16.10
16.10
16.10
3.10
17.10
14.10
9.10
3.10
10.10
17.10
17.10
16.10
16.10
3.10
26.9
13.10
7.10
14.10
9.10
28.8
6.10
9.10
13.10
9.10
9.10
9.10
12.10
9.10
19.9
12.10
10.10
10.10
9.10
10.10
3.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
9.10
9.10
3.10
30.9
10.10
25.9
13.9
27.9
19.9
9.10
3.10
26.9
9.10
7.10
7.10
6.10
10.10
9.10
9.10
9.10
7.10
7.10
30.9
9.10
9.10
2.10
2.10
26.9
26.9
5.10
2.10
2.10
3.10
2.10
26.9
29.9
27.9
22.9
20.9
15.9
3.10
26.9
2.10
2.10
2.10
2.10
21.9
14.9
29.8
3.10
26.9
3.10
2.10
26.9
26.9
3.10
Arena: Massas Äng   Arrangör: IF Göta Karlstad
Tävlande: 5 (2+3)   Starter: 5 (2+3)

Män
M Castorama     


Final A

Final

1Björn Selin
1.857
Klippans FK
1.857
PB
  
2Magnus ThorstenssonIF Göta Karlstad
1.488
PB
  
Selin9.9337.0631.2628.10
Thorstensson8.8032.9224.8824.62
M Kula castorama    


Final A

Final

Björn Selin
9.93
Klippans FK
9.93
PB
  
Magnus ThorstenssonIF Göta Karlstad
8.80
PB
  
M Spjut castorama    


Final A

Final

Björn Selin
37.06
Klippans FK
37.06
PB
  
Magnus ThorstenssonIF Göta Karlstad
32.92
PB
  
M Diskus castorama    


Final A

Final

Björn Selin
31.26
Klippans FK
31.26
SB
  
Magnus ThorstenssonIF Göta Karlstad
24.88
PB
  
M Slägga castorama    


Final A

Final

Björn Selin
28.10
Klippans FK
28.10
PB
  
Magnus ThorstenssonIF Göta Karlstad
24.62
PB
  
Kvinnor
K Castorama     


Final A

Final

1Amanda Fridberg
2.589
IF Göta Karlstad
2.589
PB
  
2Alexandra Nilsson
1.913
Götlunda IF
1.913
PB
  
3Matilda Lindén
1.546
IF Göta Karlstad
1.546
PB
  
Fridberg9.5523.3235.4149.76
Nilsson8.3916.2317.5547.03
Lindén8.4324.0116.7517.84
K Kula castorama    


Final A

Final

Amanda Fridberg
9.55
IF Göta Karlstad
9.55
  
Matilda Lindén
8.43
IF Göta Karlstad
8.43
PB
  
Alexandra Nilsson
8.39
Götlunda IF
8.39
  
K Spjut castorama    


Final A

Final

Matilda Lindén
24.01
IF Göta Karlstad
24.01
PB
  
Amanda Fridberg
23.32
IF Göta Karlstad
23.32
SB
  
Alexandra Nilsson
16.23
Götlunda IF
16.23
PB
  
K Diskus castorama    


Final A

Final

Amanda Fridberg
35.41
IF Göta Karlstad
35.41
  
Alexandra Nilsson
17.55
Götlunda IF
17.55
SB
  
Matilda Lindén
16.75
IF Göta Karlstad
16.75
PB
  
K Slägga castorama    


Final A

Final

Amanda Fridberg
49.76
IF Göta Karlstad
49.76
  
Alexandra Nilsson
47.03
Götlunda IF
47.03
  
Matilda Lindén
17.84
IF Göta Karlstad
17.84
PB