0
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
9‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Adam Stålberg Adam Stålberg 91, Upsala IF 7.16 | 91 | Upsala IF | 7.16 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
1 | Braulio Ribeiro Braulio Ribeiro 92, Nora 7.33 | 92 | IFK Nora | 7.33 | =PB | ||||
M 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Braulio Ribeiro Braulio Ribeiro 92, Nora 23.45 | 92 | IFK Nora | 23.45 | =PB | ||||
M 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Gunnar Durén Gunnar Durén 63, Hässelby 2:39.30 | 63 | Hässelby SK | 2:39.30 | =PB NR50 | ||||
M Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Robin Edqvist Robin Edqvist 99, KFUM Örebro 1.69 | 99 | KFUM Örebro | 1.69 | =PB | ||||
4 | Tom Johansson Tom Johansson 99, KFUM Örebro 1.66 | 99 | KFUM Örebro | 1.66 | =PB | ||||
P17 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Emil Boström Emil Boström 97, Kil 7.41 | 97 | Kils AIK | 7.41 | =PB | ||||
P17 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Abdiqani Khadar Abdiqani Khadar 97, KFUM Örebro 2:38.41 | 97 | KFUM Örebro | 2:38.41 | =PB | ||||
P15 800 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Tobias Tranderyd Tobias Tranderyd 99, KFUM Örebro 2:12.22 | 99 | KFUM Örebro | 2:12.22 | =PB | ||||
3 | Simon Wiklund Simon Wiklund 99, Wilske 2:13.84 | 99 | IK Wilske | 2:13.84 | =PB | ||||
4 | Jack Karlsson Jack Karlsson 99, KFUM Örebro 2:14.37 | 99 | KFUM Örebro | 2:14.37 | =PB | ||||
5 | Jonatan Gustafsson Jonatan Gustafsson 99, KFUM Örebro 2:19.98 | 99 | KFUM Örebro | 2:19.98 | =PB | ||||
P15 Kula (4.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Sebastian Erlandh Sebastian Erlandh 00, KFUM Örebro 10.68 | 00 | KFUM Örebro | 10.68 | =PB | ||||
2 | Vilson Lleshi Vilson Lleshi 99, Nora 10.56 | 99 | IFK Nora | 10.56 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Carolina Söderbom Carolina Söderbom 99, Ärla IF 26.26 | 99 | Ärla IF | 26.26 | =PB | ||||
2 | Moa Seger Moa Seger 99, Glanshammar 26.31 | 99 | Glanshammars IF | 26.31 | =PB | ||||
3 | Hedvig Pettersson Hedvig Pettersson 00, Kil 27.42 | 00 | Kils AIK | 27.42 | =PB | ||||
Final C | |||||||||
1 | Klara Magnusson Klara Magnusson 00, IF Hagen 27.20 | 00 | IF Hagen | 27.20 | =PB | ||||
F17 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Linnea Rosman Linnea Rosman 97, Istrum 8.21 | 97 | Istrums SK | 8.21 | =SB | ||||
F17 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Sabina Forsberg Sabina Forsberg 98, Glanshammar 11.16 | 98 | Glanshammars IF | 11.16 | =PB | ||||
F15 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Fanny Runheim Fanny Runheim 99, KFUM Örebro 7.89 | 99 | KFUM Örebro | 7.89 | =PB | ||||
Heat 2 | |||||||||
3 | Hedvig Pettersson Hedvig Pettersson 00, Kil 8.30 | 00 | Kils AIK | 8.30 | =PB | ||||
F15 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Lydia Hemmingsson Lydia Hemmingsson 99, Upsala IF 2.73 | 99 | Upsala IF | 2.73 | =PB | ||||
4 | Linnea Wiklund Linnea Wiklund 00, Västerås FK 2.03 | 00 | Västerås FK | 2.03 | =SB | ||||
F15 Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Hedvig Pettersson Hedvig Pettersson 00, Kil 10.33 | 00 | Kils AIK | 10.33 | =PB | ||||
2 | Julia Axtelius Julia Axtelius 00, Enköping 10.11 | 00 | Enköpings AI | 10.11 | =PB | ||||
3 | Therése Knutsson Therése Knutsson 00, Glanshammar 10.05 | 00 | Glanshammars IF | 10.05 | =PB | ||||
F13 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Amanda Bollmann Amanda Bollmann 00, KFUM Örebro 2.33 | 00 | KFUM Örebro | 2.33 | =PB |