27.11
23.11
28.11
27.11
27.11
8.8
26.11
20.11
27.11
27.11
27.11
27.11
24.10
17.10
4.9
21.11
10.10
26.9
17.8
25.8
26.8
6.9
19.8
8.9
9.10
31.8
23.8
4.9
20.11
21.11
13.11
10.10
16.10
21.11
19.9
20‐21.11
18.9
21.11
24.8
19.8
16.10
4.9
13.11
6.11
12‐14.11
6.11
3.10
2.10
8.10
12.9
19.8
28.8
30.10
19.9
12.9
7.11
7.11
24.10
16.10
19.9
7.11
19.9
10.10
18.9
16.10
5‐7.11
6.11
7.11
2.10
24.10
30.10
22.10
11.9
19.9
3.10
16.10
17.10
30.10
3.10
26.9
10.10
21.8
9.10
9.10
17.10
13.9
31.10
11.9
2.10
16.10
2.10
16.10
23.10
28.8
22.10
22.10
18.8
22.10
17.10
26.8
Tävlande: 37 (18+19)   Starter: 38 (19+19)

Män
M 800 m     
Final B
1Erik Herne
2:15.36
OK Ravinen
2:15.36
PB
  
M Höjd     


Final A

Final

1Felix Larsen NilssonÖrgryte IS
1.63
PB
  
2Emil Uhlin
1.63
Falu IK
1.63
PB
  
P15 Höjd     


Final A

Final

1Hampus Carlens
1.83
IFK Lidingö
1.83
PB
  
1Love Ohlson
Love Ohlson 99, Hässelby
1.71
Hässelby SK
1.71
PB
  
1Elias Sahlin
1.71
IFK Lidingö
1.71
PB
  
1Gustaf Backman
Gustaf Backman 99, Spårvägen
1.71
Spårvägens FK
1.71
PB
  
1Anton Sjöberg
Anton Sjöberg 00, Linköpings GIF
1.67
Linköpings GIF
1.67
PB
  
1Linus Kapstad
1.67
Umedalens IF
1.67
PB
  
2Tom Johansson
Tom Johansson 99, KFUM Örebro
1.79
KFUM Örebro
1.79
PB
  
5Robin Edqvist
Robin Edqvist 99, KFUM Örebro
1.79
KFUM Örebro
1.79
PB
  
7Claes Lagerfelt
Claes Lagerfelt 99, Linköpings GIF
1.75
Linköpings GIF
1.75
PB
  
P15 Kula (4.0 kg)     


Final A

Final

1Love Ohlson
Love Ohlson 99, Hässelby
11.39
Hässelby SK
11.39
PB
  
1Johan SjölanderTäby IS
11.32
PB
  
1Carl Odelberg-Johnson
11.11
Linköpings GIF
11.11
PB
  
2Olof Ryberg
10.37
Örgryte IS
10.37
PB
  
3Axel Kullin
12.85
Täby IS
12.85
PB
  
5Noa Jonsson
Noa Jonsson 99, Hässelby
12.42
Hässelby SK
12.42
PB
  
7Gerald Cerri
12.03
Örgryte IS
12.03
PB
  
Kvinnor
K Längd     


Final A

Final

Megan Berg NobeusMalmö AI
4.88
–1.5 PB
  
F15 Längd     


Final A

Final

1Maja Nilsson
5.45
Motala AIF
5.45
–1.4 PB
  
1Linn Hertz Saebbö
Linn Hertz Saebbö 00, Göteborgs KIK
4.90
Göteborgs KIK
4.90
–0.2 PB
  
5Samantha OwareMalmö AI
5.14
–1.5 PB
  
9Emily Capobianco
Emily Capobianco 01, KFUM Örebro
5.02
KFUM Örebro
5.02
–1.2 PB
  
F15 Spjut (500 g)     


Final A

Final

1My Aggefors
34.23
IFK Tumba
34.23
PB
  
1Linnéa Karlsson
Linnéa Karlsson 99, IK Norrköping FI
27.55
IK Norrköping FI
27.55
PB
  
1Isabelle BjörnfotUmedalens IF
27.55
PB
  
1Moa Linder
27.26
IFK Lund
27.26
PB
  
1Alice Nilsson
Alice Nilsson 00, KFUM Örebro
27.04
KFUM Örebro
27.04
PB
  
2Lovisa Stadelmann
Lovisa Stadelmann 00, IK Norrköping FI
26.70
IK Norrköping FI
26.70
PB
  
2Linnéa Johansson
Linnéa Johansson 99, IK Norrköping FI
26.02
IK Norrköping FI
26.02
PB
  
2Evelina BackeströmUmedalens IF
25.87
PB
  
2Linnéa Bodin
Linnéa Bodin 00, KFUM Örebro
25.57
KFUM Örebro
25.57
PB
  
3Klara Rådbo
25.33
Hammarby IF
25.33
PB
  
3Julia Johansson-ElvinMotala AIF
25.11
PB
  
5Lina Hagberg
30.80
Turebergs FK
30.80
PB
  
6Ebba Agefjäll
Ebba Agefjäll 00, Linköpings GIF
30.79
Linköpings GIF
30.79
PB
  
8Emma Joabsson
Emma Joabsson 00, IFK Växjö
29.65
IFK Växjö
29.65
PB