0

24.8
16.10
11.9
13.11
12.11
27.11
26.11
26.11
27.11
26.11
19.11
5.11
19.11
23.10
5.11
15.11
12.11
16.8
19‐20.11
19‐20.11
19‐20.11
19.11
20.11
19‐20.11
29.10
15.10
6.10
12.11
11‐13.11
12.11
22.10
5.11
5.11
30.10
15.10
8.9
1.9
30.8
25.8
23.8
30.10
29.10
15.10
6.8
29.10
24.9
20.9
16.10
9.10
22.10
15.10
29.10
10.9
2.10
16.10
23.10
15.10
18.9
10.9
8‐9.10
22‐23.10
22.10
23.10
23.10
23.10
22.10
8.10
1.10
15.10
16.10
16.10
22.10
18.9
23.10
23.10
23.10
22.10
15.10
20.10
19.10
15.10
16.10
16.10
18.10
15.10
25.9
23‐25.9
18.9
15.10
15.10
8.10
19‐20.8
27.8
18.9
15.10
8.10
15.10
15.10
16.10
16.10
Arena: Massas äng   Arrangör: IF Göta Karlstad
Tävlande: 6 (1+5)   Starter: 6 (1+5)

Män
M Castorama     


Final A

Final

1David Frykholm
2.051
IF Göta Karlstad
2.051
PB
  
Frykholm10.6445.7029.6330.87
M Kula castorama    


Final A

Final

David Frykholm
10.64
IF Göta Karlstad
10.64
SB
  
M Spjut castorama    


Final A

Final

David Frykholm
45.70
IF Göta Karlstad
45.70
  
M Diskus castorama    


Final A

Final

David Frykholm
29.63
IF Göta Karlstad
29.63
SB
  
M Slägga castorama    


Final A

Final

David Frykholm
30.87
IF Göta Karlstad
30.87
SB
  
Kvinnor
K Castorama     


Final A

Final

1Josefin Berg
2.227
IF Göta Karlstad
2.227
  
2Josefin Thudén
1.544
IF Göta Karlstad
1.544
PB
  
3Jenny Mentzer
1.306
IF Göta Karlstad
1.306
PB
  
4Maria Cecilia FrykholmIF Göta Karlstad
1.094
PB
  
5Margaretha FolkeIF Göta Karlstad
699
PB
  
Berg9.8120.2523.6144.93
Thudén7.0717.7215.7131.16
Mentzer7.0515.5919.6116.99
Frykholm6.9917.5613.4813.58
Folke5.6910.0913.5810.55
K Kula castorama    


Final A

Final

Josefin Berg
9.81
IF Göta Karlstad
9.81
  
Josefin Thudén
7.07
IF Göta Karlstad
7.07
PB
  
Jenny Mentzer
7.05
IF Göta Karlstad
7.05
PB
  
Maria Cecilia FrykholmIF Göta Karlstad
6.99
PB
  
Margaretha Folke
5.69
IF Göta Karlstad
5.69
PB
  
K Spjut castorama    


Final A

Final

Josefin Berg
20.25
IF Göta Karlstad
20.25
  
Josefin Thudén
17.72
IF Göta Karlstad
17.72
PB
  
Maria Cecilia FrykholmIF Göta Karlstad
17.56
PB
  
Jenny Mentzer
15.59
IF Göta Karlstad
15.59
PB
  
Margaretha Folke
10.09
IF Göta Karlstad
10.09
PB
  
K Diskus castorama    


Final A

Final

Josefin Berg
23.61
IF Göta Karlstad
23.61
SB
  
Jenny Mentzer
19.61
IF Göta Karlstad
19.61
PB
  
Josefin Thudén
15.71
IF Göta Karlstad
15.71
PB
  
Margaretha Folke
13.58
IF Göta Karlstad
13.58
PB
  
Maria Cecilia FrykholmIF Göta Karlstad
13.48
PB
  
K Slägga castorama    


Final A

Final

Josefin Berg
44.93
IF Göta Karlstad
44.93
  
Josefin Thudén
31.16
IF Göta Karlstad
31.16
SB
  
Jenny Mentzer
16.99
IF Göta Karlstad
16.99
PB
  
Maria Cecilia FrykholmIF Göta Karlstad
13.58
PB
  
Margaretha Folke
10.55
IF Göta Karlstad
10.55
PB
  

© 2022 Friidrottsstatistik