0
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
9‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 4 km terräng Final A Final | |||||||||
1 | Henrik Skoog Henrik Skoog 79, Spårvägen 11:30 | 79 | Spårvägens FK | 11:30 | = | ||||
2 | Rizak Dirshe Rizak Dirshe 72, Malmö 11:44 | 72 | Malmö AI | 11:44 | = | ||||
3 | Henrik Ahnström Henrik Ahnström 81, Hälle 11:49 | 81 | Hälle IF | 11:49 | = | ||||
4 | Rachid Benjira Rachid Benjira 74, Hässelby 11:51 | 74 | Hässelby SK | 11:51 | = | ||||
5 | Johan Wallerstein Johan Wallerstein 78, Malmö 11:53 | 78 | Malmö AI | 11:53 | = | ||||
6 | Joel Bodén Joel Bodén 83, Hälle 11:55 | 83 | Hälle IF | 11:55 | = | ||||
7 | Joakim Johansson Joakim Johansson 76, Hälle 11:57 | 76 | Hälle IF | 11:57 | = | ||||
8 | Olle Walleräng Olle Walleräng 85, Hammarby 11:59 | 85 | Hammarby IF | 11:59 | = | ||||
9 | Said Regragui Said Regragui 74, Hässelby 12:00 | 74 | Hässelby SK | 12:00 | = | ||||
10 | Per Jacobsen Per Jacobsen 77, IF Göta 12:01 | 77 | IF Göta | 12:01 | = | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 4 km terräng Final A Final | |||||||||
1 | Ida Nilsson Ida Nilsson 81, Högby 13:19 | 81 | Högby IF | 13:19 | = | ||||
2 | Linda Ström Linda Ström 77, Hässelby 13:29 | 77 | Hässelby SK | 13:29 | = | ||||
3 | Lisa Blommé Lisa Blommé 78, Hässelby 13:30 | 78 | Hässelby SK | 13:30 | = | ||||
4 | Anna Rahm Anna Rahm 81, Huddinge 13:54 | 81 | Huddinge AIS | 13:54 | = | ||||
5 | Anneli Fransson Anneli Fransson 78, Rånäs 13:59 | 78 | Rånäs 4H | 13:59 | = | ||||
6 | Flo Jonsson Flo Jonsson 78, Spårvägen 14:04 | 78 | Spårvägens FK | 14:04 | = | ||||
7 | Annika Gerner Annika Gerner 75, Spårvägen 14:10 | 75 | Spårvägens FK | 14:10 | = | ||||
10 | Hanna Karlsson Hanna Karlsson 79, Malmö 14:23 | 79 | Malmö AI | 14:23 | = |