0
2.5 | |
13.4 | |
20.4 | |
27.4 | |
24.4 | |
2.5 | |
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Jacob Ewertzh Jacob Ewertzh 95, Malmö 7.05 | 95 | Malmö AI | 7.05 | =SB | ||||
5 | Paul Förnestig Paul Förnestig 01, Hammarby 7.09 | 01 | Hammarby IF | 7.09 | =PB | ||||
7 | Daniel Örevik Daniel Örevik 97, Visby 7.21 | 97 | Visby IF Gute | 7.21 | =SB | ||||
Heat 1 | |||||||||
3 | Hector Falk Hector Falk 93, Eskilstuna FI 7.26 | 93 | Eskilstuna FI | 7.26 | =SB | ||||
6 | Eric Hallquist Eric Hallquist 96, Östersunds GIF 7.46 | 96 | Östersunds GIF | 7.46 | =SB | ||||
Heat 3 | |||||||||
2 | Oskar Motta Oskar Motta 98, Upsala IF 7.13 | 98 | Upsala IF | 7.13 | =SB | ||||
5 | Alexander Nyman Alexander Nyman 00, Hanviken 7.37 | 00 | Hanvikens SK | 7.37 | =PB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Carl-Einar Söderström Eskonniemi 4.51 | 99 | Hellas FK | 4.51 | =PB | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Daniel Örevik Daniel Örevik 97, Visby 6.97 | 97 | Visby IF Gute | 6.97 | =SB | ||||
4 | Fredrik Kihlblom Fredrik Kihlblom 98, Huddinge 6.43 | 98 | Huddinge AIS | 6.43 | =SB | ||||
6 | Imran Lernebo Imran Lernebo 01, AIK 6.09 | 01 | AIK | 6.09 | =PB | ||||
P17 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Niklas Wall Niklas Wall 03, Tyresö 7.38 | 03 | Tyresö FK | 7.38 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Liam Wiklander Liam Wiklander 03, Tjalve IF Norrköping 7.46 | 03 | Tjalve IF Norrköping | 7.46 | =PB | ||||
P15 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Erik Skoglund Erik Skoglund 04, Danderyd 7.54 | 04 | Danderyds SK | 7.54 | =PB | ||||
3 | Hugo Winther Hugo Winther 04, Tureberg 7.67 | 04 | Turebergs FK | 7.67 | =PB | ||||
P14 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | August Calles August Calles 05, Lidingö 7.76 | 05 | IFK Lidingö | 7.76 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Sara Wiss Sara Wiss 87, Lidingö 7.76 | 87 | IFK Lidingö | 7.76 | = | ||||
Heat 2 | |||||||||
1 | Sara Wiss Sara Wiss 87, Lidingö 7.74 | 87 | IFK Lidingö | 7.74 | =PB | ||||
4 | Marion Sackey Mensah Marion Sackey Mensah 98, Malmö 8.04 | 98 | Malmö AI | 8.04 | =PB | ||||
6 | Amanda Finney Nilsson Amanda Finney Nilsson 01, Täby 8.14 | 01 | Täby IS | 8.14 | =PB | ||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Ida Egnell Ida Egnell 05, Lidingö 27.25 | 05 | IFK Lidingö | 27.25 | =PB | ||||
K Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Tove Olsson Tove Olsson 06, Hammarby 2.61 | 06 | Hammarby IF | 2.61 | = | ||||
1 | Alvah Lind Alvah Lind 05, Tyresö 3.61 | 05 | Tyresö FK | 3.61 | =PB | ||||
9 | Lea Jogic Lea Jogic 01, Huddinge 2.81 | 01 | Huddinge AIS | 2.81 | =PB | ||||
K Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Emelie Eklund Emelie Eklund 00, Täby 5.86 | 00 | Täby IS | 5.86 | =PB | ||||
4 | Josefine Lundvall Josefine Lundvall 99, Täby 5.16 | 99 | Täby IS | 5.16 | =SB | ||||
F17 60 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
3 | Moa Örevik Moa Örevik 03, Visby 8.22 | 03 | Visby IF Gute | 8.22 | =PB | ||||
Heat 3 | |||||||||
1 | Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden 02, Huddinge 8.10 | 02 | Huddinge AIS | 8.10 | =SB | ||||
F17 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Wilma Nordgren Wilma Nordgren 03, Hammarby 5:12.65 | 03 | Hammarby IF | 5:12.65 | =PB | ||||
3 | Clara Lidén Clara Lidén 03, Hammarby 5:13.46 | 03 | Hammarby IF | 5:13.46 | =PB | ||||
F17 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Moa Örevik Moa Örevik 03, Visby 5.59 | 03 | Visby IF Gute | 5.59 | =PB | ||||
7 | Fredrika Pettersson Fredrika Pettersson 02, Hammarby 4.82 | 02 | Hammarby IF | 4.82 | =PB | ||||
F15 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Stella Andersson Stella Andersson 04, Nyköpings BIS 8.24 | 04 | Nyköpings BIS | 8.24 | =PB | ||||
F14 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Ida Egnell Ida Egnell 05, Lidingö 8.26 | 05 | IFK Lidingö | 8.26 | =PB |