27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
8.8
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
22.10
22.10
18.8
22.10
17.10
26.8
Tävlande: 82 (36+46)   Starter: 85 (39+46)

Män
M 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
2Sebastian KadestålMalmö AI
22.91
SB
  
Kasper Andersson
Kasper Andersson 97, DEN
22.60
97DEN
22.60
  
Casper Spure Pedersen
Casper Spure Pedersen 92, DEN
22.98
92DEN
22.98
  
Philip Braun
Philip Braun 90, DEN
23.22
90DEN
23.22
SB
  
Martin Holbøl Kristensen
Martin Holbøl Kristensen 92, DEN
23.64
92DEN
23.64
SB
  
Neloo Falck
Neloo Falck 03, DEN
23.64
03DEN
23.64
PB
  
August Østergaard
August Østergaard 03, DEN
23.97
03DEN
23.97
PB
  
Mikkel David Marklund
Mikkel David Marklund 04, DEN
24.28
04DEN
24.28
PB
  
Lukas Medina Sørensen
Lukas Medina Sørensen 03, DEN
25.34
03DEN
25.34
PB
  
William Elsner
William Elsner 03, DEN
25.55
03DEN
25.55
PB
  
Markus Nederschier
Markus Nederschier 05, DEN
25.83
05DEN
25.83
PB
  
Carl Bäckström Nielsen
Carl Bäckström Nielsen 07, DEN
28.20
07DEN
28.20
PB
  
Simon-Ronaldo Baun L Gonzales
Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, DEN
28.95
04DEN
28.95
PB
  
August Juhl Horsgaard
August Juhl Horsgaard 07, DEN
29.00
07DEN
29.00
PB
  
Kevin Jensen
Kevin Jensen 07, DEN
29.11
07DEN
29.11
PB
  
Anders Silleborg
Anders Silleborg 07, DEN
29.15
07DEN
29.15
PB
  
Final B
3Petter RoosKA 2 IF
23.70
PB
  
M 800 m     
Inne

Final A

Final
Inne
5Anton Lindberg
2:02.10
IS Göta
2:02.10
PB
  
Yusuf Alin
Yusuf Alin 95, DEN
1:59.47
95DEN
1:59.47
PB
  
Christian Jørn Hansen
Christian Jørn Hansen 91, DEN
2:00.83
91DEN
2:00.83
PB
  
Victor Kiplagat Kondrup
Victor Kiplagat Kondrup 02, DEN
2:00.89
02DEN
2:00.89
PB
  
Julian Gregersen
Julian Gregersen 98, DEN
2:01.28
98DEN
2:01.28
SB
  
Andreas Holst Lange
Andreas Holst Lange 02, DEN
2:01.89
02DEN
2:01.89
PB
  
Villads Schou
Villads Schou 01, DEN
2:06.83
01DEN
2:06.83
PB
  
Tummas Napoleon Arge
Tummas Napoleon Arge 95, DEN
2:11.45
95DEN
2:11.45
PB
  
Christopher Strandgaard
Christopher Strandgaard 06, DEN
2:30.79
06DEN
2:30.79
  
William Kragholm Nørsøller
William Kragholm Nørsøller 07, DEN
2:33.73
07DEN
2:33.73
PB
  
Anders Silleborg
Anders Silleborg 07, DEN
2:36.59
07DEN
2:36.59
PB
  
M 1000 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Axel Vang Christensen
Axel Vang Christensen 04, DEN
2:42.13
04DEN
2:42.13
PB NU20R D15
  
Lucas Ravn
Lucas Ravn 04, DEN
2:48.74
04DEN
2:48.74
PB
  
M 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Jonas Albertsen
Jonas Albertsen 03, DEN
4:33.49
03DEN
4:33.49
PB
  
Anders Holmelund Jørgensen
Anders Holmelund Jørgensen 99, DEN
4:34.30
99DEN
4:34.30
SB
  
Gustav Bendsen
Gustav Bendsen 03, DEN
4:38.35
03DEN
4:38.35
SB
  
M Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
4Max Rosquist-LarssonMalmö AI
6.51
PB
  
Massin Ait Bouziad
Massin Ait Bouziad 95, DEN
6.61
95DEN
6.61
SB
  
Nicolai Lind Andersen
Nicolai Lind Andersen 98, DEN
6.56
98DEN
6.56
SB
  
Bertram Costa
Bertram Costa 02, DEN
6.29
02DEN
6.29
  
Lukas Medina Sørensen
Lukas Medina Sørensen 03, DEN
6.09
03DEN
6.09
PB
  
Markus Nederschier
Markus Nederschier 05, DEN
4.73
05DEN
4.73
PB
  
Kvinnor
K 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Olivia Stridh
25.56
Malmö AI
25.56
PB
  
2Freja AndersdotterMalmö AI
25.26
SB
  
2Elli JohanssonKA 2 IF
26.81
PB
  
Caroline Benfeldt Sørensen
Caroline Benfeldt Sørensen 02, DEN
25.40
02DEN
25.40
PB
  
Marie Høgh Larsen
Marie Høgh Larsen 03, DEN
25.71
03DEN
25.71
  
Fredrikke Dam Larsen
26.20
Eksjö Södra IK
26.20
  
Amanda Bergsten
Amanda Bergsten 94, DEN
26.60
94DEN
26.60
PB
  
Signe Boelsmand
Signe Boelsmand 91, DEN
27.34
91DEN
27.34
PB
  
Emma Giovanna Vitale
Emma Giovanna Vitale 93, DEN
27.38
93DEN
27.38
SB
  
Cecilie Gedsø Færge
Cecilie Gedsø Færge 03, DEN
27.49
03DEN
27.49
  
Katrine Lund
Katrine Lund 90, DEN
27.77
90DEN
27.77
PB
  
Emilie Børregaard Voigt
Emilie Børregaard Voigt 05, DEN
27.85
05DEN
27.85
PB
  
Selma Bertram
Selma Bertram 03, DEN
27.89
03DEN
27.89
PB
  
Ingeborg Falck
Ingeborg Falck 04, DEN
28.15
04DEN
28.15
PB
  
Kirstine Rædkjær
Kirstine Rædkjær 91, DEN
28.53
91DEN
28.53
PB
  
Eva Tsinat Krause
Eva Tsinat Krause 04, DEN
29.07
04DEN
29.07
PB
  
Alberte Ulrik
Alberte Ulrik 03, DEN
29.15
03DEN
29.15
PB
  
Maria Venborg
Maria Venborg 91, DEN
29.31
91DEN
29.31
PB
  
Ingrid Gram Jensen
Ingrid Gram Jensen 05, DEN
29.89
05DEN
29.89
PB
  
Johanna C.B. Jessen
Johanna C.B. Jessen 05, DEN
30.84
05DEN
30.84
PB
  
Lotte Grevy Ejstrup
Lotte Grevy Ejstrup 07, DEN
32.00
07DEN
32.00
PB
  
Final F
1Lovisa SkoglundHöörs IS
26.77
PB
  
K 800 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Mathilde Diekema Jensen
Mathilde Diekema Jensen 94, DEN
2:11.09
94DEN
2:11.09
  
Josefine Rytter
Josefine Rytter 94, DEN
2:12.19
94DEN
2:12.19
SB
  
Annemarie Nissen
Annemarie Nissen 94, DEN
2:12.67
94DEN
2:12.67
  
Alma Søby Witt
Alma Søby Witt 04, DEN
2:24.97
04DEN
2:24.97
PB
  
Alma Søttrup
Alma Søttrup 03, DEN
2:30.14
03DEN
2:30.14
PB
  
Alma Juhl Horsgaard
Alma Juhl Horsgaard 05, DEN
2:38.54
05DEN
2:38.54
PB
  
Aliya Dahl
Aliya Dahl 07, DEN
2:39.53
07DEN
2:39.53
PB
  
Final B
3Caroline NorrsandYstads IF
2:32.26
SB
  
K 1000 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Emma Kiplagat Kondrup
Emma Kiplagat Kondrup 04, DEN
2:54.93
04DEN
2:54.93
PB NU23R NU20R NU18R P15
  
K 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Majken Lützen
Majken Lützen 03, DEN
4:50.04
03DEN
4:50.04
PB
  
Elisabeth Møller Rønnstad
Elisabeth Møller Rønnstad 04, DEN
5:02.33
04DEN
5:02.33
PB
  
Elvira Helleskov Batko
Elvira Helleskov Batko 04, DEN
5:21.92
04DEN
5:21.92
PB
  
K Höjd     
Inne

Final A

Final
Inne
Mikaela Medina Sørensen
Mikaela Medina Sørensen 06, DEN
1.42
06DEN
1.42
PB
  
Elisabeth Røddik Elsner
Elisabeth Røddik Elsner 06, DEN
1.25
06DEN
1.25
  
Laura Diaz Friis
Laura Diaz Friis 06, DEN
1.20
06DEN
1.20
=PB
  
K Tresteg     
Inne

Final A

Final
Inne
1Klara EkelundKA 2 IF
12.12
SB
  
2Clara JohanssonKA 2 IF
11.52
PB
  
7Sydney KarströmÅhus FIK
10.53
SB
  
K Kula     
Inne

Final A

Final
Inne
3Maria Brorson
Maria Brorson 76, Heleneholm
9.41
Heleneholms IF
9.41
SB
  
F17 200 m     
Inne
Inne
Final C
1Amanda SörenssonMalmö AI
26.76
PB
  
F17 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
2Juni Rugland
4:50.37
Höörs IS
4:50.37
PB
  
F17 Kula (3.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
6Tova Möllerström
11.08
Eslövs AI
11.08
PB
  
8Johanna Berg
Johanna Berg 03, Eslövs AI
10.25
Eslövs AI
10.25
PB
  
F14 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
1Emma Löfkvist
5.24
Heleneholms IF
5.24
PB