0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 600 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
Henry Kallioniemi Henry Kallioniemi 43, Täby 1:56.5m | 43 | Täby IS | 1:56.5m | =PB NR65 | |||||
M 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
7 | Bilal Cadimi Bilal Cadimi 94, Huddinge 2:02.65 | 94 | Huddinge AIS | 2:02.65 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
4 | Dan Bergström Dan Bergström 89, Huddinge 2:03.86 | 89 | Huddinge AIS | 2:03.86 | =PB | ||||
6 | Johan Slagbrand Johan Slagbrand 96, Märsta 2:08.21 | 96 | IFK Märsta | 2:08.21 | =PB | ||||
M 60 m häck extra Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Jonathan Eklund Jonathan Eklund 88, Hammarby 8.50 | 88 | Hammarby IF | 8.50 | =SB | ||||
2 | Lasse Ohtamaa Lasse Ohtamaa 80, Väsby 8.70 | 80 | Väsby IK | 8.70 | =SB | ||||
3 | Jonas Elgered Jonas Elgered 87, Hammarby 9.19 | 87 | Hammarby IF | 9.19 | =SB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Rasmus Nim Rasmus Nim 89, Gäddede 4.69 | 89 | Gäddede SK | 4.69 | =SB | ||||
1 | Philip Green Philip Green 93, Hammarby 3.59 | 93 | Hammarby IF | 3.59 | =SB | ||||
P17 400 m Inne | Inne | ||||||||
Final B | |||||||||
2 | Christian Runge Wildner 53.88 | 95 | Täby IS | 53.88 | =PB | ||||
P17 Kula (5.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Andreas Vinghed Andreas Vinghed 95, Sundbyberg 12.14 | 95 | Sundbybergs IK | 12.14 | =PB | ||||
P15 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Fabian Feltenmark Fabian Feltenmark 96, Huddinge 1.74 | 96 | Huddinge AIS | 1.74 | =PB | ||||
P15 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Marcus Rostmark Marcus Rostmark 96, Märsta 5.88 | 96 | IFK Märsta | 5.88 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne | Inne | ||||||||
Final B | |||||||||
5 | Lisa Sernbrandt Lisa Sernbrandt 93, Huddinge 8.22 | 93 | Huddinge AIS | 8.22 | =SB | ||||
K 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Amanda Folkebrant Amanda Folkebrant 93, Hellas 2:23.78 | 93 | Hellas FK | 2:23.78 | =PB | ||||
4 | Tilda Helgesson Tilda Helgesson 92, Åhus 2:25.06 | 92 | Åhus FIK | 2:25.06 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
7 | Melina Nordström Melina Nordström 93, Hellas 2:34.85 | 93 | Hellas FK | 2:34.85 | =SB | ||||
K 60 m häck Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Sara Bley Sara Bley 91, GoIF Tjalve 9.29 | 91 | GoIF Tjalve | 9.29 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
5 | Lisa Sernbrandt Lisa Sernbrandt 93, Huddinge 9.67 | 93 | Huddinge AIS | 9.67 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
4 | Sabina Sandberg Sabina Sandberg 93, Spårvägen 9.31 | 93 | Spårvägens FK | 9.31 | =PB | ||||
5 | Johanna Bromark Johanna Bromark 93, Gefle 9.70 | 93 | Gefle IF | 9.70 | =PB | ||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Anna Greilert Anna Greilert 92, Hellas 1.62 | 92 | Hellas FK | 1.62 | =SB | ||||
K Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Emma Alsing Skoog Emma Alsing Skoog 92, Hammarby 2.79 | 92 | Hammarby IF | 2.79 | =SB | ||||
6 | Hanna Lilja Hanna Lilja 92, Danderyd 2.59 | 92 | Danderyds SK | 2.59 | =SB | ||||
K Längd Inne | Inne | ||||||||
Final B | |||||||||
1 | Jasmine Burestam Jasmine Burestam 93, Huddinge 5.63 | 93 | Huddinge AIS | 5.63 | =PB | ||||
3 | Johanna Bromark Johanna Bromark 93, Gefle 5.18 | 93 | Gefle IF | 5.18 | =PB | ||||
4 | Sara Bley Sara Bley 91, GoIF Tjalve 5.13 | 91 | GoIF Tjalve | 5.13 | =PB | ||||
F17 400 m Inne | Inne | ||||||||
Final C | |||||||||
1 | Anna Jonsson Sundberg Anna Jonsson Sundberg 94, Bromma 1:05.15 | 94 | Bromma IF | 1:05.15 | =PB | ||||
F17 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Linda Skantze Linda Skantze 95, Lidingö 1.59 | 95 | IFK Lidingö | 1.59 | =SB | ||||
2 | Klara Helander Klara Helander 95, Upsala IF 1.59 | 95 | Upsala IF | 1.59 | =PB | ||||
F15 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Alice Eriksson Alice Eriksson 96, Lidingö 5.45 | 96 | IFK Lidingö | 5.45 | =PB | ||||
3 | Klara Zetterberg Klara Zetterberg 96, Upsala IF 5.25 | 96 | Upsala IF | 5.25 | =SB | ||||
4 | Emma Gällstedt Emma Gällstedt 96, Gefle 5.12 | 96 | Gefle IF | 5.12 | =PB |