24.6
23.6
20.6
23.6
23.6
23.6
21.6
19.6
12.6
20.6
15‐16.6
22.6
22.6
21.6
21.6
19.6
19.6
19.6
19.6
22.6
22.6
22.6
22.6
22.6
23.6
12.6
12.6
17.6
19.6
22.6
22.6
19.6
19.6
16.6
3.6
22.6
16.6
19‐20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19.6
12.6
17.6
17.6
16.6
15.6
8.6
6.6
19.6
3.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
8.6
17.6
16.6
18.6
11.6
20.6
20.6
20.6
20.6
15.6
10.6
19‐20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19‐20.6
19.6
20.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
15.6
15.6
16.6
12.6
11‐13.6
17.6
17.6
17.6
16.6
17.6
16.6
17.6
Tävlande: 31 (11+20)   Starter: 32 (11+21)
Män
M 200 m     
Inne
Inne
Final B
1Sebastien HargeströmHammarby IF
23.06
PB
  
M 400 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Carl Bengtström
52.05
Örgryte IS
52.05
PB
  
2Leo Magnusson
Leo Magnusson 98, Sävedalen
54.12
Sävedalens AIK
54.12
  
Final B
2Linus Andersson
54.05
Alingsås IF
54.05
PB
  
Final C
2Victor Koch
54.75
Örgryte IS
54.75
PB
  
M 400 m extra     
Inne

Final A

Final
Inne
1Andreas Kramer
50.11
Sävedalens AIK
50.11
PB
  
M Kula (5.0 kg) extra     
Inne

Final A

Final
Inne
1Carl Krüsell BergHammarby IF
11.07
PB
  
P17 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
3Mathias Söder
Mathias Söder 99, Kongahälla
4:20.50
Kongahälla AIK
4:20.50
PB
  
P15 Stav     
Inne

Final A

Final
Inne
3Felix Prins
2.90
Hammarby IF
2.90
PB
  
7Olof Ryberg
2.40
Örgryte IS
2.40
PB
  
P15 Kula (4.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
3Elias Svensson
11.15
Hammarby IF
11.15
PB
  
Kvinnor
K 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Stina Gustavsson
7.87
Hammarby IF
7.87
PB
  
2Julia WennerstenIK Ymer
7.92
PB
  
K 200 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Hanna Kapell
26.14
Hammarby IF
26.14
PB
  
2Hanne Retsloff
27.55
Hammarby IF
27.55
PB
  
Final B
1Minna Svärd
25.65
IF Göta Karlstad
25.65
PB
  
K 400 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Rebecca Strand
1:01.20
Ullevi FK
1:01.20
PB
  
Final B
2Therese Nätstrand
1:01.56
Örgryte IS
1:01.56
PB
  
3Anna Påsse
Anna Påsse 99, Göteborgs KIK
1:02.40
Göteborgs KIK
1:02.40
PB
  
Final C
1Judith Sjöman
1:01.01
Örgryte IS
1:01.01
PB
  
F17 400 m     
Inne

Final A

Final
Inne
2Linnea Isaksson
1:03.45
Falkenbergs IK
1:03.45
PB
  
F17 1500 m     
Inne

Final A

Final
Inne
3Amanda Wennerström
5:17.31
PB
  
4Alicia Nilsson
Alicia Nilsson 98, Stenungsunds FI
5:18.38
F Stenungsunds FI
5:18.38
PB
  
F17 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
1Alexandra LarssonIF Göta Karlstad
5.69
PB
  
5My Samuelsson
5.18
Hammarby IF
5.18
PB
  
F17 Kula (3.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
7Emelie RantzowIK Ymer
10.30
PB
  
F16 400 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Linnea Bouroncle
1:04.86
Örgryte IS
1:04.86
PB
  
2Wilma Olsson
Wilma Olsson 99, Göteborgs KIK
1:05.19
Göteborgs KIK
1:05.19
PB
  
F16 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
7Alice Dahlemar
5.10
Mölndals AIK
5.10
PB
  
F15 60 m     
Inne
Inne
Heat 1
2Therese NätstrandÖrgryte IS
8.23
PB
  
F15 Höjd     
Inne

Final A

Final
Inne
2Alexandra Schill
1.58
Mölndals AIK
1.58
  
F14 60 m     
Inne
Inne
Heat 6
1Sandra Jonsson LorentssonÖrgryte IS
8.25