0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Adam Stålberg Adam Stålberg 91, Upsala IF 7.27 | 91 | Upsala IF | 7.27 | =SB | ||||
5 | Kristian Persson Kristian Persson 90, Huddinge 7.28 | 90 | Huddinge AIS | 7.28 | =PB | ||||
7 | Manne Persson Manne Persson 96, Hammarby 7.35 | 96 | Hammarby IF | 7.35 | =PB | ||||
8 | Erik Grundberg Erik Grundberg 94, Hammarby 7.35 | 94 | Hammarby IF | 7.35 | =SB | ||||
Heat 2 | |||||||||
4 | Samy Ahmed Samy Ahmed 94, Hammarby 7.46 | 94 | Hammarby IF | 7.46 | =SB | ||||
Heat 3 | |||||||||
4 | Andreas Movin Andreas Movin 96, Lidingö 7.47 | 96 | IFK Lidingö | 7.47 | =SB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Sergej Nikolajev Sergej Nikolajev 73, Hässelby 3.90 | 73 | Hässelby SK | 3.90 | =SB | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Love Nilsfors Love Nilsfors 99, Hammarby 5.93 | 99 | Hammarby IF | 5.93 | =PB | ||||
P17 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Karl David Nie Karl David Nie 98, Hammarby 7.35 | 98 | Hammarby IF | 7.35 | =PB | ||||
3 | Kidus Yohannes Getahun Kidus Yohannes Getahun 98, Hammarby 7.47 | 98 | Hammarby IF | 7.47 | =PB | ||||
4 | William Frobe William Frobe 98, Täby 7.47 | 98 | Täby IS | 7.47 | =PB | ||||
P17 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Kidus Yohannes Getahun Kidus Yohannes Getahun 98, Hammarby 6.10 | 98 | Hammarby IF | 6.10 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Louise Gabrielsson Louise Gabrielsson 95, Huddinge 8.19 | 95 | Huddinge AIS | 8.19 | =SB | ||||
5 | Elenor Derrah Elenor Derrah 97, Tumba 8.27 | 97 | IFK Tumba | 8.27 | =PB | ||||
K 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Alice Berg Alice Berg 02, Tureberg 3:04.65 | 02 | Turebergs FK | 3:04.65 | =PB | ||||
F17 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Saga Berneryd Saga Berneryd 99, Danderyd 7.97 | 99 | Danderyds SK | 7.97 | =PB | ||||
2 | Mina Karlsson Mina Karlsson 99, Upsala IF 8.20 | 99 | Upsala IF | 8.20 | =PB | ||||
2 | Amie Jammeh Amie Jammeh 99, Upsala IF 8.22 | 99 | Upsala IF | 8.22 | =PB | ||||
F17 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Nelly Höglund Nelly Höglund 98, Kvarnsveden 4:56.76 | 98 | Kvarnsvedens GoIF | 4:56.76 | =PB | ||||
2 | Isabelle Haugen Isabelle Haugen 98, Hellas 4:58.25 | 98 | Hellas FK | 4:58.25 | =SB | ||||
5 | Ebba Kuylenstierna Ebba Kuylenstierna 99, Mälarhöjden 5:32.00 | 99 | Mälarhöjdens IK | 5:32.00 | =PB | ||||
6 | Lovisa Glavare Karlsson 5:32.64 | 99 | Täby IS | 5:32.64 | =PB | ||||
F17 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Helena Kolte Helena Kolte 98, Täby 5.25 | 98 | Täby IS | 5.25 | =PB | ||||
3 | Maria Södergren Maria Södergren 98, Täby 5.25 | 98 | Täby IS | 5.25 | =PB | ||||
5 | Hanna Axelsson Hanna Axelsson 99, Upsala IF 5.15 | 99 | Upsala IF | 5.15 | =PB | ||||
6 | Michelle Johnson Michelle Johnson 99, Strand 5.07 | 99 | Strands IF | 5.07 | =PB |