0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 200 m Inne | Inne | ||||||||
Final B | |||||||||
1 | Fabian Revilla Fabian Revilla 95, Rånäs 23.17 | 95 | Rånäs 4H | 23.17 | =PB | ||||
M 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Henrik Löfås Henrik Löfås 83, Upsala IF 8:42.76 | 83 | Upsala IF | 8:42.76 | =SB | ||||
2 | Mats Troeng Mats Troeng 78, Linné 8:46.60 | 78 | Ok Linné | 8:46.60 | =PB | ||||
3 | Joakim Eriksson Joakim Eriksson 92, Estuna 8:57.97 | 92 | Estuna IF | 8:57.97 | =PB | ||||
4 | Anders Fransson Anders Fransson 81, Rånäs 9:01.77 | 81 | Rånäs 4H | 9:01.77 | =SB | ||||
7 | Ross Smith Ross Smith 83, Upsala IF 9:18.87 | 83 | Upsala IF | 9:18.87 | =PB | ||||
8 | Hugo Hultqvist Hugo Hultqvist 84, Upsala IF 9:26.92 | 84 | Upsala IF | 9:26.92 | =PB | ||||
P15 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Nils Eriksson Nils Eriksson 97, KFUM Örebro 3.00 | 97 | KFUM Örebro | 3.00 | =PB | ||||
P15 Kula (4.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Josef Bergström Raouf Josef Bergström Raouf 97, Upsala IF 12.35 | 97 | Upsala IF | 12.35 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Sofia Andersson Sofia Andersson 94, Upsala IF 7.89 | 94 | Upsala IF | 7.89 | =SB | ||||
3 | Klara Helander Klara Helander 95, Upsala IF 8.23 | 95 | Upsala IF | 8.23 | =PB | ||||
4 | Matilde Andersson Matilde Andersson 96, Östhammar 8.24 | 96 | Östhammar FI | 8.24 | =PB | ||||
K 200 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Åsa Söderlund Åsa Söderlund 93, Västerås FK 27.38 | 93 | Västerås FK | 27.38 | =SB | ||||
K 3000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Alexandra Bjärrenholt Alexandra Bjärrenholt 93, Rånäs 11:52.57 | 93 | Rånäs 4H | 11:52.57 | =PB | ||||
K Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Alexandra Hjorth Alexandra Hjorth 93, Upsala IF 1.67 | 93 | Upsala IF | 1.67 | =SB | ||||
K Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Sofia Andersson Sofia Andersson 94, Upsala IF 5.65 | 94 | Upsala IF | 5.65 | =SB | ||||
3 | Mergime Jashari Mergime Jashari 92, Westmannia 5.31 | 92 | IK Westmannia | 5.31 | =SB | ||||
F17 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Jennifer Björklund Jennifer Björklund 95, Enköping 12.58 | 95 | Enköpings AI | 12.58 | =PB | ||||
F15 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Ellen Pettersson Ellen Pettersson 97, Örbyhus 10.52 | 97 | Örbyhus IF | 10.52 | =PB |