0

26.11
5.11
3.12
3.12
3.12
3.12
3.12
3‐4.12
24.8
16.10
11.9
13.11
12.11
27.11
26.11
26.11
27.11
26.11
19.11
5.11
19.11
23.10
5.11
15.11
12.11
16.8
19‐20.11
19‐20.11
19‐20.11
19.11
20.11
19‐20.11
29.10
15.10
6.10
12.11
11‐13.11
12.11
22.10
5.11
5.11
30.10
15.10
8.9
1.9
30.8
25.8
23.8
30.10
29.10
15.10
29.10
24.9
20.9
16.10
9.10
22.10
15.10
29.10
10.9
2.10
16.10
23.10
15.10
18.9
10.9
8‐9.10
22‐23.10
22.10
23.10
23.10
23.10
22.10
8.10
1.10
15.10
16.10
16.10
22.10
18.9
23.10
23.10
23.10
22.10
15.10
20.10
19.10
15.10
16.10
16.10
18.10
15.10
25.9
23‐25.9
18.9
15.10
15.10
8.10
19‐20.8
27.8
Arena: Tingstäde IP   Arrangör: Visby IF Gute
Tävlande: 4 (3+1)   Starter: 4 (3+1)

Män
M Castorama     


Final A

Final

1Mats Burvall
1.526
Visby IF Gute
1.526
  
2Johan Burvall
1.517
Visby IF Gute
1.517
  
3Peter HagströmIstrums SK
1.191
PB
  
Burvall8.4633.3924.4728.18
Burvall9.2031.3523.7527.45
Hagström8.1124.7022.7322.65
M Kula castorama    


Final A

Final

Johan BurvallVisby IF Gute
9.20
SB
  
Mats BurvallVisby IF Gute
8.46
  
Peter HagströmIstrums SK
8.11
PB
  
M Spjut castorama    


Final A

Final

Mats Burvall
33.39
Visby IF Gute
33.39
SB
  
Johan Burvall
31.35
Visby IF Gute
31.35
  
Peter HagströmIstrums SK
24.70
PB
  
M Diskus castorama    


Final A

Final

Mats Burvall
24.47
Visby IF Gute
24.47
  
Johan Burvall
23.75
Visby IF Gute
23.75
  
Peter HagströmIstrums SK
22.73
PB
  
M Slägga castorama    


Final A

Final

Mats Burvall
28.18
Visby IF Gute
28.18
SB
  
Johan Burvall
27.45
Visby IF Gute
27.45
PB
  
Peter HagströmIstrums SK
22.65
PB
  
Kvinnor
K Castorama     


Final A

Final

1Cecilia HagströmIstrums SK
1.132
PB
  
Hagström6.4113.0814.6520.45
K Kula castorama    


Final A

Final

Cecilia HagströmIstrums SK
6.41
PB
  
K Spjut castorama    


Final A

Final

Cecilia HagströmIstrums SK
13.08
PB
  
K Diskus castorama    


Final A

Final

Cecilia HagströmIstrums SK
14.65
  
K Slägga castorama    


Final A

Final

Cecilia HagströmIstrums SK
20.45
  

© 2022 Friidrottsstatistik