0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P19 1000 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Anton Eklind Anton Eklind 05, KFUM Örebro 3:07.95 | 05 | KFUM Örebro | 3:07.95 | =PB | ||||||||||||||||||
2 | Rasmus Rågstad Rasmus Rågstad 02, Stocksäter 3:21.34 | 02 | Stocksäters IF | 3:21.34 | =PB | ||||||||||||||||||
3 | Zinédine Eade Zinédine Eade 04, Stocksäter 3:24.05 | 04 | Stocksäters IF | 3:24.05 | =PB | ||||||||||||||||||
4 | Albin Wallgren Albin Wallgren 07, Åsbro 3:25.48 | 07 | Åsbro GoIF | 3:25.48 | = | ||||||||||||||||||
P19 Tresteg Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Karl-William Einarson Karl-William Einarson 02, Wedevåg 12.28 | 02 | Wedevågs IF | 12.28 | +0.5 = | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P17 Tresteg Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Zinédine Eade Zinédine Eade 04, Stocksäter 10.32 | 04 | Stocksäters IF | 10.32 | +0.0 =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P15 300 m häck (76.2 cm) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
Sigge Bergentz Sigge Bergentz 06, KFUM Örebro DNF | 06 | KFUM Örebro | DNF | = | |||||||||||||||||||
Albin Gyhlenius Albin Gyhlenius 05, KFUM Örebro DNF | 05 | KFUM Örebro | DNF | = | |||||||||||||||||||
P15 Tresteg Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Albin Gyhlenius Albin Gyhlenius 05, KFUM Örebro 11.15 | 05 | KFUM Örebro | 11.15 | +1.0 =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P13 Tresteg (zon) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Sigvard Einarson Sigvard Einarson 07, Wedevåg 9.02 | 07 | Wedevågs IF | 9.02 | +0.0 =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||
F19 1000 m Final A Final | |||||||||||||||||||||||
5 | Kim Semstrand Kim Semstrand 07, Nora 3:28.71 | 07 | IFK Nora | 3:28.71 | =PB | ||||||||||||||||||
F17 Tresteg Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Jennifer Axelsson Jennifer Axelsson 03, Wedevåg 10.73 | 03 | Wedevågs IF | 10.73 | +1.0 = | ||||||||||||||||||
2 | Myra Eriksson Myra Eriksson 03, Stocksäter 10.62 | 03 | Stocksäters IF | 10.62 | +0.2 = | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
F15 Tresteg Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Stella Önander Stella Önander 06, KFUM Örebro 9.68 | 06 | KFUM Örebro | 9.68 | +0.4 =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
F13 200 m häck (68.6 cm) Vind: 0.0 Final A Final | Vind: 0.0 | ||||||||||||||||||||||
1 | Tuva Frih Tuva Frih 07, Åsbro 31.83 | 07 | Åsbro GoIF | 31.83 | =PB | ||||||||||||||||||
Doris Blomqvist Blom Doris Blomqvist Blom 08, Åsbro DNF | 08 | Åsbro GoIF | DNF | = | |||||||||||||||||||
F13 Tresteg (zon) Final A Final | |||||||||||||||||||||||
1 | Tuva Frih Tuva Frih 07, Åsbro 9.94 | 07 | Åsbro GoIF | 9.94 | +0.5 =PB | ||||||||||||||||||
2 | Doris Blomqvist Blom Doris Blomqvist Blom 08, Åsbro 8.20 | 08 | Åsbro GoIF | 8.20 | +0.0 =PB | ||||||||||||||||||
|