27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
8.8
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
22.10
22.10
18.8
22.10
17.10
26.8
Arena: Sparvallen
Tävlande: 24 (12+12)   Starter: 24 (12+12)

Män
P17 4x100 m     
Final 1
1Örgryte IS 
44.37
  
  Gabriel Wallmark  02, Tobias Carlryd  00, Carl Bengtström  00, Isak Hejdenberg  01
2IFK Göteborg 
45.16
  
  Erik Pålsson  01, Samuel Lestander  00, Glody Ngoma  00, Aaron Ladestam  00
3KFUM Örebro 
45.27
  
  Marcus Führ  01, Karl Hällgren  01, Axel Sandberg  00, Rasmus Hugosson  01
4IFK Växjö 
47.89
  
  Edvin Månsson  02, Anton Winroth  00, Filip Lindh  01, Rasmus Nygren  01
5Bromma IF Bromma If
50.01
  
  Cédric Corman  01, Erik Thunqvist  00, Jacob Persson  00, Arthur Abrahamsson  01
Hässelby SK 
DQ
  
  Oliver Gao  02, Max Bechtel  01, Tobias Solberg  01, Jacob Tysén Holmberg  00
Final 2
1Malmö AI 
44.77
  
  Erik Bengtsson  01, Caleb Conable  01, Albert Nurmi  01, Max Rosquist-Larsson  01
2Turebergs FK 
45.01
  
  Filip Engström  01, Emil Johansson  02, Filip Nyström  00, Martin Berg  00
3IF Göta Karlstad 
45.58
  
  Daniel Grenegård  00, Melker Gustavsson  00, Albin Enbacker  01, Gabriel Gunnarsson  01
4Upsala IF 
46.00
  
  Simon Plesse  02, Lukas Olsson  01, Rasmus Skoglund  02, Albert Nygren  01
5Mölndals AIK 
46.31
  
  Felix Ljung  02, Vilmer Elovsson  02, Marcus Blixt  02, Marcel Schweikart  02
Hammarby IF 
DQ
  
  Felix Prins  00, Tawsiful Islam  00, Paul Förnestig  01, Leon Johansson  01
Kvinnor
F17 4x100 m     
Final A
1Malmö AI 
48.53
  
 Anja Olsson  01, Erika Wärff  00, Samantha Oware  01, Wilma Rosenquist  01
2Hammarby IF 
49.07
  
 Stina Gustavsson  01, Greta Deltin  00, Sira Gassama  01, Hanna Lindé  01
3Mölndals AIK 
50.80
  
 Nike Wäljegård  02, Ebba Gustafsson  02, Lovisa Nilsson-Edin  02, Alva Larsson  02
4Upsala IF 
51.40
  
 Gabriella Holmström  00, Lisa Weyhenmeyer  00, Marie Ebbestad  00, Alva Wolwan  01
5Turebergs FK 
52.16
  
 Ida Winther  01, Maja Sund  01, Alice Berg  02, Iris Viel Lamare  00
6IF Göta Karlstad 
53.67
  
 Maja Jernetz  00, Lovisa Ellström  00, Olivia Österling Strömstedt  01, Felicia Lindahl  01
Final B
1KFUM Örebro 
50.14
  
 Emily Capobianco  01, Ida Pettersson  02, Cornelia Fernsten  02, Moa Eklundh  01
2Örgryte IS 
52.59
  
 Alexandra Schill  00, Klara Mattsson  01, Hedda Tellow  02, Sandra Jonsson Lorentsson  01
3IFK Göteborg 
52.95
  
 Siri Hahn  00, Andrea Jarlhage  00, Kajsa Karila  02, Ebba Magnusson  01
4Hässelby SK 
53.41
  
 Jasmin Blomberg  01, Shila Fathli  01, Ztella Krywult  00, Linnéa Johansson  02
5Bromma IF 
53.73
  
 Maja Åkerström  01, Alice Bevegård  01, Kajsa Thorselius  01, Nellie  Millde   01
6IFK Växjö 
53.87
  
 Matilda Honeth  02, Tove Larsson  02, Emma Joabsson  00, Mimmi Andersson  00