0
2.5 | |
13.4 | |
20.4 | |
27.4 | |
24.4 | |
2.5 | |
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 |
Män | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M Sjukamp Inne 12 - 13 jan Final A Final | Inne 12 - 13 jan | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Fredrik Samuelsson Fredrik Samuelsson 95, Hässelby 5.967 | 95 | Hässelby SK | 5.967 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Andreas Gustafsson Andreas Gustafsson 97, Falun 5.360 | 97 | Falu IK | 5.360 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P19 Sjukamp (P19) Inne 12 - 13 jan Final A Final | Inne 12 - 13 jan | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emil Uhlin Emil Uhlin 00, Falun 5.092 | 00 | Falu IK | 5.092 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Simon Thor Simon Thor 00, Märsta 5.062 | 00 | IFK Märsta | 5.062 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Benjamin Tinglöf Benjamin Tinglöf 01, Ärla IF 4.923 | 01 | Ärla IF | 4.923 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Carl af Forselles Carl af Forselles 01, Hässelby DNF | 01 | Hässelby SK | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Femkamp Inne 13 jan Final A Final | Inne 13 jan | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bianca Salming Bianca Salming 98, Tureberg 4.048 | 98 | Turebergs FK | 4.048 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Amanda Holmberg Amanda Holmberg 98, Lidköpings IS 3.645 | 98 | Lidköpings IS | 3.645 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|