0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 200 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
1 | Yannnik Suhard Yannnik Suhard 78, Huddinge 22.52 | 78 | Huddinge AIS | 22.52 | =PB | ||||
M 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Martin Theander Martin Theander 77, Lidingö 1:55.59 | 77 | IFK Lidingö | 1:55.59 | = | ||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Martin Rappe Martin Rappe 72, Hammarby 9:00.40 | 72 | Hammarby IF | 9:00.40 | =PB | ||||
M 60 m häck Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Urban Gustafsson Urban Gustafsson 69, Upsala IF 8.45 | 69 | Upsala IF | 8.45 | = | ||||
6 | Henrik Encke Henrik Encke 84, Hässelby 8.91 | 84 | Hässelby SK | 8.91 | =PB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Marcus Lindh Marcus Lindh 76, Spårvägen 4.92 | 76 | Spårvägens FK | 4.92 | =PB | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Mattias Sunneborn Mattias Sunneborn 70, Lidingö 7.59 | 70 | IFK Lidingö | 7.59 | =SB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 200 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
2 | Linn Göransson Linn Göransson 83, Täby 26.76 | 83 | Täby IS | 26.76 | =PB | ||||
Heat 3 | |||||||||
2 | Mirian Odum Mirian Odum 81, Spårvägen 26.11 | 81 | Spårvägens FK | 26.11 | =PB | ||||
K 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Malin Ewerlöf-Krepp Malin Ewerlöf-Krepp 72, Lidingö 2:09.89 | 72 | IFK Lidingö | 2:09.89 | =SB | ||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Anneli Fransson Anneli Fransson 78, Rånäs 10:38.38 | 78 | Rånäs 4H | 10:38.38 | =PB | ||||
3 | Anna Hansson Anna Hansson 73, Studenterna 10:43.56 | 73 | FK Studenterna | 10:43.56 | =PB | ||||
4 | Carin Jaxell Carin Jaxell 73, Enhörna 10:47.08 | 73 | Enhörna IF | 10:47.08 | = | ||||
K 60 m häck Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Malin Ericsson Malin Ericsson 80, Enköping 9.04 | 80 | Enköpings AI | 9.04 | = | ||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Marianne Mattas Marianne Mattas 79, FIN 1.86 | 79 | FIN | 1.86 | =SB | ||||
9 | Jeanette Hansson Jeanette Hansson 79, Lidingö 1.60 | 79 | IFK Lidingö | 1.60 | =PB |