9.10
18.9
2.10
17.10
2.10
18.9
16.10
10.10
14.10
30.9
30.9
16.10
16.10
16.10
3.10
17.10
14.10
9.10
3.10
10.10
17.10
17.10
16.10
16.10
3.10
26.9
13.10
7.10
14.10
9.10
28.8
6.10
9.10
13.10
9.10
9.10
9.10
12.10
9.10
19.9
12.10
10.10
10.10
9.10
10.10
3.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
9.10
9.10
3.10
30.9
10.10
25.9
13.9
27.9
19.9
9.10
3.10
26.9
9.10
7.10
7.10
6.10
10.10
9.10
9.10
9.10
7.10
7.10
30.9
9.10
9.10
2.10
2.10
26.9
26.9
5.10
2.10
2.10
3.10
2.10
26.9
29.9
27.9
22.9
20.9
15.9
3.10
26.9
2.10
2.10
2.10
Tävlande: 37 (18+19)   Starter: 38 (19+19)

Män
M 100 m     
Heat 1
Vind: +0.8
Vind: +0.8
2Dennis Elms JanssonHuddinge AIS
11.58
SB
  
Heat 2
Vind: -1.0
Vind: -1.0
1Ívar Kristinn JasonarsonSpårvägens FK
11.17
SB
  
M 200 m     

Vind: +0.3

Final A

Final

Vind: +0.3
1Ívar Kristinn JasonarsonSpårvägens FK
22.09
SB
  
4Fred ÖsterblomTäby IS
23.32
PB
  
5Sebastian IsaksonTäby IS
23.99
PB
  
Emil Johansson
22.11 nwi
Turebergs FK
22.11 nwi
  
Final B
Vind: +1.1
Vind: +1.1
1Simon MartinssonMalmö AI
22.60
PB
  
2Noah Bucht WesslénHammarby IF
23.78
PB
  
M 800 m     


Final A

Final

3Eric Källman
1:55.22
IK Ymer
1:55.22
SB
  
7Daniel Gleimar
Daniel Gleimar 92, Spårvägen
1:57.35
Spårvägens FK
1:57.35
SB
  
8Olof Silvander
1:57.93
IFK Lidingö
1:57.93
PB
  
9Gustav Gahne
1:58.20
Hässelby SK
1:58.20
SB
  
Julius Mördrup
2:03.19
IFK Lidingö
2:03.19
PB
  
Final B
2Heshlu Andemariam
1:59.83
IFK Lidingö
1:59.83
PB
  
P17 800 m     


Final A

Final

4Alexander Ebbestad
2:13.54
Upsala IF
2:13.54
PB
  
P15 80 m     

Vind: 0.0

Final A

Final

Vind: 0.0
5Alexander LudwigsDanderyds SK
9.87
PB
  
Heat 3
Vind: -0.1
Vind: -0.1
2Elias Bouloussaa
10.03
IFK Lidingö
10.03
PB
  
P15 800 m     


Final A

Final

4Marlon Tollefors
2:13.97
Hässelby SK
2:13.97
PB
  
P15 Kula (4.0 kg)     


Final A

Final

2Alexander Davidsson ErikssonDanderyds SK
10.00
PB
  
Kvinnor
K 100 m     

Vind: -0.5

Final A

Final

Vind: -0.5
1Amanda Eriksson
12.75
Spårvägens FK
12.75
SB
  
K 200 m     

Vind: +1.1

Final A

Final

Vind: +1.1
1Clara Billing
26.16
Turebergs FK
26.16
PB
  
2Mellanie Neudinger NellmerIFK Lidingö
27.17
PB
  
3Laura Fodor
Laura Fodor 03, Hässelby
26.46
Hässelby SK
26.46
PB
  
3Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö
27.23
PB
  
Beata Edelholm
26.42 nwi
Hammarby IF
26.42 nwi
  
K 800 m     


Final A

Final

4Alicia Larsten
2:25.54
IFK Lidingö
2:25.54
PB
  
5Natalia Sahlman
2:28.41
IFK Lidingö
2:28.41
PB
  
K Längd     


Final A

Final

2Helena KolteTäby IS
5.34
0.0 SB
  
F17 200 m     
Final B
Vind: +0.5
Vind: +0.5
1Junianna Larsen BrolinTäby IS
26.16
PB
  
4Nadja Fernström
27.58
Hammarby IF
27.58
PB
  
F17 800 m     


Final A

Final

5Liv Berglöf
2:30.63
IFK Lidingö
2:30.63
PB
  
F17 Längd     


Final A

Final

2Clara BjörnumBromma IF
4.99
0.0 PB
  
F15 80 m     

Vind: +0.2

Final A

Final

Vind: +0.2
2Moa Granat
Moa Granat 04, Vallentuna
10.48
Vallentuna FK
10.48
PB
  
F15 200 m     
Final B
Vind: +0.2
Vind: +0.2
2Alva Nordvarg
27.46
Upsala IF
27.46
PB
  
Final C
Vind: +0.2
Vind: +0.2
1Hilma Wide
Hilma Wide 04, Upsala IF
26.41
Upsala IF
26.41
PB
  
F15 800 m     
Final B
1Ingrid Kirstein
2:25.62
IFK Lidingö
2:25.62
PB
  
2Tyra Hedin
Tyra Hedin 05, Lidingö
2:33.06
IFK Lidingö
2:33.06
PB
  
3Tilda Bergsten
2:34.82
Hässelby SK
2:34.82
PB