0
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
9‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M Diskus Final A Final | |||||||||
2 | Mats Laamanen 38.00 | 72 | 38.00 | =SB | |||||
P19 Diskus (1.75 kg) Final A Final | |||||||||
1 | Simon Lanngren Simon Lanngren 00, Sävedalen 46.63 | 00 | Sävedalens AIK | 46.63 | =PB | ||||
P17 Kula (5.0 kg) Final A Final | |||||||||
5 | Rasmus Samuelsson Rasmus Samuelsson 02, Ullevi 10.05 | 02 | Ullevi FK | 10.05 | =PB | ||||
P17 Diskus (1.5 kg) Final A Final | |||||||||
2 | Hugo Kajsjö Hugo Kajsjö 03, Lerum 35.39 | 03 | IK Lerum FI | 35.39 | =PB | ||||
3 | Felix Jordebrandt Felix Jordebrandt 03, Kville 32.86 | 03 | IF Kville | 32.86 | =PB | ||||
P15 Diskus (1.0 kg) Final A Final | |||||||||
5 | William Kindbom William Kindbom 04, Örgryte 25.76 | 04 | Örgryte IS | 25.76 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K Diskus Final A Final | |||||||||
2 | Felicia Thomsson Felicia Thomsson 92, Hässelby 31.30 | 92 | Hässelby SK | 31.30 | =SB | ||||
Lovisa Hörnström Lovisa Hörnström 03, Trollhättan FIK 28.42 | 03 | Trollhättan FIK | 28.42 | =PB | |||||
K Slägga Final A Final | |||||||||
1 | Jessica Preiman Jessica Preiman 98, Haparanda SKT 41.01 | 98 | Haparanda SKT | 41.01 | =SB | ||||
F19 Spjut Final A Final | |||||||||
1 | Corinne Wessman Corinne Wessman 01, Ymer 29.04 | 01 | IK Ymer | 29.04 | =SB | ||||
F17 Kula (3.0 kg) Final A Final | |||||||||
2 | Calista Ezeh Calista Ezeh 03, Kville 11.14 | 03 | IF Kville | 11.14 | =SB | ||||
F15 Kula (3.0 kg) Final A Final | |||||||||
1 | Linnea Persson Linnea Persson 03, IFK Göteborg 11.31 | 03 | IFK Göteborg | 11.31 | =PB | ||||
F15 Diskus (0.75 kg) Final A Final | |||||||||
4 | Stina Littorin Stina Littorin 05, Kville 28.62 | 05 | IF Kville | 28.62 | =PB | ||||
F15 Spjut (500 g) Final A Final | |||||||||
1 | Dellie Kamijo Dellie Kamijo 05, Mölndal 26.78 | 05 | Mölndals AIK | 26.78 | =PB |