0
2.5 | |
13.4 | |
20.4 | |
27.4 | |
24.4 | |
2.5 | |
27.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
1.5 | |
1.5 | |
27.4 | |
1.5 | |
28.4 | |
13.4 | |
27‐28.4 | |
27‐28.4 | |
27.4 | |
29.4 | |
1.4 | |
27.4 | |
28.4 | |
27.4 | |
27.4 | |
25.4 | |
20.4 | |
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 |
Män | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M Spjut Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Simon Litzell Simon Litzell 97, Hässelby 78.73 | 97 | Hässelby SK | 78.73 | =PB NU20R | 12 SWE AT, 1 SWE P19 AT | |||||||||||||||||
2 | Björn Brink Björn Brink 91, Hanviken 54.01 | 91 | Hanvikens SK | 54.01 | =SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P19 Kula (6.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Oscar Gustafsson Oscar Gustafsson 97, Södertälje IF 15.87 | 97 | Södertälje IF | 15.87 | =PB | ||||||||||||||||||
P15 Kula (4.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
2 | David Sahi David Sahi 00, Enköping 12.35 | 00 | Enköpings AI | 12.35 | =PB | ||||||||||||||||||
3 | Albert Ottander Albert Ottander 00, Estuna 11.83 | 00 | Estuna IF | 11.83 | =PB | ||||||||||||||||||
P15 Diskus (1.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
2 | Sebastian Löschner Sebastian Löschner 00, Huddinge 40.38 | 00 | Huddinge AIS | 40.38 | =PB | ||||||||||||||||||
P15 Spjut (600 g) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
2 | Albert Ottander Albert Ottander 00, Estuna 39.49 | 00 | Estuna IF | 39.49 | =SB | ||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||
K Kula Final A Final | |||||||||||||||||||||||
3 | Rakel Rosshagen Rakel Rosshagen 95, Hässelby 10.80 | 95 | Hässelby SK | 10.80 | =PB | ||||||||||||||||||
K Diskus Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Heidi Schmidt Heidi Schmidt 93, Spårvägen 55.14 | 93 | Spårvägens FK | 55.14 | =SB | ||||||||||||||||||
2 | Sofia Larsson Sofia Larsson 88, Ullevi 54.62 | 88 | Ullevi FK | 54.62 | =SB | ||||||||||||||||||
K Slägga Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Eleni Larsson Eleni Larsson 93, Huddinge 64.76 | 93 | Huddinge AIS | 64.76 | = | ||||||||||||||||||
K Spjut Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Amb Emilia Amb 92, Bålsta 43.98 | 92 | F Bålsta IK | 43.98 | =SB | ||||||||||||||||||
4 | Rakel Rosshagen Rakel Rosshagen 95, Hässelby 32.90 | 95 | Hässelby SK | 32.90 | =SB | ||||||||||||||||||
F19 Slägga Final A Final | |||||||||||||||||||||||
4 | Jessica Mattsson Jessica Mattsson 98, Tierp 47.13 | 98 | Tierps IF | 47.13 | =PB | ||||||||||||||||||
5 | Sandra Kemdal Sandra Kemdal 97, Västerås FK 29.04 | 97 | Västerås FK | 29.04 | =PB | ||||||||||||||||||
F17 Slägga (3.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
3 | Isabella Engström Isabella Engström 99, Hammarby 43.55 | 99 | Hammarby IF | 43.55 | =PB | ||||||||||||||||||
F15 Diskus (0.75 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
4 | Emilia Björklund Emilia Björklund 00, Bålsta 25.93 | 00 | F Bålsta IK | 25.93 | =PB | ||||||||||||||||||
F15 Slägga (3.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Östergren Emilia Östergren 00, Huddinge 49.58 | 00 | Huddinge AIS | 49.58 | =PB |