28.6
19.7
26.7
25.7
24.7
21.7
21.7
24.7
24‐25.7
25.7
24‐25.7
21.7
21.7
24‐25.7
25.7
25.7
25.7
24.7
24.7
23.7
22.7
24.7
24.7
24.7
24.7
22.7
20.7
17.7
24.6
24.7
22.7
22.7
19.7
22.7
21.7
20.7
16.7
21.7
21.7
20.7
17.7
10.7
3.7
20.7
17.7
14.7
17‐18.7
20.7
20.7
19.7
19.7
19.7
20.7
18.7
3.7
17‐18.7
19.7
18.7
18.7
18.7
18.7
17.7
17.7
17.7
17.7
17.7
17.7
16.7
15.7
15.7
15.7
13.7
13.7
12.7
8.7
8.7
7.7
6.7
4.7
3.7
16.7
14.7
14.7
15.7
13.7
13.7
14.7
14.7
14.7
13.7
13.7
13.7
13.7
12.7
12.7
12.7
7.7
6.7
3.7
14.7
Tävlande: 218 (106+112)   Starter: 221 (108+113)

Män
M 80 m     
Final B
Vind: -1.2
Vind: -1.2
5Mattias HeinemannIF Göta Karlstad
9.99
PB
  
M 100 m     
2Carlos Jonsson
11.70
Hässelby SK
11.70
PB
  
Heat 1
Vind: +0.2
Vind: +0.2
2Emmanuel Amoh
10.87
Malmö AI
10.87
SB
  
3Viktor Elvung-NilssonFIF Gnistan
11.04
SB
  
Heat 4
Vind: +0.3
Vind: +0.3
7Sebastian Eriksson
11.58
Skellefteå AIK
11.58
PB
  
Heat 6
Vind: -0.1
Vind: -0.1
5Niklas JohanssonUllevi FK
11.53
SB
  
8John Svensson
11.95
IF Kville
11.95
SB
  
Heat 7
Vind: -0.4
Vind: -0.4
5Nasser Sebabi
11.20
IF Kville
11.20
SB
  
Heat 8
Vind: 0.0
Vind: 0.0
4Oskar Lindberg
Oskar Lindberg 94, Östersunds GIF
11.08
Östersunds GIF
11.08
PB
  
M 400 m     


Final A

Final

1Emanuel Lindberg
Emanuel Lindberg 93, KFUM Örebro
51.18
KFUM Örebro
51.18
PB
  
2Joakim Andersson
49.23
IFK Trelleborg
49.23
PB
  
4Olle Forslin
49.40
Hässelby SK
49.40
PB
  
5Håkan CarlbergMalmö AI
53.15
SB
  
3Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS
49.73
PB
  
5Erik MartinssonGefle IF
48.35
  
Final B
4Sakaria Hussien
49.18
Falkenbergs IK
49.18
  
5Rickard Gunnarsson
49.23
Hässelby SK
49.23
SB
  
6Andreas Almlöf
51.76
Hammarby IF
51.76
PB
  
7Eddy MeyerdierksUllevi FK
51.95
SB
  
Final C
2Adam DanielssonUllevi FK
48.43
PB
  
3Fredrik Orrsveden
52.15
Hammarby IF
52.15
PB
  
4Kalle Berglund
Kalle Berglund 96, Spårvägen
49.11
Spårvägens FK
49.11
PB
  
4Tobias Månsson
53.18
IFK Lidingö
53.18
PB
  
6Dennis Karanda
49.25
Öresund FK
49.25
PB
  
7Ahmet Demir
54.10
IFK Lidingö
54.10
PB
  
8Alexander LesserUllevi FK
49.49
  
M 800 m     
Final B
1Jack Karlsson
Jack Karlsson 99, KFUM Örebro
2:13.58
KFUM Örebro
2:13.58
PB
  
1August Mollén
August Mollén 99, IK Norrköping FI
2:14.72
IK Norrköping FI
2:14.72
PB
  
5Isac Ericsson
2:18.47
IFK Växjö
2:18.47
PB
  
6Tobias Tranderyd
Tobias Tranderyd 99, KFUM Örebro
2:10.67
KFUM Örebro
2:10.67
PB
  
7Dominic LightowlerUpsala IF
2:10.78
PB
  
Final C
3Jonathan Borg
Jonathan Borg 99, Trollhättan FIK
2:14.17
Trollhättan FIK
2:14.17
PB
  
M 1500 m     


Final A

Final

1Joakim Eriksson
3:59.95
Spårvägens FK
3:59.95
SB
  
1Elias Johansson
4:04.92
Sävedalens AIK
4:04.92
SB
  
1Adelegn Zewdu
4:10.29
Malmö AI
4:10.29
PB
  
1Alexander ÅkessonMalmö AI
4:15.35
PB
  
1Abdiqani Khadar
Abdiqani Khadar 97, KFUM Örebro
4:16.99
KFUM Örebro
4:16.99
SB
  
1Albert Nygren
4:24.37
Upsala IF
4:24.37
PB
  
1Erik Sandsten
Erik Sandsten 98, Oskarshamn
4:28.34
Oskarshamns SK
4:28.34
PB
  
3Viktor HellströmIF Rigor
4:36.26
PB
  
5Andreas Jansson
3:57.76
Hässelby SK
3:57.76
PB
  
5Johan Claeson
4:38.52
Tranås AIF
4:38.52
PB
  
6Alexander Bucht
4:38.83
Sävedalens AIK
4:38.83
PB
  
7Hampus Börjesson
3:57.58
Ullevi FK
3:57.58
SB
  
Final B
1Gustav Berlin
4:07.17
IK Akele
4:07.17
PB
  
1Olof Nordling
Olof Nordling 97, Spårvägen
4:17.00
Spårvägens FK
4:17.00
PB
  
1Adrian Hellman
4:19.90
Nordanstigs FI
4:19.90
PB
  
1Tobias Jonsson
4:25.26
IFK Tumba
4:25.26
PB
  
2Hampus Eriksson
4:18.33
Sävedalens AIK
4:18.33
PB
  
3Joakim Frisk
Joakim Frisk 90, Västerås
4:04.59
Västerås FK
4:04.59
SB
  
3Mohammed Mohamoud
4:18.57
Ullevi FK
4:18.57
PB
  
4Alexander Holm
Alexander Holm 92, GoIF Tjalve
4:06.17
GoIF Tjalve
4:06.17
PB
  
4Daniel Bucht
Daniel Bucht 96, Sävedalen
4:08.65
Sävedalens AIK
4:08.65
PB
  
5Hugo Lindell
4:10.42
Rånäs 4H
4:10.42
PB
  
7Patrik Nilsson
4:07.12
Oskarshamns SK
4:07.12
PB
  
8Mohammed Loukili
4:15.29
IFK Lidingö
4:15.29
PB
  
8Rikard Karlsson
4:21.56
Hässelby SK
4:21.56
PB
  
9Pontus Petersson
Pontus Petersson 92, Skillingaryd
4:09.59
Skillingaryds FK
4:09.59
PB
  
9Oliver Langselius
4:15.55
Spårvägens FK
4:15.55
PB
  
9Khalid Nooh
4:24.43
Ullevi FK
4:24.43
PB
  
M Höjd     


Final A

Final

1Martin Sundgren
1.91
Finspångs AIK
1.91
PB
  
1Christian Norstedt
1.81
Eskilstuna FI
1.81
SB
  
M Längd     


Final A

Final

1Erik Olsson
7.05w
Örgryte IS
7.05w
+2.6
  
1Edwin Råsberg
6.93
Hässelby SK
6.93
–0.5 PB
  
2Jonas Arbinge
6.52
Hellas FK
6.52
–2.5 SB
  
2Jens Mattisson
6.37
Vittsjö GIK
6.37
+1.7 SB
  
9Per Jonsson
7.11
Bollnäs FIK
7.11
+0.4 PB
  
P19 100 m     
Heat 3
Vind: -0.2
Vind: -0.2
5Manne Persson
11.78
Hammarby IF
11.78
PB
  
6Jesper HagwallIFK Lund
11.86
PB
  
Heat 5
Vind: -0.1
Vind: -0.1
4Martin AnderssonIK Ymer
11.67
SB
  
5Jesper Hellström
11.70
Hässelby SK
11.70
PB
  
Heat 7
Vind: +0.1
Vind: +0.1
4Niklas Alsing
Niklas Alsing 95, Östersunds GIF
11.79
Östersunds GIF
11.79
SB
  
5Samuel IngvarssonFalu IK
11.79
PB
  
P19 Höjd     


Final A

Final

5Axel Ohlson
Axel Ohlson 96, Hässelby
1.83
Hässelby SK
1.83
SB
  
6Oskar Greilert
1.83
Hanvikens SK
1.83
SB
  
9Jesper HagwallIFK Lund
1.76
SB
  
P19 Längd     


Final A

Final

1Samuel IngvarssonFalu IK
6.44
+0.2 PB
  
9Johan MeckbachTäby IS
6.61
+1.2 SB
  
P19 Kula (6.0 kg)     


Final A

Final

5Anton Johansson
Anton Johansson 96, KFUM Örebro
13.96
KFUM Örebro
13.96
PB
  
9Erik Hermelin
11.82
IFK Lidingö
11.82
PB
  
P19 Slägga (6.0 kg)     


Final A

Final

6Fredrik GerdsdorffTimrå AIF
53.81
PB
  
P17 100 m     
Heat 2
Vind: -1.3
Vind: -1.3
6Marko Simic
11.96
Malmö AI
11.96
PB
  
P17 400 m     


Final A

Final

2Martin Jacobson
55.80
Hammarby IF
55.80
SB
  
P17 1500 m     


Final A

Final

10Deniss Šalkauskas
Deniss Šalkauskas 98, EST
4:09.70
98EST
4:09.70
PB
  
23Leonid Latsepov
Leonid Latsepov 98, EST
4:21.37
98EST
4:21.37
PB
  
P17 Stav     


Final A

Final

1Theodor AhlströmIFK Växjö
3.45
=PB
  
4Sebastian Ruthström
4.12
Spårvägens FK
4.12
PB
  
5Viktor KjellssonIFK Växjö
4.01
PB
  
P17 Kula (5.0 kg)     


Final A

Final

3Filip La FleurYstads IF
15.57
PB
  
5Oliver Tered
14.20
Hässelby SK
14.20
SB
  
P16 100 m     
Heat 5
Vind: +0.1
Vind: +0.1
2Viktor BondessonMalmö AI
11.69
PB
  
P16 Höjd     


Final A

Final

2Niklas Bergman Larsson
1.92
Linköpings GIF
1.92
PB
  
P15 80 m     
Heat 3
Vind: -0.8
Vind: -0.8
2Viggo Hahnsson
10.00
Örgryte IS
10.00
PB
  
P15 Höjd     


Final A

Final

3Anton Ledell
1.79
Huddinge AIS
1.79
PB
  
P15 Tresteg     


Final A

Final

1Daniel Grenegård
11.60
IF Göta Karlstad
11.60
0.0 PB
  
1Simon MartinssonLomma FIK
11.27
+0.2 SB
  
2Filip Nyström
10.76
Turebergs FK
10.76
–0.2 PB
  
2Joel Magnusson
10.56
Karlskoga FI
10.56
+1.1 PB
  
2Hugo Rosvall
Hugo Rosvall 99, Sävedalen
10.42
Sävedalens AIK
10.42
–0.3 PB
  
6Gustaf Backman
Gustaf Backman 99, Spårvägen
12.34
Spårvägens FK
12.34
+0.3 PB
  
8Johan NordströmFalu IK
11.94
+0.7 PB
  
23Joonas Mattias Laur
Joonas Mattias Laur 99, EST
10.75
99EST
10.75
+0.9
  
P15 Spjut (600 g)     


Final A

Final

1Emil NilssonHabo FIF-04
37.44
PB
  
P14 80 m     
Heat 2
Vind: -0.8
Vind: -0.8
2Gustav Karlsson
Gustav Karlsson 00, KFUM Örebro
10.13
KFUM Örebro
10.13
PB
  
P14 Stav     


Final A

Final

6Emil Uhlin
2.82
Falu IK
2.82
PB
  
P14 Spjut (600 g)     


Final A

Final

1Felix Larsen NilssonÖrgryte IS
37.79
PB
  
P13 60 m     
Heat ?
Vind: -1.0
Vind: -1.0
Peeter Alver
Peeter Alver 01, EST
7.77
01EST
7.77
PB
  
P13 Stav     


Final A

Final

5Emil Stenlund
2.50
KA 2 IF
2.50
PB
  
Kvinnor
K 80 m     

Vind: +0.1

Final A

Final

Vind: +0.1
5Moa Seger
Moa Seger 99, Glanshammar
10.42
Glanshammars IF
10.42
PB
  
Final B
Vind: -0.1
Vind: -0.1
2Julia Frisk
10.46
IFK Växjö
10.46
PB
  
K 100 m     

Vind: +0.2

Final A

Final

Vind: +0.2
3Emma Jansson
12.41
Falu IK
12.41
PB
  
6Emma Stenlöf
Emma Stenlöf 96, Västerås
12.42
Västerås FK
12.42
PB
  
7Clara JosefssonFalu IK
12.79
PB
  
Final B
Vind: +0.1
Vind: +0.1
3Yasmin Jelassi
12.70
Hammarby IF
12.70
SB
  
4Malin Citess
Malin Citess 95, Atleticum Växjö
12.71
Atleticum Växjö SK
12.71
SB
  
7Isa Andersson
Isa Andersson 98, Helsingborg
12.96
IFK Helsingborg
12.96
PB
  
Heat 1
Vind: -1.2
Vind: -1.2
2Madeleine ErikssonIFK Lidingö
12.36
SB
  
8Elina Rapp
13.28
IFK Växjö
13.28
PB
  
Heat 2
Vind: -0.1
Vind: -0.1
6Mia Stenvall
12.93
Ullevi FK
12.93
SB
  
Heat 3
Vind: -0.7
Vind: -0.7
5Sofia Lund
Sofia Lund 86, Hässelby
12.63
Hässelby SK
12.63
SB
  
6Ida Lindskog
12.73
IF Kville
12.73
PB
  
Heat 5
Vind: -1.3
Vind: -1.3
3Elin Östlund
Elin Östlund 91, KFUM Örebro
12.27
KFUM Örebro
12.27
SB
  
K 400 m     


Final A

Final

1Emma Forss
Emma Forss 94, Hammarby
1:01.41
Hammarby IF
1:01.41
PB
  
2Stina Åberg
1:02.91
Hammarby IF
1:02.91
PB
  
6Sara Ulin
1:00.90
Falu IK
1:00.90
SB
  
7Sara Jernfält
Sara Jernfält 93, KFUM Örebro
1:01.26
KFUM Örebro
1:01.26
SB
  
2Frida GrindheimMalmö AI
56.63
PB
  
4Vendela Rydbäck
Vendela Rydbäck 97, Göteborgs KIK
57.53
Göteborgs KIK
57.53
PB
  
5Lisa Duffy
Lisa Duffy 93, Hässelby
56.55
Hässelby SK
56.55
SB
  
5Josephine Risberg ThoorIFK Lund
59.00
PB
  
7Jessica Edlund
59.67
Umedalens IF
59.67
SB
  
29Hege Mardiste
Hege Mardiste 87, EST
1:00.28
87EST
1:00.28
SB
  
Final B
1Anna Dahlsjö
59.54
Mölndals AIK
59.54
PB
  
2Anna Engelin
Anna Engelin 98, Östersunds GIF
57.50
Östersunds GIF
57.50
PB
  
4Ida Ekroth
1:00.63
Upsala IF
1:00.63
PB
  
5Charlotte SchönbeckIFK Lidingö
57.88
SB
  
5Emma Söderström
Emma Söderström 98, Göteborgs KIK
59.33
Göteborgs KIK
59.33
PB
  
6Ida Holm
58.26
Täby IS
58.26
PB
  
7Caroline AnderssonIF Göta Karlstad
58.40
SB
  
Final C
1Hanna Hermansson
1:01.21
IF Göta Karlstad
1:01.21
SB
  
5Linnea Karlsson
1:02.37
Varbergs GIF
1:02.37
SB
  
9Malin Svärdling
1:03.58
Täby IS
1:03.58
PB
  
K 1500 m     


Final A

Final

1Thea Boström
Thea Boström 98, GoIF Tjalve
4:40.44
GoIF Tjalve
4:40.44
PB
  
1Lovisa Bivstedt
4:42.51
Hässelby SK
4:42.51
PB
  
1Elin Brink
Elin Brink 97, Mölndal
4:48.77
Mölndals AIK
4:48.77
PB
  
1Carolina Larson
5:09.62
Danderyds SK
5:09.62
PB
  
3Sara Christiansson
Sara Christiansson 97, Trollhättan FIK
4:42.54
Trollhättan FIK
4:42.54
PB
  
3Alice Berg
Alice Berg 02, Tureberg
4:54.98
Turebergs FK
4:54.98
PB
  
4Julia Nielsen
Julia Nielsen 01, Sävedalen
4:55.44
Sävedalens AIK
4:55.44
PB
  
5Wilma Nielsen
Wilma Nielsen 01, Sävedalen
4:56.25
Sävedalens AIK
4:56.25
PB
  
6Gaël De Coninck
4:58.38
Sävedalens AIK
4:58.38
PB
  
8Hilda Lindberg
5:07.20
Västerås FK
5:07.20
PB
  
Final B
1Maja Sjöblom
4:58.32
Hässelby SK
4:58.32
PB
  
1Louise Sundström
5:03.47
KFUM Örebro
5:03.47
PB
  
1Therese Moberg
5:24.09
Sundsvalls FI
5:24.09
SB
  
1Moa Carlsson
Moa Carlsson 98, Sävedalen
5:29.32
Sävedalens AIK
5:29.32
SB
  
2Sara Holmgren
Sara Holmgren 90, Sävedalen
4:48.25
Sävedalens AIK
4:48.25
PB
  
2Hanna Bergström
5:00.16
Huddinge AIS
5:00.16
PB
  
3Malin Strand
Malin Strand 93, Sävedalen
4:49.44
Sävedalens AIK
4:49.44
SB
  
4Alexandra BrackmannIF Rigor
5:03.70
SB
  
4Felicia Niklasson
5:17.76
Sävedalens AIK
5:17.76
PB
  
5Sara Overgaard
5:04.00
IF Kville
5:04.00
PB
  
5Emilia Larson
5:21.02
Danderyds SK
5:21.02
PB
  
6Sara Lilja Vidlund
5:23.63
PB
  
7Ida Lilja
Ida Lilja 01, Karlskoga
5:23.92
Karlskoga FI
5:23.92
PB
  
8Alma Posth Skoog
5:28.35
PB
  
9Martha Engström Boij
5:20.55
PB
  
K Längd     


Final A

Final

2Kamila Pietruszka
Kamila Pietruszka 94, Göteborgs KIK
5.27
Göteborgs KIK
5.27
–0.6 SB
  
2Angelica Engberg
5.27w
Hässelby SK
5.27w
+2.9
  
2Rebecka AbrahamssonFIF Gnistan
5.13
–1.4 SB
  
2Kristine AnderssonIF Göta Karlstad
4.85
+2.0 PB
  
8Matilda HellqvistIK Orient
5.87
+0.6 SB
  
K Kula     


Final A

Final

1Charlotte SkogströmHässelby SK
9.15
SB
  
F19 100 m     
Heat 1
Vind: +0.1
Vind: +0.1
5Izabelle KjellbergIF Göta Karlstad
13.12
SB
  
Heat 2
Vind: -0.6
Vind: -0.6
4Sara Jacobsson
12.83
Malmö AI
12.83
SB
  
Heat 3
Vind: -1.3
Vind: -1.3
4Mikaela Johannesson
13.23
Hässelby SK
13.23
SB
  
Heat 4
Vind: +0.4
Vind: +0.4
6Hanna Johnsson
13.30
IFK Lidingö
13.30
SB
  
Heat 6
Vind: -0.8
Vind: -0.8
5Madeleine Rossi
13.13
Hammarby IF
13.13
PB
  
F19 1500 m     


Final A

Final

1Kristina Sundström
5:13.86
Sävedalens AIK
5:13.86
PB
  
5Lisa Bergdahl
Lisa Bergdahl 95, Glanshammar
4:47.85
Glanshammars IF
4:47.85
SB
  
7Madeleine Björlin-Delmar
4:56.83
IFK Göteborg
4:56.83
PB
  
F19 Längd     


Final A

Final

8Malin Skogström
5.67
Hässelby SK
5.67
+0.9 PB
  
F17 100 m     
Heat 1
Vind: -0.5
Vind: -0.5
2Ebba Svantesson
12.70
Sävedalens AIK
12.70
PB
  
Heat 2
Vind: +0.2
Vind: +0.2
5Filippa Öljemark
13.33
Mölndals AIK
13.33
SB
  
F17 400 m     


Final A

Final

2Alice Ljungblad
Alice Ljungblad 97, KFUM Örebro
1:01.48
KFUM Örebro
1:01.48
PB
  
3Hanna Andersson
1:01.95
IFK Trelleborg
1:01.95
SB
  
6Hanna Karlsson
1:04.06
IFK Nora
1:04.06
PB
  
F17 Slägga (3.0 kg)     


Final A

Final

1Hanna Larsson
Hanna Larsson 98, Trelleborg
43.86
IFK Trelleborg
43.86
PB
  
1Linnea Carpenter
Linnea Carpenter 98, Östersunds GIF
36.61
Östersunds GIF
36.61
PB
  
F16 100 m     
Heat 3
Vind: +0.8
Vind: +0.8
4Helena Kolte
13.42
Täby IS
13.42
SB
  
Heat 4
Vind: -0.1
Vind: -0.1
4Mariell Bodin
13.21
PB
  
Heat 6
Vind: -0.1
Vind: -0.1
5Evelina Olsson
13.19
IK Orient
13.19
PB
  
Heat 7
Vind: +1.0
Vind: +1.0
3Felicia Lund StenquistFalu IK
13.20
SB
  
F16 Höjd     


Final A

Final

1Johanna Lööw-JohanssonSöderhamns IF
1.53
=PB
  
4Wilma Nordkvist
1.68
IFK Helsingborg
1.68
PB
  
5Jenny Lestander
Jenny Lestander 98, Linköpings GIF
1.64
Linköpings GIF
1.64
PB
  
7Emelie RantzowIK Ymer
1.59
PB
  
F16 Längd     


Final A

Final

5Alexandra LarssonIF Göta Karlstad
5.41
+1.4 SB
  
F15 80 m     
Heat 1
Vind: +0.1
Vind: +0.1
2Frida Johansson
10.54
Mölndals AIK
10.54
PB
  
Heat 3
Vind: -0.8
Vind: -0.8
1Fanny Runheim
Fanny Runheim 99, KFUM Örebro
10.08
KFUM Örebro
10.08
PB
  
Heat 11
Vind: -0.8
Vind: -0.8
2Alexandra WibergMalmö AI
10.80
PB
  
F15 Tresteg     


Final A

Final

1Fatima Koné
12.04
Ullevi FK
12.04
+0.3 PB
  
1Thilda Lim
10.25
IFK Växjö
10.25
+1.2 PB
  
1Rosa VallgårdaLuleå FIF
10.18
+1.4 PB
  
2Erika BlomqvistIFK Sunne
9.62
+0.7 PB
  
5Melina Holse
Melina Holse 99, Linköpings GIF
11.02
Linköpings GIF
11.02
+0.2 PB
  
6Alva Murtoniemi-GräbelÖrgryte IS
10.93
+1.0 PB
  
8Lisa Stenlund
10.77w
KA 2 IF
10.77w
+2.3
  
F14 80 m     
Heat 12
Vind: -1.0
Vind: -1.0
1Julia BjörkmanIF Kville
10.65
PB
  
F14 Stav     


Final A

Final

3Louise Duvling AnderssonUllevi FK
2.74
PB
  
8Elin Skarin
2.35
PB
  
F14 Spjut (500 g)     


Final A

Final

1Jonna Claesson
Jonna Claesson 00, Stora Skedvi
30.65
Stora Skedvi IK
30.65
PB
  
1Tilda Ånborg
28.95
Motala AIF
28.95
PB
  
3Ella Andersson
37.63
Eslövs AI
37.63
PB
  
8Lina Larsson
34.18
Säters IF
34.18
PB
  
F13 60 m     

Vind: 0.0

Final A

Final

Vind: 0.0
3Brigitta Tamsar
Brigitta Tamsar 01, EST
8.15
01EST
8.15
PB
  
F13 1500 m     


Final A

Final

12Kristina Andronova
Kristina Andronova 01, EST
5:44.73
01EST
5:44.73
PB
  
F13 Stav     


Final A

Final

2Sofia OvergaardIF Kville
2.61
PB
  
8Isabell Lindgren
2.20
Hässelby SK
2.20
PB
  
F13 Tresteg (zon)     


Final A

Final

34Liina Truusa
Liina Truusa 01, EST
8.99w
01EST
8.99w
+2.7
  
Liina Truusa
Liina Truusa 01, EST
8.95
01EST
8.95
+1.5 PB