0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 800 m | |||||||||
Final B | |||||||||
2 | Adrian Möllerström Aho Adrian Möllerström Aho 01, Märsta 2:16.15 | 01 | IFK Märsta | 2:16.15 | =PB | ||||
3 | Oscar Glas Oscar Glas 01, Bromma 2:17.00 | 01 | Bromma IF | 2:17.00 | =PB | ||||
M 80 m häck (83.8 cm) Vind: -1.8 Final A Final | Vind: -1.8 | ||||||||
2 | Moi Wirunpan Moi Wirunpan 01, Gefle 13.02 | 01 | Gefle IF | 13.02 | =PB | ||||
Final C Vind: -1.3 | Vind: -1.3 | ||||||||
1 | Oscar Glas Oscar Glas 01, Bromma 12.00 | 01 | Bromma IF | 12.00 | =PB | ||||
M Längd Final A Final | |||||||||
3 | Oskar Nummelin Oskar Nummelin 01, Huddinge 5.54 | 01 | Huddinge AIS | 5.54 | –1.0 =PB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Emil Persson Emil Persson 01, Sundsvall 5.91 | 01 | Sundsvalls FI | 5.91 | –0.1 =PB | ||||
3 | Samuel Eriksson Samuel Eriksson 02, Rånäs 5.40 | 02 | Rånäs 4H | 5.40 | +0.2 =PB | ||||
M Kula (4.0 kg) Final A Final | |||||||||
3 | Arvid Askensjö Arvid Askensjö 01, Lidingö 10.67 | 01 | IFK Lidingö | 10.67 | =PB | ||||
5 | Oscar Glas Oscar Glas 01, Bromma 10.40 | 01 | Bromma IF | 10.40 | =SB | ||||
Final B | |||||||||
5 | Simon Styrefors Simon Styrefors 01, Sundsvall 10.96 | 01 | Sundsvalls FI | 10.96 | =PB | ||||
M Spjut (600 g) Final A Final | |||||||||
3 | Oscar Glas Oscar Glas 01, Bromma 37.72 | 01 | Bromma IF | 37.72 | =PB | ||||
4 | Johannes Lilius Johannes Lilius 01, Huddinge 36.53 | 01 | Huddinge AIS | 36.53 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Karl Ludvik Karl Ludvik 02, Tureberg 43.86 | 02 | Turebergs FK | 43.86 | =PB | ||||
P15 80 m häck (83.8 cm) Vind: +1.4 Final A Final | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Pontus Lundqvist Pontus Lundqvist 01, Sundsvall 12.37 | 01 | Sundsvalls FI | 12.37 | =PB | ||||
1 | Lukas Olsson Lukas Olsson 01, Upsala IF 12.38 | 01 | Upsala IF | 12.38 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 80 m häck (76.2 cm, 8 m) | |||||||||
Final C Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||
2 | Madeleine Aulio Madeleine Aulio 02, Lidingö 12.98 | 02 | IFK Lidingö | 12.98 | =PB | ||||
3 | Martina Röstberg Martina Röstberg 02, Lidingö 12.98 | 02 | IFK Lidingö | 12.98 | =PB | ||||
K Höjd Final A Final | |||||||||
3 | Cornelia Böhnke Cornelia Böhnke 01, Huddinge 1.50 | 01 | Huddinge AIS | 1.50 | =SB | ||||
Final B | |||||||||
1 | Elsa Eriksson Elsa Eriksson 03, Hässelby 1.54 | 03 | Hässelby SK | 1.54 | =PB | ||||
K Längd Final A Final | |||||||||
2 | Hanna Wallmark Hanna Wallmark 01, Bromma 5.03 | 01 | Bromma IF | 5.03 | +0.9 =PB | ||||
K Kula (3.0 kg) Final A Final | |||||||||
1 | Irma Karamehmedovic Irma Karamehmedovic 02, Gefle 10.59 | 02 | Gefle IF | 10.59 | =PB | ||||
K Spjut (500 g) Final A Final | |||||||||
1 | Jenny Österback Jenny Österback 01, Lidingö 25.41 | 01 | IFK Lidingö | 25.41 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
2 | Ronja Chrifi Ronja Chrifi 02, Tureberg 27.59 | 02 | Turebergs FK | 27.59 | =PB | ||||
F15 80 m häck (76.2 cm, 8 m) Vind: +1.1 Final A Final | Vind: +1.1 | ||||||||
2 | Ebba Vallin Ebba Vallin 01, Sundsvall 13.18 | 01 | Sundsvalls FI | 13.18 | =PB | ||||
F15 Höjd Final A Final | |||||||||
2 | Maja Sund Maja Sund 01, Tureberg 1.50 | 01 | Turebergs FK | 1.50 | =PB |