24.6
23.6
20.6
23.6
23.6
23.6
21.6
19.6
12.6
20.6
15‐16.6
22.6
22.6
21.6
21.6
19.6
19.6
19.6
19.6
22.6
22.6
22.6
22.6
22.6
23.6
12.6
12.6
17.6
19.6
22.6
22.6
19.6
19.6
16.6
3.6
22.6
16.6
19‐20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19.6
12.6
17.6
17.6
16.6
15.6
8.6
6.6
19.6
3.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
8.6
17.6
16.6
18.6
11.6
20.6
20.6
20.6
20.6
15.6
10.6
19‐20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19‐20.6
19.6
20.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
15.6
15.6
16.6
12.6
11‐13.6
17.6
17.6
17.6
16.6
17.6
16.6
17.6
Tävlande: 26 (7+19)   Starter: 27 (8+19)
Män
M 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Emil Frænde
Emil Frænde 00, DEN
22.85
00DEN
22.85
PB
  
M Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
Emil Frænde
Emil Frænde 00, DEN
6.54
00DEN
6.54
=PB
  
P17 Stav     
Inne

Final A

Final
Inne
2Jona Askelund
3.65
Mölndals AIK
3.65
PB
  
4Arvid Mägi TheorinIF Kville
3.35
SB
  
P17 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
4Phon Sutla
Phon Sutla 00, Stenungsunds FI
6.14
F Stenungsunds FI
6.14
PB
  
P17 Kula (5.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
3Olof Friberg
11.29
Örgryte IS
11.29
PB
  
P15 Stav     
Inne

Final A

Final
Inne
3Måns Roos
Måns Roos 02, Mölndal
2.90
Mölndals AIK
2.90
PB
  
P15 Kula (4.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
3Mattias Haag
12.94
Mölndals AIK
12.94
PB
  
Kvinnor
K 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Olivia Tuokila
Olivia Tuokila 00, FIN
25.95
00FIN
25.95
PB
  
Olivia Thorsgaard
Olivia Thorsgaard 00, DEN
26.68
00DEN
26.68
SB
  
Sofie Spiegelhauer
Sofie Spiegelhauer 02, DEN
28.56
02DEN
28.56
PB
  
Final B
2Ebba Jernmark BurrowsHälle IF
26.58
PB
  
K 1000 m     
Inne

Final A

Final
Inne
Majken Lützen
Majken Lützen 03, DEN
3:04.92
03DEN
3:04.92
PB
  
K 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
3Felicia Niklasson
5:00.26
Sävedalens AIK
5:00.26
PB
  
6Julia Nielsen
Julia Nielsen 01, Göteborgs KIK
5:22.10
Göteborgs KIK
5:22.10
PB
  
7Anna Lestander
Anna Lestander 01, IFK Göteborg
5:32.93
IFK Göteborg
5:32.93
PB
  
F17 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Julia WennerstenIK Ymer
25.95
PB
  
F17 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
4Therese NätstrandÖrgryte IS
4.96
SB
  
5Emelina CindricGefle IF
4.87
PB
  
F17 Kula (3.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Daniella PerssonHälle IF
13.19
  
2Corinne WessmanIK Ymer
12.99
PB
  
4Claudia BelgraveIK Ymer
11.99
PB
  
6Ebba Hager
10.76
Ullevi FK
10.76
PB
  
F16 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
1Wilma RosenquistMalmö AI
5.53
PB
  
F15 1000 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Elsa Björk
Elsa Björk 02, Sävedalen
3:05.63
Sävedalens AIK
3:05.63
PB
  
2Malin Jonson
3:05.77
Mölndals AIK
3:05.77
PB
  
F14 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
1Annie Berntsson
5.16
Brattås CK
5.16
PB