0
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
9‐11.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | John Kingstedt John Kingstedt 92, Huddinge 33:26 | 92 | Huddinge AIS | 33:26 | = | ||||
2 | Otto Kingstedt Otto Kingstedt 94, Huddinge 33:30 | 94 | Huddinge AIS | 33:30 | =SB | ||||
2 | Martin Svanborg Martin Svanborg 91, Bromma 37:43 | 91 | Bromma IF | 37:43 | =SB | ||||
3 | Fredrik Billström Fredrik Billström 90, Studenterna 38:19 | 90 | FK Studenterna | 38:19 | =PB | ||||
3 | Markus Romeis 40:38 | 92 | 40:38 | =SB | |||||
4 | André Odda André Odda 97, Fredrikshof 42:49 | 97 | Fredrikshofs FIF | 42:49 | =PB | ||||
4 | Mats Rodin Mats Rodin 79, Tullinge FI 48:10 | 79 | Tullinge FI | 48:10 | =PB | ||||
5 | Markus Svensson 1:00:14 | 85 | 1:00:14 | =PB | |||||
Men 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Henry Jacobson Henry Jacobson 99, Spårvägen 13:50 | 99 | Spårvägens FK | 13:50 | = | ||||
2 | Habtom Asgede Habtom Asgede 95, Löparnas vänner 14:15 | 95 | Löparnas vänner IF | 14:15 | = | ||||
3 | Tobias Eknor Tobias Eknor 00, Spårvägen 14:19 | 00 | Spårvägens FK | 14:19 | = | ||||
4 | Edvin Hagberg Edvin Hagberg 99, Tureberg 15:06 | 99 | Turebergs FK | 15:06 | = | ||||
5 | Edvin Karlström Edvin Karlström 91, Rehn 15:20 | 91 | Rehns BK | 15:20 | = | ||||
6 | Jesper Sjölund Jesper Sjölund 99, Spårvägen 15:36 | 99 | Spårvägens FK | 15:36 | = | ||||
7 | Matthew Kinane Matthew Kinane 68, Hässelby 15:54 | 68 | Hässelby SK | 15:54 | = | ||||
8 | Felix Davidsson-Berndtsson Felix Davidsson-Berndtsson 96, Hammarby 16:11 | 96 | Hammarby IF | 16:11 | = | ||||
9 | Kevin Duvert Kevin Duvert 98, Tureberg 16:30 | 98 | Turebergs FK | 16:30 | = | ||||
10 | Sebastian Svedhammer Sebastian Svedhammer 88, Spårvägen 16:34 | 88 | Spårvägens FK | 16:34 | = | ||||
11 | Johan Forsgren Johan Forsgren 93, Fredrikshof 17:29 | 93 | Fredrikshofs FIF | 17:29 | = | ||||
12 | Mikael Liljedahl Mikael Liljedahl 08, Täby 18:09 | 08 | Täby IS | 18:09 | = | ||||
13 | Joel Djerf Joel Djerf 78, Tureberg 18:36 | 78 | Turebergs FK | 18:36 | = | ||||
U20 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Oskar Palm Oskar Palm 01, Spårvägen 13:33 | 01 | Spårvägens FK | 13:33 | = | ||||
2 | Yohannes Kiflay Yohannes Kiflay 02, Hässelby 13:43 | 02 | Hässelby SK | 13:43 | = | ||||
3 | Jacob Klinth Jacob Klinth 01, Lidingö 14:07 | 01 | IFK Lidingö | 14:07 | = | ||||
4 | Oskar Arvidsson Oskar Arvidsson 02, Fredrikshof 15:04 | 02 | Fredrikshofs FIF | 15:04 | = | ||||
5 | Samuel Olsson Samuel Olsson 02, Hässelby 15:16 | 02 | Hässelby SK | 15:16 | = | ||||
6 | Simon Sandkvist Simon Sandkvist 01, Triangeln 15:42 | 01 | IF Triangeln | 15:42 | = | ||||
7 | Sebastian Christenson Sebastian Christenson 02, Tureberg 15:58 | 02 | Turebergs FK | 15:58 | = | ||||
8 | Marian Constantin Marian Constantin 02, Rinkeby Run 16:02 | 02 | IF Rinkeby Run | 16:02 | = | ||||
9 | Albin Carlerud Albin Carlerud 02, Spårvägen 16:09 | 02 | Spårvägens FK | 16:09 | = | ||||
10 | Jonathan Cederlund Jonathan Cederlund 01, Rinkeby Run 17:40 | 01 | IF Rinkeby Run | 17:40 | = | ||||
11 | Otto Lundin Otto Lundin 02, Hammarby 18:14 | 02 | Hammarby IF | 18:14 | = | ||||
12 | Felix Kennmar Felix Kennmar 02, Hammarby 18:15 | 02 | Hammarby IF | 18:15 | = | ||||
13 | Mårten Dejfors Mårten Dejfors 02, Hammarby 20:11 | 02 | Hammarby IF | 20:11 | = | ||||
14 | Erik Friberg Erik Friberg 02, Hammarby 20:47 | 02 | Hammarby IF | 20:47 | = | ||||
U18 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Jonatan Lamy Jonatan Lamy 03, Spårvägen 14:14 | 03 | Spårvägens FK | 14:14 | = | ||||
2 | Mikael Alm Mikael Alm 03, Tumba 15:45 | 03 | IFK Tumba | 15:45 | = | ||||
3 | Love Henriksson Love Henriksson 03, Spårvägen 16:35 | 03 | Spårvägens FK | 16:35 | = | ||||
4 | Vilhelm Werner Vilhelm Werner 03, Hässelby 16:51 | 03 | Hässelby SK | 16:51 | = | ||||
5 | Felix Fransson Felix Fransson 03, Fredrikshof 17:16 | 03 | Fredrikshofs FIF | 17:16 | = | ||||
6 | Marcus Elg Marcus Elg 03, Täby 17:42 | 03 | Täby IS | 17:42 | = | ||||
U17 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Linus Jansson Linus Jansson 04, Hässelby 14:11 | 04 | Hässelby SK | 14:11 | = | ||||
2 | Valter Kjellberg Valter Kjellberg 04, Tureberg 15:16 | 04 | Turebergs FK | 15:16 | = | ||||
3 | Nils Holm Nils Holm 04, Hammarby 15:18 | 04 | Hammarby IF | 15:18 | = | ||||
4 | Marcus Stenebo Marcus Stenebo 04, Tureberg 15:19 | 04 | Turebergs FK | 15:19 | = | ||||
5 | Kenan Kuru Kenan Kuru 04, Tullinge FI 15:51 | 04 | Tullinge FI | 15:51 | = | ||||
6 | Viktor Skoglund Viktor Skoglund 04, Danderyd 15:53 | 04 | Danderyds SK | 15:53 | = | ||||
7 | Johan Fochsen Johan Fochsen 04, Waxholm 16:08 | 04 | Waxholms OK | 16:08 | = | ||||
8 | Axel Månsson Axel Månsson 04, Hässelby 16:29 | 04 | Hässelby SK | 16:29 | = | ||||
9 | Jonas Serry Jonas Serry 04, Rinkeby Run 17:08 | 04 | IF Rinkeby Run | 17:08 | = | ||||
U16 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Samuel Berhane Samuel Berhane 05, Hässelby 15:05 | 05 | Hässelby SK | 15:05 | = | ||||
2 | Michael Negasi Michael Negasi 06, Löparnas vänner 15:43 | 06 | Löparnas vänner IF | 15:43 | = | ||||
3 | Joel Wallner 16:00 | 05 | 16:00 | = | |||||
4 | Leonardo Garavini Leonardo Garavini 05, Lidingö 16:03 | 05 | IFK Lidingö | 16:03 | = | ||||
5 | Simon Bratt Simon Bratt 05, Triangeln 16:04 | 05 | IF Triangeln | 16:04 | = | ||||
6 | Vincent Wettergren Vincent Wettergren 05, Tureberg 16:51 | 05 | Turebergs FK | 16:51 | = | ||||
7 | Fabian Lidbaum Fabian Lidbaum 05, Vallentuna 17:03 | 05 | Vallentuna FK | 17:03 | = | ||||
8 | Robin Göransson Robin Göransson 05, Tureberg 17:35 | 05 | Turebergs FK | 17:35 | = | ||||
9 | Axel Frantzich Axel Frantzich 05, Täby 17:44 | 05 | Täby IS | 17:44 | = | ||||
10 | Martin Omberg Martin Omberg 05, Löparnas vänner 18:23 | 05 | Löparnas vänner IF | 18:23 | = | ||||
U15 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Karl Ottfalk Karl Ottfalk 06, Lidingö 14:11 | 06 | IFK Lidingö | 14:11 | = | ||||
2 | William Nilsson William Nilsson 06, Lidingö 15:09 | 06 | IFK Lidingö | 15:09 | = | ||||
3 | Alexander Hägg Alexander Hägg 06, Hässelby 15:25 | 06 | Hässelby SK | 15:25 | = | ||||
4 | Lowe Fuxe Barkvall Lowe Fuxe Barkvall 06, Tureberg 15:36 | 06 | Turebergs FK | 15:36 | = | ||||
5 | Jakob Bergström Jakob Bergström 06, Tureberg 15:59 | 06 | Turebergs FK | 15:59 | = | ||||
6 | Jens Fochsen Jens Fochsen 06, Waxholm 16:07 | 06 | Waxholms OK | 16:07 | = | ||||
7 | Anton Petersson Anton Petersson 06, Hässelby 16:22 | 06 | Hässelby SK | 16:22 | = | ||||
8 | Saymon Solomon Saymon Solomon 06, Mälarhöjden 16:44 | 06 | Mälarhöjdens IK | 16:44 | = | ||||
9 | Elton Hedberg Elton Hedberg 06, Hammarby 16:45 | 06 | Hammarby IF | 16:45 | = | ||||
10 | Daniel Jerndorf Daniel Jerndorf 06, Hammarby 16:49 | 06 | Hammarby IF | 16:49 | = | ||||
11 | August Humeur August Humeur 06, Spårvägen 16:59 | 06 | Spårvägens FK | 16:59 | = | ||||
12 | Sebastian Salgado Bengtsson Sebastian Salgado Bengtsson 06, Spårvägen 17:30 | 06 | Spårvägens FK | 17:30 | = | ||||
13 | Philip Byman Philip Byman 06, Lidingö 17:33 | 06 | IFK Lidingö | 17:33 | = | ||||
14 | Filip Hessle Filip Hessle 06, Tureberg 17:40 | 06 | Turebergs FK | 17:40 | = | ||||
15 | Fabian Törnqvist Fabian Törnqvist 06, Tureberg 17:46 | 06 | Turebergs FK | 17:46 | = | ||||
16 | Hugo Sundström Hugo Sundström 06, Hammarby 17:52 | 06 | Hammarby IF | 17:52 | = | ||||
17 | Neo Hall Neo Hall 06, Hammarby 18:24 | 06 | Hammarby IF | 18:24 | = | ||||
18 | Jonathan Edberg Jonathan Edberg 06, Tureberg 19:28 | 06 | Turebergs FK | 19:28 | = | ||||
U14 M 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Vilhelm Lood Falgén Vilhelm Lood Falgén 07, Tureberg 7:09 | 07 | Turebergs FK | 7:09 | = | ||||
2 | Liam Tannlund Liam Tannlund 07, Täby 7:49 | 07 | Täby IS | 7:49 | = | ||||
3 | Leo Papinski Leo Papinski 07, Täby 7:51 | 07 | Täby IS | 7:51 | = | ||||
4 | Arvid Ahlstrand Arvid Ahlstrand 07, Boo 7:56 | 07 | Boo IF | 7:56 | = | ||||
5 | Oliver Sörman Oliver Sörman 07, Hässelby 8:04 | 07 | Hässelby SK | 8:04 | = | ||||
6 | Edvin Wallner Edvin Wallner 07, Tureberg 8:05 | 07 | Turebergs FK | 8:05 | = | ||||
7 | Iker Garcia Lundström Iker Garcia Lundström 07, Tureberg 8:05 | 07 | Turebergs FK | 8:05 | = | ||||
8 | Sam Lundin Sam Lundin 07, Spårvägen 8:09 | 07 | Spårvägens FK | 8:09 | = | ||||
9 | Oliver Persson Oliver Persson 07, Danderyd 8:09 | 07 | Danderyds SK | 8:09 | = | ||||
10 | Philip Persson Philip Persson 07, Danderyd 8:10 | 07 | Danderyds SK | 8:10 | = | ||||
11 | Alexander Sand Alexander Sand 07, Tullinge FI 8:10 | 07 | Tullinge FI | 8:10 | = | ||||
12 | Botvid Simonsson Botvid Simonsson 07, Danderyd 8:14 | 07 | Danderyds SK | 8:14 | = | ||||
13 | Jonathan Lotker Jonathan Lotker 07, Hässelby 8:26 | 07 | Hässelby SK | 8:26 | = | ||||
14 | Simon Berhane Simon Berhane 07, Hässelby 8:27 | 07 | Hässelby SK | 8:27 | = | ||||
15 | Matteus Edetoft Matteus Edetoft 07, Danderyd 8:39 | 07 | Danderyds SK | 8:39 | = | ||||
16 | Viggo Fuxe Barkvall Viggo Fuxe Barkvall 07, Tureberg 8:55 | 07 | Turebergs FK | 8:55 | = | ||||
17 | Ola Rönnlycke Ola Rönnlycke 07, Hässelby 9:47 | 07 | Hässelby SK | 9:47 | = | ||||
U13 M 2 km Final A Final | |||||||||
1 | Sebastian Stagh Sebastian Stagh 08, Lidingö 7:03 | 08 | IFK Lidingö | 7:03 | = | ||||
2 | Sebastian Lörstad Sebastian Lörstad 08, Lidingö 7:29 | 08 | IFK Lidingö | 7:29 | = | ||||
3 | Rasmus Berglund Rasmus Berglund 08, Huddinge 8:01 | 08 | Huddinge AIS | 8:01 | = | ||||
4 | Levi Back Levi Back 08, Tureberg 8:15 | 08 | Turebergs FK | 8:15 | = | ||||
5 | Pontus Aasa Pontus Aasa 08, Tullinge FI 8:55 | 08 | Tullinge FI | 8:55 | = | ||||
6 | Emil Svarverud Svensson Emil Svarverud Svensson 08, Tureberg 9:15 | 08 | Turebergs FK | 9:15 | = | ||||
7 | Emil Wågberg Emil Wågberg 08, Tureberg 9:57 | 08 | Turebergs FK | 9:57 | = | ||||
8 | Vilmer Hedstrand Vilmer Hedstrand 08, Tureberg 9:57 | 08 | Turebergs FK | 9:57 | = | ||||
9 | William Strömberg William Strömberg 08, Tureberg 9:58 | 08 | Turebergs FK | 9:58 | = | ||||
10 | Hugo Liljedahl Hugo Liljedahl 08, Täby 10:03 | 08 | Täby IS | 10:03 | = | ||||
11 | Knut Arlehov Knut Arlehov 08, Tureberg 10:18 | 08 | Turebergs FK | 10:18 | = | ||||
12 | Hugo Ahnén Hugo Ahnén 08, Tureberg 10:25 | 08 | Turebergs FK | 10:25 | = | ||||
13 | Isak Hermelin Isak Hermelin 08, Tureberg 11:00 | 08 | Turebergs FK | 11:00 | = | ||||
14 | Alex Hessle Alex Hessle 08, Tureberg 11:21 | 08 | Turebergs FK | 11:21 | = | ||||
V35 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Héctor de Pedro Domingo Héctor de Pedro Domingo 85, Hässelby 38:34 | 85 | Hässelby SK | 38:34 | =SB | ||||
2 | Thomas Kvarnehag Thomas Kvarnehag 84, Spårvägen 49:04 | 84 | Spårvägens FK | 49:04 | =PB | ||||
V40 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Andreas Hardeström Andreas Hardeström 80, Linnéa 39:52 | 80 | IF Linnéa | 39:52 | =SB | ||||
2 | Jens Karlsson Jens Karlsson 78, Studenterna 41:48 | 78 | FK Studenterna | 41:48 | =SB | ||||
3 | Andreas Westlund Andreas Westlund 78, Tureberg 42:58 | 78 | Turebergs FK | 42:58 | =PB | ||||
V45 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Mårten Barkvall Mårten Barkvall 72, Tureberg 42:26 | 72 | Turebergs FK | 42:26 | =PB | ||||
2 | Björn Axelsson Björn Axelsson 73, Tureberg 43:08 | 73 | Turebergs FK | 43:08 | =PB | ||||
3 | Johan Lindblom Johan Lindblom 71, Fredrikshof 43:09 | 71 | Fredrikshofs FIF | 43:09 | =PB | ||||
4 | Marcus Grindange Marcus Grindange 72, Tureberg 48:37 | 72 | Turebergs FK | 48:37 | =PB | ||||
V50 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Robert Löfgren Robert Löfgren 67, Linnéa 38:38 | 67 | IF Linnéa | 38:38 | =SB | ||||
2 | Fredrik Nybäck Fredrik Nybäck 70, Spårvägen 40:25 | 70 | Spårvägens FK | 40:25 | =PB | ||||
3 | Staffan Westerdahl Staffan Westerdahl 70, Fredrikshof 41:05 | 70 | Fredrikshofs FIF | 41:05 | = | ||||
4 | Mattias Arvidsson Mattias Arvidsson 69, Fredrikshof 42:18 | 69 | Fredrikshofs FIF | 42:18 | =PB | ||||
5 | Jonathon Kiely Jonathon Kiely 69, Studenterna 42:33 | 69 | FK Studenterna | 42:33 | =PB | ||||
6 | Örjan Pettersson Örjan Pettersson 66, Löparnas vänner 46:01 | 66 | Löparnas vänner IF | 46:01 | =PB | ||||
7 | Hampus Rystedt Hampus Rystedt 70, Tureberg 53:47 | 70 | Turebergs FK | 53:47 | =PB | ||||
V55 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Eskil Svensson Eskil Svensson 64, Fredrikshof 41:45 | 64 | Fredrikshofs FIF | 41:45 | =SB | ||||
2 | Patrick Pring Patrick Pring 65, Tullinge FI 44:24 | 65 | Tullinge FI | 44:24 | =SB | ||||
V60 Men 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Berzani Anter Berzani Anter 58, Runacademy 51:40 | 58 | Runacademy IF | 51:40 | =PB | ||||
2 | Kjell Kvarfordt Kjell Kvarfordt 59, Fredrikshof 55:20 | 59 | Fredrikshofs FIF | 55:20 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 10km, Road Final A Final | |||||||||
1 | Erika Svanborg Erika Svanborg 91, Spårvägen 45:59 | 91 | Spårvägens FK | 45:59 | =SB | ||||
Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Hanna Hermansson Hanna Hermansson 89, Tureberg 15:15 | 89 | Turebergs FK | 15:15 | = | ||||
2 | Filippa Ramberg Filippa Ramberg 97, Hammarby 16:47 | 97 | Hammarby IF | 16:47 | = | ||||
3 | Greta Graziani Greta Graziani 94, Täby 17:13 | 94 | Täby IS | 17:13 | = | ||||
4 | Michelle Janus 17:37 | 98 | 17:37 | = | |||||
5 | Louise Berlin Louise Berlin 87, Studenterna 18:25 | 87 | FK Studenterna | 18:25 | = | ||||
U20 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Ida Blom Ida Blom 02, Hässelby 16:38 | 02 | Hässelby SK | 16:38 | = | ||||
2 | Linnea Josefsson Linnea Josefsson 01, Spårvägen 18:35 | 01 | Spårvägens FK | 18:35 | = | ||||
3 | Hoa Sjöholm Hoa Sjöholm 02, Hammarby 18:44 | 02 | Hammarby IF | 18:44 | = | ||||
4 | Johanna Granhällen Johanna Granhällen 02, Rinkeby Run 19:43 | 02 | IF Rinkeby Run | 19:43 | = | ||||
U18 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Nora Lundin Nora Lundin 03, Hammarby 15:27 | 03 | Hammarby IF | 15:27 | = | ||||
2 | Elvira Bredin Elvira Bredin 03, Tureberg 16:16 | 03 | Turebergs FK | 16:16 | = | ||||
3 | Josefine Jerner Josefine Jerner 03, Lidingö 17:08 | 03 | IFK Lidingö | 17:08 | = | ||||
4 | Elsa Lennartsson Elsa Lennartsson 03, Täby 18:00 | 03 | Täby IS | 18:00 | = | ||||
5 | Clara Lidén Clara Lidén 03, Hammarby 18:33 | 03 | Hammarby IF | 18:33 | = | ||||
6 | Albertina Brandt Albertina Brandt 03, Hammarby 18:41 | 03 | Hammarby IF | 18:41 | = | ||||
7 | Wilma Nordgren Wilma Nordgren 03, Hammarby 19:03 | 03 | Hammarby IF | 19:03 | = | ||||
8 | Moa Nilsson Moa Nilsson 03, Tureberg 19:59 | 03 | Turebergs FK | 19:59 | = | ||||
U17 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Tilda Månsson Tilda Månsson 04, Väsby 16:18 | 04 | Väsby IK | 16:18 | = | ||||
2 | Elina Hellgren Elina Hellgren 04, Vallentuna 16:40 | 04 | Vallentuna FK | 16:40 | = | ||||
3 | Simone Burger Simone Burger 04, Hammarby 17:56 | 04 | Hammarby IF | 17:56 | = | ||||
U16 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Mathilda Järeteg Mathilda Järeteg 05, Väsby SS Triathlon 16:45 | 05 | Väsby SS Triathlon | 16:45 | = | ||||
2 | Ida Grimheden Ida Grimheden 05, Mälarhöjden 17:02 | 05 | Mälarhöjdens IK | 17:02 | = | ||||
3 | Irma Torvestig Irma Torvestig 05, Hässelby 18:06 | 05 | Hässelby SK | 18:06 | = | ||||
4 | Evelina Sparf Evelina Sparf 05, Spårvägen 18:42 | 05 | Spårvägens FK | 18:42 | = | ||||
5 | Tyra Hedin Tyra Hedin 05, Lidingö 18:46 | 05 | IFK Lidingö | 18:46 | = | ||||
6 | Malin Strömqvist 19:11 | 05 | 19:11 | = | |||||
7 | Hilda Wimmer Hilda Wimmer 05, Vallentuna 19:25 | 05 | Vallentuna FK | 19:25 | = | ||||
8 | Emmy Wolgast Emmy Wolgast 06, Hammarby 19:29 | 06 | Hammarby IF | 19:29 | = | ||||
9 | Melina Karagianni Melina Karagianni 05, Vallentuna 20:19 | 05 | Vallentuna FK | 20:19 | = | ||||
U15 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Hannah Kinane Hannah Kinane 06, Hässelby 16:03 | 06 | Hässelby SK | 16:03 | = | ||||
2 | Olivia Grahn Olivia Grahn 06, Hammarby 16:56 | 06 | Hammarby IF | 16:56 | = | ||||
3 | Linn Adolfsson Linn Adolfsson 06, Hässelby 17:03 | 06 | Hässelby SK | 17:03 | = | ||||
4 | Elsa Kagevik Elsa Kagevik 06, Tureberg 17:06 | 06 | Turebergs FK | 17:06 | = | ||||
5 | Alva Back Alva Back 06, Tureberg 18:12 | 06 | Turebergs FK | 18:12 | = | ||||
6 | Ella Fallope Ella Fallope 06, Tureberg 18:28 | 06 | Turebergs FK | 18:28 | = | ||||
7 | Tyra Hedberg Tyra Hedberg 06, Hammarby 18:50 | 06 | Hammarby IF | 18:50 | = | ||||
8 | Alexandra Myrestam Alexandra Myrestam 06, Tureberg 19:03 | 06 | Turebergs FK | 19:03 | = | ||||
9 | Linnea Liljedahl Linnea Liljedahl 06, Täby 19:37 | 06 | Täby IS | 19:37 | = | ||||
10 | Emma Hagman Emma Hagman 06, Hässelby 19:50 | 06 | Hässelby SK | 19:50 | = | ||||
11 | Selma Persson Selma Persson 06, Tureberg 20:32 | 06 | Turebergs FK | 20:32 | = | ||||
U14 W 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Zara Klouda Zara Klouda 07, Tureberg 8:01 | 07 | Turebergs FK | 8:01 | = | ||||
2 | Mina Hägglund Mina Hägglund 07, Hässelby 8:06 | 07 | Hässelby SK | 8:06 | = | ||||
3 | Ida Zeffer Ida Zeffer 07, Mälarö 8:12 | 07 | Mälarö SOK | 8:12 | = | ||||
4 | Wilma Blitz Wilma Blitz 07, Tureberg 8:15 | 07 | Turebergs FK | 8:15 | = | ||||
5 | Anastasia Rozhkova Anastasia Rozhkova 07, Tullinge FI 8:26 | 07 | Tullinge FI | 8:26 | = | ||||
6 | Amanda Solén Amanda Solén 07, Tureberg 8:42 | 07 | Turebergs FK | 8:42 | = | ||||
7 | Matilda Solén Matilda Solén 07, Tureberg 8:47 | 07 | Turebergs FK | 8:47 | = | ||||
8 | Amilia Moverare Amilia Moverare 07, Hammarby 9:20 | 07 | Hammarby IF | 9:20 | = | ||||
9 | Ellinore Sparf Ellinore Sparf 07, Spårvägen 9:30 | 07 | Spårvägens FK | 9:30 | = | ||||
10 | Elsa Unger Elsa Unger 07, Linnéa 9:48 | 07 | IF Linnéa | 9:48 | = | ||||
11 | Elsa Hedenius Elsa Hedenius 07, Tullinge FI 9:52 | 07 | Tullinge FI | 9:52 | = | ||||
12 | Isabella Andersson Isabella Andersson 07, Väsby 9:58 | 07 | Väsby IK | 9:58 | = | ||||
13 | Miriam Moverare Miriam Moverare 07, Hammarby 10:11 | 07 | Hammarby IF | 10:11 | = | ||||
14 | Edith Grimheden Edith Grimheden 07, Mälarhöjden 10:24 | 07 | Mälarhöjdens IK | 10:24 | = | ||||
U13 W 2 km Final A Final | |||||||||
1 | Linnea Ekström Linnea Ekström 08, Tureberg 8:35 | 08 | Turebergs FK | 8:35 | = | ||||
2 | Alice Hellberg Alice Hellberg 08, Sundbyberg 8:50 | 08 | Sundbybergs IK | 8:50 | = | ||||
3 | Molly Boman Molly Boman 08, Mälarö 8:51 | 08 | Mälarö SOK | 8:51 | = | ||||
4 | Ester Jordélius Ester Jordélius 08, Mälarhöjden 9:02 | 08 | Mälarhöjdens IK | 9:02 | = | ||||
5 | Elin Nordlund Elin Nordlund 08, Hammarby 9:12 | 08 | Hammarby IF | 9:12 | = | ||||
6 | Miriam Nunes Nykvist Miriam Nunes Nykvist 08, Tureberg 9:23 | 08 | Turebergs FK | 9:23 | = | ||||
7 | Tilde Söilen Tilde Söilen 08, Tureberg 9:28 | 08 | Turebergs FK | 9:28 | = | ||||
8 | Isabel Flanagan Isabel Flanagan 08, Lidingö 9:30 | 08 | IFK Lidingö | 9:30 | = | ||||
9 | Alicia Gylfe Alicia Gylfe 08, Vallentuna 9:33 | 08 | Vallentuna FK | 9:33 | = | ||||
10 | Estrid Frick Estrid Frick 08, Lidingö 9:36 | 08 | IFK Lidingö | 9:36 | = | ||||
11 | Elsa Ekberg Elsa Ekberg 08, Tureberg 9:47 | 08 | Turebergs FK | 9:47 | = | ||||
12 | Nora Odelind Nora Odelind 08, Tureberg 9:48 | 08 | Turebergs FK | 9:48 | = | ||||
13 | Julia Sandler Djerf Julia Sandler Djerf 08, Tureberg 9:52 | 08 | Turebergs FK | 9:52 | = | ||||
14 | Alice Palo Alice Palo 08, Tureberg 9:54 | 08 | Turebergs FK | 9:54 | = | ||||
15 | Louisa Chrifi Louisa Chrifi 08, Tureberg 10:08 | 08 | Turebergs FK | 10:08 | = | ||||
16 | Vera Kjellgren Vera Kjellgren 08, Tureberg 12:31 | 08 | Turebergs FK | 12:31 | = | ||||
V35 Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Lina Nyman Lina Nyman 83, Hässelby 17:56 | 83 | Hässelby SK | 17:56 | = | ||||
V45 Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Anna Pott Anna Pott 72, Tureberg 25:49 | 72 | Turebergs FK | 25:49 | = | ||||
V50 Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Ann-Sofie Kullin Ann-Sofie Kullin 68, Huddinge 20:11 | 68 | Huddinge AIS | 20:11 | = | ||||
2 | Anita Christensson Anita Christensson 66, Tureberg 21:59 | 66 | Turebergs FK | 21:59 | = | ||||
V55 Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Monica Kingstedt Monica Kingstedt 61, Huddinge 18:53 | 61 | Huddinge AIS | 18:53 | = | ||||
2 | Charlotta Thomasson Charlotta Thomasson 61, Spårvägen 22:20 | 61 | Spårvägens FK | 22:20 | = | ||||
3 | Agneta Berg Agneta Berg 62, Tureberg 22:25 | 62 | Turebergs FK | 22:25 | = | ||||
V65 Women 4 km Final A Final | |||||||||
1 | Maria Björkman Maria Björkman 52, Tureberg 26:54 | 52 | Turebergs FK | 26:54 | = |