Linnea Pihl

Född: 4 maj 2001

Ålder: 20 år 45 dagar

Förening:
 IK Lerum FI
 

Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.

2021

Inga resultat 2021. Senaste resultatet är från 2020.

2020

60 m (7)
8.49i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH1.12.19
8.55i
  Göteborg/FHGöteborg/FH1.12.19
8.57mxi
  LerumLerum16.12.19
8.48i
PB  LerumLerum16.12.19
8.53i
  UddevallaUddevalla4.1.20
8.42i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH11.1.20
8.45i
  Göteborg/FHGöteborg/FH8.2.20
150 m (1)
20.36mx
PB  LerumLerum20.8.20-0.1
200 m (4)
27.67i
PB  UddevallaUddevalla4.1.20
26.85i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
27.32i
  Göteborg/FHGöteborg/FH8.2.20
27.37
SB  Göteborg/SGöteborg/S4.7.200.0
Stav (14)
3.40i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH1.12.19
NHi
  LerumLerum16.12.19
 
3.01
XXX
       
3.22i
  UddevallaUddevalla4.1.20
3.55i
PB  (25)Göteborg/FHGöteborg/FH11.1.20
3.32i
  Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
3.55i
=PB  Göteborg/FHGöteborg/FH8.2.20
 
1.68
XO
1.73
O
1.78
O
1.82
XXO
1.90
XXX
   
3.53i
  Göteborg/FHGöteborg/FH22.2.20
3.45i
  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH1.3.20
 
3.30
O
3.45
XXO
3.60
XXX
     
3.15
SB  KungsbackaKungsbacka5.7.20
 
3.05
XO
3.15
O
3.25
XXX
     
3.37
SB  LerumLerum22.7.20
 
3.12
XO
3.27
XO
3.37
O
     
3.18
  LerumLerum30.7.20
 
3.18
XO
3.28
XXX
      
3.30
  MölndalMölndal8.8.20
 
3.30
O
       
3.42
SB  LerumLerum13.8.20
 
3.32
XO
3.42
O
3.52
XXX
     
3.34
  LerumLerum20.8.20
 
3.34
XXO
3.44
XXX
      
3.58
SB  JSMKristinehamnJSM, Kristinehamn30.8.20
 
3.28
XO
3.43
XO
3.58
XXO
3.69
XXX
    
Längd (1)
4.35i
SB  LerumLerum16.12.19
 
4.354.324.23
Kula (2)
8.34i
PB  LerumLerum16.12.19
 
7.548.347.97
8.30
PB  LerumLerum26.9.20
Diskus (1)
15.30
PB  LerumLerum26.9.20
Slägga (1)
16.35
PB  LerumLerum26.9.20
Spjut (1)
16.55
PB  LerumLerum26.9.20
Castorama (1)
1.296
PB  LerumLerum26.9.20
8.30   16.55   15.30   16.35
4x100 m (1)
50.78
SB  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S13.9.20
 IK Lerum FI
Cornelia Lindberg, Elvira Carlén
Linnea Pihl, Elsa Wållgren
3x800 m (1)
8:17.71
SB  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S13.9.20
 IK Lerum FI
1000 m stafett (1)
2:22.06
PB  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S12.9.20
 IK Lerum FI
Elsa Wållgren, Cornelia Lindberg
Linnea Pihl, Elvira Carlén

2019

400 m (1)
1:04.17
PB  KristianstadKristianstad30.5.19
Stav (4)
3.26i
SB  IJSMVäxjöIJSM, Växjö24.2.19
3.59
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19
3.50
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19
3.50
  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S9.8.19
4x100 m (1)
52.39
  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S26.5.19
 IK Lerum FI
Cornelia Lindberg, Linnea Pihl
Elvira Carlén, Agnes Dahlberg
1000 m stafett (2)
2:21.30
  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S25.5.19
 IK Lerum FI
Ebba Toorell, Cornelia Lindberg
Linnea Pihl, Elvira Carlén
2:20.47
  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S25.5.19
 IK Lerum FI
Ebba Toorell, Cornelia Lindberg
Linnea Pihl, Elvira Carlén

2018

100 m (1)
13.41
PB  LerumLerum19.8.18+1.3
200 m (1)
27.72i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH4.2.18
Stav (5)
3.10i
PB  LerumLerum18.12.17
3.06i
  VäxjöVäxjö21.1.18
3.20i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH4.2.18
3.41i
PB  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala25.2.18
 
2.97
O
3.15
O
3.28
XXO
3.41
XO
3.51
XXX
   
3.10
PB  LerumLerum2.9.18
1000 m stafett (1)
2:25.01
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S26.5.18
 IK Lerum FI
Agnes Dahlberg, Elvira Carlén
Linnea Pihl, Ella Darrell

2017

100 m (1)
13.42
PB  LerumLerum21.6.17+1.4
200 m (2)
27.09
PB  Göteborg/UGöteborg/U2.7.17-1.5
27.66
  USMFalunUSM, Falun12.8.17-0.2
400 m (2)
DNS
  USMUppsalaUSM, Uppsala4.3.17
1:04.82
PB  LerumLerum21.6.17
600 m (1)
1:50.92i
SB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m) (1)
10.34i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
300 m häck (1)
49.96
SB  Göteborg/UGöteborg/U30.6.17
Höjd (1)
1.40i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
Stav (4)
2.90i
PB  LerumLerum19.12.16
3.03
PB  USMUppsalaUSM, Uppsala4.3.17
 
2.58
XO
2.78
O
2.93
XXO
3.03
XO
3.13
XXX
   
3.02
  Göteborg/UGöteborg/U1.7.17
NH
  USMFalunUSM, Falun13.8.17
Längd (3)
4.98i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH14.1.17
4.55i
  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
4.70i
  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala4.3.17
 
X4.594.67
Kula (3.0 kg) (1)
8.69i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
Femkamp (F17) (1)
2.656
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
10.34   1.40   8.69   4.55   1:50.92
3x800 m (1)
7:48.56
  USMMalmö/SUSM, Malmö/S28.5.17
 IK Lerum FI
1000 m stafett (2)
2:23.10
  USMMalmö/SUSM, Malmö/S27.5.17
 IK Lerum FI
Ronja Bökmark, Cornelia Lindberg
Linnea Pihl, Ella Darrell
2:20.67
  USMMalmö/SUSM, Malmö/S27.5.17
 IK Lerum FI
Ronja Bökmark, Cornelia Lindberg
Linnea Pihl, Ella Darrell

2016

60 m (1)
9.16i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla5.3.16
200 m (1)
29.11i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla5.3.16
300 m (1)
44.62
PB  USMVellingeUSM, Vellinge6.8.16
600 m (2)
1:49.47i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
1:50.83
PB  USMFalunUSM, Falun11.9.16
1500 m hinder (1)
6:15.70
PB  JönköpingJönköping13.8.16
60 m häck (76.2 cm, 8 m) (1)
10.28i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
300 m häck (1)
49.15
PB  USMVellingeUSM, Vellinge5.8.16
80 m häck (76.2 cm, 8 m) (1)
13.81
PB  USMFalunUSM, Falun10.9.16+1.9
Höjd (2)
1.34i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
 
1.16
O
1.19
O
1.22
O
1.25
XO
1.28
O
1.31
O
1.34
O
1.37
XXX
1.36
PB  USMFalunUSM, Falun10.9.16
 
1.21
XO
1.24
O
1.27
XO
1.30
O
1.33
O
1.36
XO
1.39
XXX
 
Stav (3)
2.26i
SB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla6.3.16
 
2.26
O
2.47
XXX
      
2.80
PB  Göteborg/SGöteborg/S12.6.16
2.47
  USMVellingeUSM, Vellinge7.8.16
 
2.28
O
2.47
O
2.66
XXX
     
Längd (2)
4.16i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
 
3.303.804.16
4.52
PB  USMFalunUSM, Falun11.9.160.0
 
4.524.01
+1.1
4.31
+1.0
Kula (3.0 kg) (2)
7.92i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
 
7.707.497.92
7.70
PB  USMFalunUSM, Falun10.9.16
 
7.207.707.03
Spjut (500 g) (1)
17.84
PB  USMFalunUSM, Falun11.9.16
 
17.8415.8216.11
 (1)
2.484
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH12.3.16
Sexkamp (F15) (1)
2.744
PB  USMFalunUSM, Falun11.9.16
13.81/+1.9   1.36   7.70
4.52/0.0   17.84   1:50.83
13.81/+1.9 1.36 7.70 4.52/0.0 17.84 1:50.83
3x800 m (1)
7:57.26
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S28.5.16
 IK Lerum FI

2015

5000 m (1)
21:03.26
PB  LerumLerum30.5.15
Stav (3)
2.60i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH7.12.14
2.80i
PB  Göteborg/NGöteborg/N15.1.15
2.30
=PB  Göteborg/SGöteborg/S7.6.15
 (1)
2.241
PB  VarbergVarberg20.9.15

2014

1500 m (1)
5:31.92
PB  UddevallaUddevalla14.9.14
Stav (1)
2.30
PB  UddevallaUddevalla13.9.14

Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken

SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218630.Eventname AS Eventeng, alltwat218630.*, 0 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218630.Date),'.',MONTH(alltwat218630.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218630.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb.alltwat218630 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218630.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218630.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218630.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.Age=99 AND alltwat218630.Ind=referenceswew.Ind AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218630.Eventname AS Eventeng, alltwat218630.*, 1 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218630.Date),'.',MONTH(alltwat218630.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218630.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb.alltwat218630 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218630.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218630.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218630.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age<23) AND referenceswew.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age=99) AND alltwat218630.Ind=referenceswew.Ind AND referenceswew.Age<23 AND alltwat218630.Age<20 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218630.Eventname AS Eventeng, alltwat218630.*, 2 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218630.Date),'.',MONTH(alltwat218630.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218630.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb.alltwat218630 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218630.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218630.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218630.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age BETWEEN 35 AND 95) AND referenceswew.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age=99) AND alltwat218630.Ind=referenceswew.Ind AND referenceswew.Age>34 AND alltwat218630.Age>34 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' ORDER BY auto, Ord, Ind

60 m
Inne
8.42
Göteborg/FH11.1.20
100 m
Ute
13.41
Lerum19.8.18+1.3
150 m
Ute
20.36mx
Lerum20.8.20-0.1
200 m
Ute
27.09
Göteborg/U2.7.17-1.5
Inne
26.85
Göteborg/FH1.2.20
300 m
Ute
44.62
Vellinge6.8.16
400 m
Ute
1:04.17
Kristianstad30.5.19
600 m
Ute
1:50.83
Falun11.9.16
Inne
1:49.47
Göteborg/FH12.3.16
1500 m
Ute
5:31.92
Uddevalla14.9.14
5000 m
Ute
21:03.26
Lerum30.5.15
1500 m hinder
Ute
6:15.70
Jönköping13.8.16
300 m häck
Ute
49.15
Vellinge5.8.16
Höjd
Ute
1.36
Falun10.9.16
Inne
1.40
Uddevalla11.2.17
Stav
Ute
3.59
Göteborg/U28.6.19
Inne
3.55
Göteborg/FH11.1.20
Längd
Ute
4.52
Falun11.9.160.0
Inne
4.98
Göteborg/FH14.1.17
Kula
Ute
8.30
Lerum26.9.20
Inne
8.34
Lerum16.12.19
Diskus
Ute
15.30
Lerum26.9.20
Slägga
Ute
16.35
Lerum26.9.20
Spjut
Ute
16.55
Lerum26.9.20
Castorama
Ute
1.296
Lerum26.9.20

Junior-ungdom
60 m häck (76.2 cm, 8 m)
Inne
10.28
Göteborg/FH12.3.16
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Inne
10.34
Uddevalla11.2.17
80 m häck (76.2 cm, 8 m)
Ute
13.81
Falun10.9.16+1.9
Kula (3.0 kg)
Ute
7.70
Falun10.9.16
Inne
8.69
Uddevalla11.2.17
Spjut (500 g)
Ute
17.84
Falun11.9.16
Femkamp (F17)
Inne
2.656
Uddevalla11.2.17
Stav
3.59
4
19
VUSGöteborg/U28.6.19
3.58
4
19
JSMKristinehamn30.8.20
3.55i
+
17
Göteborg/FH11.1.20
3.55i
1
Göteborg/FH8.2.20
3.53i
2
Göteborg/FH22.2.20
3.50
9
B
VUSGöteborg/U30.6.19
3.50
5
19
JSMGöteborg/S9.8.19
3.45i
5
19
IJSMGöteborg/FH1.3.20
3.42
1
Lerum13.8.20
3.41i
7
17
IUSMUppsala25.2.18
Visa/dölj alla resultat
3.40i
1
Göteborg/FH1.12.19
3.37
1
Lerum22.7.20
3.34
1
Lerum20.8.20
3.32i
7
Göteborg/FH1.2.20
3.30
3
Mölndal8.8.20
3.26i
7
19
IJSMVäxjö24.2.19
3.22i
2
Uddevalla4.1.20
3.20i
2
17
Göteborg/FH4.2.18
3.18
1
Lerum30.7.20
3.15
2
A
Kungsbacka5.7.20
3.10i
1
Lerum18.12.17
3.10
1
Lerum2.9.18
3.06i
5
17
Växjö21.1.18
3.03
10
16
NC-yUppsala4.3.17
3.02
1
17
Göteborg/U1.7.17
2.90i
3
Lerum19.12.16
2.80i
6
14
Göteborg/N15.1.15
2.80
4
15
Göteborg/S12.6.16
2.60i
5
14
Göteborg/FH7.12.14
2.47
=15
15
NC-yVellinge7.8.16
2.30
9
13
Uddevalla13.9.14
2.30
4
14
Göteborg/S7.6.15
2.26i
=13
15
NC-yUddevalla6.3.16
10-bästasnitt: 3.508

Total results in database: 103
By event:
60 m:8
100 m:2
150 m:1
200 m:8
300 m:1
400 m:3
600 m:3
1500 m:1
5000 m:1
1500 m hinder:1
60 m häck (76.2 cm, 8 m):1
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m):1
300 m häck:2
80 m häck (76.2 cm, 8 m):1
Höjd:3
Stav:35
Längd:6
Kula (3.0 kg):3
Kula:2
Diskus:1
Slägga:1
Spjut (500 g):1
Spjut:1
:1
:1
Femkamp (F17):1
Castorama:1
Sexkamp (F15):1
4x100 m:2
3x800 m:3
1000 m stafett:1
1000 m stafett:5
60 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
9.16
 6h1-15
Uddevalla
5.3
 
2020
8.42
3h2
Göteborg/FH
11.1
 
8.45
5rC
Göteborg/FH
8.2
 
8.48
2-19
Lerum
16.12
 
8.49
3h1
Göteborg/FH
1.12
 
8.53
Uddevalla
4.1
 
8.55
6
Göteborg/FH
1.12
 
100 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
13.42
 3rB
Lerum
21.6
 +1.4
2018
13.41
5
Lerum
19.8
 +1.3
200 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
27.09
2D-16
Göteborg/U
2.7
-1.5
27.66
5h1-16
Falun
12.8
-0.2
2020
27.37
 1rD
Göteborg/S
4.7
 0.0
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
29.11
 2h3-15
Uddevalla
5.3
 
2018
27.72
 3rD-17
Göteborg/FH
4.2
 
2020
26.85
1rF
Göteborg/FH
1.2
 
27.32
2rC
Göteborg/FH
8.2
 
27.67
1r1
Uddevalla
4.1
 
300 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
44.62
5h4-15
Vellinge
6.8
 
400 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
1:04.82
 3rB
Lerum
21.6
 
2019
1:04.17
4
Kristianstad
30.5
 
600 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
1:50.83
H-15
Falun
11.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
1:49.47
P-15
Göteborg/FH
12.3
 
2017
1:50.92
 P-16
Uddevalla
11.2
 
1500 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2014
5:31.92
1-13
Uddevalla
14.9
 
5000 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2015
21:03.26
4
Lerum
30.5
 
1500 m hinder
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
6:15.70
4
Jönköping
13.8
 
300 m häck
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
49.15
3h2-15
Vellinge
5.8
 
2017
49.96
 3rC
Göteborg/U
30.6
 
Höjd
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
1.36
M-15
Falun
10.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
1.34
 P-15
Göteborg/FH
12.3
 
2017
1.40
P-16
Uddevalla
11.2
 
Stav
Ute Visa/dölj alla resultat
2014
2.30
 9-13
Uddevalla
13.9
 
2015
2.30
 4-14
Göteborg/S
7.6
 
2016
2.80
 4-15
Göteborg/S
12.6
 
2.47
15=-15
Vellinge
7.8
 
2017
3.03
 10-16
Uppsala
4.3
 
3.02
1-17
Göteborg/U
1.7
 
2018
3.10
 1
Lerum
2.9
 
2019
3.59
4-19
Göteborg/U
28.6
 
3.50
9cB
Göteborg/U
30.6
 
3.50
5 -19
Göteborg/S
9.8
 
2020
3.58
 4-19
Kristinehamn
30.8
 
3.42
1
Lerum
13.8
 
3.37
1
Lerum
22.7
 
3.34
1
Lerum
20.8
 
3.30
3
Mölndal
8.8
 
3.18
1
Lerum
30.7
 
3.15
2cA
Kungsbacka
5.7
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2015
2.80
 6-14
Göteborg/N
15.1
 
2.60
5-14
Göteborg/FH
7.12
 
2016
2.26
 13=-15
Uddevalla
6.3
 
2017
2.90
 3
Lerum
19.12
 
2018
3.41
 7-17
Uppsala
25.2
 
3.20
2-17
Göteborg/FH
4.2
 
3.10
1
Lerum
18.12
 
3.06
5-17
Växjö
21.1
 
2019
3.26
 7-19
Växjö
24.2
 
2020
3.55
--17
Göteborg/FH
11.1
 
3.55
1
Göteborg/FH
8.2
 
3.53
2
Göteborg/FH
22.2
 
3.45
5-19
Göteborg/FH
1.3
 
3.40
1
Göteborg/FH
1.12
 
3.32
7
Göteborg/FH
1.2
 
3.22
2
Uddevalla
4.1
 
Längd
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
4.52
M-15
Falun
11.9
 0.0
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
4.16
 P-15
Göteborg/FH
12.3
 
2017
4.98
3-17
Göteborg/FH
14.1
 
4.70
27-16
Uppsala
4.3
 
4.55
P-16
Uddevalla
11.2
 
2020
4.35
 3-19
Lerum
16.12
 
Kula
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
8.30
Com
Lerum
26.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
8.34
1
Lerum
16.12
 
Diskus
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
15.30
Com
Lerum
26.9
 
Slägga
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
16.35
Com
Lerum
26.9
 
Spjut
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
16.55
Com
Lerum
26.9
 
Castorama
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
1.296
1
Lerum
26.9
 

Junior-ungdom
60 m häck (76.2 cm, 8 m)
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
10.28
P-15
Göteborg/FH
12.3
 
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
10.34
P-16
Uddevalla
11.2
 
80 m häck (76.2 cm, 8 m)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
13.81
H-15
Falun
10.9
 +1.9
Kula (3.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
7.70
M-15
Falun
10.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
7.92
 P-15
Göteborg/FH
12.3
 
2017
8.69
P-16
Uddevalla
11.2
 
Spjut (500 g)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
17.84
M-15
Falun
11.9
 
Femkamp (F17)
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
2.656
10-16
Uddevalla
11.2
 

Junior-ungdom
Ute
Stav
JSM 2019 5
19
3.50
JSM 2020 4
19
3.58
Sexkamp (F15)
USM 2016 14
15
2.744
4x100 m
JSM 2019
5
19
h2
52.39
JSM 2020 3
19
50.78
1000 m stafett
JSM 2020 3
19
2:22.06
1000 m stafett
USM 2017 5
17
2:20.67
2
17
h1
2:23.10
USM 2018
2
17
h2
2:25.01
JSM 2019 6
19
2:20.47
2
19
h2
2:21.30
3x800 m
USM 2016 7
15
7:57.26
USM 2017 5
17
7:48.56
JSM 2020 3
19
8:17.71
Inne
IUSM 2016 15
15
2.484
Stav
IUSM 2018 7
17
3.41
IJSM 2019 7
19
3.26
IJSM 2020 5
19
3.45
Femkamp (F17)
IUSM 2017 10
16
2.656