0
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Cedric Ullberg Cedric Ullberg 92, Ymer 7.05 | 92 | IK Ymer | 7.05 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
3 | Moteba Mohamed Moteba Mohamed 90, Alingsås 7.30 | 90 | Alingsås IF | 7.30 | =PB | ||||
6 | Tobias Nilsson Tobias Nilsson 93, Ullevi 7.48 | 93 | Ullevi FK | 7.48 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Andreas Andersson Andreas Andersson 84, Sävedalen 7.36 | 84 | Sävedalens AIK | 7.36 | =SB | ||||
M 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Daniel Rogemark Daniel Rogemark 89, IK Hakarpspojkarna 23.22 | 89 | IK Hakarpspojkarna | 23.22 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
2 | Johan Forsberg Johan Forsberg 92, Lidingö 23.56 | 92 | IFK Lidingö | 23.56 | =PB | ||||
M 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Johan Rogestedt Johan Rogestedt 93, Stenungsunds FI 1:51.23 | 93 | F Stenungsunds FI | 1:51.23 | =PB | 7 SWE P19 AT | |||
2 | Tobias Åberg Tobias Åberg 89, Hälle 1:54.43 | 89 | Hälle IF | 1:54.43 | =PB | ||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Thomas Chamney Thomas Chamney 84, IRL 8:11.87 | 84 | IRL | 8:11.87 | =PB | ||||
2 | Patrik Andersson Patrik Andersson 86, Hälle 8:18.56 | 86 | Hälle IF | 8:18.56 | =PB | ||||
3 | Eric Senorski Eric Senorski 89, Örgryte 8:19.13 | 89 | Örgryte IS | 8:19.13 | =PB | ||||
4 | Marcus Millegård Marcus Millegård 85, Sävedalen 8:41.49 | 85 | Sävedalens AIK | 8:41.49 | =PB | ||||
5 | Johan Strand Johan Strand 87, Ullevi 8:50.07 | 87 | Ullevi FK | 8:50.07 | =PB | ||||
8 | Efraim Jovlunden Efraim Jovlunden 91, IFK Växjö 9:19.98 | 91 | IFK Växjö | 9:19.98 | =PB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Oscar Janson Oscar Janson 75, Ullevi 5.43 | 75 | Ullevi FK | 5.43 | = | ||||
2 | Rasmus Wejnold Jørgensen Rasmus Wejnold Jørgensen 89, DEN 5.23 | 89 | DEN | 5.23 | =SB | ||||
3 | Joakim Norman Joakim Norman 84, Mölndal 5.03 | 84 | Mölndals AIK | 5.03 | =PB | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Jim Christensson Jim Christensson 89, Mölndal 6.86 | 89 | Mölndals AIK | 6.86 | =PB | ||||
M Vikt (18 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Lennie Helander Lennie Helander 75, Ymer 13.63 | 75 | IK Ymer | 13.63 | =SB | ||||
2 | Thomas Edvinsson Thomas Edvinsson 77, Alingsås 12.38 | 77 | Alingsås IF | 12.38 | =SB | ||||
3 | Johan Björnstad Johan Björnstad 90, Ullevi 11.38 | 90 | Ullevi FK | 11.38 | =PB | ||||
P19 60 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
1 | Björn Mattsson Björn Mattsson 92, Kville 7.39 | 92 | IF Kville | 7.39 | =PB | ||||
3 | David Sunnemar David Sunnemar 91, Örgryte 7.42 | 91 | Örgryte IS | 7.42 | =SB | ||||
4 | Carl-Fredrik Sjöland Carl-Fredrik Sjöland 91, Sävedalen 7.44 | 91 | Sävedalens AIK | 7.44 | =PB | ||||
P17 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Oscar Waldner Oscar Waldner 93, Sävedalen 1.81 | 93 | Sävedalens AIK | 1.81 | =PB | ||||
P15 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Kevin Fankl Kevin Fankl 95, Ullevi 1.76 | 95 | Ullevi FK | 1.76 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Therése Bohlén-Kinn Therése Bohlén-Kinn 87, Ullevi 7.65 | 87 | Ullevi FK | 7.65 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Caroline Tegel Caroline Tegel 90, IF Göta 7.97 | 90 | IF Göta | 7.97 | =SB | ||||
5 | Amanda Odesjö Amanda Odesjö 94, Alingsås 8.09 | 94 | Alingsås IF | 8.09 | =SB | ||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Linnéa Svensson Linnéa Svensson 89, Lerum 26.34 | 89 | IK Lerum FI | 26.34 | =PB | ||||
2 | Felicia Granat 27.26 | 90 | 27.26 | =PB | |||||
Final B | |||||||||
1 | Estelle Montler Estelle Montler 91, Göteborgs KIK 26.06 | 91 | Göteborgs KIK | 26.06 | =PB | ||||
1 | Anna Lind Anna Lind 95, Göteborgs KIK 27.45 | 95 | Göteborgs KIK | 27.45 | =PB | ||||
K 400 m Inne | Inne | ||||||||
2 | Stephanie Franksson Stephanie Franksson 91, Ymer 1:02.70 | 91 | IK Ymer | 1:02.70 | =SB | ||||
K 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Johanna Berntsson Johanna Berntsson 92, Solvikingarna 2:27.04 | 92 | Solvikingarna | 2:27.04 | =PB | ||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Charlotta Fougberg Charlotta Fougberg 85, Ullevi 9:57.21 | 85 | Ullevi FK | 9:57.21 | =PB | ||||
4 | Emma Dahl Emma Dahl 91, Örgryte 10:41.07 | 91 | Örgryte IS | 10:41.07 | =PB | ||||
K Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Cathrine Larsåsen Cathrine Larsåsen 86, NOR 4.13 | 86 | NOR | 4.13 | = | ||||
2 | Petra Olsen Petra Olsen 90, Malmö 4.03 | 90 | Malmö AI | 4.03 | = | ||||
3 | Alissa Söderberg Alissa Söderberg 94, Malmö 4.03 | 94 | Malmö AI | 4.03 | = | ||||
4 | Michaela Meijer Michaela Meijer 93, Örgryte 3.93 | 93 | Örgryte IS | 3.93 | = | ||||
5 | Iben Høgh-Pedersen Iben Høgh-Pedersen 90, DEN 3.78 | 90 | DEN | 3.78 | = | ||||
6 | Nathalie Busk Nathalie Busk 91, Malmö 3.78 | 91 | Malmö AI | 3.78 | = | ||||
K Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Mari Klaup Mari Klaup 90, Örgryte 5.40 | 90 | Örgryte IS | 5.40 | = | ||||
K Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Sara Brankell Sara Brankell 81, Mölndal 12.48 | 81 | Mölndals AIK | 12.48 | =SB | ||||
K Kula Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Catarina Andersson Catarina Andersson 77, Hässelby 14.81 | 77 | Hässelby SK | 14.81 | =SB | ||||
Mari Klaup Mari Klaup 90, Örgryte 10.98 | 90 | Örgryte IS | 10.98 | = | |||||
K Vikt Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Anna Söderberg Anna Söderberg 73, Ullevi 17.79 | 73 | Ullevi FK | 17.79 | =SB | ||||
F19 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Melissa Stenzon Melissa Stenzon 91, Göteborgs KIK 7.76 | 91 | Göteborgs KIK | 7.76 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
6 | Amanda Fredlund Amanda Fredlund 92, Sävedalen 8.25 | 92 | Sävedalens AIK | 8.25 | =SB | ||||
Heat 2 | |||||||||
6 | Josefin Thompson Josefin Thompson 92, Göteborgs KIK 8.28 | 92 | Göteborgs KIK | 8.28 | =PB | ||||
F19 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Linda Pewik Linda Pewik 91, Mölndal 1.72 | 91 | Mölndals AIK | 1.72 | =PB | ||||
F19 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Elin Lundén Elin Lundén 91, Ymer 10.98 | 91 | IK Ymer | 10.98 | =PB | ||||
F16 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Sofia Eskilstorp Sofia Eskilstorp 94, Mölndal 1.56 | 94 | Mölndals AIK | 1.56 | =PB | ||||
F15 60 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 1 | |||||||||
1 | Ronja Olsson Ronja Olsson 95, Ullevi 8.28 | 95 | Ullevi FK | 8.28 | =PB | ||||
F15 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Nina Lundin Nina Lundin 95, Göteborgs KIK 26.60 | 95 | Göteborgs KIK | 26.60 | =PB |