0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 200m Indoor | Indoor | ||||||||
Race B | |||||||||
1 | Sebastien Hargeström Sebastien Hargeström 98, Hammarby 23.06 | 98 | Hammarby IF | 23.06 | =PB | ||||
Men 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Carl Bengtström Carl Bengtström 00, Örgryte 52.05 | 00 | Örgryte IS | 52.05 | =PB | ||||
2 | Leo Magnusson Leo Magnusson 98, Sävedalen 54.12 | 98 | Sävedalens AIK | 54.12 | = | ||||
Race B | |||||||||
2 | Linus Andersson Linus Andersson 98, Alingsås 54.05 | 98 | Alingsås IF | 54.05 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
2 | Victor Koch Victor Koch 98, Örgryte 54.75 | 98 | Örgryte IS | 54.75 | =PB | ||||
Men 400m extra Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Andreas Kramer Andreas Kramer 97, Sävedalen 50.11 | 97 | Sävedalens AIK | 50.11 | =PB | ||||
Men Shot Put (5kg) extra Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Carl Krüsell Berg Carl Krüsell Berg 98, Hammarby 11.07 | 98 | Hammarby IF | 11.07 | =PB | ||||
U18 M 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Mathias Söder Mathias Söder 99, Kongahälla 4:20.50 | 99 | Kongahälla AIK | 4:20.50 | =PB | ||||
U16 M Pole Vault Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Felix Prins Felix Prins 00, Hammarby 2.90 | 00 | Hammarby IF | 2.90 | =PB | ||||
7 | Olof Ryberg Olof Ryberg 00, Örgryte 2.40 | 00 | Örgryte IS | 2.40 | =PB | ||||
U16 M Shot Put (4kg) Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Elias Svensson Elias Svensson 00, Hammarby 11.15 | 00 | Hammarby IF | 11.15 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 60m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Stina Gustavsson Stina Gustavsson 01, Hammarby 7.87 | 01 | Hammarby IF | 7.87 | =PB | ||||
2 | Julia Wennersten Julia Wennersten 01, Ymer 7.92 | 01 | IK Ymer | 7.92 | =PB | ||||
Women 200m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Hanna Kapell Hanna Kapell 98, Hammarby 26.14 | 98 | Hammarby IF | 26.14 | =PB | ||||
2 | Hanne Retsloff Hanne Retsloff 98, Hammarby 27.55 | 98 | Hammarby IF | 27.55 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
1 | Minna Svärd Minna Svärd 98, IF Göta 25.65 | 98 | IF Göta Karlstad | 25.65 | =PB | ||||
Women 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Rebecca Strand Rebecca Strand 99, Ullevi 1:01.20 | 99 | Ullevi FK | 1:01.20 | =PB | ||||
Race B | |||||||||
2 | Therese Nätstrand Therese Nätstrand 00, Örgryte 1:01.56 | 00 | Örgryte IS | 1:01.56 | =PB | ||||
3 | Anna Påsse Anna Påsse 99, Göteborgs KIK 1:02.40 | 99 | Göteborgs KIK | 1:02.40 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
1 | Judith Sjöman Judith Sjöman 99, Örgryte 1:01.01 | 99 | Örgryte IS | 1:01.01 | =PB | ||||
U18 W 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Linnea Isaksson Linnea Isaksson 98, Falkenberg 1:03.45 | 98 | Falkenbergs IK | 1:03.45 | =PB | ||||
U18 W 1500m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
3 | Amanda Wennerström 5:17.31 | 99 | 5:17.31 | =PB | |||||
4 | Alicia Nilsson Alicia Nilsson 98, Stenungsunds FI 5:18.38 | 98 | F Stenungsunds FI | 5:18.38 | =PB | ||||
U18 W Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Alexandra Larsson Alexandra Larsson 98, IF Göta 5.69 | 98 | IF Göta Karlstad | 5.69 | =PB | ||||
5 | My Samuelsson My Samuelsson 98, Hammarby 5.18 | 98 | Hammarby IF | 5.18 | =PB | ||||
U18 W Shot Put (3kg) Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
7 | Emelie Rantzow Emelie Rantzow 98, Ymer 10.30 | 98 | IK Ymer | 10.30 | =PB | ||||
U17 W 400m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Linnea Bouroncle Linnea Bouroncle 99, Örgryte 1:04.86 | 99 | Örgryte IS | 1:04.86 | =PB | ||||
2 | Wilma Olsson Wilma Olsson 99, Göteborgs KIK 1:05.19 | 99 | Göteborgs KIK | 1:05.19 | =PB | ||||
U17 W Long Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
7 | Alice Dahlemar Alice Dahlemar 99, Mölndal 5.10 | 99 | Mölndals AIK | 5.10 | =PB | ||||
U16 W 60m Indoor | Indoor | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
2 | Therese Nätstrand Therese Nätstrand 00, Örgryte 8.23 | 00 | Örgryte IS | 8.23 | =PB | ||||
U16 W High Jump Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
2 | Alexandra Schill Alexandra Schill 00, Mölndal 1.58 | 00 | Mölndals AIK | 1.58 | = | ||||
U15 W 60m Indoor | Indoor | ||||||||
Heat 6 | |||||||||
1 | Sandra Jonsson Lorentsson Sandra Jonsson Lorentsson 01, Örgryte 8.25 | 01 | Örgryte IS | 8.25 | = |