0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M Kula (5.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Caspar Larsson Caspar Larsson 02, Huddinge 15.91 | 02 | Huddinge AIS | 15.91 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||
M Kula Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Mesud Pezer Mesud Pezer 94, BIH 21.27 | 94 | BIH | 21.27 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Kristo Galeta Kristo Galeta 83, EST 19.97 | 83 | EST | 19.97 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Gardenkrans Viktor Gardenkrans 95, Athletics 24Seven 18.09 | 95 | Athletics 24Seven SK | 18.09 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M Diskus Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Martin Kupper Martin Kupper 89, EST 62.88 | 89 | EST | 62.88 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Simon Pettersson Simon Pettersson 94, Hässelby 60.31 | 94 | Hässelby SK | 60.31 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Nicholas Percy Nicholas Percy 94, GBR 59.75 | 94 | GBR | 59.75 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Jakob Gardenkrans Jakob Gardenkrans 97, Athletics 24Seven 54.94 | 97 | Athletics 24Seven SK | 54.94 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M Spjut Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Olof Hansson Olof Hansson 86, Hässelby 63.05 | 86 | Hässelby SK | 63.05 | =SB | |||||||||||||||||||||||||||||||||
P17 Diskus (1.5 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Leo Janén Leo Janén 02, IFK Växjö 56.15 | 02 | IFK Växjö | 56.15 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Kvinnor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K Kula (3.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ninni Lundberg Ninni Lundberg 03, IFK Växjö 12.51 | 03 | IFK Växjö | 12.51 | =PB | |||||||||||||||||||||||||||||||||
K Diskus Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Fanny Roos Fanny Roos 95, Athletics 24Seven 54.57 | 95 | Athletics 24Seven SK | 54.57 | =SB | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Emma Ljungberg Emma Ljungberg 94, Spårvägen 53.98 | 94 | Spårvägens FK | 53.98 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
K Slägga Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Jennifer Andersson Jennifer Andersson 01, Västerås FK 55.55 | 01 | Västerås FK | 55.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Maja Eklund Maja Eklund 94, Athletics 24Seven 52.36 | 94 | Athletics 24Seven SK | 52.36 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Jennifer Quick Jennifer Quick 00, Lund 52.27 | 00 | IFK Lund | 52.27 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Emma Palmgren Emma Palmgren 01, Nyköpings BIS 50.72 | 01 | Nyköpings BIS | 50.72 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Ebba Hultqvist Ebba Hultqvist 03, Eksjö Södra 37.92 | 03 | Eksjö Södra IK | 37.92 | =PB | ||||||||||||||||||||||||||||||||
K22 Slägga Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Cecilia Larsson Cecilia Larsson 99, IFK Växjö 56.93 | 99 | IFK Växjö | 56.93 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
F19 Diskus Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Caisa-Marie Lindfors Caisa-Marie Lindfors 00, Upsala IF 49.55 | 00 | Upsala IF | 49.55 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
F17 Slägga (3.0 kg) Final A Final | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Victoria Quainoo Victoria Quainoo 02, Malmö 60.66 | 02 | Malmö AI | 60.66 | = | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Hillevi Carlsson Hillevi Carlsson 02, Falun 60.61 | 02 | Falu IK | 60.61 | = |