.06 | 00 | Upsala IF | 9.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Louise Duvling Andersson Louise Duvling Andersson 00, Ullevi 58.10 | 00 | Ullevi FK | 58.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 58.37 | 00 | Malmö AI | 58.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Carolina Söderbom Carolina Söderbom 99, Ärla IF 58.43 | 99 | Ärla IF | 58.43 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Celina Reichardt Celina Reichardt 99, Spårvägen 58.92 | 99 | Spårvägens FK | 58.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Louise Duvling Andersson Louise Duvling Andersson 00, Ullevi 58.72 | 00 | Ullevi FK | 58.72 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Carolina Söderbom Carolina Söderbom 99, Ärla IF 58.76 | 99 | Ärla IF | 58.76 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ida Esperi Ida Esperi 00, Haparanda SKT 1:05.80 | 00 | Haparanda SKT | 1:05.80 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Marie Ebbestad Marie Ebbestad 00, Upsala IF 1:10.42 | 00 | Upsala IF | 1:10.42 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Celina Reichardt Celina Reichardt 99, Spårvägen 58.82 | 99 | Spårvägens FK | 58.82 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Matilda Hallström Matilda Hallström 00, Göteborgs KIK 1:00.96 | 00 | Göteborgs KIK | 1:00.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Mimmi Andersson Mimmi Andersson 00, Högby 1:02.94 | 00 | Högby IF | 1:02.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 59.39 | 00 | Malmö AI | 59.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Vilma Hultström Vilma Hultström 00, Hammarby 1:00.10 | 00 | Hammarby IF | 1:00.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linnea Volmerdal Linnea Volmerdal 99, Hovslätt 1:03.15 | 99 | Hovslätts IK | 1:03.15 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Thea Norlund Thea Norlund 00, Skellefteå AIK 4:39.81 | 00 | Skellefteå AIK | 4:39.81 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Linnea Palm Linnea Palm 99, Falun 4:41.51 | 99 | Falu IK | 4:41.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sara Dädeby Sara Dädeby 99, Hovslätt 4:42.62 | 99 | Hovslätts IK | 4:42.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Beatrice Brink Beatrice Brink 99, Kville 4:43.71 | 99 | IF Kville | 4:43.71 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elin Marcusson Elin Marcusson 99, Trångsviken 4:46.84 | 99 | Trångsvikens IF | 4:46.84 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Eleonora Olsmats Eleonora Olsmats 99, Tureberg 4:47.55 | 99 | Turebergs FK | 4:47.55 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emilia Lillemo Emilia Lillemo 00, Täby 4:47.79 | 00 | Täby IS | 4:47.79 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Malin Dahlbäck Malin Dahlbäck 99, Eskilstuna FI 4:49.28 | 99 | Eskilstuna FI | 4:49.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Wilma Marcusson Wilma Marcusson 99, Trångsviken 4:53.55 | 99 | Trångsvikens IF | 4:53.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Emelie Eriksson Emelie Eriksson 00, Stora Skedvi 4:58.36 | 00 | Stora Skedvi IK | 4:58.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ida Esperi Ida Esperi 00, Haparanda SKT 5:09.98 | 00 | Haparanda SKT | 5:09.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 60 m häck Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 8.30 | 99 | Hässelby SK | 8.30 | =PB | 3 SWE F19 AT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ida Thunberg Ida Thunberg 99, KFUM Örebro 8.36 | 99 | KFUM Örebro | 8.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emmy Smedberg Emmy Smedberg 00, Malmö 8.42 | 00 | Malmö AI | 8.42 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alma Kilpeläinen Alma Kilpeläinen 99, Ljungby 8.83 | 99 | Ljungby FIK | 8.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 8.89 | 00 | Högby IF | 8.89 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Alva von Gerber Alva von Gerber 00, Huddinge 8.92 | 00 | Huddinge AIS | 8.92 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alice Kjellander Alice Kjellander 00, Göteborgs KIK 9.39 | 00 | Göteborgs KIK | 9.39 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Astrid Lees Astrid Lees 99, Brattås 10.83 | 99 | Brattås CK | 10.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 8.38 | 99 | Hässelby SK | 8.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emmy Smedberg Emmy Smedberg 00, Malmö 8.55 | 00 | Malmö AI | 8.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Alva von Gerber Alva von Gerber 00, Huddinge 9.07 | 00 | Huddinge AIS | 9.07 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alice Kjellander Alice Kjellander 00, Göteborgs KIK 9.28 | 00 | Göteborgs KIK | 9.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jonna Uttman Jonna Uttman 99, IF Göta 10.00 | 99 | IF Göta Karlstad | 10.00 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ida Thunberg Ida Thunberg 99, KFUM Örebro 8.56 | 99 | KFUM Örebro | 8.56 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 8.91 | 00 | Högby IF | 8.91 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Alma Kilpeläinen Alma Kilpeläinen 99, Ljungby 8.99 | 99 | Ljungby FIK | 8.99 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Astrid Lees Astrid Lees 99, Brattås 9.28 | 99 | Brattås CK | 9.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Frida Bergvall Frida Bergvall 99, IFK Växjö 9.91 | 99 | IFK Växjö | 9.91 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Höjd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 1.76 | 00 | Malmö AI | 1.76 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sanna Pettersson Sanna Pettersson 99, Östersunds GIF 1.69 | 99 | Östersunds GIF | 1.69 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 1.67 | 00 | Högby IF | 1.67 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Lisa Lorenz Lisa Lorenz 99, Djurmo Sifferbo 1.67 | 99 | Djurmo Sifferbo IF | 1.67 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jennifer Dalberg Jennifer Dalberg 99, Piteå IF 1.65 | 99 | Piteå IF | 1.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Filippa Backman Filippa Backman 00, Gefle 1.62 | 00 | Gefle IF | 1.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Frida Bergvall Frida Bergvall 99, IFK Växjö 1.62 | 99 | IFK Växjö | 1.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Karin Boestad Karin Boestad 99, Lidingö 1.59 | 99 | IFK Lidingö | 1.59 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Stav Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Linnea Jönsson Linnea Jönsson 99, Helsingborg 4.05 | 99 | IFK Helsingborg | 4.05 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Filippa Miller Filippa Miller 99, Hovslätt 3.83 | 99 | Hovslätts IK | 3.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Megan Berg Nobeus Megan Berg Nobeus 00, Malmö 3.77 | 00 | Malmö AI | 3.77 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Sophie Ohlsson Sophie Ohlsson 99, IFK Växjö 3.62 | 99 | IFK Växjö | 3.62 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Louise Duvling Andersson Louise Duvling Andersson 00, Ullevi 2.97 | 00 | Ullevi FK | 2.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Hanna Zachrisson Hanna Zachrisson 99, Ullevi 2.97 | 99 | Ullevi FK | 2.97 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Cecilia Kenttälä Cecilia Kenttälä 00, Haparanda SKT 2.97 | 00 | Haparanda SKT | 2.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Längd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 6.29 | 99 | Hässelby SK | 6.29 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Karolina Svensson Karolina Svensson 99, Marieby 5.88 | 99 | Marieby GIF | 5.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Fatima Koné Fatima Koné 99, Ullevi 5.87 | 99 | Ullevi FK | 5.87 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Izabella Ripsweden Izabella Ripsweden 00, Huddinge 5.74 | 00 | Huddinge AIS | 5.74 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Victoria Almerén Hansson Victoria Almerén Hansson 99, Hammarby 5.73 | 99 | Hammarby IF | 5.73 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 5.65 | 00 | Malmö AI | 5.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Melisa Zilic Melisa Zilic 00, Falun 5.58 | 00 | Falu IK | 5.58 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 5.52 | 00 | Högby IF | 5.52 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Emelie Eklund Emelie Eklund 00, Täby 5.36 | 00 | Täby IS | 5.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Caroline Mubiru Caroline Mubiru 00, Malmö 5.34 | 00 | Malmö AI | 5.34 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Judith Sjöman Judith Sjöman 99, Örgryte 5.27 | 99 | Örgryte IS | 5.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Alice Kjellander Alice Kjellander 00, Göteborgs KIK 5.24 | 00 | Göteborgs KIK | 5.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kval 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amanda Hansson Amanda Hansson 99, Hässelby 5.82 | 99 | Hässelby SK | 5.82 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 5.67 | 00 | Malmö AI | 5.67 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Izabella Ripsweden Izabella Ripsweden 00, Huddinge 5.65 | 00 | Huddinge AIS | 5.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Melisa Zilic Melisa Zilic 00, Falun 5.62 | 00 | Falu IK | 5.62 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Victoria Almerén Hansson Victoria Almerén Hansson 99, Hammarby 5.54 | 99 | Hammarby IF | 5.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Fatima Koné Fatima Koné 99, Ullevi 5.52 | 99 | Ullevi FK | 5.52 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Karolina Svensson Karolina Svensson 99, Marieby 5.51 | 99 | Marieby GIF | 5.51 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 5.51 | 00 | Högby IF | 5.51 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Caroline Mubiru Caroline Mubiru 00, Malmö 5.49 | 00 | Malmö AI | 5.49 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Judith Sjöman Judith Sjöman 99, Örgryte 5.43 | 99 | Örgryte IS | 5.43 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Alice Kjellander Alice Kjellander 00, Göteborgs KIK 5.40 | 00 | Göteborgs KIK | 5.40 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Emelie Eklund Emelie Eklund 00, Täby 5.36 | 00 | Täby IS | 5.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Michelle Johnson Michelle Johnson 99, Strand 5.32 | 99 | Strands IF | 5.32 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Alma Kilpeläinen Alma Kilpeläinen 99, Ljungby 5.30 | 99 | Ljungby FIK | 5.30 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Linn Hertz Saebbö Linn Hertz Saebbö 00, Göteborgs KIK 5.24 | 00 | Göteborgs KIK | 5.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Klara Ekelund Klara Ekelund 99, KA2 5.23 | 99 | KA 2 IF | 5.23 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Julia Olander Julia Olander 99, KA2 5.21 | 99 | KA 2 IF | 5.21 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Claudia Belgrave Claudia Belgrave 00, Ymer 5.11 | 00 | IK Ymer | 5.11 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Emma Andreasson Emma Andreasson 00, Göteborgs KIK 4.95 | 00 | Göteborgs KIK | 4.95 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Mirjam Skog Mirjam Skog 00, Umedalen 4.93 | 00 | Umedalens IF | 4.93 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Clara Augustsson Clara Augustsson 00, Ymer 4.82 | 00 | IK Ymer | 4.82 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Ebba Gustavsson Ebba Gustavsson 00, IF Göta 4.78 | 00 | IF Göta Karlstad | 4.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Emmy Smedberg Emmy Smedberg 00, Malmö 4.67 | 00 | Malmö AI | 4.67 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Cecilia Kenttälä Cecilia Kenttälä 00, Haparanda SKT 4.54 | 00 | Haparanda SKT | 4.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Tresteg Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Fatima Koné Fatima Koné 99, Ullevi 12.47 | 99 | Ullevi FK | 12.47 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julia Olander Julia Olander 99, KA2 11.99 | 99 | KA 2 IF | 11.99 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Klara Ekelund Klara Ekelund 99, KA2 11.89 | 99 | KA 2 IF | 11.89 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Lisa Weyhenmeyer Lisa Weyhenmeyer 00, Upsala IF 11.82 | 00 | Upsala IF | 11.82 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson 00, Högby 11.75 | 00 | Högby IF | 11.75 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Judith Sjöman Judith Sjöman 99, Örgryte 11.60 | 99 | Örgryte IS | 11.60 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Lizzie Hager Lizzie Hager 99, Ullevi 11.57 | 99 | Ullevi FK | 11.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Emelie Eklund Emelie Eklund 00, Täby 11.57 | 00 | Täby IS | 11.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Linn Egerfält Linn Egerfält 00, Gefle 11.35 | 00 | Gefle IF | 11.35 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Emelina Wirebro Emelina Wirebro 99, Motala 11.20 | 99 | Motala AIF | 11.20 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Selena Becanovic Selena Becanovic 00, Halmstad 11.17 | 00 | IFK Halmstad | 11.17 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Della Månsson Della Månsson 99, Örgryte 11.11 | 99 | Örgryte IS | 11.11 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Emma Erlandsson Emma Erlandsson 99, Malmö 11.05 | 99 | Malmö AI | 11.05 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Saga Sjöberg Saga Sjöberg 99, Öresund 10.83 | 99 | Öresund FK | 10.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Alexandra Schill Alexandra Schill 00, Örgryte 10.57 | 00 | Örgryte IS | 10.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Kula Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Axelina Johansson Axelina Johansson 00, Hovslätt 14.19 | 00 | Hovslätts IK | 14.19 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Caisa-Marie Lindfors Caisa-Marie Lindfors 00, Upsala IF 13.13 | 00 | Upsala IF | 13.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Amanda Lejros Amanda Lejros 99, Hässelby 13.08 | 99 | Hässelby SK | 13.08 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Frida Bergvall Frida Bergvall 99, IFK Växjö 12.92 | 99 | IFK Växjö | 12.92 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Erika Wärff Erika Wärff 00, Malmö 12.76 | 00 | Malmö AI | 12.76 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elin Backlund Elin Backlund 99, Marieby 12.37 | 99 | Marieby GIF | 12.37 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Julia Axtelius Julia Axtelius 00, Enköping 12.11 | 00 | Enköpings AI | 12.11 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Daniella Persson Daniella Persson 00, Hälle 12.02 | 00 | Hälle IF | 12.02 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Hanna Borgemyr Hanna Borgemyr 99, Trollhättan FIK 11.98 | 99 | Trollhättan FIK | 11.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Wilma Lundberg Wilma Lundberg 00, IFK Växjö 11.63 | 00 | IFK Växjö | 11.63 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Nicole Ridegård Nicole Ridegård 99, Helsingborg 10.61 | 99 | IFK Helsingborg | 10.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Therese Hedlund Therese Hedlund 00, Boden FI 9.69 | 00 | Boden FI | 9.69 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Claudia Belgrave Claudia Belgrave 00, Ymer 9.32 | 00 | IK Ymer | 9.32 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Vikt Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Caisa-Marie Lindfors Caisa-Marie Lindfors 00, Upsala IF 16.54 | 00 | Upsala IF | 16.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sara Forssell Sara Forssell 00, Motala 16.27 | 00 | Motala AIF | 16.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Johanna Edvall Johanna Edvall 00, Gefle 15.09 | 00 | Gefle IF | 15.09 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Amanda Lejros Amanda Lejros 99, Hässelby 14.76 | 99 | Hässelby SK | 14.76 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Luana Lund Klaric Luana Lund Klaric 99, Göteborgs KIK 14.51 | 99 | Göteborgs KIK | 14.51 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Johanna Carlsson Johanna Carlsson 00, Ärla IF 14.22 | 00 | Ärla IF | 14.22 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ida Stenbäck Ida Stenbäck 99, Bore 13.48 | 99 | SK Bore | 13.48 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Jonna Geiryd Jonna Geiryd 00, Huddinge 13.13 | 00 | Huddinge AIS | 13.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Marianna Dinopoulos Marianna Dinopoulos 99, Upsala IF 13.07 | 99 | Upsala IF | 13.07 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Daniella Ekström Daniella Ekström 99, Upsala IF 12.69 | 99 | Upsala IF | 12.69 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Matilda Ekenberg Matilda Ekenberg 00, Sävedalen 12.16 | 00 | Sävedalens AIK | 12.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Ebba Molinder Ebba Molinder 00, Mölndal 12.15 | 00 | Mölndals AIK | 12.15 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Viola Nordin Viola Nordin 00, Timrå 12.08 | 00 | Timrå AIF | 12.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Sara Svenda Sara Svenda 99, Upsala IF 10.66 | 99 | Upsala IF | 10.66 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 60 m Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kajsa Kjellergren Kajsa Kjellergren 01, Halmstad 7.61 | 01 | IFK Halmstad | 7.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julia Wennersten Julia Wennersten 01, Ymer 7.71 | 01 | IK Ymer | 7.71 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Wilma Rosenquist Wilma Rosenquist 01, Malmö 7.72 | 01 | Malmö AI | 7.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Fanny Jansson Fanny Jansson 01, Sunne 7.78 | 01 | IFK Sunne | 7.78 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Filippa Sivnert Filippa Sivnert 01, Öresund 7.82 | 01 | Öresund FK | 7.82 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Sarah Karlsson Sarah Karlsson 01, Huddinge 7.88 | 01 | Huddinge AIS | 7.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Maja Maunsbach Maja Maunsbach 01, Lund 7.90 | 01 | IFK Lund | 7.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Emily Capobianco Emily Capobianco 01, KFUM Örebro 8.02 | 01 | KFUM Örebro | 8.02 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kajsa Kjellergren Kajsa Kjellergren 01, Halmstad 7.65 | 01 | IFK Halmstad | 7.65 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Filippa Sivnert Filippa Sivnert 01, Öresund 7.83 | 01 | Öresund FK | 7.83 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Enlund Hanna Enlund 01, AIK 7.95 | 01 | AIK | 7.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Moa Eklundh Moa Eklundh 01, KFUM Örebro 8.08 | 01 | KFUM Örebro | 8.08 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ida Ottosson Ida Ottosson 01, Öresund 8.10 | 01 | Öresund FK | 8.10 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Lovisa Tällberg Lovisa Tällberg 01, Bollnäs 8.21 | 01 | Bollnäs FIK | 8.21 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Emelina Cindric Emelina Cindric 01, Gefle 8.35 | 01 | Gefle IF | 8.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Julia Wennersten Julia Wennersten 01, Ymer 7.82 | 01 | IK Ymer | 7.82 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sarah Karlsson Sarah Karlsson 01, Huddinge 7.83 | 01 | Huddinge AIS | 7.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Maja Maunsbach Maja Maunsbach 01, Lund 7.83 | 01 | IFK Lund | 7.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Freja Andersdotter Freja Andersdotter 01, Malmö 7.92 | 01 | Malmö AI | 7.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Fannie Pousette Fannie Pousette 01, Gefle 8.13 | 01 | Gefle IF | 8.13 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Stina Östklint Stina Östklint 01, Hovslätt 8.16 | 01 | Hovslätts IK | 8.16 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Siri Kyller Siri Kyller 01, Tibro 8.36 | 01 | Tibro AIK | 8.36 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Wilma Rosenquist Wilma Rosenquist 01, Malmö 7.79 | 01 | Malmö AI | 7.79 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Fanny Jansson Fanny Jansson 01, Sunne 7.82 | 01 | IFK Sunne | 7.82 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emily Capobianco Emily Capobianco 01, KFUM Örebro 7.89 | 01 | KFUM Örebro | 7.89 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Samantha Oware Samantha Oware 01, Malmö 7.97 | 01 | Malmö AI | 7.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Astrid Eggesjö Astrid Eggesjö 01, Västerås FK 8.01 | 01 | Västerås FK | 8.01 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Linnea Gateman Linnea Gateman 01, Strömstads IF 8.15 | 01 | Strömstads IF | 8.15 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ebba Magnusson Ebba Magnusson 01, IFK Göteborg 8.27 | 01 | IFK Göteborg | 8.27 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Alva Kojic Alva Kojic 01, KFUM Örebro 8.37 | 01 | KFUM Örebro | 8.37 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 400 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tilde Johansson Tilde Johansson 01, Falkenberg 56.24 | 01 | Falkenbergs IK | 56.24 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gaël De Coninck Gaël De Coninck 01, Sävedalen 56.39 | 01 | Sävedalens AIK | 56.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Lovisa Bivstedt Lovisa Bivstedt 01, Hässelby 57.29 | 01 | Hässelby SK | 57.29 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Lovisa Skoglund Lovisa Skoglund 01, Höör 57.29 | 01 | Höörs IS | 57.29 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gaël De Coninck Gaël De Coninck 01, Sävedalen 56.44 | 01 | Sävedalens AIK | 56.44 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lovisa Bivstedt Lovisa Bivstedt 01, Hässelby 57.13 | 01 | Hässelby SK | 57.13 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Freja Nygren Freja Nygren 01, Gefle 59.38 | 01 | Gefle IF | 59.38 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ida Harila Ida Harila 01, Haparanda SKT 1:03.45 | 01 | Haparanda SKT | 1:03.45 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lovisa Skoglund Lovisa Skoglund 01, Höör 57.97 | 01 | Höörs IS | 57.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ellinor Aurell Ellinor Aurell 01, Ängelholm 58.77 | 01 | Ängelholms IF | 58.77 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Wilma Nielsen Wilma Nielsen 01, Göteborgs KIK 1:00.26 | 01 | Göteborgs KIK | 1:00.26 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 24 feb | 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tilde Johansson Tilde Johansson 01, Falkenberg 57.75 | 01 | Falkenbergs IK | 57.75 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hanna Enlund Hanna Enlund 01, AIK 57.99 | 01 | AIK | 57.99 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Linnea Gateman Linnea Gateman 01, Strömstads IF 1:00.35 | 01 | Strömstads IF | 1:00.35 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 1500 m Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vera Sjöberg Vera Sjöberg 01, AIK 4:37.55 | 01 | AIK | 4:37.55 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lovisa Bivstedt Lovisa Bivstedt 01, Hässelby 4:37.56 | 01 | Hässelby SK | 4:37.56 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ellinor Aurell Ellinor Aurell 01, Ängelholm 4:39.52 | 01 | Ängelholms IF | 4:39.52 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Amanda Ivehammar Amanda Ivehammar 01, Linköpings GIF 4:42.46 | 01 | Linköpings GIF | 4:42.46 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elsa Wallenius Elsa Wallenius 01, Västerås FK 4:45.96 | 01 | Västerås FK | 4:45.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 60 m häck (76.2 cm, 8.5 m) Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maja Maunsbach Maja Maunsbach 01, Lund 8.69 | 01 | IFK Lund | 8.69 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Klara Rådbo Klara Rådbo 01, Hammarby 8.70 | 01 | Hammarby IF | 8.70 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Freja Andersdotter Freja Andersdotter 01, Malmö 8.72 | 01 | Malmö AI | 8.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Julia Wennersten Julia Wennersten 01, Ymer 8.75 | 01 | IK Ymer | 8.75 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Shila Fathli Shila Fathli 01, Hässelby 8.98 | 01 | Hässelby SK | 8.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Jelena Bodén Jelena Bodén 01, Skellefteå AIK 9.09 | 01 | Skellefteå AIK | 9.09 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Alva Wolwan Alva Wolwan 01, Upsala IF 9.10 | 01 | Upsala IF | 9.10 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sandra Jonsson Lorentsson Sandra Jonsson Lorentsson 01, Örgryte DNF | 01 | Örgryte IS | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Julia Wennersten Julia Wennersten 01, Ymer 8.77 | 01 | IK Ymer | 8.77 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Maja Maunsbach Maja Maunsbach 01, Lund 8.84 | 01 | IFK Lund | 8.84 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sandra Jonsson Lorentsson Sandra Jonsson Lorentsson 01, Örgryte 9.14 | 01 | Örgryte IS | 9.14 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Alva Wolwan Alva Wolwan 01, Upsala IF 9.18 | 01 | Upsala IF | 9.18 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Cornelia Böhnke Cornelia Böhnke 01, Huddinge 9.23 | 01 | Huddinge AIS | 9.23 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Erika Åkesson Erika Åkesson 01, IFK Växjö 9.42 | 01 | IFK Växjö | 9.42 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Stina Östklint Stina Östklint 01, Hovslätt 9.49 | 01 | Hovslätts IK | 9.49 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 25 feb | 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Klara Rådbo Klara Rådbo 01, Hammarby 8.75 | 01 | Hammarby IF | 8.75 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Freja Andersdotter Freja Andersdotter 01, Malmö 8.87 | 01 | Malmö AI | 8.87 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jelena Bodén Jelena Bodén 01, Skellefteå AIK 8.99 | 01 | Skellefteå AIK | 8.99 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Shila Fathli Shila Fathli 01, Hässelby 9.16 | 01 | Hässelby SK | 9.16 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Elvira Carlén Elvira Carlén 01, Lerum 9.36 | 01 | IK Lerum FI | 9.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ebba Magnusson Ebba Magnusson 01, IFK Göteborg 9.59 | 01 | IFK Göteborg | 9.59 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Cornelia Westling Cornelia Westling 01, Bollnäs 9.61 | 01 | Bollnäs FIK | 9.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Höjd Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ellen White Ellen White 01, Lund 1.72 | 01 | IFK Lund | 1.72 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lovisa Lindholm Lovisa Lindholm 01, Linköpings GIF 1.68 | 01 | Linköpings GIF | 1.68 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Klara Rådbo Klara Rådbo 01, Hammarby 1.64 | 01 | Hammarby IF | 1.64 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Mea Gedin Mea Gedin 01, Malmö 1.61 | 01 | Malmö AI | 1.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Helena Cronstedt Helena Cronstedt 01, Malmö 1.61 | 01 | Malmö AI | 1.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Elvira Carlén Elvira Carlén 01, Lerum 1.61 | 01 | IK Lerum FI | 1.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Vendela Oltmans Vendela Oltmans 01, Hovslätt 1.58 | 01 | Hovslätts IK | 1.58 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Ellen Blomgren Ellen Blomgren 01, KA2 1.54 | 01 | KA 2 IF | 1.54 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Hilda Gyldén Hilda Gyldén 01, Kville 1.54 | 01 | IF Kville | 1.54 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Kajsa Engblom Kajsa Engblom 01, Huddinge 1.54 | 01 | Huddinge AIS | 1.54 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Olivia Österling Strömstedt Olivia Österling Strömstedt 01, IF Göta 1.54 | 01 | IF Göta Karlstad | 1.54 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Emmy Pettersson Emmy Pettersson 01, Katrineholm 1.50 | 01 | Katrineholms SK | 1.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Isa Larsson Isa Larsson 01, Bohus 1.50 | 01 | Bohus IF | 1.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Ida Harila Ida Harila 01, Haparanda SKT 1.45 | 01 | Haparanda SKT | 1.45 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Stav Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Alva Sundin Alva Sundin 01, Täby 3.90 | 01 | Täby IS | 3.90 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gabriella Jönsson Gabriella Jönsson 01, Helsingborg 3.90 | 01 | IFK Helsingborg | 3.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sandra Alvero Sandra Alvero 01, Habo 3.75 | 01 | Habo FIF-04 | 3.75 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tilda Kapell Tilda Kapell 01, Hammarby 3.61 | 01 | Hammarby IF | 3.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Freja Andersdotter Freja Andersdotter 01, Malmö 3.61 | 01 | Malmö AI | 3.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Maria Lindholm Maria Lindholm 01, Linköpings GIF 3.61 | 01 | Linköpings GIF | 3.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Linnea Pihl Linnea Pihl 01, Lerum 3.41 | 01 | IK Lerum FI | 3.41 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Sofie Wiklund Sofie Wiklund 01, Skellefteå AIK 3.28 | 01 | Skellefteå AIK | 3.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Ella Darrell Ella Darrell 01, Lerum 3.15 | 01 | IK Lerum FI | 3.15 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Alma Eriksson Alma Eriksson 01, Ymer 3.15 | 01 | IK Ymer | 3.15 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Sanna Häggström Sanna Häggström 01, Skellefteå AIK 3.15 | 01 | Skellefteå AIK | 3.15 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Ida Harila Ida Harila 01, Haparanda SKT 2.97 | 01 | Haparanda SKT | 2.97 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Elin Hellquist Elin Hellquist 01, Sävedalen 2.61 | 01 | Sävedalens AIK | 2.61 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Catrin Carlsson Catrin Carlsson 01, Upsala IF 2.43 | 01 | Upsala IF | 2.43 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Längd Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Klara Rådbo Klara Rådbo 01, Hammarby 5.66 | 01 | Hammarby IF | 5.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Freja Andersdotter Freja Andersdotter 01, Malmö 5.65 | 01 | Malmö AI | 5.65 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Agnes Ekman Agnes Ekman 01, AIK 5.57 | 01 | AIK | 5.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Sandra Jonsson Lorentsson Sandra Jonsson Lorentsson 01, Örgryte 5.32 | 01 | Örgryte IS | 5.32 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Olivia Österling Strömstedt Olivia Österling Strömstedt 01, IF Göta 5.28 | 01 | IF Göta Karlstad | 5.28 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Emily Capobianco Emily Capobianco 01, KFUM Örebro 5.26 | 01 | KFUM Örebro | 5.26 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Anja Olsson Anja Olsson 01, Malmö 5.25 | 01 | Malmö AI | 5.25 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Angel Richmore Angel Richmore 01, Malmö 5.05 | 01 | Malmö AI | 5.05 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Alva Wolwan Alva Wolwan 01, Upsala IF 5.00 | 01 | Upsala IF | 5.00 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Fanny Jansson Fanny Jansson 01, Sunne 4.96 | 01 | IFK Sunne | 4.96 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Lisa Ericsson Lisa Ericsson 01, Trångsviken 4.94 | 01 | Trångsvikens IF | 4.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Helena Cronstedt Helena Cronstedt 01, Malmö 4.90 | 01 | Malmö AI | 4.90 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Hanna Johansson Hanna Johansson 01, KA2 4.83 | 01 | KA 2 IF | 4.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Corinne Wessman Corinne Wessman 01, Ymer 4.83 | 01 | IK Ymer | 4.83 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Hilda Gyldén Hilda Gyldén 01, Kville 4.73 | 01 | IF Kville | 4.73 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Ebba Magnusson Ebba Magnusson 01, IFK Göteborg 4.67 | 01 | IFK Göteborg | 4.67 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Linnea Sjögren Linnea Sjögren 01, Triangeln 4.65 | 01 | IF Triangeln | 4.65 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Emelina Cindric Emelina Cindric 01, Gefle 4.57 | 01 | Gefle IF | 4.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Elisabeth Getahun Elisabeth Getahun 01, Hellas 4.38 | 01 | Hellas FK | 4.38 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Nike Thanner Nike Thanner 01, Örgryte 1.92 | 01 | Örgryte IS | 1.92 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Tresteg Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Cornelia Nilsson Cornelia Nilsson 01, Skellefteå AIK 11.35 | 01 | Skellefteå AIK | 11.35 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Nike Thanner Nike Thanner 01, Örgryte 11.32 | 01 | Örgryte IS | 11.32 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hanna Johansson Hanna Johansson 01, KA2 11.27 | 01 | KA 2 IF | 11.27 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Filippa Söderström Filippa Söderström 01, Göteborgs KIK 11.07 | 01 | Göteborgs KIK | 11.07 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Vera Vikdahl Vera Vikdahl 01, IFK Växjö 10.99 | 01 | IFK Växjö | 10.99 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Hanna Falck Hanna Falck 01, KA2 10.78 | 01 | KA 2 IF | 10.78 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ellen Blomgren Ellen Blomgren 01, KA2 10.57 | 01 | KA 2 IF | 10.57 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Stina Östklint Stina Östklint 01, Hovslätt 10.54 | 01 | Hovslätts IK | 10.54 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Cornelia Böhnke Cornelia Böhnke 01, Huddinge 10.52 | 01 | Huddinge AIS | 10.52 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Nora Swartz Nora Swartz 01, Östersunds GIF 10.39 | 01 | Östersunds GIF | 10.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Kula (3.0 kg) Inne 24 feb Final A Final | Inne 24 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Klara Rådbo Klara Rådbo 01, Hammarby 14.02 | 01 | Hammarby IF | 14.02 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Tilde Johansson Tilde Johansson 01, Falkenberg 13.25 | 01 | Falkenbergs IK | 13.25 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Felicia Lejros Felicia Lejros 01, Djurmo Sifferbo 12.94 | 01 | Djurmo Sifferbo IF | 12.94 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Anna Götberg Anna Götberg 01, Västerås FK 12.70 | 01 | Västerås FK | 12.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Amanda Finney Nilsson Amanda Finney Nilsson 01, Täby 12.28 | 01 | Täby IS | 12.28 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Emilia Malmehed Emilia Malmehed 01, Linköpings GIF 12.09 | 01 | Linköpings GIF | 12.09 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Corinne Wessman Corinne Wessman 01, Ymer 12.04 | 01 | IK Ymer | 12.04 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Sandra Berglund Sandra Berglund 01, Trångsviken 11.88 | 01 | Trångsvikens IF | 11.88 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Angel Richmore Angel Richmore 01, Malmö 11.50 | 01 | Malmö AI | 11.50 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Tilda Petersson Tilda Petersson 01, Gnistan 11.04 | 01 | FIF Gnistan | 11.04 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Alma Eriksson Alma Eriksson 01, Ymer 10.48 | 01 | IK Ymer | 10.48 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Molly Broback Molly Broback 01, Sävedalen 10.25 | 01 | Sävedalens AIK | 10.25 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Vikt (7.26 kg) Inne 25 feb Final A Final | Inne 25 feb | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Anna Götberg Anna Götberg 01, Västerås FK 17.98 | 01 | Västerås FK | 17.98 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emma Palmgren Emma Palmgren 01, Nyköpings BIS 17.87 | 01 | Nyköpings BIS | 17.87 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Molly Broback Molly Broback 01, Sävedalen 14.98 | 01 | Sävedalens AIK | 14.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Linnea Westerberg Linnea Westerberg 01, Bålsta 14.88 | 01 | F Bålsta IK | 14.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Moa Laurila Moa Laurila 01, Arvika 14.87 | 01 | KFUM Arvika | 14.87 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Maja Persson Maja Persson 01, Bore 13.98 | 01 | SK Bore | 13.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Emma Vikström Emma Vikström 01, Timrå 13.78 | 01 | Timrå AIF | 13.78 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Amanda Myhrman Amanda Myhrman 01, IK Hakarpspojkarna 13.66 | 01 | IK Hakarpspojkarna | 13.66 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Felicia Lejros Felicia Lejros 01, Djurmo Sifferbo 13.61 | 01 | Djurmo Sifferbo IF | 13.61 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|