27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
8.8
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
22.10
22.10
18.8
22.10
17.10
26.8
Arrangör: Hässelby SK och Spårvägens FK

Män
P15 Trail 3 km     


Final A

Final

1Oscar Wikander
19:04
Sundsvalls FI
19:04
  
2Hugo Sundström
22:07
Hammarby IF
22:07
  
3Petter Skåhl
23:36
Hammarby IF
23:36
  
4Oskar Ödman
25:43
  
5Leo Paperin
Leo Paperin 06, Lidingö SOK
26:06
IFK Lidingö SOK
26:06
  
6Fabian Danielsson
28:19
Tullinge FI
28:19
  
7Joel Holmberg
28:36
Hammarby IF
28:36
  
8Dexter Ohlsson
31:17
Danderyds SK
31:17
  
9Viggo StarrostTäby IS
31:17
  
10Nemo Arbinger
34:21
  
P14 Trail 3 km     


Final A

Final

1Iker Garcia LundströmTurebergs FK
19:31
  
2Melker Immerdahl
19:39
  
3Emil SöderbergTäby IS
21:06
  
4Lukas Stenbäck
22:34
Rånäs 4H
22:34
  
5Arvid Sundgren
23:17
Vallentuna FK
23:17
  
6Anton Hellgren
23:21
Vallentuna FK
23:21
  
7Liam Dovander
23:52
Turebergs FK
23:52
  
8Viggo Linder
25:39
  
9Alfred Fredin
27:44
  
10Samuel Holm
Samuel Holm 07, Spårvägen
28:48
Spårvägens FK
28:48
  
P13 Trail 3 km     


Final A

Final

1William Dovander
19:54
Sundbybergs IK
19:54
  
2Isak Josefsson
21:47
Vallentuna FK
21:47
  
3Sigge Nilzén
21:58
Huddinge AIS
21:58
  
3Edvin Wiklund
Edvin Wiklund 08, Sundbyberg
21:58
Sundbybergs IK
21:58
  
5Alvar Wallin
21:58
  
6Svante Adolfi
23:09
Hässelby SK
23:09
  
7Noah KjellbergTäby IS
23:21
  
8Alexander Stub
23:26
Hässelby SK
23:26
  
9Elias Jungefors
25:19
Hammarby IF
25:19
  
10Axel Lundgren
26:28
Tullinge FI
26:28
  
P12 Trail 3 km     


Final A

Final

1Sean Dovander
23:05
Turebergs FK
23:05
  
2Johannes Wallnerström
25:23
  
3Carl Öberg
25:30
Turebergs FK
25:30
  
4Tor Elinder
26:29
  
5Anton LundkvistBromma IF
26:30
  
6Filip Thunell
28:13
IFK Lidingö
28:13
  
7Jegors Kotovs
28:14
  
8William Adelman
28:59
  
9Kasper SöderbergTäby IS
29:16
  
10Rocco Bergström
29:30
  
Kvinnor
F15 Trail 3 km     


Final A

Final

1Clara Knutsson
22:30
Upsala IF
22:30
  
2Emilia Risberg
23:19
Huddinge AIS
23:19
  
3Agnes Josefsson
23:34
Vallentuna FK
23:34
  
4Moa Hansson
25:14
  
5Ella Thunell
25:57
IFK Lidingö
25:57
  
6Erica Öster
27:59
  
7Tove Olsson
29:52
Hammarby IF
29:52
  
8Stina HäggbomTäby IS
31:15
  
9Mira Wikberg
31:17
Täby IS
31:17
  
10Tova Beckman
31:50
IFK Tumba
31:50
  
F14 Trail 3 km     


Final A

Final

1Ida Zeffer
Ida Zeffer 07, Mälarö
19:43
Mälarö SOK
19:43
  
2Alva Widegren
20:35
Mälarö SOK
20:35
  
3Isabella Albertsson
24:00
  
4Ellinore Sparf
Ellinore Sparf 07, Spårvägen
27:11
Spårvägens FK
27:11
  
5Agnes Bitterlich
29:02
IFK Lidingö
29:02
  
6Nike Ullén
Nike Ullén 07, Fredrikshof
29:15
Fredrikshofs FIF
29:15
  
7Ella Håkansson
30:47
IFK Lidingö
30:47
  
8Emily Berglund Ranten
30:47
  
9Fanny Silfver
31:10
  
10Josefin Berg
31:11
Hanvikens SK
31:11
  
F13 Trail 3 km     


Final A

Final

1Hanna VikströmTäby IS
23:10
  
2Rebecca Hansson
23:20
Mälarö SOK
23:20
  
3Arwen PameliusTäby IS
23:25
  
4Alice Jeansson
Alice Jeansson 08, Spårvägen
24:55
Spårvägens FK
24:55
  
5Wilma Beiming BrotteTäby IS
25:42
  
6Inès Kieffer
27:48
Bromma IF
27:48
  
7Tilde Dalen
27:53
  
8Cajsa Korsman
Cajsa Korsman 08, F&S Sollentuna
28:40
F&S Sollentuna
28:40
  
9Milva Vossmalm
Milva Vossmalm 08, F&S Sollentuna
29:08
F&S Sollentuna
29:08
  
10Julia Körner
29:23
  
F12 Trail 3 km     


Final A

Final

1Noomi Zeffer
23:25
Mälarö SOK
23:25
  
2Freja Kagevik
24:40
Turebergs FK
24:40
  
3Julia WikanderAlnö SK
27:14
  
4Malva Lönn
27:55
Hammarby IF
27:55
  
5Linnea Lenberg
30:30
  
6Lisa Alzén
31:02
  
7Ella Sundgren
Ella Sundgren 09, Vallentuna
31:05
Vallentuna FK
31:05
  
8Bonnie Wård
31:43
Mälarö SOK
31:43
  
9Milly Richard
31:44
Mälarö SOK
31:44
  
10Tea Lovén
33:25
Almby IK
33:25