0

25.2
25.2
24‐25.2
24.2
24‐25.2
21.2
22.2
22.2
21.2
16.2
19.2
19.2
18.2
18.2
13.2
18.2
18.2
18.2
18.2
18.2
17‐18.2
16‐18.2
17.2
17.2
17.2
17.2
10.2
14.2
14.2
14.2
12.2
13.2
12.2
10.2
7.2
12.2
11.2
10‐11.2
10‐11.2
10‐11.2
9‐11.2
11.2
10‐11.2
10.2
8.2
10.2
8.2
4.1
7.2
6.2
6.2
6.2
6.2
6.2
6.2
27.1
1.2
5.2
5.2
1.2
5.2
3.2
2‐4.2
4.2
4.2
3.2
4.2
3.2
3.2
3.2
3‐4.2
3.2
2‐4.2
29.1
18.12
22.1
18.12
31.1
31.1
30.1
29.1
26‐28.1
27.1
28.1
27.1
27‐28.1
27‐28.1
27‐28.1
27‐28.1
26‐28.1
27.1
25.1
24.1
24.1
24.1
23.1
15.1
22.1
23.1
23.1
Arena: Tingstäde IP   Arrangör: Visby IF Gute
Tävlande: 5 (4+1)   Starter: 5 (4+1)

Män
M Castorama     


Final A

Final

1David Gustafsson
1.992
Spårvägens FK
1.992
  
2Ronny HanssonRoma IF
1.817
SB
  
3Mats Burvall
1.461
Visby IF Gute
1.461
SB
  
4Göran MelanderVisby IF Gute
1.315
PB
  
Gustafsson10.5430.5629.8041.84
Hansson9.7538.3526.5031.64
Burvall8.1432.2427.3423.47
Melander9.2731.9022.6818.29
M Kula castorama    


Final A

Final

David Gustafsson
10.54
Spårvägens FK
10.54
SB
  
Ronny HanssonRoma IF
9.75
SB
  
Göran MelanderVisby IF Gute
9.27
PB
  
Mats BurvallVisby IF Gute
8.14
SB
  
M Spjut castorama    


Final A

Final

Ronny HanssonRoma IF
38.35
SB
  
Mats Burvall
32.24
Visby IF Gute
32.24
SB
  
Göran MelanderVisby IF Gute
31.90
PB
  
David Gustafsson
30.56
Spårvägens FK
30.56
  
M Diskus castorama    


Final A

Final

David Gustafsson
29.80
Spårvägens FK
29.80
  
Mats Burvall
27.34
Visby IF Gute
27.34
SB
  
Ronny HanssonRoma IF
26.50
SB
  
Göran MelanderVisby IF Gute
22.68
PB
  
M Slägga castorama    


Final A

Final

David Gustafsson
41.84
Spårvägens FK
41.84
SB
  
Ronny HanssonRoma IF
31.64
PB
  
Mats Burvall
23.47
Visby IF Gute
23.47
  
Göran MelanderVisby IF Gute
18.29
PB
  
Kvinnor
K Castorama     


Final A

Final

1Erica KarlströmÅhus FIK
1.898
SB
  
Karlström7.4629.9124.6923.14
K Kula castorama    


Final A

Final

Erica KarlströmÅhus FIK
7.46
SB
  
K Spjut castorama    


Final A

Final

Erica KarlströmÅhus FIK
29.91
SB
  
K Diskus castorama    


Final A

Final

Erica KarlströmÅhus FIK
24.69
SB
  
K Slägga castorama    


Final A

Final

Erica KarlströmÅhus FIK
23.14
SB