0
2.5 | |
13.4 | |
20.4 | |
27.4 | |
24.4 | |
2.5 | |
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 100m | |||||||||
Race C Wind: +1.8 | Wind: +1.8 | ||||||||
3 | Fredrik Samuelsson Fredrik Samuelsson 95, Hässelby 11.48 | 95 | Hässelby SK | 11.48 | =PB | ||||
6 | Eric Bergvall Eric Bergvall 94, Hässelby 11.67 | 94 | Hässelby SK | 11.67 | =SB | ||||
Men 800m Final A Final | |||||||||
3 | Martin Hammar Martin Hammar 95, Rånäs 1:58.72 | 95 | Rånäs 4H | 1:58.72 | =PB | ||||
5 | Bienvenue Musore Bienvenue Musore 90, Tyresö 2:01.94 | 90 | Tyresö FK | 2:01.94 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
6 | Anton Asplund Anton Asplund 90, Tureberg 1:51.46 | 90 | Turebergs FK | 1:51.46 | =SB | ||||
Men 1500m Final A Final | |||||||||
1 | Johan Walldén Johan Walldén 87, Gefle 3:46.33 | 87 | Gefle IF | 3:46.33 | = | ||||
Men 5000m | |||||||||
Race B | |||||||||
1 | Lars Södergård Lars Södergård 83, Vallentuna 14:23.95 | 83 | Vallentuna FK | 14:23.95 | =PB | ||||
2 | Olle Kalered Olle Kalered 90, GoIF Tjalve 14:38.14 | 90 | GoIF Tjalve | 14:38.14 | =PB | ||||
3 | Fredrik Johansson Fredrik Johansson 86, IFK Växjö 14:46.97 | 86 | IFK Växjö | 14:46.97 | =SB | ||||
Women | |||||||||
Women 400m | |||||||||
6 | Jenni Ehn Gårdhage Jenni Ehn Gårdhage 78, Västerås FK 1:02.20 | 78 | Västerås FK | 1:02.20 | =SB | ||||
Women 5000m Final A Final | |||||||||
1 | Nina Persson Nina Persson 91, Örgryte 17:21.74 | 91 | Örgryte IS | 17:21.74 | = | ||||
1 | Josephine Ambjörnsson Josephine Ambjörnsson 83, Hässelby 17:21.97 | 83 | Hässelby SK | 17:21.97 | =PB | ||||
1 | Maria Sandström Maria Sandström 90, Malmö 17:34.25 | 90 | Malmö AI | 17:34.25 | = | ||||
2 | Louise Wiker Louise Wiker 79, Hässelby 16:30.90 | 79 | Hässelby SK | 16:30.90 | = | ||||
3 | Cecilia Kleist Cecilia Kleist 82, Akele 16:47.79 | 82 | IK Akele | 16:47.79 | =PB | ||||
4 | Madeleine Larsson Madeleine Larsson 81, Hässelby 16:56.35 | 81 | Hässelby SK | 16:56.35 | =SB | ||||
5 | Hanna Lindholm Hanna Lindholm 79, Studenterna 17:04.22 | 79 | FK Studenterna | 17:04.22 | =PB | ||||
7 | Louise Nilsson Louise Nilsson 86, Malmö 17:17.87 | 86 | Malmö AI | 17:17.87 | = | ||||
8 | Sanna Mustonen Sanna Mustonen 91, Enhörna 17:19.85 | 91 | Enhörna IF | 17:19.85 | = | ||||
9 | Charlotte Karlsson Charlotte Karlsson 84, Hammarby 17:20.90 | 84 | Hammarby IF | 17:20.90 | =PB |