20‐21.11
4‐5.12
5.12
2.12
31.10
4‐5.12
4.12
27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
Arena: Rimnershallen   Arrangör: Hälle IF
Tävlande: 43 (15+28)   Starter: 63 (25+38)

Män
M 600 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Benjamin Åberg
1:21.60
Hälle IF
1:21.60
PB
  
P16 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Leo Bergman
7.65
Hälle IF
7.65
PB
  
2Hampus Hassel
7.71
IK Orient
7.71
PB
  
3Sebastian SjöholmHälle IF
8.00
  
P16 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Leo Bergman
24.32
Hälle IF
24.32
PB
  
2Hampus Hassel
25.38
IK Orient
25.38
PB
  
3Sebastian SjöholmHälle IF
25.76
PB
  
P16 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Filip Jonsson
4:25.85
Hälle IF
4:25.85
PB
  
2Henok Ande
Henok Ande 05, Mölndal
4:43.41
Mölndals AIK
4:43.41
PB
  
P15 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Timmy Andersson
Timmy Andersson 06, Trollhättan FIK
8.18
Trollhättan FIK
8.18
PB
  
2Alexander Vedin
Alexander Vedin 07, Trollhättan FIK
8.62
Trollhättan FIK
8.62
PB
  
3Eddie Nord
9.37
Hälle IF
9.37
PB
  
4Sixten Clarholm
Sixten Clarholm 11, Hälle
9.59
11Hälle IF
9.59
PB
  
5Shadab Gawhari
Shadab Gawhari 10, Håfreström
11.55
10Håfreströms IF
11.55
PB
  
P15 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Timmy Andersson
Timmy Andersson 06, Trollhättan FIK
26.44
Trollhättan FIK
26.44
PB
  
2Eddie Nord
31.24
Hälle IF
31.24
PB
  
P14 600 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Hamza Yassin
1:48.82
Hälle IF
1:48.82
PB
  
2Andor Zackrisson LjungHälle IF
1:53.15
  
3Caspar Hellman
Caspar Hellman 09, Håfreström
1:55.68
Håfreströms IF
1:55.68
PB
  
4Felix Andersson
Felix Andersson 09, Trollhättan FIK
2:08.41
Trollhättan FIK
2:08.41
PB
  
P14 Kula (4.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Alexander Vedin
Alexander Vedin 07, Trollhättan FIK
6.39
Trollhättan FIK
6.39
  
P12 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Caspar Hellman
Caspar Hellman 09, Håfreström
32.15
Håfreströms IF
32.15
PB
  
2Sixten Clarholm
Sixten Clarholm 11, Hälle
32.81
11Hälle IF
32.81
PB
  
3Felix Andersson
Felix Andersson 09, Trollhättan FIK
36.94
Trollhättan FIK
36.94
PB
  
P12 Kula (3.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Felix Andersson
Felix Andersson 09, Trollhättan FIK
5.52
Trollhättan FIK
5.52
PB
  
Kvinnor
F16 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Majken Söderlund Larsson
4:31.99
F Stenungsunds FI
4:31.99
PB
  
2Paulina Hultberg
4:45.44
Alingsås IF
4:45.44
PB
  
3Ida Kraft
Ida Kraft 05, Trollhättan FIK
5:05.41
Trollhättan FIK
5:05.41
PB
  
F15 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Tilde DahlbergHälle IF
7.83
PB
  
2Astrid Fakelius
8.50
Brattås CK
8.50
  
3Nicolina Sinclair
Nicolina Sinclair 07, Stenungsunds FI
9.27
F Stenungsunds FI
9.27
  
4Ester Mattsson
Ester Mattsson 07, Trollhättan FIK
9.77
Trollhättan FIK
9.77
PB
  
F15 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Tilde Dahlberg
25.16
Hälle IF
25.16
PB
  
2Nadira MuminovicHälle IF
27.73
PB
  
3Nicolina Sinclair
Nicolina Sinclair 07, Stenungsunds FI
30.14
F Stenungsunds FI
30.14
  
F15 Kula (3.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Klara Berntsson
14.00
Brattås CK
14.00
  
2Linnea Fohlén Gladh
Linnea Fohlén Gladh 06, Trollhättan FIK
12.13
Trollhättan FIK
12.13
  
3Ester Mattsson
Ester Mattsson 07, Trollhättan FIK
8.13
Trollhättan FIK
8.13
  
F14 600 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Agnes Knauer
1:48.71
Hälle IF
1:48.71
PB
  
2Marika Söderlund Larsson
Marika Söderlund Larsson 10, Stenungsunds FI
1:49.67
10F Stenungsunds FI
1:49.67
PB
  
3Moa Enander
1:50.30
Hälle IF
1:50.30
PB
  
4Lova Malmqvist SjögrenHälle IF
1:51.04
PB
  
5Ellen Bernhardsson
Ellen Bernhardsson 10, Hälle
2:08.68
10Hälle IF
2:08.68
PB
  
F13 60 m     
Inne
Inne
Final A
1Noomi Bergman
8.67
Hälle IF
8.67
=PB
  
2Sofie Gisaeus
8.81
Hälle IF
8.81
  
3Molly SörlingHälle IF
8.99
  
4Ellen Berntsson
9.88
Brattås CK
9.88
PB
  
Final B
1Ellen Bernhardsson
Ellen Bernhardsson 10, Hälle
9.66
10Hälle IF
9.66
PB
  
2Svea Clarholm
9.88
Hälle IF
9.88
PB
  
3Julia Mesa Moreno
Julia Mesa Moreno 10, Håfreström
9.88
10Håfreströms IF
9.88
PB
  
4Lucia Perneman
10.18
Hälle IF
10.18
  
5Lovisa Mesa Moreno
Lovisa Mesa Moreno 12, Håfreström
10.51
12Håfreströms IF
10.51
PB
  
6Shekiba Gawhari
Shekiba Gawhari 08, Håfreström
10.60
Håfreströms IF
10.60
PB
  
F13 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Noomi Bergman
28.43
Hälle IF
28.43
PB
  
2Molly Sörling
28.95
Hälle IF
28.95
PB
  
3Sofie Gisaeus
29.07
Hälle IF
29.07
PB
  
F13 Kula (2.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Marika Söderlund Larsson
Marika Söderlund Larsson 10, Stenungsunds FI
10.44
10F Stenungsunds FI
10.44
PB
  
2Emma Theander
Emma Theander 08, Stenungsunds FI
8.95
F Stenungsunds FI
8.95
  
3Ellen Berntsson
6.01
Brattås CK
6.01
  
F12 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Svea Clarholm
34.20
Hälle IF
34.20
PB
  
2Eira Frändegård
Eira Frändegård 12, Hälle
39.22
12Hälle IF
39.22
PB
  
3Karin Berntsson
Karin Berntsson 12, Brattås
39.49
12Brattås CK
39.49
PB
  
4Ingrid Sundbladh
Ingrid Sundbladh 12, Hälle
42.37
12Hälle IF
42.37
PB