0
24.4 | |
24.4 | |
20.4 | |
13.4 | |
22.4 | |
17.4 | |
17.4 | |
21.4 | |
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 |
Män | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Raffieu Deen Johnson Raffieu Deen Johnson 99, SLE 6.94 | 99 | SLE | 6.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Fabian Olbert Fabian Olbert 01, GER 6.95 | 01 | GER | 6.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jonas Hügen Jonas Hügen 94, GER 6.96 | 94 | GER | 6.96 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Andreas Kagerbauer Andreas Kagerbauer 01, GER 7.04 | 01 | GER | 7.04 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Daniel Friedrich Daniel Friedrich 02, GER 7.06 | 02 | GER | 7.06 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Daniel Schwab Daniel Schwab 03, GER 7.07 | 03 | GER | 7.07 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Aleksandar Askovic Aleksandar Askovic 97, GER 6.66 | 97 | GER | 6.66 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Fabian Olbert Fabian Olbert 01, GER 6.88 | 01 | GER | 6.88 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gabriel Wiertz Gabriel Wiertz 97, GER 7.02 | 97 | GER | 7.02 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jonas Hügen Jonas Hügen 94, GER 6.93 | 94 | GER | 6.93 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Raffieu Deen Johnson Raffieu Deen Johnson 99, SLE 6.95 | 99 | SLE | 6.95 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Yannick Wolf Yannick Wolf 00, GER 6.68 | 00 | GER | 6.68 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Andreas Kagerbauer Andreas Kagerbauer 01, GER 7.03 | 01 | GER | 7.03 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gabriel Wiertz Gabriel Wiertz 97, GER 6.94 | 97 | GER | 6.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Advait Nair Advait Nair 03, GER 7.02 | 03 | GER | 7.02 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jonas Hügen Jonas Hügen 94, GER 6.98 | 94 | GER | 6.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Fabian Olbert Fabian Olbert 01, GER 6.99 | 01 | GER | 6.99 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Aleksandar Askovic Aleksandar Askovic 97, GER 6.72 | 97 | GER | 6.72 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Yannick Wolf Yannick Wolf 00, GER 6.60 | 00 | GER | 6.60 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Raffieu Deen Johnson Raffieu Deen Johnson 99, SLE 6.99 | 99 | SLE | 6.99 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Vincent Just Vincent Just 03, GER 7.05 | 03 | GER | 7.05 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Andreas Kagerbauer Andreas Kagerbauer 01, GER 7.03 | 01 | GER | 7.03 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Daniel Schwab Daniel Schwab 03, GER 7.10 | 03 | GER | 7.10 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vincente Graiani Vincente Graiani 01, GER 21.54 | 01 | GER | 21.54 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Raffieu Deen Johnson Raffieu Deen Johnson 99, SLE 22.20 | 99 | SLE | 22.20 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Arne Leppelsack Arne Leppelsack 99, GER 22.06 | 99 | GER | 22.06 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Michael Adolf Michael Adolf 96, GER DNF | 96 | GER | DNF | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final C | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Alessandro Rastelli Alessandro Rastelli 02, GER 22.14 | 02 | GER | 22.14 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final D | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Florian Bauer Florian Bauer 00, GER 22.39 | 00 | GER | 22.39 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 400 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Emil Meggle Emil Meggle 02, GER 49.39 | 02 | GER | 49.39 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Linus Lehnen Linus Lehnen 00, GER 8:42.43 | 00 | GER | 8:42.43 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M 60 m häck Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vincent Just Vincent Just 03, GER 8.11 | 03 | GER | 8.11 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Yannick Wolf Yannick Wolf 00, GER 7.64 | 00 | GER | 7.64 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Gabriel Wiertz Gabriel Wiertz 97, GER 7.16 | 97 | GER | 7.16 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M Kula Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Christian Zimmermann Christian Zimmermann 94, GER 18.61 | 94 | GER | 18.61 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Dominik Idzan Dominik Idzan 03, GER 16.13 | 03 | GER | 16.13 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | René Hamberger René Hamberger 92, CZE 15.13 | 92 | CZE | 15.13 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | David Kantzog David Kantzog 06, GER 7.02 | 06 | GER | 7.02 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | David Kantzog David Kantzog 06, GER 7.08 | 06 | GER | 7.08 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | David Kantzog David Kantzog 06, GER 7.08 | 06 | GER | 7.08 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Cassian Holland-Moritz Cassian Holland-Moritz 06, GER 22.20 | 06 | GER | 22.20 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | David Kantzog David Kantzog 06, GER 22.29 | 06 | GER | 22.29 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 60 m häck (91.4 cm) Inne | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maximilian Schreiber Maximilian Schreiber 06, GER 8.31 | 06 | GER | 8.31 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jonatan Toldy Jonatan Toldy 06, GER 8.04 | 06 | GER | 8.04 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mario Mönninger Mario Mönninger 07, GER 4.50 | 07 | GER | 4.50 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viola John Viola John 03, GER 7.52 | 03 | GER | 7.52 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hannah Fleischmann Hannah Fleischmann 03, GER 7.58 | 03 | GER | 7.58 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Veronika Miller Veronika Miller 03, GER 7.80 | 03 | GER | 7.80 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Celina Kränzle Celina Kränzle 97, GER 7.81 | 97 | GER | 7.81 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Maria Anzinger Maria Anzinger 05, GER 7.84 | 05 | GER | 7.84 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Miriam Kauer Miriam Kauer 03, GER 7.98 | 03 | GER | 7.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Melanie Slotosch Melanie Slotosch 03, GER 8.00 | 03 | GER | 8.00 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hannah Fleischmann Hannah Fleischmann 03, GER 7.68 | 03 | GER | 7.68 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Veronika Miller Veronika Miller 03, GER 7.82 | 03 | GER | 7.82 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Melanie Slotosch Melanie Slotosch 03, GER 7.97 | 03 | GER | 7.97 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Celina Kränzle Celina Kränzle 97, GER 7.82 | 97 | GER | 7.82 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sofie Nixdorf Sofie Nixdorf 99, GER 7.94 | 99 | GER | 7.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Elena Gust Elena Gust 02, GER 7.97 | 02 | GER | 7.97 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nina Bauch Nina Bauch 00, GER DQ | 00 | GER | DQ | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viola John Viola John 03, GER 7.63 | 03 | GER | 7.63 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Maria Anzinger Maria Anzinger 05, GER 7.89 | 05 | GER | 7.89 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Miriam Kauer Miriam Kauer 03, GER 7.95 | 03 | GER | 7.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Floriane Freihart Floriane Freihart 04, GER 7.99 | 04 | GER | 7.99 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Celina Kränzle Celina Kränzle 97, GER 7.88 | 97 | GER | 7.88 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Hannah Fleischmann Hannah Fleischmann 03, GER 7.67 | 03 | GER | 7.67 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Elena Gust Elena Gust 02, GER 7.98 | 02 | GER | 7.98 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sabrina Reusch Sabrina Reusch 98, GER 7.98 | 98 | GER | 7.98 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viola John Viola John 03, GER 7.68 | 03 | GER | 7.68 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nina Bauch Nina Bauch 00, GER 7.89 | 00 | GER | 7.89 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julia Meisl Julia Meisl 99, GER 8.00 | 99 | GER | 8.00 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Sofie Nixdorf Sofie Nixdorf 99, GER 7.98 | 99 | GER | 7.98 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Floriane Freihart Floriane Freihart 04, GER 8.00 | 04 | GER | 8.00 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maria Anzinger Maria Anzinger 05, GER 7.89 | 05 | GER | 7.89 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Veronika Miller Veronika Miller 03, GER 7.89 | 03 | GER | 7.89 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Melanie Slotosch Melanie Slotosch 03, GER 7.92 | 03 | GER | 7.92 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Miriam Kauer Miriam Kauer 03, GER 7.94 | 03 | GER | 7.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Viola John Viola John 03, GER 24.21 | 03 | GER | 24.21 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hannah Fleischmann Hannah Fleischmann 03, GER 24.79 | 03 | GER | 24.79 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Miriam Kauer Miriam Kauer 03, GER 24.88 | 03 | GER | 24.88 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 400 m Inne | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Final 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amelie Brandl Amelie Brandl 06, GER 58.96 | 06 | GER | 58.96 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Caroline Dennilauler Caroline Dennilauler 05, FRA 9:57.53 | 05 | FRA | 9:57.53 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Theresa Ortenreiter Theresa Ortenreiter 94, GER 10:08.99 | 94 | GER | 10:08.99 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K 60 m häck Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Elena Gust Elena Gust 02, GER 8.95 | 02 | GER | 8.95 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Lea Germey Lea Germey 00, AUT 1.68 | 00 | AUT | 1.68 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Chiara Sistermann Chiara Sistermann 04, GER 4.00 | 04 | GER | 4.00 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lilly Samanski Lilly Samanski 05, GER 3.90 | 05 | GER | 3.90 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Dana Aehle Dana Aehle 05, GER 3.50 | 05 | GER | 3.50 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Katja Riedl Katja Riedl 08, GER 3.50 | 08 | GER | 3.50 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mara Vonnahme Mara Vonnahme 05, GER 5.73 | 05 | GER | 5.73 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Lea Holtmann Lea Holtmann 03, GER 5.60 | 03 | GER | 5.60 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Katharina Vogl Katharina Vogl 99, GER 5.53 | 99 | GER | 5.53 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Tresteg Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Christina Ammer Christina Ammer 04, GER 12.22 | 04 | GER | 12.22 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Kula Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Sabrina Zeug Sabrina Zeug 92, GER 13.88 | 92 | GER | 13.88 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Julika Bonewit Julika Bonewit 04, GER 13.13 | 04 | GER | 13.13 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Carolin Kupsch Carolin Kupsch 03, GER 12.77 | 03 | GER | 12.77 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Helena Kopp Helena Kopp 04, GER 12.40 | 04 | GER | 12.40 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Franziska Schick Franziska Schick 01, GER 12.22 | 01 | GER | 12.22 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Simone Schramm Simone Schramm 95, GER 12.75 | 95 | GER | 12.75 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lea Mehringer Lea Mehringer 06, GER 7.81 | 06 | GER | 7.81 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emilia Kindermann Emilia Kindermann 08, GER 7.84 | 08 | GER | 7.84 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Nike Lydén Nike Lydén 08, SWE 7.99 | 08 | SWE | 7.99 | = | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lea Mehringer Lea Mehringer 06, GER 7.84 | 06 | GER | 7.84 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nike Lydén Nike Lydén 08, SWE 7.98 | 08 | SWE | 7.98 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Semi 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Kindermann Emilia Kindermann 08, GER 7.91 | 08 | GER | 7.91 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Emilia Kindermann Emilia Kindermann 08, GER 7.95 | 08 | GER | 7.95 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nike Lydén Nike Lydén 08, SWE 8.01 | 08 | SWE | 8.01 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heat 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lea Mehringer Lea Mehringer 06, GER 7.90 | 06 | GER | 7.90 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 60 m häck (76.2 cm, 8.5 m) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maresa Hense Maresa Hense 06, GER 8.97 | 06 | GER | 8.97 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lina Marie Burghardt Lina Marie Burghardt 06, GER 1.71 | 06 | GER | 1.71 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Florentine Toppe Florentine Toppe 07, GER 1.68 | 07 | GER | 1.68 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Florentine Toppe Florentine Toppe 07, GER 5.54 | 07 | GER | 5.54 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Clara Hegemann Clara Hegemann 07, GER 13.80 | 07 | GER | 13.80 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Isabelle Kailich Isabelle Kailich 06, GER 13.35 | 06 | GER | 13.35 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Maresa Hense Maresa Hense 06, GER 12.95 | 06 | GER | 12.95 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Johanna Marrwitz Johanna Marrwitz 06, GER 12.06 | 06 | GER | 12.06 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|