0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 400 m | |||||||||
Final C | |||||||||
1 | Mattias Sunneborn Mattias Sunneborn 70, Spårvägen 48.99 | 70 | Spårvägens FK | 48.99 | =SB | ||||
M 800 m | |||||||||
Final B | |||||||||
4 | Klas Persson Klas Persson 91, Tureberg 1:53.45 | 91 | Turebergs FK | 1:53.45 | =SB | ||||
7 | Martin Stjernlöf Martin Stjernlöf 87, Tureberg 1:55.61 | 87 | Turebergs FK | 1:55.61 | =SB | ||||
M 1500 m | |||||||||
Final C | |||||||||
1 | Alexander Holmblad Alexander Holmblad 94, Spårvägen 3:59.65 | 94 | Spårvägens FK | 3:59.65 | =PB | ||||
1 | Henrik Jakobsson Henrik Jakobsson 88, Spårvägen 4:09.25 | 88 | Spårvägens FK | 4:09.25 | =PB | ||||
8 | Robin Lindgren Robin Lindgren 90, Örgryte 3:52.88 | 90 | Örgryte IS | 3:52.88 | =PB | ||||
P14 1000 m Final A Final | |||||||||
2 | Andreas Kramer Andreas Kramer 97, Sävedalen 2:44.79 | 97 | Sävedalens AIK | 2:44.79 | =PB | ||||
3 | Simon Wallenlind Simon Wallenlind 97, Mölndal 2:47.21 | 97 | Mölndals AIK | 2:47.21 | =PB | ||||
4 | Elias Tholén Elias Tholén 97, Ununge 2:48.21 | 97 | Ununge IF | 2:48.21 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 400 m Final A Final | |||||||||
5 | Nuulu Ndiwabene Nuulu Ndiwabene 84, Spårvägen 57.76 | 84 | Spårvägens FK | 57.76 | =SB | ||||
K 800 m | |||||||||
Final C | |||||||||
1 | Rebecka Öberg Rebecka Öberg 92, Lidingö 2:16.86 | 92 | IFK Lidingö | 2:16.86 | =PB | ||||
3 | Elin Moraiti Elin Moraiti 91, Falun 2:08.29 | 91 | Falu IK | 2:08.29 | = | ||||
F14 1000 m Final A Final | |||||||||
1 | Sara Christiansson Sara Christiansson 97, Trollhättan FIK 2:58.53 | 97 | Trollhättan FIK | 2:58.53 | =PB | ||||
2 | Linnea Broström Linnea Broström 98, Linköpings GIF 3:01.74 | 98 | Linköpings GIF | 3:01.74 | =PB | ||||
3 | Astrid Rosvall Astrid Rosvall 97, Hässelby 3:02.54 | 97 | Hässelby SK | 3:02.54 | =PB | ||||
4 | Linn Bengtsson Linn Bengtsson 97, IFK Växjö 3:02.76 | 97 | IFK Växjö | 3:02.76 | =PB | ||||
5 | Lisa Svensson Lisa Svensson 97, Linköpings GIF 3:03.63 | 97 | Linköpings GIF | 3:03.63 | =PB | ||||
6 | Patricia Striner Patricia Striner 97, Malmö 3:04.34 | 97 | Malmö AI | 3:04.34 | =PB | ||||
7 | Isabella Andersson Isabella Andersson 97, Tureberg 3:07.37 | 97 | Turebergs FK | 3:07.37 | =PB | ||||
8 | Elin Svensson Elin Svensson 97, Ullevi 3:08.25 | 97 | Ullevi FK | 3:08.25 | =PB | ||||
9 | Mathilda Rydin Mathilda Rydin 97, Sävedalen 3:08.73 | 97 | Sävedalens AIK | 3:08.73 | =PB |