0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vincenzo Battaglia Vincenzo Battaglia 93, USA 6.94 | 93 | USA | 6.94 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Salif Mane Salif Mane 01, USA 6.96 | 01 | USA | 6.96 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Delano Gooden Delano Gooden , USA 6.98 | USA | 6.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
4 | Gavin Colley Gavin Colley 92, USA 6.99 | 92 | USA | 6.99 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
5 | Taeco Ogarro Taeco Ogarro 01, ANT 7.00 | 01 | ANT | 7.00 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
6 | Kierryse Simpson Kierryse Simpson 02, USA 7.03 | 02 | USA | 7.03 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
7 | Sebastian Lopez Sebastian Lopez 04, CHI 7.04 | 04 | CHI | 7.04 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Salif Mane Salif Mane 01, USA 7.07 | 01 | USA | 7.07 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Taeco Ogarro Taeco Ogarro 01, ANT 7.04 | 01 | ANT | 7.04 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Gavin Colley Gavin Colley 92, USA 7.10 | 92 | USA | 7.10 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Sebastian Lopez Sebastian Lopez 04, CHI 7.06 | 04 | CHI | 7.06 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Vincenzo Battaglia Vincenzo Battaglia 93, USA 7.05 | 93 | USA | 7.05 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Delano Gooden Delano Gooden , USA 7.04 | USA | 7.04 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
2 | Kierryse Simpson Kierryse Simpson , USA 7.10 | USA | 7.10 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
M 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jarrett Gentles Jarrett Gentles , USA 22.31 | USA | 22.31 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
M 300 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Joseph Morrone Joseph Morrone 03, USA 34.12 | 03 | USA | 34.12 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Christopher Holt Christopher Holt , USA 34.88 | USA | 34.88 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Cashieve Blair Cashieve Blair , USA 34.91 | USA | 34.91 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
M 1000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Zalen Nelson Zalen Nelson , USA 2:29.20 | USA | 2:29.20 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Jesse Wells Jesse Wells , USA DNF | USA | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | John O'Rourke John O'Rourke , USA 8:45.91 | USA | 8:45.91 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Gediyon Prince Gediyon Prince , USA DNF | USA | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||
Paul Markovina Paul Markovina , USA DNF | USA | DNF | = | |||||||||||||||||||||||||||
M 60 m häck Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Bryan Combary Bryan Combary , USA 8.57 | USA | 8.57 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
5 | Benjamin Healy Benjamin Healy , USA 9.19 | USA | 9.19 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
M Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Owen Nassaney Owen Nassaney 01, USA 2.00 | 01 | USA | 2.00 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
5 | Benjamin Healy Benjamin Healy , USA 1.75 | USA | 1.75 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Christian Di Nicolantonio Christian Di Nicolantonio , USA 4.85 | USA | 4.85 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amari Campbell Amari Campbell , USA 6.98 | USA | 6.98 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
M Kula Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Cameron Croce Cameron Croce 00, USA 15.12 | 00 | USA | 15.12 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
11 | Benjamin Healy Benjamin Healy , USA 11.06 | USA | 11.06 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | ||||||||||||||||||||||||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Brooklyn Chestnut Brooklyn Chestnut 01, USA 7.54 | 01 | USA | 7.54 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Tatyana McKenzie Tatyana McKenzie 99, JAM 7.58 | 99 | JAM | 7.58 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Chelby Elam Chelby Elam , USA 7.65 | USA | 7.65 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
4 | Aaliyah Vandergrift Aaliyah Vandergrift , USA 7.72 | USA | 7.72 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
5 | Tea Siehou Tea Siehou 02, FRA 7.74 | 02 | FRA | 7.74 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
6 | Madison Trout Madison Trout 04, USA 7.76 | 04 | USA | 7.76 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
7 | Cassie Lemus-Sodji Cassie Lemus-Sodji , USA 7.83 | USA | 7.83 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Brooklyn Chestnut Brooklyn Chestnut 01, USA 7.62 | 01 | USA | 7.62 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Tatyana McKenzie Tatyana McKenzie 99, JAM 7.65 | 99 | JAM | 7.65 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Cassie Lemus-Sodji Cassie Lemus-Sodji , USA 7.84 | USA | 7.84 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Chelby Elam Chelby Elam , USA 7.71 | USA | 7.71 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Delicia Bent Delicia Bent , USA 7.70 | USA | 7.70 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
2 | Tea Siehou Tea Siehou 02, FRA 7.78 | 02 | FRA | 7.78 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Camille Watson Camille Watson 01, CAN 7.94 | 01 | CAN | 7.94 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
4 | Emily Mulhern Emily Mulhern , USA 7.96 | USA | 7.96 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
6 | Anja Olsson Anja Olsson 01, SWE 8.66 | 01 | SWE | 8.66 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Lauren Greig Lauren Greig 00, GBR 7.95 | 00 | GBR | 7.95 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Vernetta Gosier Vernetta Gosier , USA 7.98 | USA | 7.98 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Madison Trout Madison Trout 04, USA 7.83 | 04 | USA | 7.83 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Hachlaine Petit Hachlaine Petit 97, FRA 8.35 | 97 | FRA | 8.35 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
Heat 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Aaliyah Vandergrift Aaliyah Vandergrift , USA 7.79 | USA | 7.79 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mandana Vouillemin Mandana Vouillemin 01, FRA 7.94 | 01 | FRA | 7.94 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Nora Haugen Nora Haugen 03, NOR 25.03 | 03 | NOR | 25.03 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Final C | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mandana Vouillemin Mandana Vouillemin 01, FRA 25.99 | 01 | FRA | 25.99 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
K 300 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tatyana McKenzie Tatyana McKenzie 99, JAM 38.52 | 99 | JAM | 38.52 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Kyla Hill Kyla Hill 00, USA 39.19 | 00 | USA | 39.19 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Shaunelle Riley Shaunelle Riley 00, JAM 39.24 | 00 | JAM | 39.24 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
Final B | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Diamond Mclaughlin Diamond Mclaughlin , USA 40.80 | USA | 40.80 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
Final C | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Antonette Pommells Antonette Pommells , USA 40.94 | USA | 40.94 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
3 | Hachlaine Petit Hachlaine Petit 97, FRA 42.13 | 97 | FRA | 42.13 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
K 500 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Leah Anderson Leah Anderson 99, JAM 1:10.53 | 99 | JAM | 1:10.53 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Nora Haugen Nora Haugen 03, NOR 1:13.59 | 03 | NOR | 1:13.59 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
4 | Quitterie Dujardin Quitterie Dujardin 02, FRA 1:15.66 | 02 | FRA | 1:15.66 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
Jordyn McDonnell Jordyn McDonnell 00, USA DNF | 00 | USA | DNF | = | ||||||||||||||||||||||||||
K 60 m häck Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amari Johnson Amari Johnson , USA 8.92 | USA | 8.92 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
Heat 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Amari Johnson Amari Johnson , USA 8.95 | USA | 8.95 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jana Rokitta Jana Rokitta 00, GER 1.60 | 00 | GER | 1.60 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
K Stav Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
Jennifer Pasram Jennifer Pasram , USA NH | USA | NH | = | |||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
K Längd Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kathryn Kelly Kathryn Kelly 99, USA 5.78 | 99 | USA | 5.78 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
6 | Mandana Vouillemin Mandana Vouillemin 01, FRA 5.17 | 01 | FRA | 5.17 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
K Kula Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jamora Alves Jamora Alves 03, GRN 13.15 | 03 | GRN | 13.15 | =PB | |||||||||||||||||||||||||
2 | Samantha Morillo Samantha Morillo 99, DOM 13.12 | 99 | DOM | 13.12 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
3 | Ciara Brown Ciara Brown , USA 12.29 | USA | 12.29 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
K Vikt Inne Final A Final | Inne | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tiffany Hanna Tiffany Hanna 99, BAH 17.44 | 99 | BAH | 17.44 | =SB | |||||||||||||||||||||||||
|