0
2.5 | |
13.4 | |
20.4 | |
27.4 | |
24.4 | |
2.5 | |
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Lion Martinez Lion Martinez 78, Huddinge 6.89 | 78 | Huddinge AIS | 6.89 | =SB | ||||
Heat 2 | |||||||||
1 | Lion Martinez Lion Martinez 78, Huddinge 6.91 | 78 | Huddinge AIS | 6.91 | =SB | ||||
Men 200m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Tomas Olszowy Tomas Olszowy 83, Spårvägen 22.56 | 83 | Spårvägens FK | 22.56 | =PB | ||||
3 | Anders Ekstedt Anders Ekstedt 85, Hammarby 23.43 | 85 | Hammarby IF | 23.43 | =PB | ||||
Men 1000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Rickard Pell Rickard Pell 79, Hammarby 2:30.20 | 79 | Hammarby IF | 2:30.20 | =PB | ||||
Men 3000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Nicholas Barrable Nicholas Barrable 74, Ravinen 9:01.03 | 74 | OK Ravinen | 9:01.03 | =PB | ||||
2 | Cédric Schwartzler Cédric Schwartzler 74, Studenterna 9:20.29 | 74 | FK Studenterna | 9:20.29 | =PB | ||||
Men 60m Hurdles Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Oskar Nordquist Oskar Nordquist 80, Hellas 8.88 | 80 | Hellas FK | 8.88 | =SB | ||||
3 | Henrik Rundby Henrik Rundby 83, Huddinge 9.38 | 83 | Huddinge AIS | 9.38 | =PB | ||||
U20 M Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Mikael Thulin Mikael Thulin 85, Hammarby 6.08 | 85 | Hammarby IF | 6.08 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 200m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Maria Ullberg Maria Ullberg 86, Atleticum Växjö SK 26.83 | 86 | Atleticum Växjö SK | 26.83 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
2 | Elin Hynning Elin Hynning 87, Hammarby 27.56 | 87 | Hammarby IF | 27.56 | =PB | ||||
Women 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Anna Skarin Anna Skarin 77, Hässelby 59.28 | 77 | Hässelby SK | 59.28 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
2 | Sara Leijon Sara Leijon 81, Danderyd Athletics 1:05.75 | 81 | FI Danderyd Athletics | 1:05.75 | =PB | ||||
3 | Annika Norberg 1:05.82 | 61 | 1:05.82 | =PB | |||||
Women Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Annica Andersson Annica Andersson 80, Täby 5.22 | 80 | Täby IS | 5.22 | =PB | ||||
U20 W 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Maria Ericsson Maria Ericsson 85, Rånäs 8.11 | 85 | Rånäs 4H | 8.11 | =PB |