27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
8.8
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
22.10
22.10
18.8
22.10
17.10
26.8
Tävlande: 26 (7+19)   Starter: 27 (8+19)

Män
M 300 m     


Final A

Final

1Oskar Edlund
38.15
Täby IS
38.15
PB
  
P14 80 m häck (83.8 cm)     

Vind: -0.2

Final A

Final

Vind: -0.2
2Emil Johansson
12.39
Väsby IK
12.39
PB
  
P14 Stav     


Final A

Final

3Rasmus Miller
2.31
Turebergs FK
2.31
PB
  
P14 Längd     


Final A

Final

2Sebastian IsaksonTäby IS
5.56
0.0 PB
  
P14 Diskus (1.0 kg)     


Final A

Final

2Zion Eriksson
34.07
Täby IS
34.07
PB
  
4Oskar Edlund
31.52
Täby IS
31.52
PB
  
P14 Slägga (4.0 kg)     


Final A

Final

3Oliver Gao
Oliver Gao 02, Hässelby
26.13
Hässelby SK
26.13
PB
  
P13 Stav     


Final A

Final

1David Thid
2.61
Tyresö FK
2.61
PB
  
Kvinnor
K 200 m     

Vind: -0.3

Final A

Final

Vind: -0.3
2Katharina GråmanTyresö FK
27.36
PB
  
K 800 m     


Final A

Final

4Sara Hallesius
2:34.24
Bromma IF
2:34.24
PB
  
F14 1500 m hinder     


Final A

Final

1Alice Berg
Alice Berg 02, Tureberg
5:26.99
Turebergs FK
5:26.99
PB
  
F14 80 m häck (76.2 cm, 8 m)     

Vind: +1.2

Final A

Final

Vind: +1.2
1Ella Enander
12.65
Täby IS
12.65
PB
  
3Josefin Wikfeldt
Josefin Wikfeldt 02, Mälarhöjden
13.29
Mälarhöjdens IK
13.29
PB
  
F14 Stav     


Final A

Final

1Clara Billing
2.11
Turebergs FK
2.11
PB
  
F14 Diskus (0.75 kg)     


Final A

Final

1Emilia SjöstrandTyresö FK
27.62
PB
  
F13 1500 m     


Final A

Final

1Victoria Psilander
5:16.83
IFK Lidingö
5:16.83
PB
  
2Ingrid Jonsson
5:20.81
Hässelby SK
5:20.81
PB
  
5Elvira Bredin
5:38.84
Turebergs FK
5:38.84
PB
  
F13 Stav     


Final A

Final

2Tove WidströmTäby IS
2.01
PB
  
F12 1500 m     


Final A

Final

1Agnes Hanell
5:14.83
IFK Tumba
5:14.83
PB
  
2Alicia Larsten
5:17.66
IFK Lidingö
5:17.66
PB
  
3Louise Eliasson
5:24.05
Bromma IF
5:24.05
PB
  
4Natalia Sahlman
5:24.52
IFK Lidingö
5:24.52
PB
  
5Cornelia Larsten
5:38.15
IFK Lidingö
5:38.15
PB
  
6Tyra Tunander CedreniusIFK Lidingö
5:39.04
PB
  
7Hilma Claesson
Hilma Claesson 04, Tullinge- Tumba
5:39.10
Tullinge-Tumba FF
5:39.10
PB
  
8Thea Katsoulaki
5:40.24
Hanvikens SK
5:40.24
PB