0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Jonatan Gustafsson Jonatan Gustafsson 99, KFUM Örebro 2:37.14 | 99 | KFUM Örebro | 2:37.14 | =PB | ||||
2 | Jack Karlsson Jack Karlsson 99, KFUM Örebro 2:38.35 | 99 | KFUM Örebro | 2:38.35 | =PB | ||||
4 | Michael Welday Michael Welday 99, Stocksäter 2:39.15 | 99 | Stocksäters IF | 2:39.15 | =PB | ||||
5 | Martin Regborn Martin Regborn 92, KFUM Örebro 2:39.61 | 92 | KFUM Örebro | 2:39.61 | =PB | ||||
P17 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Rasmus Hugosson Rasmus Hugosson 01, KFUM Örebro 23.86 | 01 | KFUM Örebro | 23.86 | =PB | ||||
P17 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Viktor Karlsson Viktor Karlsson 00, Wedevåg 10.86 | 00 | Wedevågs IF | 10.86 | =PB | ||||
2 | Karl Hällgren Karl Hällgren 01, KFUM Örebro 10.68 | 01 | KFUM Örebro | 10.68 | =PB | ||||
3 | Oscar Persson Oscar Persson 01, Frövi 10.64 | 01 | Frövi IK | 10.64 | =PB | ||||
4 | Albin Melin Albin Melin 00, Katrineholm 10.59 | 00 | Katrineholms SK | 10.59 | =PB | ||||
P15 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Linus Johansson Linus Johansson 03, Wilske 7.47 | 03 | IK Wilske | 7.47 | =PB | ||||
P15 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Joel Andersson Joel Andersson 02, Leksands FIK 3.06 | 02 | Leksands FIK | 3.06 | =PB | ||||
2 | Joel Bergquist Joel Bergquist 03, Stocksäter 2.96 | 03 | Stocksäters IF | 2.96 | =PB | ||||
P15 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Ludvig Molinder Ludvig Molinder 03, KFUM Örebro 10.75 | 03 | KFUM Örebro | 10.75 | =PB | ||||
3 | Elias Åström Elias Åström 02, KFUM Örebro 10.04 | 02 | KFUM Örebro | 10.04 | =PB | ||||
P13 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Linus Jönsson Linus Jönsson 05, Tjalve IF Norrköping 2.76 | 05 | Tjalve IF Norrköping | 2.76 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Moa Seger Moa Seger 99, Glanshammar 8.21 | 99 | Glanshammars IF | 8.21 | =SB | ||||
2 | Alexandra Hellborg Alexandra Hellborg 98, Österhaninge 8.27 | 98 | Österhaninge IF | 8.27 | =PB | ||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Moa Seger Moa Seger 99, Glanshammar 26.71 | 99 | Glanshammars IF | 26.71 | =SB | ||||
2 | Alexandra Hellborg Alexandra Hellborg 98, Österhaninge 27.45 | 98 | Österhaninge IF | 27.45 | =PB | ||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Irmelin Olsson Irmelin Olsson 01, Österhaninge 1.57 | 01 | Österhaninge IF | 1.57 | =PB | ||||
4 | Lisa Holmberg Lisa Holmberg 02, Lidköpings IS 1.57 | 02 | Lidköpings IS | 1.57 | =PB | ||||
F17 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Klara Magnusson Klara Magnusson 00, IF Hagen 3:04.17 | 00 | IF Hagen | 3:04.17 | =SB | ||||
F17 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Irmelin Olsson Irmelin Olsson 01, Österhaninge 9.96 | 01 | Österhaninge IF | 9.96 | =PB | ||||
2 | Kajsa Öijar Jansson | 00 | 9.83 | = | |||||
F17 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Linnéa Bodin Linnéa Bodin 00, KFUM Örebro 11.32 | 00 | KFUM Örebro | 11.32 | =PB | ||||
F15 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Elin Wallin Elin Wallin 03, Glanshammar 8.30 | 03 | Glanshammars IF | 8.30 | =PB | ||||
F15 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Ida Pettersson Ida Pettersson 02, KFUM Örebro 10.09 | 02 | KFUM Örebro | 10.09 | =PB | ||||
4 | Jennifer Axelsson Jennifer Axelsson 03, Wedevåg 9.92 | 03 | Wedevågs IF | 9.92 | =PB | ||||
5 | Julia Widén Julia Widén 02, Glanshammar 9.50 | 02 | Glanshammars IF | 9.50 | =PB | ||||
F15 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Tova Gisslén Tova Gisslén 03, Wilske 10.11 | 03 | IK Wilske | 10.11 | =PB | ||||
2 | Sanna Pernerdahl 10.08 | 03 | 10.08 | =PB | |||||
F13 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Isabell Lundholm Isabell Lundholm 04, Thorengruppen 2.36 | 04 | Thorengruppen TFC | 2.36 | =PB |