20‐21.11
4‐5.12
5.12
2.12
31.10
4‐5.12
4.12
27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
Tävlande: 176 (77+99)   Starter: 178 (79+99)


select distinct results16.*, womenpbestsweden.BB AS PBwomen, womensbestsweden.BB AS SBwomen, CASE WHEN EventN IN (910, 193, 9998, 9999) THEN EventN+RealMetres/100 ELSE EventN END AS RealEventN, RealEventN AS RealEventN2, '' AS SM, countries.Countryfull, Events.Event AS eventry, results16.Ind AS Indiiy, results16.ID AS ID, results16.ID AS IDI, Events.TF AS type, results16.eventname AS en2, results16.Country AS RealCountry, IF(EndDate Is Null,'',CONCAT(DAYOFMONTH(results16.Date),' ')) AS Datti1, IF(EndDate Is Null,'',substring(Monthname(results16.Date),1,3)) AS Datti2, Round.Roundname, Events.Eventname, Pos.PosName, Sex.Sexi, CASE WHEN results16.AGO IN (12,15) THEN b.AGName ELSE a.AGName END AS AGName, CASE WHEN results16.AGO IN (12,15) THEN b.AGO ELSE a.AGO END AS agoo, `2010`.irrelagularities.Irrname, CASE WHEN results16.Sex = 1 THEN `2010`.menwl.BB ELSE `2010`.womenwl.BB END AS WL, CASE WHEN results16.Sex = 1 THEN `2010`.menwl.Standing ELSE `2010`.womenwl.Standing END AS Standingi, CASE WHEN results16.Date<=Club10end THEN Club10 WHEN results16.Date<=Club9end THEN Club9 WHEN results16.Date<=Club8end THEN Club8 WHEN results16.Date<=Club7end THEN Club7 WHEN results16.Date<=Club6end THEN Club6 WHEN results16.Date<=Club5end THEN Club5 WHEN results16.Date<=Club4end THEN Club4 WHEN results16.Date<=Club3end THEN Club3 WHEN results16.Date<=Club2end THEN Club2 ELSE sweclubsat.Club END AS RealClub, posswe.PosName AS posswe, combinedmen.eventno AS combM, combinedwomen.eventno AS combW FROM results16 LEFT JOIN `2010`.sweclubsat ON sweclubsat.ID=results16.ID AND CASE WHEN results16.Sex=1 and (results16.secondarypos not rlike ('K|F') or results16.secondarypos is null) THEN sweclubsat.gender='M' ELSE sweclubsat.gender='W' END LEFT JOIN (SELECT events.*, eventsext.Orderi AS RealEventN FROM events LEFT JOIN `2010`.eventsext ON events.Event=eventsext.Event) AS Events ON CAST(results16.EventN AS UNSIGNED) = Events.Orderi LEFT JOIN Sex ON results16.Sex = Sex.Sex LEFT JOIN Comp ON results16.CID = Comp.CID LEFT JOIN AG as a ON results16.AGO = a.AGO LEFT JOIN AG as b ON results16.Points = b.AgeGroup LEFT OUTER JOIN Pos ON results16.PosOrderg = Pos.Orderi LEFT OUTER JOIN Round ON results16.Round = Round.Ro LEFT JOIN `2010`.irrelagularities ON `2010`.irrelagularities.Irr = results16.Irr LEFT JOIN `2010`.menwl ON `2010`.menwl.iid = results16.iid LEFT JOIN `2010`.womenwl ON `2010`.womenwl.iid = results16.iid LEFT JOIN world.countries ON results16.Country=countries.Country LEFT JOIN results.posswe ON results16.PosOrderg = posswe.Orderi LEFT JOIN `2010`.combinedmen ON results16.IID=combinedmen.parentid AND results16.Sex=1 LEFT JOIN `2010`.combinedwomen ON results16.IID=combinedwomen.parentid AND results16.Sex=2 LEFT JOIN `2010`.womenpbestsweden ON results16.iid=womenpbestsweden.iid AND (results16.Sex=2 OR results16.secondarypos rlike ('K|F')) AND womenpbestsweden.Roundi IS NULL LEFT JOIN `2010`.womensbestsweden ON results16.iid=womensbestsweden.iid AND (results16.Sex=2 OR results16.secondarypos rlike ('K|F')) AND womensbestsweden.Roundi IS NULL WHERE results16.CID= 12962415 AND `2010`.womenwl.Roundi IS NULL AND `2010`.menwl.Roundi IS NULL ORDER BY Sex, CASE WHEN results16.AGO=15 THEN COALESCE(agoo,0)+100000 ELSE agoo END, combM, combW, RealEventN2, RealEventN, CASE WHEN results16.AGO=12 THEN 999999 ELSE results16.AGO END, results16.Round, Posorderg, CASE WHEN Remarks Is Not Null THEN CASE WHEN Pos1>0 THEN 2 ELSE 3 END ELSE CASE WHEN Pos1>0 THEN 0 ELSE 1 END END, CASE WHEN Pos1 IS NOT NULL THEN Pos1 ELSE 999999 END, SortResult, RealMetres DESC

Män
M 80 m     

Vind: -0.2

Final A

Final

Vind: -0.2
3Paul Förnestig
9.47
Hammarby IF
9.47
PB
  
M 100 m     

Vind: -0.9

Final A

Final

Vind: -0.9
7Charles Mårelid
11.30
Örgryte IS
11.30
PB
  
7Ernesto Turro HerreraIFK Lidingö
11.47
PB
  
Final B
Vind: +1.2
Vind: +1.2
1Chidozie Abika
11.13
IF Kville
11.13
PB
  
2Raymond Solomon MpangaMalmö AI
11.33
PB
  
Heat 3
Vind: +1.3
Vind: +1.3
4Björn BoströmIFK Lund
11.33
SB
  
Heat 5
Vind: -0.2
Vind: -0.2
3Darko Šarović
Darko Šarović 90, IFK Göteborg
11.20
IFK Göteborg
11.20
SB
  
5Jesper Hellström
11.43
Hässelby SK
11.43
PB
  
M 400 m     


Final A

Final

1Filip Wendelin
51.34
Mölndals AIK
51.34
SB
  
1Niklas Bergman Larsson
49.21
Linköpings GIF
49.21
PB
  
2Arvid Gustafsson
50.41
Upsala IF
50.41
PB
  
5Charles Mårelid
52.22
Örgryte IS
52.22
PB
  
Final B
2Filip La FleurYstads IF
50.85
SB
  
8Fredrik Kihlblom
52.13
Huddinge AIS
52.13
PB
  
9Fredrik Lorentzon
52.53
Sävedalens AIK
52.53
PB
  
Final C
1Oskar Greilert
49.34
Ullevi FK
49.34
PB
  
5Erik Lindahl
50.37
Ullevi FK
50.37
SB
  
5Felix Larsen NilssonÖrgryte IS
54.56
PB
  
M 800 m     
Final B
1Naasir Dayah Ahmed
Naasir Dayah Ahmed 01, Trollhättan FIK
2:04.39
Trollhättan FIK
2:04.39
PB
  
2Johan Hannegård
2:16.12
IFK Lidingö
2:16.12
PB
  
3Victor Wahlgren
2:17.53
Mölndals AIK
2:17.53
PB
  
5Michael Rosenqvist
2:18.00
Mölndals AIK
2:18.00
PB
  
Final C
4Kasper Friberg
Kasper Friberg 01, Björnstorp
2:13.31
Björnstorps IF
2:13.31
PB
  
5Filip Ahlberg
2:13.97
Bromma IF
2:13.97
PB
  
M 1500 m     


Final A

Final

1Jonatan Gustafsson
4:16.23
KFUM Örebro
4:16.23
PB
  
1Albin Wallenius
4:33.72
Västerås FK
4:33.72
PB
  
8Christoffer Ahl
4:09.94
Hammarby IF
4:09.94
PB
  
Final B
1Adam Abdirezak
4:06.69
Malmö AI
4:06.69
SB
  
1Rasmus Ahlgren
Rasmus Ahlgren 99, Spårvägen
4:26.80
Spårvägens FK
4:26.80
PB
  
3Aleksej Pirgholizadeh
3:59.79
Eskilstuna FI
3:59.79
PB
  
4Henry Jacobson
4:20.07
Hammarby IF
4:20.07
PB
  
5Johan Lamm
Johan Lamm 98, Mölndal
4:15.95
Mölndals AIK
4:15.95
PB
  
6Jacob Åkersten
4:19.36
Täby IS
4:19.36
PB
  
7Martin Wuopio
4:21.64
IK Akele
4:21.64
SB
  
8Tobias Tranderyd
Tobias Tranderyd 99, KFUM Örebro
4:22.31
KFUM Örebro
4:22.31
PB
  
Final C
1Michele Alemayoh
4:19.88
Hammarby IF
4:19.88
SB
  
2Christopher NilssonUllevi FK
4:11.58
PB
  
2Olle Tyrsmo
Olle Tyrsmo 00, KFUM Örebro
4:27.42
KFUM Örebro
4:27.42
PB
  
4Viktor Helander
Viktor Helander 90, Eksjö Södra
4:13.63
Eksjö Södra IK
4:13.63
SB
  
4Nils Öberg
4:32.19
IFK Lidingö
4:32.19
PB
  
8Christoffer WockatsIF Kville
4:36.80
PB
  
M Höjd     


Final A

Final

1Lasse Ohtamaa
1.81
Huddinge AIS
1.81
SB
  
M Längd     


Final A

Final

Odin Hallqvist
Odin Hallqvist 97, NOR
6.82w
97NOR
6.82w
+2.1
  
Final B
9Artur Engström
6.81
Örgryte IS
6.81
+0.7 PB
  
P19 100 m     
Heat 2
Vind: 0.0
Vind: 0.0
4Viktor Wahlén DiederichsenSpårvägens FK
11.55
PB
  
6Tobias Månsson
11.73
IFK Lidingö
11.73
SB
  
7Axel AbrahamssonBromma IF
11.91
PB
  
Heat 3
Vind: -0.4
Vind: -0.4
2Mohammed Muhsin
Mohammed Muhsin 97, Tjalve IF Norrköping
11.28
Tjalve IF Norrköping
11.28
PB
  
Heat 4
Vind: +0.3
Vind: +0.3
6Oscar Westerblom
11.89
Spårvägens FK
11.89
PB
  
Heat 5
Vind: -0.5
Vind: -0.5
4Oscar Jacobsson
11.65
Västerås FK
11.65
SB
  
7Frank Förnestig
11.87
Hammarby IF
11.87
PB
  
Heat 6
Vind: +0.6
Vind: +0.6
4Nicklas Brink
11.49
Hässelby SK
11.49
PB
  
P19 Höjd     


Final A

Final

8Markus Asplund
1.91
IF Göta Karlstad
1.91
=PB
  
P19 Längd     


Final A

Final

1Victor Koch
6.29w
Örgryte IS
6.29w
+3.7
  
2Elias Martinsson
7.39
Brattås CK
7.39
+2.0 =PB
  
9Viktor Wahlén DiederichsenSpårvägens FK
6.59w
+6.1
  
P17 Stav     


Final A

Final

1Jacob PalmerstedtHammarby IF
3.45
PB
  
4Tomas Johansson
Tomas Johansson 00, KFUM Örebro
4.12
KFUM Örebro
4.12
PB
  
9Gustaf Backman
Gustaf Backman 99, Spårvägen
3.90
Spårvägens FK
3.90
PB
  
P17 Slägga (5.0 kg)     


Final A

Final

1Carl Widenholm
40.85
Hellas FK
40.85
PB
  
P16 100 m     
Heat 3
Vind: +1.5
Vind: +1.5
4Melker Gustavsson
11.72
IF Göta Karlstad
11.72
PB
  
Heat 4
Vind: +0.2
Vind: +0.2
5Fabian Engström
11.96
Spårvägens FK
11.96
PB
  
P16 Höjd     


Final A

Final

3Samuel FranssonMalmö AI
1.92
PB
  
4Edwin Pakiam
1.83
Hälle IF
1.83
PB
  
5Tim Svantesson
1.83
Nyköpings BIS
1.83
PB
  
P15 80 m     
Heat 2
Vind: +1.2
Vind: +1.2
4Marcus Hagerud
Marcus Hagerud 01, Spårvägen
9.92
Spårvägens FK
9.92
PB
  
5Leon Johansson
10.00
Hammarby IF
10.00
PB
  
6Karl Hällgren
Karl Hällgren 01, KFUM Örebro
10.16
KFUM Örebro
10.16
PB
  
Heat 5
Vind: -0.6
Vind: -0.6
3Erik Bengtsson
10.03
Malmö AI
10.03
SB
  
P15 800 m     


Final A

Final

3Pontus Lundqvist
2:17.59
Sundsvalls FI
2:17.59
SB
  
P15 Tresteg     


Final A

Final

1Johan Burvall
11.28
Visby IF Gute
11.28
0.0 PB
  
2Harald Gemmel
10.26
Hammarby IF
10.26
0.0 PB
  
5Max Rosquist-LarssonLomma FIK
12.12
0.0 PB
  
P15 Spjut (600 g)     


Final A

Final

6Kiran KarlströmHellas FK
43.47
PB
  
P14 Stav     


Final A

Final

1Felix Ljung
2.33
Mölndals AIK
2.33
PB
  
8Malte Rosvall
Malte Rosvall 02, Sävedalen
2.82
Sävedalens AIK
2.82
PB
  
P14 Spjut (600 g)     


Final A

Final

2Robin Isaksson
46.91
IFK Lidingö
46.91
PB
  
P13 Stav     


Final A

Final

3Fabian Steene
2.55
IF Kville
2.55
PB
  
4Teodor Borgius
2.42
Hammarby IF
2.42
PB
  
Kvinnor
K 80 m     

Vind: +1.1

Final A

Final

Vind: +1.1
1Ella Sjöblom
Ella Sjöblom 02, Spårvägen
10.12
Spårvägens FK
10.12
PB
  
8Cornelia Fernsten
10.63
KFUM Örebro
10.63
PB
  
Final B
Vind: -1.6
Vind: -1.6
2Sandra Jonsson LorentssonÖrgryte IS
10.52
SB
  
2Junianna Larsen BrolinTäby IS
10.60
PB
  
4Hanna Enlund
Hanna Enlund 01, Spårvägen
10.64
Spårvägens FK
10.64
PB
  
7Malin PerssonIFK Lund
10.73
PB
  
K 100 m     
1Alva von Gerber
12.84
Huddinge AIS
12.84
PB
  
Heat 1
Vind: -0.8
Vind: -0.8
4Malin Eriksson
Malin Eriksson 91, KFUM Örebro
12.78
KFUM Örebro
12.78
SB
  
Heat 4
Vind: -1.7
Vind: -1.7
6Amanda ÖbergIK Ymer
13.09
SB
  
8Johanna Elfving
Johanna Elfving 96, KFUM Örebro
13.23
KFUM Örebro
13.23
SB
  
Heat 5
Vind: -0.7
Vind: -0.7
6Frida HogstrandTäby IS
12.81
SB
  
K 400 m     


Final A

Final

1My Nygren
My Nygren 96, Upsala IF
1:00.54
Upsala IF
1:00.54
PB
  
2My Sänneskog
My Sänneskog 96, Helsingborg
1:01.07
IFK Helsingborg
1:01.07
PB
  
3Josefine Gabrielsson
Josefine Gabrielsson 92, Tjalve IF Norrköping
1:01.37
Tjalve IF Norrköping
1:01.37
SB
  
5Lina Hansson
1:03.01
Ullevi FK
1:03.01
SB
  
7Vanja Thuvesson
1:05.10
SB
  
5Celina Reichardt
57.66
Spårvägens FK
57.66
PB
  
6Rebecka Svedberg
Rebecka Svedberg 98, Linköpings GIF
57.90
Linköpings GIF
57.90
PB
  
8Tove Olsson
59.41
Sågmyra SK
59.41
SB
  
Final B
1Emelie Öberg
Emelie Öberg 97, Linköpings GIF
59.98
Linköpings GIF
59.98
PB
  
6Matilda Hallström
Matilda Hallström 00, Göteborgs KIK
59.76
Göteborgs KIK
59.76
PB
  
7Alexandra Pekic
1:00.16
Örgryte IS
1:00.16
PB
  
8Frida Grindheim
1:00.17
Malmö AI
1:00.17
SB
  
8Cornelia Faxius
1:03.75
Malmö AI
1:03.75
PB
  
9Caroline Andersson
1:00.64
IF Göta Karlstad
1:00.64
SB
  
Final C
1Virva Rylander
58.36
Västerås FK
58.36
PB
  
1Marina Janhunen
1:01.03
Hammarby IF
1:01.03
SB
  
3Ida Callenvik
59.34
Karlskoga FI
59.34
PB
  
4Lovisa Glavare KarlssonTäby IS
59.39
PB
  
5Ester Björck
1:00.36
Motala AIF
1:00.36
PB
  
5Julia Törnblad
1:04.40
Mölndals AIK
1:04.40
SB
  
6Lovisa Ellström
1:00.49
IF Göta Karlstad
1:00.49
PB
  
8Malin Kemi
Malin Kemi 75, Spårvägen
1:02.83
Spårvägens FK
1:02.83
SB
  
K 1500 m     


Final A

Final

1Emily Fielder
4:55.71
Motala AIF
4:55.71
PB
  
1Amanda Olsson
5:07.43
Säffle FIK
5:07.43
PB
  
2Josefina Bivstedt
5:27.25
Hässelby SK
5:27.25
PB
  
3Alexandra BrackmannIF Rigor
4:42.54
PB
  
4Nicole Ljungström
5:16.10
Ängelholms IF
5:16.10
PB
  
5Lisa Öhberg
4:28.60
Hälle IF
4:28.60
  
7Anna Stenmark
5:05.78
PB
  
8Hanna Näslund
Hanna Näslund 00, Trångsviken
4:47.70
Trångsvikens IF
4:47.70
PB
  
8Alice Greberg
4:53.24
Mölndals AIK
4:53.24
PB
  
9Sara Dädeby
4:48.21
Hovslätts IK
4:48.21
PB
  
Vienna Søyland Dahle
Vienna Søyland Dahle 92, NOR
4:39.68
92NOR
4:39.68
=PB
  
Final B
1Vera Gerendas
4:51.79
Hammarby IF
4:51.79
PB
  
1Sabina Forsberg
5:09.22
Glanshammars IF
5:09.22
SB
  
1Frida Palmqvist
5:31.16
Mölndals AIK
5:31.16
PB
  
2Eleonora Alinder
5:08.43
Mölndals AIK
5:08.43
PB
  
3Malin Strand
Malin Strand 93, Sävedalen
4:42.25
Sävedalens AIK
4:42.25
PB
  
3Filippa Zäll
Filippa Zäll 03, Ängelholm
5:08.53
Ängelholms IF
5:08.53
PB
  
4Ebba Olsson
5:07.59
Umedalens IF
5:07.59
PB
  
6Frida Wallström
4:46.37
IFK Umeå
4:46.37
PB
  
7Ebba Simensen
Ebba Simensen 97, Brännans FF
5:03.34
Brännans FF
5:03.34
SB
  
8Elsa Olsson
5:05.50
Umedalens IF
5:05.50
PB
  
8Fanny Åhl NorlingIF Kville
5:19.00
PB
  
9Isa Ek
Isa Ek 99, Björnstorp
5:20.66
Björnstorps IF
5:20.66
SB
  
F19 100 m     
Heat 6
Vind: -1.2
Vind: -1.2
3Hedda Ringman
Hedda Ringman 98, Tjalve IF Norrköping
12.46
Tjalve IF Norrköping
12.46
PB
  
F19 Längd     


Final A

Final

1Sophia Hofer
5.52
Malmö AI
5.52
+1.1 PB
  
F19 Slägga     


Final A

Final

1Anna Johansson
Anna Johansson 98, Nedre Soppero
38.55
Nedre Soppero IK
38.55
PB
  
1Lovisa Nyman
35.21
Kalmar SK
35.21
PB
  
F17 100 m     
Heat 2
Vind: -0.3
Vind: -0.3
6Elin Bärjegård
Elin Bärjegård 99, Leksands FIK
13.43
Leksands FIK
13.43
SB
  
Heat 5
Vind: -0.2
Vind: -0.2
5Madeleine SöderlundIK Lerum FI
13.35
SB
  
F17 400 m     


Final A

Final

1Ide Ileso
1:00.62
Ullevi FK
1:00.62
PB
  
1Astrid Atle
1:00.84
Hammarby IF
1:00.84
PB
  
2Amie Jammeh
Amie Jammeh 99, Upsala IF
1:00.30
Upsala IF
1:00.30
PB
  
2Vilma Hultström
1:00.88
Hammarby IF
1:00.88
PB
  
2Sara Dahlén
1:03.06
IK Lerum FI
1:03.06
SB
  
3Filippa Hörnberg
1:03.16
Hässelby SK
1:03.16
PB
  
4Malin Hedman
1:05.32
Upsala IF
1:05.32
PB
  
5Moa Jern
1:05.36
Strands IF
1:05.36
PB
  
F17 1500 m     


Final A

Final

6Emma Magnusson
4:45.32
Mölndals AIK
4:45.32
SB
  
F17 Stav     


Final A

Final

1Eir PerssonIFK Lund
2.85
PB
  
F17 Längd     


Final A

Final

1Alma KilpeläinenLjungby FIK
5.38
+1.2 SB
  
F16 100 m     
Heat 2
Vind: -1.1
Vind: -1.1
2Linnea Wijk
13.10
IK Lerum FI
13.10
SB
  
3Felicia KölvallFlens FS
13.10
PB
  
F16 Höjd     


Final A

Final

4Ingrid Holmquist
Ingrid Holmquist 00, KFUM Örebro
1.62
KFUM Örebro
1.62
PB
  
F16 Längd     


Final A

Final

2Claudia BelgraveIK Ymer
5.58
+1.5 SB
  
5Emelie Eklund
5.33w
Täby IS
5.33w
+3.0
  
6Alexandra Schill
5.25w
Örgryte IS
5.25w
+3.7
  
F16 Slägga (3.0 kg)     


Final A

Final

1Amanda Bollmann
Amanda Bollmann 00, KFUM Örebro
34.74
KFUM Örebro
34.74
SB
  
9Louise Olsson
40.08
Huddinge AIS
40.08
PB
  
F15 Tresteg     


Final A

Final

1Nike Thanner
10.78
Örgryte IS
10.78
0.0 PB
  
1Filippa Söderström
10.77
Göteborgs KIK
10.77
+0.7 PB
  
1Sira Gassama
10.70
Hammarby IF
10.70
+1.7 SB
  
1Moa Lindqvist
10.44
Mölndals AIK
10.44
–0.3 PB
  
2Mea Gedin
10.30
Malmö AI
10.30
+0.8 PB
  
3Klara Rådbo
11.86w
Hammarby IF
11.86w
+2.7
  
3Sofia Boman
Sofia Boman 02, Hässelby
9.67w
Hässelby SK
9.67w
+2.1
  
4Tuvalisa Rosenquist
Tuvalisa Rosenquist 02, Tjalve IF Norrköping
11.73w
Tjalve IF Norrköping
11.73w
+2.4
  
5Ebba Hager
11.62w
IK Lerum FI
11.62w
+2.7
  
8Ellen BlomgrenKA 2 IF
10.99
+1.4 PB
  
F15 Slägga (3.0 kg)     


Final A

Final

1Moa Jansson
Moa Jansson 01, KFUM Örebro
39.69
KFUM Örebro
39.69
PB
  
2Johanna SedströmÅsbro GoIF
25.08
PB
  
F14 Stav     


Final A

Final

1Emma Johansson
Emma Johansson 02, Stocksäter
3.27
Stocksäters IF
3.27
PB
  
1Troja Tredal
2.13
Hässelby SK
2.13
PB
  
2Sofia WingårdIK Orient
3.17
PB
  
3Johanna DuplantisIK Stål
2.63
PB
  
F13 Stav     


Final A

Final

5Alicia Löwhagen
2.33
Hammarby IF
2.33
PB
  
7Emelie Beckman
2.13
Hässelby SK
2.13
PB