0

26.11
5.11
3.12
3.12
3.12
3.12
3.12
3‐4.12
24.8
16.10
11.9
13.11
12.11
27.11
26.11
26.11
27.11
26.11
19.11
5.11
19.11
23.10
5.11
15.11
12.11
16.8
19‐20.11
19‐20.11
19‐20.11
19.11
20.11
19‐20.11
29.10
15.10
6.10
12.11
11‐13.11
12.11
22.10
5.11
5.11
30.10
15.10
8.9
1.9
30.8
25.8
23.8
30.10
29.10
15.10
29.10
24.9
20.9
16.10
9.10
22.10
15.10
29.10
10.9
2.10
16.10
23.10
15.10
18.9
10.9
8‐9.10
22‐23.10
22.10
23.10
23.10
23.10
22.10
8.10
1.10
15.10
16.10
16.10
22.10
18.9
23.10
23.10
23.10
22.10
15.10
20.10
19.10
15.10
16.10
16.10
18.10
15.10
25.9
23‐25.9
18.9
15.10
15.10
8.10
19‐20.8
27.8
Arena: Massas Äng   Arrangör: IF Göta Karlstad
Tävlande: 9 (2+7)   Starter: 9 (2+7)

Män
M Castorama     


Final A

Final

1Per-Ola Olsson
1.610
IF Göta Karlstad
1.610
PB
  
2Anders Möller
1.578
IF Göta Karlstad
1.578
PB
  
Olsson9.2541.3627.0020.03
Möller9.3135.3926.3723.32
M Kula castorama    


Final A

Final

Anders Möller
9.31
IF Göta Karlstad
9.31
SB
  
Per-Ola Olsson
9.25
IF Göta Karlstad
9.25
SB
  
M Spjut castorama    


Final A

Final

Per-Ola Olsson
41.36
IF Göta Karlstad
41.36
SB
  
Anders Möller
35.39
IF Göta Karlstad
35.39
SB
  
M Diskus castorama    


Final A

Final

Per-Ola Olsson
27.00
IF Göta Karlstad
27.00
PB
  
Anders Möller
26.37
IF Göta Karlstad
26.37
SB
  
M Slägga castorama    


Final A

Final

Anders Möller
23.32
IF Göta Karlstad
23.32
SB
  
Per-Ola Olsson
20.03
IF Göta Karlstad
20.03
PB
  
Kvinnor
K Castorama     


Final A

Final

1Erica Larsson
2.648
IF Göta Karlstad
2.648
SB
  
2Bea Vold JohannessonIFK Sunne
2.252
PB
  
3Josefin Berg
2.250
IF Göta Karlstad
2.250
SB
  
4Ellen AdolfssonIK Sisu
2.072
SB
  
5Ruth Eklöf
Ruth Eklöf 05, Upsala IF
1.961
Upsala IF
1.961
PB
  
6Natalie Persson
1.799
Katrineholms SK
1.799
PB
  
7Madde Olsson
1.722
IF Göta Karlstad
1.722
PB
  
Larsson10.9324.1545.8834.37
Vold Johannesson10.6530.7129.6023.40
Berg10.2221.7520.9746.62
Adolfsson8.3122.8825.7135.25
Eklöf7.8917.2420.9745.24
Persson8.5719.6524.4124.57
Olsson8.1728.6919.9218.74
K Kula castorama    


Final A

Final

Erica Larsson
10.93
IF Göta Karlstad
10.93
SB
  
Bea Vold JohannessonIFK Sunne
10.65
  
Josefin Berg
10.22
IF Göta Karlstad
10.22
SB
  
Natalie Persson
8.57
Katrineholms SK
8.57
SB
  
Ellen AdolfssonIK Sisu
8.31
SB
  
Madde Olsson
8.17
IF Göta Karlstad
8.17
=PB
  
Ruth Eklöf
Ruth Eklöf 05, Upsala IF
7.89
Upsala IF
7.89
PB
  
K Spjut castorama    


Final A

Final

Bea Vold JohannessonIFK Sunne
30.71
PB
  
Madde Olsson
28.69
IF Göta Karlstad
28.69
PB
  
Erica Larsson
24.15
IF Göta Karlstad
24.15
SB
  
Ellen AdolfssonIK Sisu
22.88
SB
  
Josefin Berg
21.75
IF Göta Karlstad
21.75
SB
  
Natalie Persson
19.65
Katrineholms SK
19.65
PB
  
Ruth Eklöf
Ruth Eklöf 05, Upsala IF
17.24
Upsala IF
17.24
PB
  
K Diskus castorama    


Final A

Final

Erica Larsson
45.88
IF Göta Karlstad
45.88
  
Bea Vold JohannessonIFK Sunne
29.60
  
Ellen AdolfssonIK Sisu
25.71
  
Natalie Persson
24.41
Katrineholms SK
24.41
  
Ruth Eklöf
Ruth Eklöf 05, Upsala IF
20.97
Upsala IF
20.97
PB
  
Josefin Berg
20.97
IF Göta Karlstad
20.97
SB
  
Madde Olsson
19.92
IF Göta Karlstad
19.92
PB
  
K Slägga castorama    


Final A

Final

Josefin Berg
46.62
IF Göta Karlstad
46.62
SB
  
Ruth Eklöf
Ruth Eklöf 05, Upsala IF
45.24
Upsala IF
45.24
PB
  
Ellen AdolfssonIK Sisu
35.25
  
Erica Larsson
34.37
IF Göta Karlstad
34.37
SB
  
Natalie Persson
24.57
Katrineholms SK
24.57
SB
  
Bea Vold JohannessonIFK Sunne
23.40
PB
  
Madde Olsson
18.74
IF Göta Karlstad
18.74
PB
  

© 2022 Friidrottsstatistik